Kitle

Kitle

Son dakika kitle haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kitle gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kitle haber sayfamızda...

Kitle

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.067 kitle haberi bulunmuştur.
‘Ayrımcılık’ yüzünden hastaneye gitmiyorlar
‘Ayrımcılık’ yüzünden hastaneye gitmiyorlarFazla kiloları nedeniyle ‘damgalama’ ve ‘ayrımcılığa’ maruz kalan obezite hastalarının çoğunun hastaneye gitmek istemediğine dikkat çeken uzmanlar, ‘Tedavi olmayınca iyileşmeleri de zorlaşıyor’ diyor.
26.01.2022Gündem
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.01.2022Oyun
Kemik tümörlerinde biyopsi nasıl yapılmalıdır?
Kemik tümörlerinde biyopsi nasıl yapılmalıdır?Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Ali Deveci, kemik tümörlerinde biyopsi uygulaması hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.
25.01.2022Genel Sağlık
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
24.01.2022Eğitim
Bekçilik başvuru ekranı erişime açıldı mı? 2022 Bekçi alımı ne zaman, kimler başvurabilir? İşte şartlar...
Bekçilik başvuru ekranı erişime açıldı mı? 2022 Bekçi alımı ne zaman, kimler başvurabilir? İşte şartlar...Yeni yıla girdikten sonra günden güne araştırılan Çarşı ve Mahalle Bekçiliği ile ilgili sorular peş peşe gelmeye devam ediyor. Bekçi olmak isteyen vatandaşlar bekçi alımı başvuruları ne zaman, nereye yapılacak sorularına cevap istiyor. Peki 2022 yeni yıl bekçi başvuru şartları belli oldu mu? İşte Çarşı ve Mahalle Bekçiliği hakkında bilinmesi gerekenler...
23.01.2022Gündem
Bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman, hangi tarihte yapılacak? 2022 Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir?
Bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman, hangi tarihte yapılacak? 2022 Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir?Çarşı ve Mahalle Bekçisi olmak isteyen vatandaşlar, 2022 bekçi alımı ne zaman araştırmasına başladı. Bekçilik başvuru tarihlerinin ne zaman belirleneceğini öğrenmek isteyenler Polis Akademisi Başkanlığı'nın duyurularını yakından takip ediyor. Peki bekçilik başvuru şartları nelerdir? Bekçi alımı 2022 başvurusu ne zaman, hangi tarihte yapılacak?
20.01.2022Gündem
Günlerce canlı kaldı! Kulaklarından çıkanlara kimse inanamıyor...
Günlerce canlı kaldı! Kulaklarından çıkanlara kimse inanamıyor...ABD Teksas'ta yaşayan bir adam evinin garajında arabasını tamir ederken, dev bir böcek kulağına girdi. Bu ve benzeri durumların çok sık yaşandığını söyleyen Operatör Dr. Ali Fuat Şaşoğlu, "Hastamın kulağında böcek yuva yapmış ve yumurta bırakmış. Hastamın haberi bile yok" diyerek yaşadığı ilginç olayları anlatıp, uyarılarda bulundu.
15.01.2022Dünya
Bekçilik başvurusu ne zaman, nereye yapılır? 2022 Bekçi alımı başladı mı, şartları neler olacak?
Bekçilik başvurusu ne zaman, nereye yapılır? 2022 Bekçi alımı başladı mı, şartları neler olacak?Bekçi olmak isteyenler sabırsızlıkla beklediği bekçi alımı duyurusu yayımlandı mı? Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklanacak olan bekçi alımı ne zaman ve nasıl yapılacak? Bekçilik başvuru şartları neler? İşte detaylar...
13.01.2022Gündem
Şifayı İzmir’de buldu
Şifayı İzmir’de bulduLibya’da aradığı şifayı bulamayan 61 yaşındaki emekli General Mohamed Alfurjani, İzmir’de sağlığına kavuştu.
11.01.2022Ege
MHP lideri Bahçeli: HDP'li vekilin dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdır
MHP lideri Bahçeli: HDP'li vekilin dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdırHDP'li Semra Güzel'in PKK'lı teröristle fotoğrafına sert tepki gösteren MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde terörist istemiyoruz. Bunlar ne utanmazlıktır, ne pervasızlıktır. PKK'lı ile karanlık ilişkilere giren HDP'li vekilin dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdır." dedi.
11.01.2022Haberler
Son dakika! MHP lideri Bahçeli: HDP'li vekilin dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdır
Son dakika! MHP lideri Bahçeli: HDP'li vekilin dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdırHDP'li Semra Güzel'in PKK'lı teröristle fotoğrafına sert tepki gösteren MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde terörist istemiyoruz. Bunlar ne utanmazlıktır, ne pervasızlıktır. PKK'lı ile karanlık ilişkilere giren HDP'li vekilin dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdır." dedi.
11.01.2022Siyaset
Bekçilik başvuruları başladı mı? Bekçi alımı 2022 ne zaman, başvuru şartları neler? İlkokul, lise, üniversite mezunu bekçi maaş tutarları
Bekçilik başvuruları başladı mı? Bekçi alımı 2022 ne zaman, başvuru şartları neler? İlkokul, lise, üniversite mezunu bekçi maaş tutarlarıBekçi olmak isteyen vatandaşlar, Polis Akademisi Başkanlığı'nın duyurularını yakından takip ediyor. Bekçi alımı 2022 başvuru tarihleri belli oldu mu, ne zaman yapılacak? soruları merakla araştırılıyor. Halkın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla görevlendirilen bekçilik şartları nelerdir, çalışma saatleri kaç saat, maaşı ne kadar? İşte bekçi alımı hakkında merak edilenleri haberimize ekledik.
10.01.2022Gündem
4,7 milyar sterlin harcandı! Pandeminin akışını değiştirdi...
4,7 milyar sterlin harcandı! Pandeminin akışını değiştirdi...İngiltere'de 4,7 milyar sterlin bütçe ile yaygın kullanımına sunulan hızlı antijen testleri pandeminin akışını değiştirdi. Testlerin pandemiden sonra da kullanılmaya devam edeceği düşünülüyor.
10.01.2022Dünya
Omicron salgına bakışı değiştirdi
Omicron salgına bakışı değiştirdiIPSOS Milliyet okurları için derledi.
10.01.2022Gündem
POMEM sonuçları açıklandı mı? 28. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorgulama sayfası
POMEM sonuçları açıklandı mı? 28. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorgulama sayfası28. Dönem POMEM başvuru işlemleri sona erdi. Polis olmak isteyen vatandaşlar başvurularını tamamladı. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından e - Devlet üzerinden alınan 28. Dönem POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Toplam lisans mezunu (5.120) erkek, (1.280) kadın, önlisans mezunu (1.280) erkek, (320) kadın olmak üzere (8.000) öğrenci alımının yapılacağı 28. Dönem POMEM başvuru sonuçları sorgulama nereden yapılır?
8.01.2022Gündem
'Demokratik yolla haklarınızı arayın'
'Demokratik yolla haklarınızı arayın'Bütün emeklilerin bir araya gelerek ortak hareket etmesi gerektiğini vurgulayan Kılıçdaroğlu, "Neden beklediğiniz zam verilmedi? Bütün emeklilerden ricam, geçinemiyorsanız hesabını demokratik yollarla sormak sizin göreviniz" dedi...
7.01.2022Siyaset
28. dönem POMEM kontenjanı kaç oldu? POMEM başvuruları ne zaman bitiyor, nasıl başvuru yapılır? İşte, 2022 polislik başvuru şartları...
28. dönem POMEM kontenjanı kaç oldu? POMEM başvuruları ne zaman bitiyor, nasıl başvuru yapılır? İşte, 2022 polislik başvuru şartları...Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) alımları sürdürüyor. Polis alımı kapsamında lisans ve önlisans olmak üzere toplam 8 bin personel temini ilanında kontenjan değişti. 2022 POMEM alımlarında kontenjan sayısı 10 bin olarak düzenlendi. PA tarafından yayımlanan başvuru kılavuzunda şartlar da belirtildi. Peki, 28. dönem POMEM alımları başvuru ne zaman bitiyor?
6.01.2022Gündem
Kılıçdaroğlu: Bütün emeklilerin bir araya gelmesi, ortak hareket etmesi lazım
Kılıçdaroğlu: Bütün emeklilerin bir araya gelmesi, ortak hareket etmesi lazımCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bütün emeklilerin bir araya gelmesi lazım, ortak hareket etmesi lazım. Bütün emeklilerin 'Eğer sen bana hak ettiğim aylığı vermiyorsan, kusura bakma ben de sana oyumu vermeyeceğim' demesi lazım" dedi.
6.01.2022Siyaset
Bekçi alımı 2022 ne zaman olacak? Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir?
Bekçi alımı 2022 ne zaman olacak? Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir?2022 Bekçi alımı merak ediliyor. Halkın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla görevlendirilen Çarşı ve Mahalle Bekçiliği için başvuru ekranı açıldı mı? Bekçi olmak isteyen adaylar, Bekçi alımı 2022 ne zaman, şartları nelerdir? Bekçi alımı başvurusu nasıl, nereye yapılır? sorularına cevap arıyor. İşte bekçilik 2022 hakkında son gelişmeler...
6.01.2022Gündem
POMEM başvurusu ne zaman bitiyor? 2022 28. dönem POMEM başvuru şartları ve ücreti
POMEM başvurusu ne zaman bitiyor? 2022 28. dönem POMEM başvuru şartları ve ücretiPolis Akademisi tarafından 8 bin öğrenci alımı yapılıyor. Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne önlisans ve lisans düzeyinde KPSS ile POMEM öğrenci alınıyor. Başvurular ise 27 Aralık günü başladı. Peki, 28. dönem POMEM başvuruları ne zaman bitiyor, başvuru ücreti ne kadar?
5.01.2022Gündem
5 yılda zirveye çıktı! TikTok aleminde neler oluyor?
5 yılda zirveye çıktı! TikTok aleminde neler oluyor?Bundan 5 yıl önce hayatımıza girdiğinde küçümsenen TikTok, Google’ı tahtından indirip 2021’i en popüler dijital platform olarak kapattı. Dünyanın bir numaralı dijital platformuna dönüşen TikTok dünyasında neler oluyor?
2.01.2022Pazar
POMEM başvuru nasıl yapılır? POMEM başvuru şartları ve ücreti nedir? (28. Dönem 2022)
POMEM başvuru nasıl yapılır? POMEM başvuru şartları ve ücreti nedir? (28. Dönem 2022)28. Dönem POMEM başvuru işlemleri alınmaya başladı. 7 Ocak tarihine kadar sürecek olan POMEM başvuru ücreti ve şartları merak konusu oldu. Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde belirtilen şartları taşımak kaydıyla lisans mezunu (5.120) erkek, (1.280) kadın, önlisans mezunu (1.280) erkek, (320) kadın olmak üzere toplam (8.000) öğrenci alımı yapılacağı duyuruldu. Bu haber sonrasında 28. Dönem POMEM başvurusu nereden, nasıl yapılır? sorusu gündeme geldi. İşte 28. Dönem POMEM kılavuzu haberimizde...
29.12.2021Gündem
10 kişiden 9’u Omicron’u biliyor
10 kişiden 9’u Omicron’u biliyorIPSOS Milliyet okurları için derledi.
27.12.2021Gündem
Hayatının dönüm noktası telefonundan silmediği mesaj oldu
Hayatının dönüm noktası telefonundan silmediği mesaj olduKarşıyaka Kanser Erken Teşhis Tarama Ve Eğitim Merkezi (KETEM) rutin meme kontrolü için gönderilen uyarı mesajı üzerine mamografi çektiren ve bir gün sonra meme kanseri tanısıyla hayatının şokunu yaşayan Sevinç Özcan (63) yeni yıla sayılı günler kala bu kez doktoru Doç. Dr. Gürbüz Görümlü'den tedavisinin başarıyla sonuçlandığı müjdesini aldı. Özcan, “O mesaj hayatımı kurtardı. Sonucu öğrendiğim gün artık benim doğum günüm. 2022 benim için yeni bir hayatın başlangıcı" dedi.
26.12.2021Gündem
Rusya'dan 'Meta'ya 27 milyon dolarlık ceza geldi!
Rusya'dan 'Meta'ya 27 milyon dolarlık ceza geldi!Rusya’da bir mahkeme, yasaklı içerikleri kaldırmadığı gerekçesiyle Facebook ve Instagram sosyal medya platformlarının ana şirketi Meta'ya 1 milyar 990 milyon ruble (27 milyon dolar) para cezası verdi.
24.12.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Kitle ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.