Komisyon

Komisyon

Son dakika komisyon haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan komisyon gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan komisyon haber sayfamızda...

Komisyon

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 19.722 komisyon haberi bulunmuştur.
Fuat Oktay, Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulmecid Tebbun ile bir araya geldi
Fuat Oktay, Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulmecid Tebbun ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abdulmecid Tebbun ile Türkiye-Cezayir İş Yatırım Forumu'nda bir araya geldi. Burada konuşan Oktay, "Cezayir'de faaliyet gösteren yaklaşık bin 400'ü aşkın Türk şirketi, 30 bin Cezayirli kardeşimize sağladığı istihdam ile Cezayir ekonomisine katkı sunmaktadır. Biz Cezayir'i bir pazar olarak değil, bölgedeki en önemli ticaret ve üretim ortaklarımızdan biri olarak görüyoruz. Cezayir'in Mağrip bölgesinde ve Afrika kıtasında barış ve huzurun tesisi ve korunmasında kilit öneme sahip olduğu bilincindeyiz" dedi. Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abdulmecid Tebbun ise Türk iş insanlarına yatırım çağrısı yaptı.
17.05.2022Gündem
TikTok Para Hesaplama 2022: TikTok Kazanç Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?
TikTok Para Hesaplama 2022: TikTok Kazanç Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?Genç neslin genellikle kullandığı TikTok son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Anlık kısa video uygulaması TikTok’ta paylaşılan videoların kalitesi ve izlenme oranlarında da giderek artış yaşanıyor. Bu popülerliğin başlıca nedenleri arasında TikTok üzerinden para kazanılması. Ancak bu para TikTok tarafından ödenmiyor. Canlı yayın esnasın izleyiciler jeton karşılığı hediye yollayabiliyorlar. TikTok üzerinden gelen hediyeler üzerinden para hesaplanır. TikTok kazanç hesaplama işlemi nasıl yapılır? ‘TikTok Para Hesaplama 2022’ içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
17.05.2022Sosyalmedya
BEKÇİ ALIMI BAŞVURULARINDA SON GÜN! BEKÇİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR, YAZILI VE SÖZLÜ SINAVLAR NE ZAMAN?
BEKÇİ ALIMI BAŞVURULARINDA SON GÜN! BEKÇİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR, YAZILI VE SÖZLÜ SINAVLAR NE ZAMAN?2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine başvurular için bugün son gün. 28 Nisan'da başlayan Bekçi alımı başvuruları 13 Mayıs bugün sona erecek. Toplam 3 bin 2520 bekçinin alınacağı bekçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Bekçilik sözlü ve yazılı sınavları ne zaman? İşte bekçi olmak isteyenlerin izlemesi gerektiği adımlar...
13.05.2022Gündem
Bakan Kirişci: Sokak hayvanları gündemde tutulması gereken bir konu
Bakan Kirişci: Sokak hayvanları gündemde tutulması gereken bir konuTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, "Sokak hayvanları, ülkemizde her zaman gündemde tutulması gereken bir konu. Veteriner hekimlerin bu konuya yönelik çözümler için daha fazla mesai harcaması gerekiyor" dedi.
12.05.2022Siyaset
'Kaşıkçı Elması' kayboldu iddialarına Milli Saraylar'dan açıklama
'Kaşıkçı Elması' kayboldu iddialarına Milli Saraylar'dan açıklamaSosyal medyada yayılan tarihi 86 karat ağırlığında olan 'Kaşıkçı Elması'nın kaybolduğu iddialarıyla ilgili Milli Saraylar'dan açıklama geldi.
12.05.2022Haberler
'Kaşıkçı Elması' kayboldu iddialarına Milli Saraylar'dan açıklama
'Kaşıkçı Elması' kayboldu iddialarına Milli Saraylar'dan açıklamaSosyal medyada yayılan tarihi 86 karat ağırlığında olan 'Kaşıkçı Elması'nın kaybolduğu iddialarıyla ilgili Milli Saraylar'dan açıklama geldi.
12.05.2022Gündem
‘Altılı komisyon’dan ‘anayasa’ çalışması
‘Altılı komisyon’dan ‘anayasa’ çalışmasıParlamenter sisteme dönüş için bir araya gelen 6 partinin üyelerinden oluşan komisyon, kısmi anayasa değişikliği teklif metni için kolları sıvadı. Komisyon 29 Mayıs’taki liderler buluşmasına bir ön çalışma sunacak...
12.05.2022Siyaset
İzmirlilere maç daveti
İzmirlilere maç davetiKonak Belediye Meclisi, 2021 Mali Yılı İdare ve Kesin Hesap Cetvelleri raporunu kabul etti.
11.05.2022Ege
Bakan Kirişci rakamlarla açıkladı: 207 ülkeye 2 binden ihracat yapıyoruz
Bakan Kirişci rakamlarla açıkladı: 207 ülkeye 2 binden ihracat yapıyoruzTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, "Türkiye, tarım ve orman sektörlerinde kendine yeten net ihracatçı bir ülkedir. 207 ülkeye 2 binden fazla tarımsal ürün ihracatı gerçekleştirmekteyiz. 17,7 milyar doları son 3 yılda olmak üzere, 19 yılda 85,3 milyar dolar dış ticaret fazlası verdik" dedi.
11.05.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: “Kazakistan ile transit geçiş belgesi kotası 7,5 kat artacak”
Bakan Karaismailoğlu: “Kazakistan ile transit geçiş belgesi kotası 7,5 kat artacak”Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kazakistan ile 2 bin olan transit geçiş belgesi kotasının 7,5 kat artırılarak 15 bin adede çıkarılması konusunda mutabakat sağlandığını duyurdu.
11.05.2022Ekonomi
Kiralık ev vaadiyle evlenecek çiftleri dolandırdılar
Kiralık ev vaadiyle evlenecek çiftleri dolandırdılarİstanbul Küçükçekmece’de, eve kiralamak isteyen evlilik arifesindeki çiftlere aynı evi gösterip, onlardan komisyon, kaparo ve bir kira da peşin alıp dolandıran biri kadın 3 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Parayı aldıktan sonra tadilat gerekçesiyle evi göstermeyen ikisi kardeş, 3 kişi emniyetteki ardından adliyeye sevk edildi.
10.05.2022Haberler
Küçükçekmece'de kiralık ev vaadiyle evlenecek çiftleri dolandırdılar
Küçükçekmece'de kiralık ev vaadiyle evlenecek çiftleri dolandırdılarKüçükçekmece’de, ev kiralamak isteyen evlilik arifesindeki çiftlere aynı evi gösterip, onlardan komisyon, kapora ve bir kira da peşin alıp dolandıran biri kadın 3 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Parayı aldıktan sonra tadilat gerekçesiyle evi göstermeyen ikisi kardeş, 3 kişi emniyetteki ardından adliyeye sevk edildi.
10.05.2022Gündem
‘Her türlü tarımsal gelişme ve iyileştirmelerin destekçisiyiz’
‘Her türlü tarımsal gelişme ve iyileştirmelerin destekçisiyiz’1989’da komisyonculuk faaliyeti ile tarım sektörüne başlayan Durdaşlar, geçen zaman içerisinde komisyonculuğun yanında üretim, paketleme, soğuk hava deposu, tedarik ve ihracat olarak birbirini tamamlayan üretimden tüketiciye kadar sektörün her aşamasında yer alıyor.
10.05.2022Ekonomi
Hasyurt Tarım Fuarı için geri sayım başladı
Hasyurt Tarım Fuarı için geri sayım başladıTürkiye’nin ilk tarım fuarı olma özelliğini taşıyan Hasyurt Tarım Fuarı, yedi yıl aradan sonra tarım sektörünü tekrar bir araya getirecek. 11-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında “Eski Yerinde Yeni Yüzüyle” mottosuyla 25’inci kez kapılarını açacak olan Hasyurt Tarım Fuarı, bölge çiftçisini tedarikçileriyle, alıcılarıyla buluşturacak; paydaşlar etkinliklerde sorun ve çözüm önerilerini ele alacak.
10.05.2022Ekonomi
Macron'dan Ukrayna'nın AB üyeliği için şaşırtan çıkış!
Macron'dan Ukrayna'nın AB üyeliği için şaşırtan çıkış!Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Ukrayna'nın Avrupa Birliği'ne (AB) katılmasının onlarca yıl alacağını ifade ederek, coğrafi olarak Avrupa'da bulunan ve değerlerini paylaşan ülkeleri AB’ye bağlamanın bir yolu olarak “Avrupa siyasi topluluğu” önerisinde bulundu.
9.05.2022Dünya
Y ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: Y Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Y ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: Y Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebeklerine kavuşacağı günü bekleyen aileleri hamilelik döneminde isim telaşı sarıyor. Erkek bebek bekleyen anne ve baba adaylarının çocuklarına vereceği isim konusu kafalarını karıştırıyor. Hayatları boyunca taşıyacakları ismin en güzel ve en eşsiz olmasını istiyorlar. İsim konusunda derin araştırmaya giren çiftler anlamlarına da özellikle dikkat ediyor. Kulağa hoş gelen isimleri tercih eden ebeveynler keşfedilmemiş, nadir bulunan, değişik, popüler ve modern çağa uygun isimler vermek istiyorlar. Y harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Y ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
6.05.2022Bebek
‘Göçmenlerin ölümünde AB’nin de sorumluluğu var’
‘Göçmenlerin ölümünde AB’nin de sorumluluğu var’Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan’ın Ege ve Türkiye sınırında göçmenleri geri itmesine ilişkin, “Bu geri itmeler sırasında ve sonrasında ölümler meydana geldi. Bu ölümlerde Yunanistan’ın sorumluluğu da var, geri itmelere katıldığı için daha fazla Frontex’in, dolayısıyla Avrupa Birliği’nin (AB) de sorumluluğu var” dedi.
6.05.2022Siyaset
Son dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Frontex açıklaması!
Son dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Frontex açıklaması!Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan'ın Ege ve Türkiye sınırında göçmenleri geri itmesiyle ilgili, "Bu geri itmeler sırasında ve sonrasında ölümler meydana geldi. Bu ölümlerde Yunanistan'ın sorumluluğu da var, hatta gözünün önünde olduğu için ve geri itmelere katıldığı için daha fazla Frontex'in, dolayısıyla Avrupa Birliği'nin de sorumluluğu var. Tüm bunların açık, şeffaf bir şekilde soruşturulması gerekiyor" dedi.
5.05.2022Dünya
Kapıda Ödeme Olan Siteler 2022: Kapıda Ödeme Nedir, Nasıl Yapılır?
Kapıda Ödeme Olan Siteler 2022: Kapıda Ödeme Nedir, Nasıl Yapılır?Kapıda ödeme sistemi e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişin teslimat sırasında kargo görevlisine yaptıkları ödemeye denir. Kart bilgilerini internet üzerinden paylaşmak istemeyen kullanıcılar için kapıda ödeme sistemi büyük avantajdır. Bazı kitap, giyim ve alışveriş sitelerinin kapıda ödeme imkanları bulunuyor. Kargo firmalarını anlaşmasına göre ödemeler kapıda nakit veya kredi kartıyla yapılabilir. Bu işlem hem firma hem de müşteriler için büyük avantajlar sağlıyor. Kapıda ödeme nasıl yapılır? ‘Kapıda Ödeme Olan Siteler 2022’ içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Yaşam
Altılı masanın seçim mesaisi
Altılı masanın seçim mesaisiAltı partinin temsilci-lerinden oluşan Seçim Güvenliği Komisyonu, seçim günü, öncesi ve sonrasına ilişkin ortak çalışma yürütecek. Partiler arası bilgi ve teknoloji paylaşımında bulunacak olan komisyon her ay liderlere rapor sunacak.
3.05.2022Siyaset
İnci kefali için bayramda da gece gündüz denetim
İnci kefali için bayramda da gece gündüz denetimVan Gölü'nün endemik balık türü olan inci kefalinin yumurtalarını bırakmak için 15 Nisan-15 Temmuz tarihleri arası tatlı sulara yaptığı göç yolculuğu devam ederken, balığın korunması amacıyla da ekipler gece gündüz demeden denetimlerini sürdürüyor. Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, bayram tatili olmasına rağmen Edremit ilçesindeki Engil Çayı'nda kaçak avcılara karşı denetimler yaptı. Jandarma ile birlikte yapılan denetimlerde av yasağından bugüne kadar yaklaşık 8 bin ton inci kefali ile 10 bin metre uzunluğundaki ağ malzemelerine el konuldu.
2.05.2022Gündem
Van Gölü'nde inci kefali nöbeti! Gece gündüz takipteler
Van Gölü'nde inci kefali nöbeti! Gece gündüz takiptelerVan Gölü'nün endemik balık türü olan inci kefalinin yumurtalarını bırakmak için 15 Nisan-15 Temmuz tarihleri arası tatlı sulara yaptığı göç yolculuğu devam ederken, balığın korunması amacıyla da ekipler gece gündüz demeden denetimlerini sürdürüyor.
2.05.2022Gündem
5 gayrimenkul kiraya verilecek
5 gayrimenkul kiraya verilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Esenyurt Belediyesi 5 gayrimenkulü ihale ile kiraya verecek.
1.05.2022Ekonomi
Son dakika: Burak Elmas'tan seçim ve yeniden adaylık açıklaması
Son dakika: Burak Elmas'tan seçim ve yeniden adaylık açıklamasıGalatasaray Başkanı Burak Elmas, 30 Nisan'da yapılması planlanan ve daha sonra iptal edilen olağanüstü seçim genel kurulunu yapmak için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını söyledi. Elmas, başkan adayları Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu'nun yeni seçim tarihini 21-28 Mayıs olarak istediklerini ifade ederek, bu konu ile ilgili istişareler yaptıktan sonra önümüzdeki hafta gerekli açıklamanın yapılacağını belirtti.
29.04.2022Galatasaray
TMOK 2021 Türkiye Fair Play Ödülleri'nin sahipleri belli oldu
TMOK 2021 Türkiye Fair Play Ödülleri'nin sahipleri belli olduTMOK 2021 Türkiye Fair Play Ödülleri'nde Büyük Ödülleri, Kariyer dalında Olimpiyat Şampiyonu Milli Okçu Mete Gazoz, Davranış dalında ise teknik direktör Mustafa Denizli kazandı.
28.04.2022Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Komisyon ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.