Konsomatris

Konsomatris

Son dakika konsomatris haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan konsomatris gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan konsomatris haber sayfamızda...

Konsomatris

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 289 konsomatris haberi bulunmuştur.
Suç örgütü, işletmelerinde çalışan kadınları zorla fuhşa sürükledi!
Suç örgütü, işletmelerinde çalışan kadınları zorla fuhşa sürükledi!Adana’da polis operasyonuyla çökertilen organize suç örgütünün, işlettiği bar ve meyhanelerde ‘konsomatris’ olarak çalıştırdığı kadınları zorla fuhşa sürüklediği ortaya çıktı. Örgütten ayrılıp, başka işletmelerde çalışmak isteyen kadınların ise “Ya Adana’yı terk edersin ya da seni öldürürüz” diye tehdit edildiği öğrenildi.
24.05.2022Gündem
Denizli’de kumar baskını! 17 kişiye 22 bin 712 TL ceza kesildi
Denizli’de kumar baskını! 17 kişiye 22 bin 712 TL ceza kesildiDenizli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir haftada yapmış olduğu ev, iş yeri ve apart denetimlerinde 512 farklı adreste denetim ile operasyon gerçekleştirdi. Operasyonlarda 2 adreste kumar oynandığı tespit edilerek 17 kişiye 22 bin 712 TL cezai işlem uygulandı. Öte yandan, gerçekleştirilen denetimlerde 767 kişinin GBT’si ve HES kodu kontrol edildi.
20.12.2021Gündem
İstanbul'da eğlence mekanları denetlendi
İstanbul'da eğlence mekanları denetlendiİstanbul'da eğlence mekanlarına yönelik denetim gerçekleştirildi.
23.10.2021Gündem
İstanbul'da eğlence mekanlarında gece denetiminin bilançosu
İstanbul'da eğlence mekanlarında gece denetiminin bilançosuSarıyer'de, Beyoğlu ve Bakırköy'de eğlence mekanlarına yönelik yapılan denetimlerde 1 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası olan bir kişi yakalandı. 2 ruhsatsız mekan ve 4 TAPDK belgesiz mekana işlem uygulanırken, mekanlarda konsomatris olarak çalıştığı tespit edilen 7 yabancı uyruklu olmak üzere toplam 67 kadın ve sigortasız  olarak çalıştırılan 16 kişi işlemler için emniyet müdürlüklerine götürüldü.
25.09.2021Gündem
Ankara'da eğlence kulüplerine gece baskını!
Ankara'da eğlence kulüplerine gece baskını!Ankara’da koronavirüs tedbirlerine rağmen gece faaliyetini sürdürdüğü belirlenen eğlence merkezi sahiplerine ve müşterilere para cezası uygulandı. Öte yandan bir otelin üst katının da eğlence kulübüne dönüştürüldüğü ortaya çıktı.
25.05.2021Gündem
6 konsomatris kadınla ev kiralayıp kumar oynadılar!
6 konsomatris kadınla ev kiralayıp kumar oynadılar!Niğde jandarma ekipleri, kumar oynatılan bir eve operasyon düzenledi. Operasyonda kumar oynayan 13 kişi ve 6 konsomatris kadına 40 bin 432 TL ceza kesildi.
27.12.2020Gündem
Restoranda içki içip, eğlenen 20 kişiye 63 bin lira ceza!
Restoranda içki içip, eğlenen 20 kişiye 63 bin lira ceza!Mersin’in merkez Akdeniz ilçesinde pandemi kurallarını ihlal ederek içeriye müşteri alan restorana vatandaş gibi giren polis, içeride içki içip eğlenen 20 kişiye 63 bin 600 TL ceza kesti.
21.12.2020Gündem
Samsun'da 250 polisle "şok uygulama" yapıldı
Samsun'da 250 polisle "şok uygulama" yapıldıSamsun Emniyet Müdürlüğü, Bafra ilçesinde 250 polisle "şok uygulama" gerçekleştirdi.
26.09.2020Gündem
Bursa'da eğlence mekanlarına koronavirüs denetimi!
Bursa'da eğlence mekanlarına koronavirüs denetimi!Bursa'da 500 polisle eğlence mekanlarına düzenlenen denetimlerde, konsomatris çalıştıran mekanlara cezai işlem uyguladı.
7.08.2020Haberler
Eğlence mekanlarında corona virüs denetimi! Ceza yağdı
Eğlence mekanlarında corona virüs denetimi! Ceza yağdıBursa'da 500 polisle eğlence mekanlarına düzenlenen denetimlerde, konsomatris çalıştıran mekanlara cezai işlem uyguladı.
7.08.2020Gündem
Son dakika... Fuhuş parası yüzünden kardeşinin nişanlısını öldürdü
Son dakika... Fuhuş parası yüzünden kardeşinin nişanlısını öldürdüGelen bir son dakika haberine göre, Bursa’da fuhuş ve kadın ticareti yapan 2 kadın arasında 'para' nedeniyle çıkan tartışma cinayetle bitti. Nejla S., (44), kardeşi Ahmet S.'nin nişanlısı Betül Şanal’ı (33) bıçaklayarak, öldürdü.
12.06.2020Gündem
Konsomatris aşkı kanlı bitti! Masasına oturamayınca...
Konsomatris aşkı kanlı bitti! Masasına oturamayınca...Konsomatris Irmak Kravishvili’yi öldüren iki zanlı tutuklandı. Zanlılardan birinin Kravishvili’ye âşık olduğu, parası bitince masasına oturamadığı için gurur yaptığı ifade edildi.
2.02.2020Gündem
Fuhuştan kurtarılan kadından frengi hastalığı çıktı!
Fuhuştan kurtarılan kadından frengi hastalığı çıktı!Antalya'nın Finike ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda kurtarılan 5 kadından Gürcistan uyruklu M.K’da frengi(bel soğukluğu) hastalığı olduğu tespit edildi.
8.01.2020Gündem
Son dakika | Fahiş hesap çetesine itirafçı darbesi! Bakın nasıl soymuşlar…
Son dakika | Fahiş hesap çetesine itirafçı darbesi! Bakın nasıl soymuşlar…İstanbul Beyoğlu’nda hanutçular vasıtasıyla mekanlarına çektikleri turistlere yüksek hesap keserek soygun yapan fahiş hesap şebekelerinin hedef aldığı turistleri Avrupalı ve Ortadoğulu olarak ayırarak soyduğu ortaya çıktı. Gözaltında tutulan şebeke mensuplarından birisinin itirafına göre, çoğunluğu Arap Ortadoğulu turistleri yanlarına konsomatris oturtup yüksek hesap keserek soyan şebekeler, Avrupalı turistleri ise farklı eğlence sunumu adıyla fahiş hesap keserek soymuş.
25.12.2019Gündem
Fahiş hesap çetesine itirafçı darbesi! Bakın nasıl soymuşlar…
Fahiş hesap çetesine itirafçı darbesi! Bakın nasıl soymuşlar…İstanbul Beyoğlu’nda hanutçular vasıtasıyla mekanlarına çektikleri turistlere yüksek hesap keserek soygun yapan fahiş hesap şebekelerinin hedef aldığı turistleri Avrupalı ve Ortadoğulu olarak ayırarak soyduğu ortaya çıktı. Gözaltında tutulan şebeke mensuplarından birisinin itirafına göre, çoğunluğu Arap Ortadoğulu turistleri yanlarına konsomatris oturtup yüksek hesap keserek soyan şebekeler, Avrupalı turistleri ise farklı eğlence sunumu adıyla fahiş hesap keserek soymuş.
25.12.2019Haberler
İstanbul'un göbeğini esir almışlardı! Çökertildiler
İstanbul'un göbeğini esir almışlardı! Çökertildilerİstanbul Beyoğlu’nda, hanutçular vasıtasıyla çalıştırdıkları mekanlara çektikleri turistlere fahiş hesap çıkararak soygun yapan şebeke polis tarafından çökertildi.
22.12.2019Gündem
O babadan açıklama: 'Ben kaçırmadım'
O babadan açıklama: 'Ben kaçırmadım'Antalya'dan, boşanma davaları süren Rus eşi Ekatarina Efimova'nın (32) yanındaki yaşları 4 ile 5 yaşındaki çocuğunu kaçırarak Denizli'de Suriyeli bir ailenin yanında sakladığı ileri sürülen Bekir A. (35), hakkındaki iddiaları yanıtladı. Bekir A., çocuklarını kaçırmadığını, annelerinin bakamadığı gerekçesiyle kendisinin teslim ettiğini belirtip, "Evlenmeden önce gazinolarda çalışmış, benden bunu gizledi. Öğrenince kavga ettik. Bu yüzden daha önce de çocuklarımı Rusya'ya kaçırdı. İkinci kez kaçırmasına izin veremem. Çocuklarımı kaçırmadım, kendisi bana teslim etti" dedi.
18.12.2019Gündem
Kocaeli’de konsomatris operasyonu
Kocaeli’de konsomatris operasyonuKocaeli'de polis ekipleri tarafından iş yerlerine yönelik yapılan denetimlerde konsomatrislik yaptıkları belirlenen 1'i yabancı uyruklu 32 kişi hakkında işlem yapıldı.
26.11.2019Gündem
Tam 4 yıldır eski eşinden kaçıyor!
Tam 4 yıldır eski eşinden kaçıyor!Eski eşi tarafından sürekli darp edilen ve eşi cezaevine girdiği sırada 4 kız çocuğu ile Adana’daki evini terk eden Ayşe Özkaya, 4 yıldır eşinden köşe bucak kaçıyor.
14.10.2019Gündem
Ayda 200 bin TL rüşvet maaşı!
Ayda 200 bin TL rüşvet maaşı!İstanbul Aksaray’daki gece kulüplerine yapılacak baskınları önceden sızdıran 11 polisten 3’ü sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
26.09.2019Gündem
'Çürük elma' operasyonu! Hepsi tutuklandı...
'Çürük elma' operasyonu! Hepsi tutuklandı...Bir hafta önceki baskında suç unsuruna rastlanmayan gece kulübünden, bir hafta sonra 27 kaçak konsomatris çıktı. 3 köstebek, 8 erkete, 9 mekan sahibi tutuklandı.
25.09.2019Haberler
'Çürük elma' operasyonu! Hepsi tutuklandı...
'Çürük elma' operasyonu! Hepsi tutuklandı...Bir hafta önceki baskında suç unsuruna rastlanmayan gece kulübünden, bir hafta sonra 27 kaçak konsomatris çıktı. 3 köstebek, 8 erkete, 9 mekan sahibi tutuklandı.
25.09.2019Gündem
Fatih Emniyeti’nde  ‘çürük’ operasyonu
Fatih Emniyeti’nde ‘çürük’ operasyonuLaleli, Yenikapı ve Aksaray’daki gece kulüpleriyle bazı polislerin iş birliği yaptığından şüphelenilmesi üzerine operasyon yapıldı. Fuhuş ve kumar şebekeleriyle irtibatlı 5 polis gözaltına alındı,  6 polisin ifadesine başvuruldu
21.09.2019Gündem
Arayan da var mesaj atan da... İçeriden sızdırmışlar!
Arayan da var mesaj atan da... İçeriden sızdırmışlar!İstanbul Aksaray’da gözaltına alınan uyuşturucudan kumara, sahte içkiden kaçak konsomatris çalıştırmaya kadar değişik alanlarda faaliyet gösteren suç çetelerine erketelik (gözcülük) yaptığı belirlenen bir şebekeye bilgi sızdırdıkları iddiasıyla, 11 polis hakkında soruşturma başlatıldı. Operasyonel bilgileri erkete şebekesine önceden sızdırdığı iddia edilen 11 polisten 5'i gözaltına alınırken, 5'i ise ifadeye alındı.
20.09.2019Haberler
Arayan da var mesaj atan da... İçeriden sızdırmışlar!
Arayan da var mesaj atan da... İçeriden sızdırmışlar!İstanbul Aksaray’da gözaltına alınan uyuşturucudan kumara, sahte içkiden kaçak konsomatris çalıştırmaya kadar değişik alanlarda faaliyet gösteren suç çetelerine erketelik (gözcülük) yaptığı belirlenen bir şebekeye bilgi sızdırdıkları iddiasıyla, 11 polis hakkında soruşturma başlatıldı. Operasyonel bilgileri erkete şebekesine önceden sızdırdığı iddia edilen 11 polisten 5'i gözaltına alınırken, 5'i ise ifadeye alındı.
20.09.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Konsomatris ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.