Koronavirüs Kısıtlamaları

Koronavirüs Kısıtlamaları

Son dakika koronavirüs kısıtlamaları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan koronavirüs kısıtlamaları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan koronavirüs kısıtlamaları haber sayfamızda...

Koronavirüs Kısıtlamaları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 611 koronavirüs kısıtlamaları haberi bulunmuştur.
Rusya'da tüm koronavirüs kısıtlamaları kaldırıldı
Rusya'da tüm koronavirüs kısıtlamaları kaldırıldıResmi açıklamada, "Vaka sayısındaki azalış nedeniyle maske uygulaması, gece restoranların kapalı tutulması ve diğer tedbirler askıya alınıyor" denildi.
1.07.2022Dünya
Yeni Zelanda Başbakanı'na yönelik tehditler üç yılda neredeyse üç katına çıktı
Yeni Zelanda Başbakanı'na yönelik tehditler üç yılda neredeyse üç katına çıktıYeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern'e yönelik tehditlerin, koronavirüs aşısına karşı tepkiyle beraber son üç yılda neredeyse üç katına çıktığı bildirildi.
14.06.2022Dünya
Nişanlısı komadayken aldattı! Uyandığında gördükleri sosyal medyayı salladı
Nişanlısı komadayken aldattı! Uyandığında gördükleri sosyal medyayı salladı25 yaşındaki genç kadının 10 metrelik istinat duvarından yere düşerek komaya girmeden önce, 4 yıllık güzel bir ilişkisi vardı. Ta ki o güne kadar... Uyandıktan sonra yaşadıkları ise filmleri aratmadı.
9.06.2022Dünya
Son dakika: Parti skandalı gündemden düşmüyor! Johnson'dan 'istifa' açıklaması
Son dakika: Parti skandalı gündemden düşmüyor! Johnson'dan 'istifa' açıklamasıKoronavirüs kısıtlamaları sırasında kuralları ihlal ettiği ortaya çıkan ve Partygate skandalı olarak adlandırılan olaylara dair hazırlanan raporun tamamının yayınlanmasının ardından İngiltere Başbakanı Boris Johnson, üzgün olduğunu ve istifa etmeyeceğini açıklayarak, “Açıkçası hepimiz hatalar yaptık ve onlardan ders almalıyız" dedi
25.05.2022Dünya
Parti skandalı büyüyor: Boris Johnson'ın fotoğrafları sızdı!
Parti skandalı büyüyor: Boris Johnson'ın fotoğrafları sızdı!İngiltere'de koronavirüs kısıtlamaları sırasında başbakanlık ofisinde düzenlenen partilere ilişkin tartışmalar sürerken, Başbakan Boris Johnson'ın söz konusu partilerden birinde çekilmiş bazı fotoğrafları basına sızdı.
24.05.2022Dünya
Pandemi döneminin başarılı işletmeleri artık zorlanıyor mu, eğilimler değişiyor mu?
Pandemi döneminin başarılı işletmeleri artık zorlanıyor mu, eğilimler değişiyor mu?Covid pandemisi sırasında uygulanan kısıtlamalar ve karantina önlemleri, internet üzerinden verilen hizmetlere talebin artmasına neden oldu. Peki, aradan geçen iki yılda bu eğilim tersine mi döndü?
17.05.2022Dünya
Çekya’da koronavirüs kısıtlamaları tamamen kaldırıldı
Çekya’da koronavirüs kısıtlamaları tamamen kaldırıldıÇekya’da Temsilciler Meclisi pandemi yasasında değişikliğe giderek ülkede mevcut olan tüm Covid-19 kısıtlamalarını kaldırdı.
4.05.2022Dünya
Almanya’da koronavirüs kısıtlamaları 3 aşamalı gevşetilecek
Almanya’da koronavirüs kısıtlamaları 3 aşamalı gevşetilecekAlmanya’da Covid-19 kısıtlamalarının 3 aşamalı olarak gevşetileceği bildirildi. Almanya’da Başbakan Olaf Scholz’ın 16 eyalet başbakanı ile yaptığı Covid-19 Zirvesi’nde ülkede uygulanan kısıtlamaların 3 aşamalı olarak gevşetilmesine karar verildi.
16.02.2022Dünya
Artan aşılama oranları maskeleri çıkarttırıyor
Artan aşılama oranları maskeleri çıkarttırıyorKoronavirüs salgınında hafif semptomlara sahip Omicron mutasyonunun baskın hale gelmesi ve aşılama oranlarının artmasıyla birçok ülkede maske takma zorunluluğu son buluyor.
15.02.2022Dünya
Bu görüntüler Paris'ten! Konvoyun önü kesildi
Bu görüntüler Paris'ten! Konvoyun önü kesildiFransa'nın başkenti Paris'te polis, ülkedeki koronavirüs kısıtlamalarını protesto eylemi kapsamında kente girmeye çalışan yüzlerce araca müdahale etti. Göstericileri durdurmak için önümüzdeki üç gün boyunca kentte yedi binden fazla polis görevlendirildi.
12.02.2022Dünya
İsveç'te koronavirüs kısıtlamaları kaldırıldı
İsveç'te koronavirüs kısıtlamaları kaldırıldıİsveç'te koronavirüse mücadele kapsamında uygulanan kısıtlamalar ve ücretsiz Covid-19 test uygulaması bugün itibariyle sonlandırıldı.
9.02.2022Dünya
İngiltere’de Başbakanlık Konutu'ndaki partilere dair rapor güncellenecek
İngiltere’de Başbakanlık Konutu'ndaki partilere dair rapor güncellenecekİngiltere'de, Başbakanlık, koronavirüs kısıtlamaları devam ederken Başbakanlık Konutu'nda düzenlendiği iddia edilen partiler hakkında polisin soruşturmasını bitirmesinin ardından güncellenmiş bir raporun yayımlanacağını açıkladı.
1.02.2022Dünya
İngiltere Başbakanı Johnson hakkında polis soruşturma başlattı!
İngiltere Başbakanı Johnson hakkında polis soruşturma başlattı!İngiltere'de Başbakanlık, ilk koronavirüs kısıtlamalarının uygulandığı Haziran 2020'de Başbakanlık çalışanlarının Boris Johnson'ın doğum gününü kutlamak için Başbakanlık konutunda bir partide bir araya geldiğini kabul etti. Gelen son dakika haberine göre, İngiltere Başbakanı hakkında polis soruşturma başlattı.
25.01.2022Dünya
Yeni Zelanda'da 9 Omicron vakası görüldü, Ardern kendi düğününü iptal etti
Yeni Zelanda'da 9 Omicron vakası görüldü, Ardern kendi düğününü iptal ettiŞimdiye kadarki en güçlü koronavirüs kısıtlamalarını hayata geçiren Yeni Zelanda Başbakanı Ardern, yaz mevsiminde yapılacak düğününden vazgeçti.
23.01.2022Dünya
İngiltere Başbakanı Johnson'dan 'şantaj' açıklaması!
İngiltere Başbakanı Johnson'dan 'şantaj' açıklaması!İngiltere Başbakanı Boris Johnson, istifasını isteyen iktidar partisi milletvekillerine hükümetin 'şantaj yaptığı' suçlamalarını reddederek, "ben şantaja dair delil görmedim, duymadım" dedi.
21.01.2022Dünya
İngiltere'de milletvekilinden hükümete 'şantaj' suçlaması!
İngiltere'de milletvekilinden hükümete 'şantaj' suçlaması!İngiltere'de iktidardaki Muhafazakar Parti'nin milletvekillerinden William Wragg, hükümeti, Başbakan Boris Johhson'ın görevden ayrılmasını isteyen vekillere karşı "şantaj" yapmaya çalışmakla suçladı.
20.01.2022Dünya
Boris Johnson köşeye sıkıştı! Tepki mesajlarını açıkladı
Boris Johnson köşeye sıkıştı! Tepki mesajlarını açıkladıİngiltere'de Başbakanlık ofisinde gerçekleşen partilerle ilgili gelişmeler, Başbakan Boris Johnson üzerindeki istifa baskısını artırıyor. Son olarak kendi partisinden bir milletvekili daha Johnson'a görevden ayrılma çağrısı yaptı.
15.01.2022Dünya
Gündemdeki son gelişmeler nelerdi? | Haftayı Kaçırma Bülteni (10-16 Ocak 2021)
Gündemdeki son gelişmeler nelerdi? | Haftayı Kaçırma Bülteni (10-16 Ocak 2021)10-16 Ocak 2021 haftasında neler yaşandı? Gündemdeki son gelişmeleri kaçırdıysanız Milliyet.com.tr editörlerinin derlediği Haftayı Kaçırma bültenine bir göz atın...
14.01.2022Gündem
Son dakika... Johnson Kraliçe'den özür diledi
Son dakika... Johnson Kraliçe'den özür dilediİstifa baskısı altındaki İngiltere Başbakanı, Prens Philip'in cenaze töreninden önce Downing Street'te iki parti düzenlendiğinin ortaya çıkmasıyla daha fazla köşeye sıkıştı.
14.01.2022Dünya
Daily Telegraph: Başbakanlık'ta kısıtlamalar sürerken ve Kraliçe yastayken iki parti düzenlendi
Daily Telegraph: Başbakanlık'ta kısıtlamalar sürerken ve Kraliçe yastayken iki parti düzenlendiİngiliz Daily Telegraph gazetesi, İngiltere'de koronavirüs kısıtlamalarının sürdüğü 16 Nisan 2021'de, Başbakanlık'ta iki veda partisi düzenlendiğini yazdı. Başbakanlık haberi yalanlamadı. Başkent Londra'da bu tarihten bir gün sonra Edinburgh Dükü Prens Philip'in cenaze töreni yapılmıştı.
14.01.2022Dünya
İngiliz basınında deprem! Boris Johnson'a ateş püskürdüler
İngiliz basınında deprem! Boris Johnson'a ateş püskürdülerİngiltere Başbakanı Boris Johnson dün Avam Kamarası'ndaki konuşmasında, 20 Mayıs 2020'de ülkesinde koronavirüs kısıtlamaları sürerken, Başbakanlık Konutu'nun bahçesinde düzenlenen içkili bir partiye katıldığını itiraf etti ve özür diledi. Johnson'a istifa etmesi yönünde baskılar artıyor.
13.01.2022Dünya
Johnson faka bastı! Skandal e-mail ortalığa saçıldı
Johnson faka bastı! Skandal e-mail ortalığa saçıldıİngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın özel kalem müdürü Martin Reynolds'ın, ülkede sıkı koronavirüs kısıtlamalarının sürdüğü ve sosyal temasın son derece sınırlı olduğu Mayıs 2020'de, e-posta gönderdiği 100 kadar kişiyi Başbakanlık Konutu'nda içkili bir etkinliğe davet ettiği ortaya çıktı.
11.01.2022Dünya
Almanya'da on binler koronavirüs kısıtlamalarını protesto etti
Almanya'da on binler koronavirüs kısıtlamalarını protesto ettiBirçok kentinde Pazartesi akşamı önlemleri protesto için yine gösteriler düzenlendi. 35 bini aşkın kişinin katıldığı protestolarda yer yer polisle arbede yaşandı.
4.01.2022Dünya
İrlanda'da yeni koronavirüs kısıtlamaları yürürlüğe girdi
İrlanda'da yeni koronavirüs kısıtlamaları yürürlüğe girdiİrlanda’da yeni Kovid-19 kısıtlamaları kapsamında restoranlar, barlar ve sinema salonları gibi kültürel etkinlik mekanları bugünden itibaren 20.00’de kapılarını kapatacak.
20.12.2021Dünya
Borsa günü rekor kapanışla tamamladı
Borsa günü rekor kapanışla tamamladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, yüzde 1,05 değer kazanarak, 1.755,48 puanla tüm zamanların en yüksek kapanışını yaptı. BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 18,16 puan artarken, toplam işlem hacmi 24,2 milyar lira seviyesinde gerçekleşti.
22.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Koronavirüs Kısıtlamaları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.