Koronavirüs Salgını

Koronavirüs Salgını

Son dakika Koronavirüs salgını haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koronavirüs salgını gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koronavirüs salgını haber sayfamızda...

Koronavirüs Salgını

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.877 koronavirüs salgını haberi bulunmuştur.
Popüler yazarın ‘final gösterisi’
Popüler yazarın ‘final gösterisi’Yazar Lütfi Özgünaydın’ın “Benim final gösterilerimden birisidir” diye tanımladığı 50 yıldır Erzincan’ın Kemaliye ilcesinde çektiği fotoğraflarını bir araya getirerek oluşturduğu “Bir Zamanlar Kemaliye” gösterisi 27 Ocak’ta Beyoğlu’nda bulunan İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nde (İFSAK) gerçekleşecek.
24.01.2022Kültür Sanat
Nisan’da zayıflar umudu yayılmadı
Nisan’da zayıflar umudu yayılmadıIPSOS Milliyet okurları için derledi.
24.01.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhtarlara maaş müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhtarlara maaş müjdesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muhtarlar Toplantısı'nda konuşma yaptı. Muhtarlara maaş müjdesini veren Erdoğan, 'Muhtar maaşlarının asgari ücretinin altında kalmasına gönlümüz razı olmadı. Yaptığımız değerlendirme sonunda muhtar maaşlarını asgari ücret seviyesine yani 4 bin 250 liraya yükseltme kararı aldık. ' dedi. 'Kurun istikrar kazanmasıyla artık kimse bu bahaneyle abuk sabuk fiyatlandırma peşinde koşamaz' diyen Erdoğan, 'Artık piyasalarda bir daha dengesiz döviz talebinden kaynaklanan bir dalgalanma yaşanmayacağını düşünüyoruz.' açıklamasını yaptı.
19.01.2022Siyaset
Kabine ne zaman toplanıyor, bugün mü? Gözler Kabine toplantısı ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasında...
Kabine ne zaman toplanıyor, bugün mü? Gözler Kabine toplantısı ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasında...Kabine toplantısı bu hafta var mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bir araya gelen Kabine'de kritik konular görüşülüyor. Artan vakaların ardından 'yeni tedbirler/kısıtlamalar gelecek mi?' sorusu akıllara geliyor. Bu nedenle Kabine toplantısından çıkacak yeni kararlar merakla bekleniyor. Peki, Kabine toplantısı hangi gün?
19.01.2022Gündem
2021’in en unutulmaz 5 olayı
2021’in en unutulmaz 5 olayıHer sene olduğu gibi geride bıraktığımız yılda da bizi ve insanlığı çok etkileyen birçok olay oldu. Gel, beraber bunlara göz atalım.
Japonya’da 87 öğrenci ülkeye giriş yasağından muaf
Japonya’da 87 öğrenci ülkeye giriş yasağından muafJaponya hükümeti, Covid-19 tedbirleri kapsamında uygulanan yabancı uyruklulara yönelik ülkeye giriş yasağından 87 yabancı öğrencinin muaf tutulacağını açıkladı.
17.01.2022Dünya
5 gün yüz yüze eğitim veren tüm öğretmenlere başarı belgesi
5 gün yüz yüze eğitim veren tüm öğretmenlere başarı belgesi Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 6 Eylül 2021'den bugüne kadar haftada 5 gün yüz yüze eğitim veren tüm öğretmenlere ve idari kadroya başarı belgesi gönderdi. Bakan Özer "Bu süreçte öğretmenlerimiz, okullarda kuralların uygulanmasında da çok titiz davrandılar" dedi.
16.01.2022Gündem
PCR testi kalktı mı? PCR testi zorunluluğunda son dakika gelişmesi
PCR testi kalktı mı? PCR testi zorunluluğunda son dakika gelişmesiPCR testi ile ilgili son dakika gelişmesi. Koronavirüs salgını ile birlikte hayatımıza giren PCR testi birçok alana girişte kullanılıyordu. Aşısız kişilerden seyahat, etklinlik, iş yeri ve okullarda istenen PCR testi zorunluluğu kalktı mı? İşte PCRT testi zorunluluğunda son dakika.
15.01.2022Gündem
SON DAKİKA: 12 Ocak korona tablosu ve aşı haritası! Güncel vaka ve ölü sayısı belli oldu
SON DAKİKA: 12 Ocak korona tablosu ve aşı haritası! Güncel vaka ve ölü sayısı belli olduKoronavirüs (coronavirüs) tablosu Sağlık Bakanlığınca günlük olarak yayımlanıyor. Tabloda son olarak 74 bin vaka sayısı yer almıştı. Son günlerde vakalardaki artış öne çıkıyor. Bakan Koca ise önlemlere uyulması konusunda uyarılarını yineliyor. Peki, bugünü vaksa sayısı kaç oldu?
12.01.2022Gündem
Bakan Kasapoğlu: 3 milyon 900 bin öğrencinin yetenek taramalarına başlandı
Bakan Kasapoğlu: 3 milyon 900 bin öğrencinin yetenek taramalarına başlandıGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, haziran ayına kadar 81 ilde 3 milyon 900 bin öğrencinin Sportif Yetenek Taramasının yapılacağını söyledi. Bakan Kasapoğlu, ilk grup öğrencilerinin yer aldığı 2017-2018 döneminden eğitimlerini tamamlayan 12 bin 677 öğrencinin Yetenek Spor Karneleri'nin e-Devlet üzerinden açıklandığını da bildirdi.
12.01.2022Diğer
Bilim Kurulu üyesi Turan: 'Omicron'un hastaneye yansıması diğer pikler gibi değil
Bilim Kurulu üyesi Turan: 'Omicron'un hastaneye yansıması diğer pikler gibi değilSağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Sema Turan, Covid-19'da 'Omicron' varyantı ile vaka artışının bekledikleri durum olduğunu söyleyerek, "Asıl mesele 'Omicron'un hastalık yapma şiddetinin ne olacağı meselesi. Şu an hastaneye ve yoğun bakıma yansıma, geçmiş piklerde olduğu gibi değil. Daha az oranda hastane ve yoğun bakım yatışı görülüyor" dedi.
12.01.2022Gündem
Hollanda'da aşı konusunda şüpheleri olanlar için Türkçe danışma hattı
Hollanda'da aşı konusunda şüpheleri olanlar için Türkçe danışma hattıHollanda'da Kovid aşısı konusunda şüpheleri olan Türk kökenli göçmenleri bilgilendirmek için, bugünden itibaren ulusal Türkçe aşı bilgilendirme hattı devreye giriyor. Hollandaca ve İngilizce hizmet veren aşı danışma hattı, artık arayanları Türkçe olarak da bilgilendirecek.
12.01.2022Dünya
Omicron salgına bakışı değiştirdi
Omicron salgına bakışı değiştirdiIPSOS Milliyet okurları için derledi.
10.01.2022Gündem
Teyzeye Anneler Günü mesajları ile sözleri 2022! Teyzeye en güzel ve resimli Anneler Günü mesajları
Teyzeye Anneler Günü mesajları ile sözleri 2022! Teyzeye en güzel ve resimli Anneler Günü mesajlarıTeyzeye Anneler Günü mesajları merak konusu. Anneler Günü her sene Mayıs ayının 2.pazar günü kutlanıyor. Anneler Günü bu sene 9 Mayıs tarihinde kutlanacak. Anneler Günü bu sene koronavirüs salgını gölgesinde kutlanacak. Teyzesinin, Anneler Günü'nü kutlamak isteyenler en güzel mesajları araştırmaya başladı. İşte teyzeye en güzel, anlamlı, uzun, kısa ve resimli Anneler Günü mesajları 2022...
7.01.2022Gündem
Yeni Bayram Mesajları 2022: En güzel anlamlı, dualı, ayetli ve resimli Ramazan Bayramı mesajı, sözleri...
Yeni Bayram Mesajları 2022: En güzel anlamlı, dualı, ayetli ve resimli Ramazan Bayramı mesajı, sözleri...Resimli bayram mesajları gündemde araştırılmaya başlandı. Ramazan ayının sonunda olan Ramazan Bayramı İslam dünyası için önemli günler arasında yer alıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle evlerde kutlanacak olan bayram için sevdiklerinden uzakta olacak olanlar güzel bir bayram mesajı ile yakınlarının bayramını kutlayabilir. Bayram ile ilgili sosyal medyada paylaşım yapacak olanlar da Ramazan Bayramı mesajları ile ilgili araştırmalar yapıyor. Bayrama adım adım yaklaşırken sizler için en güzel, anlamlı, dualı, uzun, kısa bayram mesajlarını derledik. İşte 2022 yepyeni en güzel, anlamlı ve resimli bayram mesajları... Ramazan Bayramı mesajları haberde yer alıyor...
7.01.2022Gündem
Okullar kapanıyor mu, online olacak mı? Milli Eğitim Bakanı Özer'den son dakika yüz yüze eğitim açıklaması
Okullar kapanıyor mu, online olacak mı? Milli Eğitim Bakanı Özer'den son dakika yüz yüze eğitim açıklamasıOkullar uzaktan eğitime mi geçecek? Omicron varyantı ile birlikte vaka sayılarında da dikkat çeken bir atış oldu. Bu nedenle öğrenci ve veliler merakla, 'okullar kapanacak mı, dersler online mı olacak?' sorularını yöneltiyor. Okulların son durumuna ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama geldi...
7.01.2022Gündem
İkiz bebek bekleyen Seray Sever: Bodrum'da kendimi eve kapattım
İkiz bebek bekleyen Seray Sever: Bodrum'da kendimi eve kapattımGeçtiğimiz günlerde ikiz bebek beklediğini duyuran ve sosyal medyadan kendisine gelen tebrik mesajlarını paylaşan sunucu Seray Sever, hamilelik sürecini anlattı. 48 yaşındaki sunucu, son dönemde vaka sayılarının arttığı koronavirüs salgını nedeniyle anne adaylarına çağrıda bulundu.
7.01.2022Cadde
Gaziemir’de zor günler dayanışmayla aşılıyor
Gaziemir’de zor günler dayanışmayla aşılıyorGaziemir Belediyesi, ekonomik kriz ve koronavirüs salgını nedeniyle zorluk yaşayan yurttaşlara, sosyal projeleriyle destek oluyor.
5.01.2022Ege
Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı: 2022’de ortak çabayla risk fırsata dönüşür
Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı: 2022’de ortak çabayla risk fırsata dönüşür80’lerde serbest piyasaya geçişi ve 90’larda Gümrük Birliği’ne katılımı kamu, sivil toplum ve özel sektörün eşgüdümlü çabası mümkün kıldı. 2022’de de benzer bir ortak çaba ile riskleri fırsata dönüştürebiliriz.
Cezaevinden izinli çıktı, yine uyuşturucu satmaktan yakalandı
Cezaevinden izinli çıktı, yine uyuşturucu satmaktan yakalandıMuğla'nın Marmaris ilçesinde, cezaevinden koronavirüs salgını nedeniyle izinli çıkan Musa Canpolat (47), yine uyuşturucu madde sattığı gerekçesiyle yakalanıp, tutuklandı.
5.01.2022Gündem
Dünyada bir ilk olacak! Omicron'a karşı koruma oranı ortaya çıktı
Dünyada bir ilk olacak! Omicron'a karşı koruma oranı ortaya çıktıKanada'da Kovid-19 aşısı için yeni bir adım atıldı, bitki bazlı aşı üretildi. İlk denemeleri olumlu sonuçlanan aşının talipleri şimdiden sıraya girdi bile. Omicron varyantının hızla artış gösterdiği şu günlerde akıllarda ise tek bir soru var, o da bitki bazlı aşının ne kadar koruyucu olduğu.
5.01.2022Gündem
Esnaf ve sanatkarlara faizsiz kredi kullandırılacak
Esnaf ve sanatkarlara faizsiz kredi kullandırılacakCumhurbaşkanlığı'nın 'Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketince Esnaf ve Sanatkârlara Kredi Kullandırılmasına Dair Karar'ı Resmi Gazete'de yayımlandı. Halkbank, esnaf ve sanatkarlara yüzde 50 faiz indirimli veya faizsiz kredi kullandıracak. İşte detaylar...
4.01.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yüz yüze eğitim açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yüz yüze eğitim açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yüz yüze eğitimle ilgili önemli bir mesaj paylaştı. Öğretmenlerin aşılanma oranının İngiltere ve Fransa gibi ülkelerden yüksek olduğunu vurgulayan Erdoğan, "Tedbirlere daha fazla riayet ederek yüz yüze eğitime devam edeceğiz."dedi.
3.01.2022Haberler
2021 yılı ihracatında rekor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması
2021 yılı ihracatında rekor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021 yılı dış ticaret rakamlarını açıkladı. 2021 yılı ihracatında rekor kırıldığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Büyük bir gurur ve memnuniyetle ifade etmek isterim ki 2021 yılı toplam ihracatımız geçen yıla göre yüzde 32,9 artışla 225 milyar 368 milyon dolar olarak gerçekleşmiştir' dedi.
3.01.2022Haberler
Virüs,hâlâ en büyük tehlike
Virüs,hâlâ en büyük tehlikeIPSOS Milliyet okurları için derledi.
3.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Koronavirüs Salgını ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.