Koronavirüs Salgını

Koronavirüs Salgını

Son dakika Koronavirüs salgını haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koronavirüs salgını gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koronavirüs salgını haber sayfamızda...

Koronavirüs Salgını

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 11.177 koronavirüs salgını haberi bulunmuştur.
Avustralya'da ikinci şok! Bıçaklı saldırgan kilisede kan döktü
Avustralya'da ikinci şok! Bıçaklı saldırgan kilisede kan döktü Alışveriş merkezinde sekiz kişinin öldürüldüğü saldırıdan günler sonra bu kez kilisede çığlıklar yükseldi, yerel medya piskopos en az dört kişinin yaralandığını bildiriyor.
15.04.2024 Haberler
Avustralya'da ikinci şok! Bıçaklı saldırgan kilisede kan döktü
Avustralya'da ikinci şok! Bıçaklı saldırgan kilisede kan döktü Alışveriş merkezinde altı kişinin öldürüldüğü saldırıdan iki gün sonra bu kez kilisede çığlıklar yükseldi, yerel medya piskoposla birlikte en az üç kişinin yaralandığını bildiriyor.
15.04.2024 Dünya
Turizmde 2024 yılı çifte rekor getirdi
Turizmde 2024 yılı çifte rekor getirdi 2024 yılı aylık bazda turizme rekorlar getirmeye devam ediyor. Hem şubat ayı, hem de ocak-şubat toplamında Türkiye, bugüne kadar ağırladığı en yüksek oranda turist sayısına ulaştı.
28.03.2024 Ekonomi
İstanbul dünyada ilk sırada! Rekor 20.2 milyonla geldi
İstanbul dünyada ilk sırada! Rekor 20.2 milyonla geldi Geçen yıl dünyada en çok ziyaret edilen şehirler listesinde birinci ve dördüncü Türkiye'den. İstanbul Londra, Dubai ve Paris'i geride bıraktı.
10.03.2024 Dünya
Ferit Aktuğ: Ağlamak isteyen filmimize gelsin
Ferit Aktuğ: Ağlamak isteyen filmimize gelsin Ferit Aktuğ, sevgilisi Saadet Çamaş ile Nişantaşı Citys'te görüntülendi. Kendisinin de rol aldığı 'Hatıran Yeter' filmini izlemeye geldiklerini söyleyen oyuncu, "Filmi oyuncularla izlemiştik. Kontrole geldik buraya" diye espri yaptı.
25.02.2024 Cadde
Turizmin yeni rekoru 2024’te yazılacak
Turizmin yeni rekoru 2024’te yazılacak 2024 yılı turizmde pandemi etkilerinin tamamen yok olacağı yıl olarak tahmin ediliyor. Turizmin dünyada yüzde 2, Türkiye’de ise yaklaşık yüzde 10 büyümesi öngörülüyor.
22.02.2024 Ekonomi
Alman ekonomisinde resesyon bekleniyor
Alman ekonomisinde resesyon bekleniyor Ifo Enstitüsü, Alman ekonomik üretiminin 2024 yılının ilk çeyreğinde küçülmesini ve böylece resesyona girilmesini beklediğini açıkladı.
30.01.2024 Uzmanpara
Terörle mücadelede tam iş birliği mesajı
Terörle mücadelede tam iş birliği mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan dün İranlı mevkidaşı Reisi’yi ağırladı. Erdoğan, ortak basın toplantısında terörle mücadelede iş birliğinin önemine dikkat çekerek “Komşumuz İran’ın desteğinin artarak devam etmesinin ehemmiyetini bir kez daha vurguladık” dedi.
25.01.2024 Gündem
Son dakika: Erdoğan'dan İran Cumhurbaşkanı Reisi'ye terörle mücadele mesajı: İran'ın desteği önemli
Son dakika: Erdoğan'dan İran Cumhurbaşkanı Reisi'ye terörle mücadele mesajı: İran'ın desteği önemli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile görüşmesinin ardından iki ülke arasında 10 yeni anlaşmaya imza atıldı. Erdoğan, "Terörle mücadelede komşumuz İran’ın desteğinin artarak devam etmesinin ehemmiyetini bir kez daha vurguladık." ifadelerini kullandı.
24.01.2024 Gündem
Eski İngiltere Başbakanı Boris Johnson Covid-19 salgınını hafife aldığı için özür diledi
Eski İngiltere Başbakanı Boris Johnson Covid-19 salgınını hafife aldığı için özür diledi İngiliz hükümetinin Covid-19 salgınıyla mücadelesini inceleyen bir resmi soruşturmada pandemi zamanında Johnson'un 'buruna saç kurutma makinesi tutmanın virüsü öldürüp öldüremeyeceğini' sorduğu söylendi.
7.12.2023 Dünya
Gazze’de savaş suçu işleniyor
Gazze’de savaş suçu işleniyor Dubai’de düzenlenen BM İklim Zirvesi’nde İsrail’in Gazze’deki katliamlarına dikkat çeken Erdoğan, “Yaşananlar insanlık suçudur, savaş suçudur ve bu suçu işleyenlerden uluslararası hukuk önünde mutlaka hesap sorulmalıdır” dedi.
2.12.2023 Gündem
Hollanda'da seçimleri aşırı sağcı lider Wilders kazandı
Hollanda'da seçimleri aşırı sağcı lider Wilders kazandı Hollanda’daki erken genel seçimde resmi olmayan sonuçlara göre büyük başarı elde ederek birinci parti olan aşırı sağcı Özgürlük Partisi (PVV) lideri Geert Wilders’in, sandık çıkış anketleri sonrası verdiği ilk tepki, “Hala kolumu çimdiklemem gerekiyor, o kadar çok sandalyemiz var ki, iki katına çıktık” oldu.
23.11.2023 Dünya
İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencileri için bursluluk sınavı (İOKBS) tarihi belli oldu
İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencileri için bursluluk sınavı (İOKBS) tarihi belli oldu Millî Eğitim Bakanlığınca yapılan İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) tarihi açıklandı.
20.11.2023 Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Batı’ya sert tepki: Gazze’de katliamı uzaktan izliyorlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Batı’ya sert tepki: Gazze’de katliamı uzaktan izliyorlar Sürekli insan hak ve hürriyetlerinden, demokrasiden bahseden Batılı ülkelerin İsrail’in katliamlarını uzaktan seyrettiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bırakın İsrail’i eleştirmeyi ateşkes çağrısı yapamayacak kadar acziyet içerisindeler” dedi.
10.11.2023 Gündem
Hepatit A aşısında artık yurtdışına bağımlılık bitecek
Hepatit A aşısında artık yurtdışına bağımlılık bitecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, salgın döneminde yaşananların aşı üretim kapasitesinin kritik önemini gösterdiğine dikkat çekerek “Daha çok yurtdışından tedarik edilen Hepatit A aşısı, artık dünya standartlarında ülkemizde de üretilecektir. Açılışını yaptığımız bu önemli tesis ile birlikte Hepatit A aşısında yurtdışına bağımlılığımız azalacaktır” dedi. 
1.11.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hepatit A aşısı artık ülkemizde üretilecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hepatit A aşısı artık ülkemizde üretilecek KeyVac Aşı Üretim Merkezi Açılış Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hepatit A aşısının artık Türkiye'de üretileceğini açıkladı.
31.10.2023 Gündem
Türk sporunda Cumhuriyet'in 100 yıllık tarihindeki unutulmaz spor başarıları!
Türk sporunda Cumhuriyet'in 100 yıllık tarihindeki unutulmaz spor başarıları! Cumhuriyet'in 100 yıllık tarihinde takım ve bireysel sporlarda unutulmaz başarılar elde ettik. Futbol, basketbol, voleybol, güreş, halter ve birçok spor dalında tarihi başarılar kazandık.
29.10.2023 Skorer
Süryani ortodoks ruhani lideri: Bu kiliseyi rüyamızda görsek inanmazdık
Süryani ortodoks ruhani lideri: Bu kiliseyi rüyamızda görsek inanmazdık İstanbul’da Cumhuriyet tarihinde ilk kez sıfırdan yapılan bir kilise kapılarını açacak. İstanbul, Ankara ve İzmir Süryani Ortodoks Metropoliti ve Ruhani Lideri, Patrik Vekili Yusuf Çetin, ilk özel röportajını CNN Türk'e verdi. Serdar Korucu'nun sorularını yanıtlayan Çetin, “20 sene önce bu kiliseyi rüyamızda görsek inanmazdık. Cumhurbaşkanımızın siyasi iradesi bize tüm kapıları açtı” dedi.
6.10.2023 Gündem
THY'den China Eastern Havayolları'yla iş birliği anlaşması! 'Kapasitesinin ötesini hedefleyecek'
THY'den China Eastern Havayolları'yla iş birliği anlaşması! 'Kapasitesinin ötesini hedefleyecek' Türk Hava Yolları ile Çin'in en büyük hava yolu şirketlerinden biri olan China Eastern Havayolları arasında North Bund Forum 2023 çerçevesinde bir mutabakat anlaşması imzalandı.
28.09.2023 Ekonomi
Uzatılan barış elini artık tutun
Uzatılan barış elini artık tutun Aliyev’in davetlisi olarak Nahçıvan’a günübirlik ziyarette bulunan Erdoğan, “Ermenistan’ın kendisine uzatılan barış elini tutmasını ve artık samimi adımlar atmasını bekliyoruz. Her zaman vurguladığım gibi barışın kaybedeni olmaz” dedi.
26.09.2023 Gündem
Zirveyi gölgede bırakan görüntü! Koltuk telaşı kamerada
Zirveyi gölgede bırakan görüntü! Koltuk telaşı kamerada Dünyanın kilitlendiği buluşma sürpriz bir şekilde Rusya'nın en yeni uzay üssünde gerçekleşti. Vladimir Putin savaşın kaderini etkileyecek hassas bir soruya net bir yanıt verdi, Kim Jong-un bir numaralı önceliğini ilan etti. Kim'in oturacağı koltuğun görüntüleri ise, beklendiği gibi sosyal medyayı salladı.
13.09.2023 Dünya
Yeşil trenin rotası aniden değişti! Heyecan yaratan son dakika
Yeşil trenin rotası aniden değişti! Heyecan yaratan son dakika Sınırı geçmeden tekerlekleri değiştirilen kurşun geçirmez zırhlı tren, Kim'le birlikte önemli bir konuk listesini taşıyor. Rus medyası, dünyanın kilitlendiği yeşil trenin bir rota değişikliğine gittiğini bildiriyor.
12.09.2023 Dünya
EBA Giriş: EBA Hesabı ile Giriş Nasıl Yapılır? EBA Şifre Alma İşlemi
EBA Giriş: EBA Hesabı ile Giriş Nasıl Yapılır? EBA Şifre Alma İşlemi Eğitim Bilişim Ağı ya da kısaca EBA Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hayata geçirilen eğitim ağıdır. Milyonlarca öğrenci tarafından kullanılan EBA öğrenci ve öğretmelerin içeriklere dijital araçlardan erişmeyi sağlar. EBA’yı kullanabilmek için EBA şifre alma işlemi yapılmalı ve ardından EBA’ya giriş gerçekleştirilmektedir. EBA hesap açma işlemi birkaç adımdan oluşuyor. EBA hesabı ile giriş nasıl yapılır? EBA şifre alma işlemi ve EBA giriş ekranına ulaşmak için konu ile ilgili içeriğimize göz atabilirsiniz.
28.08.2023 Eğitim
'Cihan Pehlivanı' Koca Yusuf'un korkunç ölümü! 'Filikayı batırır diye baltayla kesildi'
'Cihan Pehlivanı' Koca Yusuf'un korkunç ölümü! 'Filikayı batırır diye baltayla kesildi' Yusuf İsmail, namıdiğer Koca Yusuf 138 kilo 'Cihan Pehlivanı'ydı. Ona 'Koca' lakabını hece vezninde yazdığı şiirlerle tanınan felsefeye olan ilgisinden dolayı 'Feylosof' lakabını alan Rıza Tevfik Bölükbaşı vermişti. Karşısında hiçbir pehlivanın duramadığı Koca Yusuf'un ölümü hakkındaki iddialar ise tüyler ürperten cinsten.
14.08.2023 Yaşam
Dünyanın en yaşanabilir şehirleri belli oldu
Dünyanın en yaşanabilir şehirleri belli oldu Koronavirüs salgınının sona ermesinin ardından dünyanın birçok kentinde hayat kalitesi yeniden yükselmeye başladı.
29.07.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Koronavirüs Salgını ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.