Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy

Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy

Son dakika Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy haber sayfamızda...

Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 870 kultur ve turizm bakani mehmet nuri ersoy haberi bulunmuştur.
Rusya'nın tüm uçuşları yeniden başlatma kararı turizm sektörünü sevindirdi
Rusya'nın tüm uçuşları yeniden başlatma kararı turizm sektörünü sevindirdiRusya'nın 22 Haziran'dan itibaren Türkiye'ye tüm uçuşlarını başlatma kararı, hareketli günlere hazırlanan turizm sektöründe sevinçle karşılandı.
19.06.2021Ekonomi
Bakan Ersoy'dan Rusya'nın uçuş kararıyla ilgili açıklama
Bakan Ersoy'dan Rusya'nın uçuş kararıyla ilgili açıklamaSon dakika haberine göre; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Rusya'nın 22 Haziran itibarıyla uçuşları tekrar başlatma kararının, güvenli turizm adına Türkiye'ye olan güvenin bir göstergesi olduğunu bildirdi.
18.06.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan noktayı koydu: Hazımsızlığın ürünüdür
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan noktayı koydu: Hazımsızlığın ürünüdürGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'nun açılışında konuşma yaptı. Türkiye ile ilgili eksen tartışmalarına noktayı koyan Erdoğan, ' Güvenlik Konseyi'nin daha kapsayıcı bir yapıya kavuşturulması gerekiyor. Reform taleplerini dile getiren ülkeleri dışlamaya yönelik gizli - açık baskılar da olabilir. Türkiye ile söylenen eksen tartışmaları bu hazımsızlığın ürünüdür. Tüm insanlık adına hakkı ve adaleti sağlamaya devam edeceğiz. Bunun uzun bir süreç olduğunun bilincindeyiz..' dedi.
18.06.2021Siyaset
Emine Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'na katılan liderlerin eşleriyle bir araya geldi
Emine Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'na katılan liderlerin eşleriyle bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Tüm dünyada ön yargılar kuvvetlenip ırkçılık yükselirken biz, sevginin dilini hakim kılmak istiyoruz. Dünyanın bu huzur iklimine ihtiyacı var." dedi.
18.06.2021Gündem
Bakan Ersoy: Rusya ile görüşmeler olumlu gidiyor
Bakan Ersoy: Rusya ile görüşmeler olumlu gidiyorKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Rusya'nın Türkiye ile uçuş kısıtlamasını kaldırmasına ilişkin temasları sürdürdüklerini belirterek, "Görüşmeler olumlu gidiyor. Ruslar yerinde tespit yapacak" dedi.
10.06.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Caparov'u resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Caparov'u resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov'u resmi törenle karşıladı.
9.06.2021Siyaset
‘Çanakkale Kahramanları Öykü Kitapları’ tanıtıldı
‘Çanakkale Kahramanları Öykü Kitapları’ tanıtıldıMilli Eğitim Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğiyle Çanakkale ruhunu diri tutmak amacıyla “Çanakkale Kahramanlarını Öyküleştirme Çalışması” kapsamında hazırlanan 10 öykü kitabının tanıtımı yapıldı. Çanakkale Kahramanları Öykü Kitapları”nın tanıtım töreni, Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu’nda yapıldı.
9.06.2021Siyaset
Emine Erdoğan’dan Belediye Başkanı Dündar’a ‘Vakıf İnsan’ Ödülü
Emine Erdoğan’dan Belediye Başkanı Dündar’a ‘Vakıf İnsan’ ÖdülüOsmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, dünyanın ilk hayvan hastanesi olan ‘Gurabahane-i Laklakan’ın yaşatılması, restorasyonu ve yeniden kullanıma açılması çalışmaları’ dolayısıyla ‘Vakıf İnsan Ödülü’ne layık görüldü. Başkan Dündar, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’dan aldı.
8.06.2021Gündem
Emine Erdoğan: Teknolojik ilerlemeyle eş zamanlı manevi ilerleme sağlayamıyoruz
Emine Erdoğan: Teknolojik ilerlemeyle eş zamanlı manevi ilerleme sağlayamıyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Sanayi devrimi dediğimiz şey, tabiata olduğu kadar insanın manevi tabiatına da büyük zararlar verdi. Teknolojik ilerlemeyle eş zamanlı olarak manevi ilerleme sağlayamıyoruz" dedi.
7.06.2021Gündem
MSB acı haberi duyurdu! 1 asker şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu! 1 asker şehit olduMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Piyade Uzman Çavuş Samet Şeker'in, bugün Pençe Yıldırım Harekâtı kapsamında, Irak'ın kuzeyinde mayın/EYP'ye basarak yaralandığını ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğunu açıkladı.
6.06.2021Gündem
Bisiklet dostu tatil
Bisiklet dostu tatilPandemide bisiklet kullanımında artış oldu, doğa turizminde bisikletli tatiller öne çıkıyor. Bisiklet Dostu Konaklama Tesisi Belgesi olan tesisler ne gibi hizmetler sunuyor araştırdık
6.06.2021Pazar
Ankara'da önemli görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Garibashvili’yi resmi törenle karşıladı
Ankara'da önemli görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Garibashvili’yi resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Gürcistan Başbakanı Irakli Garibashvili'yi resmi törenle karşıladı.
1.06.2021Siyaset
Şampiyon Anadolu Efes'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tebrik
Şampiyon Anadolu Efes'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tebrikBasketbol THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde İspanya temsilcisi Barcelona'yı 86-81 mağlup eden Anadolu Efes, şampiyon oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Basketbol THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde İspanya temsilcisi Barcelona'yı 86-81 mağlup ederek şampiyon olan Anadolu Efes'i tebrik etti.
30.05.2021Siyaset
Son dakika: İstanbul'da tarihi gün! 150 yıllık hayal gerçek oldu
Son dakika: İstanbul'da tarihi gün! 150 yıllık hayal gerçek olduGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılan Taksim Camisi'nin açılış töreni gerçekleştirildi. 'Milletimiz 150 yıllık hayaline kavuştu' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı sonrası cami önünde toplanan kalabalığa hitap etti. Erdoğan, 'Taksim Camii, yaklaşık 1,5 asırlık bir mücadelenin ardından İstanbul'umuza kazandırılmıştır. Taksim Camisi'ni bir süre önce yeniden ibadete açtığımız Ayasofya Cami-i Kebir'e verilen bir selam, İstanbul'un fethinin 568. yıl dönümüne bir hediye olarak görüyorum' dedi.
28.05.2021Siyaset
İbrahim Kalın'dan AB'ye 'somut adım atılmasını bekliyoruz' çağrısı
İbrahim Kalın'dan AB'ye 'somut adım atılmasını bekliyoruz' çağrısıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, haziran sonunda yapılacak Avrupa Birliği (AB) Zirvesi'nde Türkiye'nin beklentileri konusunda somut adım atılmasını beklediklerini söyledi.
27.05.2021Siyaset
Yerli turistte aşı şartı aranmayacak
Yerli turistte aşı şartı aranmayacakKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turist gelişi konusunda hem Rusya hem de Avrupa ülkeleriyle görüşmelerin devam ettiğini belirterek, “Önümüzdeki hafta da çok yoğun görüşmelerimiz olacak. İngiltere’yle zaten düzenli görüşüyoruz. Orada da olumlu bir gelişme bekliyorum” dedi. Ersoy, iç turizmde aşı şartının getirilip getirilmeyeceğine ilişkin de, “Ülke trafiğinde öyle bir şart olmaz. Böyle bir şey yok. Eskiden neyse şu an da öyle” açıklamasını yaptı.
26.05.2021Ekonomi
RTÜK Başkanı Şahin: Medya en ön safta yer almalı
RTÜK Başkanı Şahin: Medya en ön safta yer almalıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, İslam düşmanlığının dünyada, özellikle de Batı'da kanser hücreleri gibi büyümeye başladığına işaret ederek, medyanın bu olumsuz algıyla mücadelede en ön safta yer alması gerektiğini söyledi.
25.05.2021Gündem
Bakan Ersoy: AB ülkeleriyle yoğun görüşmelerimiz olacak
Bakan Ersoy: AB ülkeleriyle yoğun görüşmelerimiz olacakKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Avrupa Birliği (AB) ülkeleriyle turizmin açılması konusunda görüşmelerin devam ettiğini belirterek, "Önümüzdeki hafta çok yoğun görüşmelerimiz olacak. AB ile görüşme de olacak, ziyaret de olacak" dedi.
25.05.2021Siyaset
22. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali başladı
22. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali başladıBu yıl 22'incizi düzenlenen Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali'nde "Sakıp Sabancı Yaşam Boyu Başarı Ödülü"nün sahibi, oyuncu Nevra Serezli oldu.
25.05.2021Vitrin
Bodrum’un tarihi de büyük ilgi görüyor
Bodrum’un tarihi de büyük ilgi görüyorKoyları ve yemyeşil doğasıyla dünyada adından söz ettiren Bodrum, kültür turizmiyle de ön plana çıkıyor.
24.05.2021Ege
Son dakika: Erdoğan 'tarihte ilk kez' diyerek duyurdu! İmzalar atıldı...
Son dakika: Erdoğan 'tarihte ilk kez' diyerek duyurdu! İmzalar atıldı...Son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Polonya Cumhurbaşkanı Duda ile ortak basın toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Türkiye, tarihinde ilk kez, NATO ve AB üyesi bir ülkeye insansız hava aracı ihraç edecektir." dedi. Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda, Türkiye'nin bölgede ülkesinin en sağlam müttefiki olduğunu belirterek, "NATO çerçevesinde de iki ülke olarak dışardan gelebilecek tehditleri önleyebileceğimize inanıyorum." değerlendirmesinde bulundu.
24.05.2021Siyaset
Son dakika... Polonya Cumhurbaşkanı Ankara'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan bizzat karşıladı
Son dakika... Polonya Cumhurbaşkanı Ankara'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan bizzat karşıladıGelen son dakika haberine göre; Resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya gelen Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda, Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından resmi törenle karşılandı. Duda'nın ziyaretinin en önemli gündem maddesi SİHA'larla ilgili yapılacak anlaşma olacak.
24.05.2021Siyaset
10 bine yakın tesis ‘güvenli turizmde’
10 bine yakın tesis ‘güvenli turizmde’Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türkiye’de 9 bin 800’ün üzerinde tesis ve aracın Güvenli Turizm Sertifika Programı kapsamına alındığını söyledi. Bakan Ersoy, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın ev sahipliğinde Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’ndeki bir otelde düzenlenen, Türkiye’deki yabancı misyon büyükelçilerine ve yabancı basın mensuplarına yönelik bilgilendirme toplantısında konuştu.
23.05.2021Ekonomi
Bakan Ersoy: Güvenli turizm şimdi daha güvenli
Bakan Ersoy: Güvenli turizm şimdi daha güvenliKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geçen yıl Türkiye'nin salgına rağmen 16 milyon turist ağırladığı söyledi. Türkiye'de bugün itibari ile 15.8 milyon ilk doz, 11.9 milyon ikinci doz aşılamaya ulaşıldığını, turizm bölgelerinde vaka sayılarının çok düşük olduğunu kaydeden Bakan Ersoy, sertifikasyon programına bu yıl 'Güvenli Turizm Şimdi Daha Güvenli' sloganıyla devam edildiğini açıkladı.
22.05.2021Siyaset
1. Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu Ankara’da düzenlenecek
1. Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu Ankara’da düzenlenecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı 25-26 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek sempozyumda batıda artış gösteren İslamofobiye medyanın etkisi tartışılacak.
22.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

cumhurbaşkanırecep tayyip erdoğanturizmemine erdoğanErdoğan

Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.