Leopard

Leopard

Son dakika Leopard haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Leopard gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Leopard haber sayfamızda...

Leopard

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 331 leopard haberi bulunmuştur.
Yunanistan F-16 kararını resmen duyurdu: Hazır değiliz!
Yunanistan F-16 kararını resmen duyurdu: Hazır değiliz! Rus işgal ordusunun bahar taarruzu beklenirken, Ukrayna Batılı müttefiklerinden silah ve füze yardımı bekliyor. Yunanistan Başbakanı Miçotakis, haftalardır konuşulan hamlenin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
16.04.2024 Dünya
1.5 tonluk termobarik füzesiyle vurdular! Savaşta eksen kırılması: Uyuyan dev sonunda uyandı
1.5 tonluk termobarik füzesiyle vurdular! Savaşta eksen kırılması: Uyuyan dev sonunda uyandı Rus ordusu Ukrayna'da savaşın başından beri ilk kez termobarik bir füze kullandı. Askeri uzmanlar ise bu durumun savaşta bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek füzenin özelliklerine yer verdi.
31.03.2024 Dünya
Putin esti gürledi: F-16'ları nerede tespit edersek edelim imha edeceğiz
Putin esti gürledi: F-16'ları nerede tespit edersek edelim imha edeceğiz Polonya, Çekya ve diğer Baltık ülkelerinin korkutulduğunu savunan Rusya lideri, savaş alanına sürülecek F-16 jetlerini düşüreceklerini ilan ederek NATO'ya rest çekti.
28.03.2024 Dünya
Savunma Sanayii Başkanlığı
Savunma Sanayii Başkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, ülkemizde savunma sanayii altyapısının tesisine ilişkin politikaların tespiti ve bu politikaları tatbik etme yetki ve sorumluluğuna sahip mekanizmaların oluşturulması amacına uygun olarak 1985 yılında 3238 sayılı Kanun’la Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde “Savunma Sanayii Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı” (SaGeB) olarak kurulmuş, 1989 yılında Savunma Sanayii Müsteşarlığı olarak yeniden yapılandırılmıştır.
28.10.2023 Gündem
Merkava tanklarından Mossad'a topyekun bozgun! Hamas İsrail'i nasıl gafil avladı?
Merkava tanklarından Mossad'a topyekun bozgun! Hamas İsrail'i nasıl gafil avladı? Hamas ve İsrail arasındaki savaş dördüncü gününe girerken, tüm dünya İsrail'in 'geçilmez' olarak lanse ettiği sınır yapısının Hamas tarafından nasıl delik deşik edildiğini merak ediyor.
10.10.2023 Dünya
Polonya-Ukrayna tahıl krizi dünyayı nasıl etkileyecek?
Polonya-Ukrayna tahıl krizi dünyayı nasıl etkileyecek? Polonya, tahıl anlaşmazlığı nedeniyle Ukrayna'ya silah yardımını durduracağını açıkladı. Oysa Polonya, Rusya'nın Ukrayna'yı işgali sonrası Kiev yönetiminin en sadık destekçilerinden biriydi. Polonya-Ukrayna ilişkileri tahıl ihracatı sorunu nedeniyle büyük bir engelle karşılaştı. Peki bu kriz dünyayı nasıl etkileyecek?
22.09.2023 Dünya
Polonya, Ukrayna'ya silah yardımını neden kesti?
Polonya, Ukrayna'ya silah yardımını neden kesti? Uzun süre Ukrayna'nın en sadık müttefiklerinden olan Polonya, artık bu ülkeye silah yardımı yapmayacağını açıkladı. Çarşamba akşamı televizyondan halka seslenen Polonya Başbakanı Mateusz Morawiecki, bunun yerine kendi orduların daha modern silahlarla donatılmasına odaklanacaklarını söyledi.
21.09.2023 Dünya
167 milyar dolar harcandı! 'ABD bize savaş açıyor'
167 milyar dolar harcandı! 'ABD bize savaş açıyor' NATO barış için şartını açıkladı, Rus devlet televizyonu muhabirinin paylaştığı röportajda geçen 'haftanın yedi cuması' sözü gözden kaçacak gibi değil.
17.09.2023 Dünya
NATO sınırında ortaya çıktı! Mesafe yalnızca 50 km
NATO sınırında ortaya çıktı! Mesafe yalnızca 50 km Rusya lideri Putin'in 1340 kilometrelik sınırı paylaştığı Finlandiya'nın dibinde giriştiği hamle, uydu görüntüleriyle kanıtlandı. Hareketliliği yorumlayan uzmanlar, Moskova'nın elleri ve kollarının bağlı olduğunu hatırlatıyor.
11.09.2023 Dünya
Batı'nın Ukrayna'ya askeri yardımları 95 milyar euroya ulaştı
Batı'nın Ukrayna'ya askeri yardımları 95 milyar euroya ulaştı Ülke bazında bakıldığında ABD 42 milyar dolar taahhüt ederken, ABD'yi Almanya (17.1 milyar) ve Birleşik Krallık (6.6 milyar) takip ediyor.
9.09.2023 Dünya
ABD'li amiral kendi ülkesini suçladı! Washington Post'a itiraf
ABD'li amiral kendi ülkesini suçladı! Washington Post'a itiraf Ukrayna'nın karşı saldırısının istenildiği gibi gittiği şu günlerde, ABD'li Tuğamiral Mark Arnold savaşın gidişatına yönelik yaptığı açıklamalarda kendi ülkesini suçladı. Arnold'un söz konusu ifadeleri kısa sürede hem yerel hem de ulusal basında ses getirdi.
4.09.2023 Dünya
İsrail'i örnek verdi! Zelenskiy'den savaşa dair tartışma yaratan sözler
İsrail'i örnek verdi! Zelenskiy'den savaşa dair tartışma yaratan sözler Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, “İnsanlarımızı kaybetmezsek uzun süre savaşmaya hazırız” dedi. Zelenskiy'i İsrail'i örnek verdi.
27.08.2023 Dünya
Bunları evde beslemek cesaret ister! Çoğu kişi onları ilk defa görüyor...
Bunları evde beslemek cesaret ister! Çoğu kişi onları ilk defa görüyor... Kedi, köpek gibi hayvanlar sıkça evlerde besleniyor. Ancak bazı egzotik hayvanların hem bakımı oldukça zor hem de cesaret istiyor. Çoğu kişinin ilk defa gördüğü, beslemenin cesaret isteyen bu hayvanlar hakkında merak edilenleri sizler için derledik.
23.08.2023 Yaşam
Polonya ordusundan gövde gösterisi! Bir ilk gerçekleşti: Bayraktar sahnede
Polonya ordusundan gövde gösterisi! Bir ilk gerçekleşti: Bayraktar sahnede Polonya’da Silahlı Kuvvetler Bayramı ülke çapında törenlerle kutlandı. Polonya ordusunun gövde gösterisine dönüşen törende sürpriz bir gelişme yaşandı.
15.08.2023 Haberler
Polonya ordusundan gövde gösterisi! Duda'dan 'Bayraktar TB2' vurgusu
Polonya ordusundan gövde gösterisi! Duda'dan 'Bayraktar TB2' vurgusu Polonya’da Silahlı Kuvvetler Bayramı ülke çapında törenlerle kutlandı. Polonya ordusunun gövde gösterisine dönüşen törende sürpriz bir gelişme yaşandı.
16.08.2023 Dünya
Erdoğan uyardı, Karadeniz dünyada manşet: Savaşın merkezi!
Erdoğan uyardı, Karadeniz dünyada manşet: Savaşın merkezi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çıkışı uluslararası haber ajansları tarafından dünyaya duyuruldu, New York Times 'askeri ve jeopolitik gerilim kazanı'nı yazarken Politico ise Karadeniz'in bir kez daha 'Misafir kabul etmez deniz' olduğunu bildiriyor.
9.08.2023 Haberler
Haberler: Erdoğan uyardı, Karadeniz dünyada manşet: Savaşın merkezi!
Haberler: Erdoğan uyardı, Karadeniz dünyada manşet: Savaşın merkezi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çıkışı uluslararası haber ajansları tarafından dünyaya duyuruldu, New York Times 'askeri ve jeopolitik gerilim kazanı'nı yazarken Politico ise Karadeniz'in bir kez daha 'Misafir kabul etmez deniz' olduğunu bildiriyor.
9.08.2023 Dünya
Rus savunması kırılamıyor! Ukrayna 1000 km'lik hatta 16 km ilerledi
Rus savunması kırılamıyor! Ukrayna 1000 km'lik hatta 16 km ilerledi Ukrayna’daki savaş kritik bir aşamada. Bundan sonra olacaklar hem ülkenin geleceğini hem de Avrupa’nın güvenliğini şekillendirebilir.
6.08.2023 Dünya
Kronstadt'ın şifreleri çözüldü! Putin konuğunu adaya götürdü
Kronstadt'ın şifreleri çözüldü! Putin konuğunu adaya götürdü Rusya lideri ve Avrupalı müttefikinin St. Petersburg açıklarındaki ada ziyareti, birçok gizli sinyali ortaya koyuyor. Kremlin'in internet sitesinde yayımlanan fotoğraflarda yer alan insanlar kadar, özellikle 1921 tarihi dikkat çekici.
25.07.2023 Dünya
Ukrayna'ya verilen Leopard 2 tankları Polonya’da
Ukrayna'ya verilen Leopard 2 tankları Polonya’da Polonya Savunma Bakanı Mariusz Blaszczak, iki adet Leopard 2 tankının tamir için Polonya’nın Gliwice şehrindeki Bumar-Labedy mühendislik tesisine getirildiğini duyurdu.
23.07.2023 Dünya
Polonya ve Almanya arasında kritik görüşme! Yıl sonuna işaret ettiler
Polonya ve Almanya arasında kritik görüşme! Yıl sonuna işaret ettiler Polonya Savunma Bakanı Mariusz Blaszczak, Polonya topraklarına yerleştirilen Alman Patriot füzelerinin en azından yıl sonuna kadar Polonya topraklarında kalmasını istediklerini söyledi.
3.07.2023 Dünya
Bir hafta sonra ilk açıklama! Şoygu sonunda konuştu
Bir hafta sonra ilk açıklama! Şoygu sonunda konuştu Wagner liderinin Rusya'yı karıştırması sonrası günlerdir açıklama yapmayan Sergey Şoygu bir hafta sonra konuyla ilgili ilk değerlendirmesini yaptı.
3.07.2023 Dünya
Ukrayna’da Leopard tankını vuran Rus askere 1 milyon ruble ödül
Ukrayna’da Leopard tankını vuran Rus askere 1 milyon ruble ödül Ukrayna ordusuna ait Alman yapımı Leopard tankını vuran Rus askerine 1 milyon ruble (11 bin 846 dolar) ödül verildi.
21.06.2023 Dünya
Danimarka Ukrayna’ya askeri yardımını 3 milyar dolara çıkaracak
Danimarka Ukrayna’ya askeri yardımını 3 milyar dolara çıkaracak Danimarka, Ukrayna’ya askeri yardımını 5 yıllık dönem için 3.2 milyar dolara çıkarma kararı verdi.
20.06.2023 Dünya
Biri cepheden, biri havadan
Biri cepheden, biri havadan Ukrayna, Rus işgali altındaki topraklarını geri almak amacıyla başlattığı taarruzda cephede ilerliyor. Rus ordusu ise Ukrayna kentlerini hedef alarak karşılık veriyor.
14.06.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Leopard ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.