Linkedın

Linkedın

Son dakika LinkedIn haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan LinkedIn gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan LinkedIn haber sayfamızda...

Linkedın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 324 linkedin haberi bulunmuştur.
Son dakika: Dünyaca ünlü Türk TOGG’a tasarım lideri
Son dakika: Dünyaca ünlü Türk TOGG’a tasarım lideriSon dakika haberlere göre, Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun (TOGG) tasarım çalışmalarına başından beri danışman olarak destek veren Volkswagen ve Mercedes-Benz’in eski baş tasarımcısı Murat Günak, 1 Nisan’dan itibaren şirkette “tasarım lideri” olarak tam zamanlı görev yapacak.
2.04.2021Ekonomi
Dünyaca tanınan tasarımcı Murat Günak, TOGG Tasarım Lideri oldu
Dünyaca tanınan tasarımcı Murat Günak, TOGG Tasarım Lideri olduTürkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) tasarım çalışmalarına başından beri danışman olarak destek veren Volkswagen ve Mercedes-Benz'in eski baş tasarımcısı Murat Günak, 1 Nisan'dan itibaren şirkette "tasarım lideri" olarak tam zamanlı görev yapacak.
1.04.2021Ekonomi
6 bin kişilik istihdam cepte!
6 bin kişilik istihdam cepte!Türkiye’de yerli cep telefonu üretimi hız kazanırken, istihdam kapısı da oluyor. Ülkemizde üretim tesisi kuran Samsung, Oppo, Xiaomi, Tecno, Vivo ve TCL’nin toplamda 6 bin kişiye iş kapısı yaratacağı belirtiliyor
12.03.2021Ekonomi
Twitter Türkiye’de temsilcilik açmazsa VPN ile mi giriş yapılacak?
Twitter Türkiye’de temsilcilik açmazsa VPN ile mi giriş yapılacak?Türkiye’nin en son aldığı karar ile günlük erişimi 1 milyondan fazla olan sosyal ağ sağlayıcılarına Türkiye'de temsilcilik açma zorunluluğu gelmişti. VKontakte (VK), YouTube, Dailymotion, TikTok, LinkedIn gibi sosyal medya platformları, Türkiye'de temsilcilik açmaya karar veren şirketler arasında yer almıştı. Twitter tarafından bu tarz bir hamlenin gelmemesi platformun engeller silsilesine takılmasına neden oldu.
4.03.2021Teknoloji
Staj seferberliği başvuru ekranı için TIKLA! Staj seferberliği nedir, nasıl başvuru yapılır?
Staj seferberliği başvuru ekranı için TIKLA! Staj seferberliği nedir, nasıl başvuru yapılır?Staj seferberliği başvuruları 22 Şubat tarihinde başladı. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen "Staj Seferberliği" başvuruları ile ilgili detaylar öğrenciler tarafından araştırılıyor. Peki staj seferberliği başvurusu nasıl yapılır 2021?
26.02.2021Gündem
Staj seferberliği nedir, nasıl başvurulur? Kariyer kapısı staj başvuru ekranı 2021 TIKLA!
Staj seferberliği nedir, nasıl başvurulur? Kariyer kapısı staj başvuru ekranı 2021 TIKLA!Staj seferberliği başvuruları 22 Şubat 2021 tarihinde yani bugün başlayacak. Öğrenciler, staj fırsatı ile ilgili ayrıntıları merak ediyorlar. Kamu kurumları ve özel sektör kuruluşları adayların akademik, sosyal ve sportif başarılarından oluşan yetkinlik puanlarına göre teklif sunacaklar. Peki staj seferberliği nedir, staj seferberliği başvurusu nasıl yapılacak 2021? İşte kariyer kapısı staj başvuru ekranı ile ilgili detaylar...
22.02.2021Gündem
‘Staj’ için seferbirlik
‘Staj’ için seferbirlikCumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı koordinasyonunda “Senin için SeferBiriz” temasıyla üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanan “Staj Seferbirliği” programı başvuruları bugün alınmaya başlanacak
22.02.2021Ekonomi
Türkiye sesli arama ve komut verme sistemini en çok kullanan 5'inci ülke
Türkiye sesli arama ve komut verme sistemini en çok kullanan 5'inci ülkeRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Dijital 2021 Raporu'na ilişkin, "Raporda Türkiye'nin öne çıktığı başlıklar. Sesli arama ve komut verme sistemini dünyada en çok kullanan 5'inci ülkeyiz. Video oyunu kullanımında dünya ortalamasının üzerinde ve 5'inci sırada yer almaktayız. Tüm dünyada internette en çok üretilen içerik dili açısından Türkçe 4'üncü sırada" açıklamasında bulundu.
21.02.2021Gündem
Son Dakika... On binlerce öğrenciyi ilgilendiren staj açıklaması!
Son Dakika... On binlerce öğrenciyi ilgilendiren staj açıklaması!Gelen son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen "Staj Seferbirliği" programıyla 50 bini aşkın öğrenciye staj imkanı sağlanması hedefleniyor.
18.02.2021Gündem
Microsoft'un 51 milyar dolara satın almaya çalıştığı platform
Microsoft'un 51 milyar dolara satın almaya çalıştığı platformMicrosoft'un görsel paylaşım ağırlıklı sosyal medya platformu Pinterest'i 51 milyar dolara satın alma girişiminde bulunduğu ileri sürüldü.Financial Times Gazetesi'nin haberinde Microsoft’un önceki haftalarda 450 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan sosyal paylaşım platformu "Pinterest"i satın almak için müzakereler yürüttüğü iddia edildi.
11.02.2021Teknoloji
GSK TÜRKİYE, GELİŞİM VE YETENEK YÖNETİMİ STRATEJİLERİYLE BAŞARILI LİDERLER YETİŞTİRİYOR
GSK TÜRKİYE, GELİŞİM VE YETENEK YÖNETİMİ STRATEJİLERİYLE BAŞARILI LİDERLER YETİŞTİRİYOR300 yılı aşkın süredir aşı, ilaç ve tüketici sağlığı alanlarında çözümler sunan GSK, Türkiye’de 61 yıldır hayatın “her anında iyilik sağlık” için çalışıyor. Modern işveren kimliğiyle son dört yıldır üst üste Great Place To Work Enstitüsü’nün Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde yer almaya hak kazanan GSK Türkiye, bu yıl aynı zamanda uluslararası çapta Top Employers Institute tarafından düzenlenen ödül töreninde bulunduğu bölge içerisinde ‘En İyi İşveren (Top Employer)’ ödülüne de lâyık görüldü.
29.01.2021Advertorial
Facebook'un 30'dan fazla ülkede ofisi bulunuyor
Facebook'un 30'dan fazla ülkede ofisi bulunuyorTürkiye'ye temsilci atama kararı alan Facebook, şirket operasyonlarını halihazırda 30'dan fazla ülkede bulunan ofisleri üzerinden yürütüyor.
19.01.2021Teknoloji
Bakan Varank'tan Facebook açıklaması
Bakan Varank'tan Facebook açıklamasıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Facebook'un Türkiye'de temsilcilik açma kararına ilişkin, "Facebook açısından bu isabetli bir karar olmuştur. Türkiye'de artık herkesin eriştiği, haberlerin, bilgilerin çok hızlı dolaşıma sokulduğu bu platformların yerel kanunlardan bağımsız olması düşünülemez." dedi.
18.01.2021Teknoloji
Türkiye'ye temsilci atayan sosyal medya platformlarının sayısı artıyor
Türkiye'ye temsilci atayan sosyal medya platformlarının sayısı artıyorKamuoyunda "sosyal medya yasası" olarak bilinen düzenleme kapsamında, Google (YouTube), TikTok, Spotify, Netflix ve LinkedIn gibi şirketler, Türkiye'ye temsilci atama kararı alırken, aralarında Facebook ve Twitter'ın da bulunduğu bazı şirketler, temsilci atama konusunda henüz başvuruda bulunmadı.
17.01.2021Ekonomi
Son dakika... Son 2 gün! Facebook, Twitter ve Instagram’a reklam yasağı
Son dakika... Son 2 gün! Facebook, Twitter ve Instagram’a reklam yasağıFacebook, Instagram ve Twitter gibi şimdiye kadar Türkiye’de temsilcilik açmayan sosyal ağ sağlayıcıları için reklam yasağı devreye giriyor. Bugüne kadar 40’ar milyon lira para cezası kesilen Facebook, Instagram ve Twitter’a, 19 Ocak itibarıyla reklam yasağı için sürenin dolduğu bildirilecek.
17.01.2021Ekonomi
Son dakika: Sosyal paylaşım platformundan flaş Türkiye kararı
Son dakika: Sosyal paylaşım platformundan flaş Türkiye kararıUlaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, sosyal iş ağı ve paylaşım platformu olarak faaliyet gösteren "LinkedIn'in de Türkiye'ye temsilci atayacağını bildirdi.
16.01.2021Teknoloji
2020'de salgına rağmen çok sayıda önemli proje hizmete sunuldu
2020'de salgına rağmen çok sayıda önemli proje hizmete sunulduTürkiye, küresel boyutta iz bırakan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşın, bu yıl ulaştırma, haberleşme ve altyapıda attığı adımlarla stratejik önemdeki projeleri tamamlayıp, kullanıma sundu.
27.12.2020Ekonomi
‘Tesla’sın dedi randevu vermedi!
‘Tesla’sın dedi randevu vermedi!Apple’ın 2024’te otomotiv sektörüne gireceği iddiasının ardından Tesla CEO’sundan itiraf geldi: “Zor döneminde şirketi satmak istedim, Apple CEO’sundan randevu alamadım.”
24.12.2020Ekonomi
Volkswagen CEO'sundan Apple açıklaması
Volkswagen CEO'sundan Apple açıklamasıAlman otomotiv üreticisi Volkswagen'in üst yöneticisi (CEO) Herbert Diess, dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Apple'ın otonom araç sektörüne girişinin, otomobil sektöründe geleneksel rakiplerden daha büyük zorluk oluşturacağını belirtti.
23.12.2020Uzmanpara
Siber saldırıları ‘sigorta’ ile bertaraf edin
Siber saldırıları ‘sigorta’ ile bertaraf edinAksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, dijital tehlikelere, siber saldırılara karşı her zamankinden daha uyanık, bilinçli ve dikkatli olunması gereken bir dönem içinde olduğumuz uyarısında bulundu.
15.12.2020Sigorta
Sosyal medyaya 30 milyon TL ceza
Sosyal medyaya 30 milyon TL cezaTürkiye’ye temsilci atamayan sosyal medya şirketlerine Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından 30’ar milyon lira daha ceza kesildi. Günlük erişimi 1 milyondan fazla olan yurt dışı kaynaklı sosyal ağ sağlayıcıları, yine gereğini yerine getirmezlerse Türkiye’den reklam alamayacak ve bu kapsamda söz konusu şirketlere para transferi de yapılamayacak.
12.12.2020Ekonomi
30'ar milyon lira daha ceza kesildi!
30'ar milyon lira daha ceza kesildi!Türkiye'den günlük erişimi 1 milyondan fazla olmasına ve yasal zorunluluğa rağmen ülkeye temsilci atamayan yurt dışı kaynaklı sosyal ağ sağlayıcılarına, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından 30'ar milyon lira daha ceza kesildi.
11.12.2020Teknoloji
Temsilci atamayan devlere bu haftadan itibaren 30 milyon lira ceza kesilecek
Temsilci atamayan devlere bu haftadan itibaren 30 milyon lira ceza kesilecekTürkiye'de yasa gereği temsilci bulundurması gereken yurt dışı kaynaklı sosyal ağ sağlayıcıları bu hafta da gerekli adımı atmazlarsa, daha önce verilen 10 milyon liralık cezalarına 30 milyon lira daha eklenecek.
9.12.2020Teknoloji
İş sohbetine tam 27 milyar dolar
İş sohbetine tam 27 milyar dolarBulut tabanlı iş sohbet uygulaması Slack, rekor bir satışa imza attı. Bulut yazılım firması Salesforce, 27.7 milyar dolara Slack’i aldığını duyurdu.
3.12.2020Ekonomi
Fleets ne demek? Twitter fleets hikaye özelliği nedir?
Fleets ne demek? Twitter fleets hikaye özelliği nedir? Twitter, Fleets adındaki hikayeler özelliğini resmen duyurdu. Instagram, Facebook, WhatsApp ve LinkedIn'de karşımıza çıkan hikayeler (Stories) özelliği artık Twitter'a geliyor. Peki Twitter Fleets nasıl görünüyor? Ne zaman kullanıma giriyor? İşte Fleets ile ilgili merak edilenler...
20.11.2020Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

türkiyesosyal medyafacebookTOGGLinkedIn

Linkedın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.