Lokanta

Lokanta

Son dakika lokanta haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan lokanta gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan lokanta haber sayfamızda...

Lokanta

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.301 lokanta haberi bulunmuştur.
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Kadıköy neden bu kadar havalı?
Kadıköy neden bu kadar havalı?Time Out dergisi, dünyanın en havalı semtleri listesinde 2018’den sonra bir kez daha Kadıköy’e yer verdi. Havasına hava katan Kadıköy’e çeviriyoruz rotamızı
17.10.2021Pazar
Burhaniye’de dinamik denetim süreci sürüyor
Burhaniye’de dinamik denetim süreci sürüyorKontrollü normalleşme döneminin sürdürülebilirliği amacıyla Burhaniye’de denetimler hızlandırıldı.
15.10.2021Ege
Kanada'dan flaş karar! Artık zorunlu...
Kanada'dan flaş karar! Artık zorunlu...Kanada Başbakanı Justin Trudeau, tüm federal kamu görevlilerinin 30 Ekim'e kadar iki doz Kovid-19 aşısını yaptırmalarının zorunlu kılındığını bildirdi.
7.10.2021Dünya
Meral Akşener: Ben cumhurbaşkanlığa talip değilim
Meral Akşener: Ben cumhurbaşkanlığa talip değilimİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Ben cumhurbaşkanlığa talip değilim. Ama seçimlerden 1'inci parti olarak çıkmaya ve bunu hep birlikte başardığımızda, 'İyileştirilmiş ve güçlendirilmiş Parlamenter Sistem'in ilk başbakanı olmaya talibim" dedi.
6.10.2021Siyaset
Merkez Bankası Eylül Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandı
Merkez Bankası Eylül Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandıRapora göre eylülde önceki aya göre yıllık tüketici enflasyonuna katkı hizmette 0,30 puan, enerjide 0,24 puan ve alkol-tütün-altın gruplarında 0,01 puan artarken, temel mal ve gıda gruplarının katkıları sırasıyla 0,16 ve 0,06 puan azaldı.
5.10.2021Ekonomi
Eylül Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandı
Eylül Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandıRapora göre eylülde önceki aya göre yıllık tüketici enflasyonuna katkı hizmette 0,30 puan, enerjide 0,24 puan ve alkol-tütün-altın gruplarında 0,01 puan artarken, temel mal ve gıda gruplarının katkıları sırasıyla 0,16 ve 0,06 puan azaldı.
5.10.2021Uzmanpara
Enflasyon rakamları belli oldu
Enflasyon rakamları belli olduEnflasyon eylülde yüzde 1,25 artarken yıllık bazda yüzde 19,58 oldu.
4.10.2021Haberler
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandıEnflasyon eylülde yüzde 1,25 artarken yıllık bazda yüzde 19,58 oldu.
4.10.2021Uzmanpara
Son dakika... Enflasyon rakamları belli oldu
Son dakika... Enflasyon rakamları belli olduEnflasyon eylülde yüzde 1,25 artarken yıllık bazda yüzde 19,58 oldu.
4.10.2021Ekonomi
Lokanta, kafe, AVM'lerde aşı kartı zorunlu mu? Bakan Koca'dan aşı kartı açıklaması
Lokanta, kafe, AVM'lerde aşı kartı zorunlu mu? Bakan Koca'dan aşı kartı açıklamasıAşı kartı nedir, nasıl alınır? Koronavirüs salgını ile mücadele aşılama ile devam ediyor. Belirli alanlara giriş çıkışlarda HES kodu yerine aşı kartı istenmesi gündemde. Peki, aşı kartı nereden alınır?
30.09.2021Gündem
Son dakika haberi: HES kodu yerine yeni zorunluluk gündemde! 'Aşı kartı' ile giriş...
Son dakika haberi: HES kodu yerine yeni zorunluluk gündemde! 'Aşı kartı' ile giriş...Son dakika haberlere göre, pandemiyle mücadelede aşıya teşvik için iki önemli adım planlanıyor. Öncelikle lokanta, kafe, AVM gibi yerlere girişte vatandaştan HES kodu yerine aşı kartı istenmesi gündemde. Ayrıca, aşıyla ilgili endişe taşıyanları ikna için yerli aşı Turkovac üzerinden büyük bir kampanya yapılacak.
28.09.2021Gündem
Trabzon vakada Rize’yi solladı
Trabzon vakada Rize’yi solladıHaftalık Kovid-19 vaka sayısı, her 100 bin kişide İstanbul’da 229.92, Ankara’da 343.08, İzmir’de 49.58 oldu. Trabzon ise 538.61 vaka yoğunluğu ile Rize’yi geçti
26.09.2021Gündem
Lokanta çalışanı kadına cinsel saldırıdan 3 yıl 4 ay hapis!
Lokanta çalışanı kadına cinsel saldırıdan 3 yıl 4 ay hapis!Zonguldak’ta bir lokantada çalışan A.A.'ya (20) iş yerinde cinsel saldırıda bulunarak kimseye söylememesi için para verdiği iddiasıyla tutuksuz yargılanan N.Ö.,  3 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkemede başkanın genç kadını öpüp öpmediğini sorduğu N.Ö., "O beni yanaklarımdan öptü. Ben onu öpmedim. Kendime doğru çekip sarılmadım” dedi.
22.09.2021Gündem
CZN Burak kimdir, kaç yaşında? Ronaldo ile ortak mı oluyor?
CZN Burak kimdir, kaç yaşında? Ronaldo ile ortak mı oluyor?CZN Burak kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. La Liga'nın davetlisi olarak son olarak Madrid'e giden ve burada açıklamalarda bulunan CZN Burak dünyanın farklı yerlerindeki restoran zincirinin sahibi ve sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiriyor. CZN Burak son olarak Cristiano Ronaldo ile ortak olabileceklerine dair açıklamalarda bulundu.
14.09.2021Cadde
Etiyopyalı geline Türk usulü düğün
Etiyopyalı geline Türk usulü düğünKahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde Ahmet Elma ile Etiyopyalı Mekdes Tedesse, Türk geleneklerine göre yapılan düğünle dünya evine girdi.
12.09.2021Haberler
Etiyopyalı geline Kahramanmaraş'ta Türk usulü düğün
Etiyopyalı geline Kahramanmaraş'ta Türk usulü düğünKahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde Ahmet Elma ile Etiyopyalı Mekdes Tedesse, Türk geleneklerine göre yapılan düğünle dünya evine girdi.
12.09.2021Gündem
Ağustos Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandı
Ağustos Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Aylık Fiyat Gelişmeleri Raporu'na göre, ağustos ayında enflasyondaki yükselişte gıda fiyatlarındaki artış eğilimi belirleyici olurken, çekirdek enflasyon göstergelerinin yıllık enflasyonunda yavaşlama kaydedildi.
6.09.2021Uzmanpara
Merkez Bankası Ağustos Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandı
Merkez Bankası Ağustos Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Aylık Fiyat Gelişmeleri Raporu'na göre, ağustos ayında enflasyondaki yükselişte gıda fiyatlarındaki artış eğilimi belirleyici olurken, çekirdek enflasyon göstergelerinin yıllık enflasyonunda yavaşlama kaydedildi.
6.09.2021Ekonomi
Avrupa ülkelerinden salgına karşı zorlayıcı tedbirler
Avrupa ülkelerinden salgına karşı zorlayıcı tedbirlerAvrupa'da birçok ülke, sosyal hayatın pek çok alanında, vatandaşlarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) riski taşımadığını belgelemesini zorunlu kılan tedbirleri devreye koyuyor.
3.09.2021Dünya
Enflasyon rakamları belli oldu
Enflasyon rakamları belli olduTüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ağustosta aylık bazda yüzde 1,12 artış gösterdi. Yıllık enflasyon tüketici fiyatlarında yüzde 19,25, yurt içi üretici fiyatlarında yüzde 45,52 oldu.
3.09.2021Uzmanpara
Son dakika: Enflasyon rakamları açıklandı
Son dakika: Enflasyon rakamları açıklandıTüketici fiyat endeksi (TÜFE) yıllık yüzde 19,25, aylık yüzde 1,12 arttı.
3.09.2021Ekonomi
Pandemi kurallarında güncelleme! Aşısızlara ayrı bölüm
Pandemi kurallarında güncelleme! Aşısızlara ayrı bölümSon baharın gelmesi ve havaların soğumaya başlayacak olmasıyla korona tedbirlerinin tekrar sıkılaştırılmasını gündeme getirdi. İddialara göre Eylül ayının ikinci yarısından sonra pandemi kuralları da yeniden güncellenecek. Listede lokanta-cafe, kamu kurumları ve AVM'leri kapsayan bir dizi önlem var... İşte detaylar...
2.09.2021Gündem
Sivas'ta lokantalardan hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı
Sivas'ta lokantalardan hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdıSivas'ta 4 lokantadan bilgisayar, telefon, para ve çek defteri çalan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.
1.09.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

enflasyonkoronavirüsmerkez bankasıraporson haberler

Lokanta ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.