Lüks

Lüks

Son dakika lüks haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan lüks gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan lüks haber sayfamızda...

Lüks

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 23.964 luks haberi bulunmuştur.
Lamborghini ile slalom bariyerde son buldu
Lamborghini ile slalom bariyerde son bulduİstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz Viyadüğü’nde dün saat 14.45’te Selim Bayrak adlı sürücü Lamborghini marka lüks araçla trafikte slalom yaparak ilerlerken, bir an kontrolünü kaybedip önce önünde seyreden araca çarptı.
6.03.2021Gündem
'Oyunculuk beni duygularımla tanıştırdı'
'Oyunculuk beni duygularımla tanıştırdı'Pınar Deniz, oyunculuğun hayattaki en büyük hazzı olduğunu söylüyor: “Öncesinde inanılmaz katı ve kapalı bir insandım. Oyunculuğa başlayınca duygularımla tanıştım, bu işi yapmamın en büyük sebebi de bu duygular”
6.03.2021Cumartesi
İstanbul'da lüks otomobil bariyerlere girdi!
İstanbul'da lüks otomobil bariyerlere girdi!İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz Viyadüğü'nde dün saat 14.45‘te Selim B. isimli sürücü, Lamborghini marka lüks araçla trafikte slalom yaparak ilerlerken, bir an kontrolünü kaybedip önünde seyreden araca çarptı. Kazanın etkisiyle savrulan lüks araç bariyerlere çarparak durabildi.
5.03.2021Haberler
İstanbul'da lüks otomobil bariyerlere girdi!
İstanbul'da lüks otomobil bariyerlere girdi!İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz Viyadüğü'nde dün saat 14.45‘te Selim B. isimli sürücü, Lamborghini marka lüks araçla trafikte slalom yaparak ilerlerken, bir an kontrolünü kaybedip önünde seyreden araca çarptı. Kazanın etkisiyle savrulan lüks araç bariyerlere çarparak durabildi.
5.03.2021Gündem
Yalıkavak Marina’da bu yıl hedef yüzde 100 doluluk
Yalıkavak Marina’da bu yıl hedef yüzde 100 dolulukDünya yatçılık sektörünün en prestijli kurumlarından The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından ‘2020 En İyi Uluslararası Marina’ ve ‘2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası’ ödülüne layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çapa sahibi olan Yalıkavak Marina, yeni yatırımlarla sezona hazır olduğunu açıkladı.
5.03.2021Ekonomi
Lüks Türk markası küresel atağa kalktı
Lüks Türk markası küresel atağa kalktıJustin Bieber gibi ünlülerin tercih ettiği Les Benjamins, yurtdışında yeni mağazalar açacak. Markanın kurucusu Bünyamin Aydın, yeni adresleri; Berlin, Dubai, Londra, Paris, New York, Los Angeles ve Miami olarak açıkladı
5.03.2021Ekonomi
Şişli Posta Kodu Nedir? İstanbul Şişli Mahallelerinin Posta Kodları
Şişli Posta Kodu Nedir? İstanbul Şişli Mahallelerinin Posta KodlarıGönderilen postanın gönderi adresi dışındaki yanlış adrese gitmesi zaman zaman karşılaşılan bir durumdur. Bu problemin altında yatan temel sebep ise posta kodu kullanılmaması ya da yanlış kullanılmasıdır. Bir şehirdeki tüm ilçe ve mahallelerin farklı kodları olduğu düşünülünce bu konuya oldukça hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Peki, Şişli posta kodu ve Şişli mahallelerinin posta kodları nedir? İşte, merak edilenleri sizler için derledik.
24.04.2020Posta Kodları
Ucuz Zıt Anlamlısı Nedir? Ucuzun Zıt Anlamı Olan Kelimeler
Ucuz Zıt Anlamlısı Nedir? Ucuzun Zıt Anlamı Olan KelimelerFiyatı benzer ürünlere oranla daha uygun olan şeyler için ucuz sıfatı kullanılır. Hesaplı ile eş anlamlı olan ucuz kelimesi anlamca olumsuz cümlelerde de yer alır. Mecazi olarak güvenilmez ve çıkarcı insanlar için de ucuz denir. Ucuz zıt anlamlısı nedir? Sizin için örnek cümleler ile birlikte derledik.
Türkiye Yat Limanları Haritası: Yat Limanları Nedir, Hangi İllerde Vardır? İsimleri İle Marina Listesi
Türkiye Yat Limanları Haritası: Yat Limanları Nedir, Hangi İllerde Vardır? İsimleri İle Marina ListesiYat olarak anılan lüks teknelerin park ve konaklamaya ihtiyaçları vardır. Küçük teknelerin ve yatların barınabilmeleri için sahil bölgesinde ya özel bir alan ayrılır ya da liman içinde özel bir yer belirlenir. Yat limanı olarak anılan marinalarda, yat sahipleri tekneleri için her türlü ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Türkiye’de hangi illerde yat limanı olduğunu öğrenip, buna göre hareket edebilirsiniz.
21.09.2020Haritalar
Falda Karınca Görmek Ne Demek? Kahve Falında Karınca Şekli Çıkması Ne Anlama Gelir?
Falda Karınca Görmek Ne Demek? Kahve Falında Karınca Şekli Çıkması Ne Anlama Gelir?Daha çok kadınlar tarafından büyük bir merakla baktırılan kahve falları, insanların hayatlarının nasıl gelişeceği hakkında bilgi sahibi olmak için tercih ediliyor. Kahve falının fincan ya da tabağında görülen şekillerden birisi de karıncalardır. Kahve falında karınca şeklinin çıkması, karınca yuvası görmek, karınca sürüsünün görülmesi gibi karınca fal anlam çeşitlerini detaylıca derledik.
23.09.2020Kahve Falı
Pöç Nedir? Pöç Etinin Faydaları Nelerdir, Hangi Hastalıklarda Tavsiye Edilir?
Pöç Nedir? Pöç Etinin Faydaları Nelerdir, Hangi Hastalıklarda Tavsiye Edilir?Türk Mutfağında yemeklerde et sıklıkla kullanılmaktadır. Çoğu zaman yemeklerin lezzetli olması açısından içerisine kuyruk yağı da konulmaktadır. Dananın kuyruk bölümüne pöç ismi verilmektedir. Bu kısımdaki etler çok lezzetli olması sebebi ile yemeklerde tercih edilmektedir. Pöç nedir? Pöç etinin faydaları nelerdir, hangi hastalıklarda tavsiye edilir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
4.03.2021Sağlık
Otomobil satışları yüzde 42 arttı
Otomobil satışları yüzde 42 arttıTürkiye'de otomatik vites otomobil satışları bu yılın ocak-şubat dönemiyle geçen yılın aynı dönemi kıyaslandığında yüzde 42,1 arttı.
4.03.2021Ekonomi
Satılan her 10 otomobilden 7'si otomatik vites
Satılan her 10 otomobilden 7'si otomatik vitesTürkiye'de otomatik vites otomobil satışları bu yılın ocak-şubat dönemiyle geçen yılın aynı dönemi kıyaslandığında yüzde 42,1 arttı.
4.03.2021Uzmanpara
80 milyon liralık milli servet, yediemin otoparklarında çürümeye terk edildi
80 milyon liralık milli servet, yediemin otoparklarında çürümeye terk edildiHATAY'da trafik ekiplerince yapılan uygulamalarda plakasız, çalıntı, hacizli, icralık, kusurlu, tescilsiz, belgeleri eksik olan araçlar, yapılan işlemlerin ardından yediemin depolarına çekiliyor. Eksiklerini gideren araçlarını geri alırken, yüzlerce araç ise çürümeye terk ediliyor. Lüks araçların yanı sıra, klasik arabaların da bulunduğu yediemin otoparkında bulunan araçların değeri ise 80 milyon TL.
4.03.2021Haberler
Kerevit Nedir? Kerevit Balığı Nerede Yetişir, Yenir Mi?
Kerevit Nedir? Kerevit Balığı Nerede Yetişir, Yenir Mi?Bilindiği üzere birçok deniz canlısı vardır. Bu deniz canlılarından bir kısmı insanlar tarafından tüketilirken, bir kısmı da tüketilmemektedir. Yenip yenmediği hakkında merak uyandıran balık çeşitlerinden olan kerevit, ne tür bir balıktır? Hangi aileden gelmektedir? Daha çok hangi denizler de bulunmaktadır? Tatlı sular da veya akvaryumlar da yetişir mi? İşte, merak edilen tüm detaylar.
3.03.2021Yaşam
Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo yollara çıkıyor
Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo yollara çıkıyorBMW’nin, lüksü ferah bir sürüş keyfi ile buluşturan modeli Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo, 2.0 litrelik benzinli motor seçeneğiyle Türkiye’de yollarla buluşuyor. Yeni BMW 630i Gran Turismo showroomlarda yerini alacak.
3.03.2021Otomobil
1 kilogram altın kaplama iPad Pro modeli ev fiyatına satılıyor!
1 kilogram altın kaplama iPad Pro modeli ev fiyatına satılıyor!Farklı elektronik cihazları lüks kaplama ile inanılmaz rakamlara ulaştıran Caviar'dan yeni iPad modeli geldi. iPad Pro'yu 1 kilogram altın ile kaplayan şirket iPad Pro'nun fiyatını ev fiyatına kadar çıkarttı.
3.03.2021Teknoloji
Van'da 1 kişinin öldüğü kazada büyük şok! 114 kaçak göçmen TIR'dan çıktı
Van'da 1 kişinin öldüğü kazada büyük şok! 114 kaçak göçmen TIR'dan çıktıVan’da, yolun karşısına geçmeye çalışan Ebubekir Aksoy (74), TIR'ın çarpması sonucu ağır yaralanarak, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kaza sonrası TIR'dan gelen sesler üzerine yapılan aramada, balık istifi 114 kaçak göçmen yakalandı.
3.03.2021Gündem
Eski TMSF Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın zimmet davası'nda karar
Eski TMSF Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın zimmet davası'nda kararTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun yönetiminde olan Uzan Grubu'nda el konulan lüks yatların satışı sürecinde haksız yere ödeme yaptıkları iddia edilen eski TMSF Tahsilat Dairesi Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı "zimmet" davasında karar çıktı. Eski TMSF Tahsilat Dairesi Başkan Yardımcısı Fethi Çalık ve Celal Levent Sadıkoğlu'nun arasında bulunduğu 6 sanığı "Zimmet" suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırdı. Mahkeme, sanıklar Fethi Çalık ve Serdal Can hakkında ayrıca "Özel belgede sahtecilik" suçundan zaman aşımı süresi dolduğundan davanın düşürülmesine karar verildi.
3.03.2021Gündem
En çok satılan otomotiv markaları belli oldu
En çok satılan otomotiv markaları belli olduTürkiye'de şubat ayında binek ve hafif ticari olmak üzere toplam otomotiv pazarında en fazla satışı sırasıyla Fiat, Renault ve Ford gerçekleştirdi.
3.03.2021Ekonomi
Şubatta en çok satılan otomotiv markaları belli oldu
Şubatta en çok satılan otomotiv markaları belli olduTürkiye'de şubat ayında binek ve hafif ticari olmak üzere toplam otomotiv pazarında en fazla satışı sırasıyla Fiat, Renault ve Ford gerçekleştirdi.
3.03.2021Uzmanpara
Cipin çarptığı otomobil, pastane vitrini ve yayalara çarparak durabildi
Cipin çarptığı otomobil, pastane vitrini ve yayalara çarparak durabildiSAMSUN'da arızalanan cipin arkadan çarpmasıyla sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, savrularak çıktığı kaldırımda pastane vitrine çarparak durabildi. Otomobildeki 2 kişi ile yoldan geçen 2 yayanın hafif yaralandığı kaza, güvenlik kamerasınca görüntülendi.
3.03.2021Haberler
İhtiyaç Nedir? İhtiyaç Kavramının Özellikleri Nelerdir?
İhtiyaç Nedir? İhtiyaç Kavramının Özellikleri Nelerdir?Arapçadan dilimize geçmiş olan ihtiyaç kelimesi, muhtaç sözcüğüyle aynı kökten gelir. Gereksinim ve lazım sözcüğüyle eş anlamlıdır. Ekonomi biliminde insanların ihtiyaçları ''temel'' ve ''lüks'' olmak üzere ikiye ayrılır. Amerikalı bilim insanı Abraham Maslow tarafından hazırlanan piramitte ise, insanın gereksinim duyduğu şeyler beş ana başlıkta toplanır. İhtiyaç nedir ve ihtiyaç kavramının özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
2.03.2021Eğitim
Süreyya Yalçın'ın 1 milyon TL'lik Bodrum aşkı
Süreyya Yalçın'ın 1 milyon TL'lik Bodrum aşkıSüreyya Yalçın, Bodrum'a dönmek için düğmeye bastı. Lüks bir villa satın alan 37 yaşındaki sosyetik güzel, evine mini bir clup yaptırdı, konforu için de bir VIP minibüs aldı.
1.03.2021Cadde
Jakuzi Nedir? Jakuzi Ne İçin Ve Nasıl Kullanılır?
Jakuzi Nedir? Jakuzi Ne İçin Ve Nasıl Kullanılır?Banyo küvetinin en kaliteli hali dendiği zaman akla ilk olarak jakuzi gelmektedir. Sıradan küvetlerle karşılaştırıldığı zaman çok daha fazla özellikleri vardır. Normal küvetlerde pek fazla özellik bulunmaz. Fakat jakuziler oldukça donanımlıdır. Jakuziler masaj yapan pahalı küvetlerdir. Jakuziler lüks ürünler arasında yer almaktadır. Hatta bir evde jakuzi bulunur ise o evin fiyatı bile yükseltir. Gittikçe yaygınlaşma sebeplerinden biri budur. İşte, merak edilen tüm detaylar.
1.03.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

otomobilkazaistanbultürkiyenedir

Lüks ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.