Mario Draghi

Mario Draghi

Son dakika MArio Draghi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan MArio Draghi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan MArio Draghi haber sayfamızda...

Mario Draghi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 651 mario draghi haberi bulunmuştur.
ABD-Almanya kavgası ayyuka çıktı!
ABD-Almanya kavgası ayyuka çıktı! Putin'in yeni kumarı, Bakhmut'u işgal edemeyen Wagner'in patronu Prigozhin'in yıldızı sönüyor. Almanya Ukrayna'ya Leopard tankları gönderilmesine üstü örtülü yeşil ışık yaktı, Polonya ise bugün Berlin'i devre dışı bırakacağını duyurdu. İtalya ve Fransa SAMP-T hava savunma sistemini sahaya sürmeye hazır, Alman Süddeutsche Zeitung'un haberi ise gündemi alt üst etti.
23.01.2023 Dünya
İtalya’nın ilk kadın başbakanı Giorgia Meloni'nin kabinesi erkek ağırlıklı
İtalya’nın ilk kadın başbakanı Giorgia Meloni'nin kabinesi erkek ağırlıklı İtalya’da geçen ay yapılan erken genel seçimleri kazanan sağ ittifakın lideri Giorgia Meloni başbakanlığı bugün Mario Draghi’den devraldı. Meloni ülkenin ilk kadın başbakanı olarak tarihe geçse de kabinesindeki kadın oranı önceki hükümetlerin altında kaldı.
23.10.2022 Dünya
İtalya'da Paola Egonu krizi! Başbakan telefonla aradı
İtalya'da Paola Egonu krizi! Başbakan telefonla aradı Dünya Voleybol Şampiyonası'nı bronz madalya ile tamamlayan İtalya Milli Takımı'nın süper yıldızı Paola Egonu'nun üçüncülük maçı sonrası 'bırakma' kararı büyük bir şok yarattı. İtalyan yıldızı Başbakan Mario Draghi telefonla aradı.
17.10.2022 Voleybol
İtalya’da fırıncılardan protesto: 'Ekmek lüks olacak'
İtalya’da fırıncılardan protesto: 'Ekmek lüks olacak' İtalya'da hükümetin enerji krizine karşı destek için milyarlarca euro tahsis etmesine rağmen elektrik faturalarında bu aydan itibaren yüzde 59 artış olacağı açıklandı.
1.10.2022 Dünya
İtalya'da beklenen deprem! Seçimi FdI kazandı
İtalya'da beklenen deprem! Seçimi FdI kazandı Aşırı sağcı kadın lider Meloni'nin partisi yüzde 26'yı geçti, sonuçları gözyaşları içerisinde karşılayan bir FdI taraftarı "Bir rüya. Sonunda" diyor. Gazeteler, 'Tarihi zafer' ve 'Meloni İtalya'yı alıyor' manşetleriyle çıktı.
26.09.2022 Dünya
Giorgia Meloni kimdir? İtalya'nın ilk kadın başbakanı olmaya giden aşırı sağcı siyasetçi
Giorgia Meloni kimdir? İtalya'nın ilk kadın başbakanı olmaya giden aşırı sağcı siyasetçi Üç yıl önce Roma'daki bir mitingde yaptığı konuşmayla yıldızı parlayan Meloni'nin bazı sözleri, ilerleyen günlerde slogana, hatta gece kulüplerinde çalınan bir remikse dönüştü.
26.09.2022 Dünya
İtalya sandığa gitti
İtalya sandığa gitti İtalya’da seçmenler, erken genel seçim nedeniyle dün sandık başına gitti. 
26.09.2022 Dünya
İtalya'da halk, erken genel seçim için sandık başında
İtalya'da halk, erken genel seçim için sandık başında İtalya'da seçmenler, erken genel seçimde oy kullanmak için sandık başına gitti.
25.09.2022 Dünya
İtalya’da enerji tasarrufu planı: Kalorifer sıcaklığı düşürülecek, 'duş süresini kısa tutun' çağrısı yapılacak
İtalya’da enerji tasarrufu planı: Kalorifer sıcaklığı düşürülecek, 'duş süresini kısa tutun' çağrısı yapılacak İtalya'da sonbahar ve kış aylarında enerji krizini hafifletebilmek amaçlı bir tedbir paketi hazırlandı. Pakette kaloriferlerin sıcaklığının düşürülmesi ve vatandaşlardan kısa duşlar almalarının istenmesi gibi önlemler yer alıyor.
7.09.2022 Dünya
İtalya'da gözler 25 Eylül'e çevrildi! Ülkede ilk olacak...
İtalya'da gözler 25 Eylül'e çevrildi! Ülkede ilk olacak... İtalya'da 25 Eylül’de yapılacak erken seçimler, anketlerdeki gibi sonuçlanırsa, Mussolini’den sonra bir ilk yaşanacak ve 45 yaşındaki Giorgia Meloni, ülkenin hem o dönemden sonraki ilk aşırı sağcı lideri hem de ilk kadın başbakanı olacak.
25.07.2022 Dünya
Gizli G7 notları çöpten çıktı
Gizli G7 notları çöpten çıktı Almanya Başbakanı Olaf Scholz’un eşi Britta Ernst’in, gizli bilgileri de içeren özel belgeleri pek çok kez evin çöpleri arasına attığı ortaya çıktı.
25.07.2022 Dünya
Bu kez istifası kabul edildi
Bu kez istifası kabul edildi İtalya’da koalisyonu birlikte tutmak için parlamentoda aradığı desteği bulamayan Başbakan Mario Draghi, istifasını ikinci kez Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella’ya sundu.
22.07.2022 Dünya
İtalya'da hükümet krizi! Cumhurbaşkanı parlamentoyu lağvetti
İtalya'da hükümet krizi! Cumhurbaşkanı parlamentoyu lağvetti İtalya’da Başbakan Mario Draghi’nin istifasının ardından Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella parlamentoyu feshetti. İtalya’da erken seçime gidilecek. parlamentonun feshedilmesi sonrası net bir tarih açıklanmasa da eylül ya da ekim ayında erken seçim yapılması bekleniyor.
21.07.2022 Dünya
İtalya Başbakanı Draghi istifasını sundu
İtalya Başbakanı Draghi istifasını sundu İtalya Başbakanı Mario Draghi, 3 koalisyon partisinin hükümetine desteğini çekmesinin ardından Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella’ya istifasını sundu.
21.07.2022 Haberler
Son dakika... İtalya Başbakanı Draghi bir kez daha istifa ediyor
Son dakika... İtalya Başbakanı Draghi bir kez daha istifa ediyor Günlerdir aşılamayan siyasi kriz en sonunda yeni bir istifa daha getirdi. Koalisyon hükümetinin fiilen çöktüğü İtalya'da, ufukta sonbaharda erken seçim var.
21.07.2022 Dünya
Draghi’den ‘şartlı’ devam sinyali
Draghi’den ‘şartlı’ devam sinyali İtalya’da geçen hafta koalisyon mutabakatının bozulması sonrasında istifa eden Başbakan Mario Draghi, yeni bir ulusal birlik anlaşması yapılması halinde başbakanlık görevine devam edebileceği sinyalini verdi.
21.07.2022 Dünya
İtalya'daki istifa depreminin ardından yeni gelişme! Senato kararını verdi
İtalya'daki istifa depreminin ardından yeni gelişme! Senato kararını verdi İtalya’da koalisyon hükümetinde meydana gelen siyasi çatlağın ardından parlamentonun üst kanadı senatoda yapılan güven oylamasında, 3 partinin oylamayı boykot etmesine rağmen Başbakan Mario Draghi, 95'e karşı 38 oyla güvenoyu aldı.
20.07.2022 Dünya
Belediyeler Draghi’ye  ‘Sakın gitme’ dedi!
Belediyeler Draghi’ye ‘Sakın gitme’ dedi!  İtalya’da yüzlerce belediye başkanı, istifa kararı alan Başbakan Mario Draghi’ye, bu kararından vazgeçmesi için çağrı yaptı...
19.07.2022 Dünya
EUROSAM-SAMP-T için ikinci perde açılıyor
EUROSAM-SAMP-T için ikinci perde açılıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İtalya Başbakanı Mario Draghi ile Ankara’daki temasının ardından Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile yaptığı telefon görüşmesi 2019 yılında askıya alınan Eurosam-SAMP-T hava savunma füzesi projesinde ikinci adımın atılması ihtimalini güçlendirdi.
18.07.2022 Siyaset
İtalya'da hükümet krizi! Başbakan Draghi'nin istifası reddedildi
İtalya'da hükümet krizi! Başbakan Draghi'nin istifası reddedildi İngiltere'de Boris Johnson'ın istifasının ardından bir gelişme de İtalya'da yaşandı. Başbakan Mario Draghi istifasını Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella'ya sunacağını açıklamıştı. Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella Draghi'nin istifasını reddetti.
14.07.2022 Dünya
‘Gök Vatan’a hava ‘siper’i
‘Gök Vatan’a hava ‘siper’i Türk hava sahası, Rusya’dan alınan S-400’lerin yanı sıra milli üretim Siper Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sistemi tarafından da korunacak. Hava savunmasında üçüncü kalkanı ise SAMP-T projesi oluşturuyor...
14.07.2022 Gündem
Draghi’ye marş notası hediyesi
Draghi’ye marş notası hediyesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İtalya Başbakanı Mario Draghi, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın (CSO) İtalyan-Türk Dostluk Zirvesi özel konserini izledi. 
7.07.2022 Siyaset
Artık mecbur değiliz! Türkiye'nin koyduğu kritik şarta dikkat çekti
Artık mecbur değiliz! Türkiye'nin koyduğu kritik şarta dikkat çekti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İtalya Başbakanı Mario Draghi arasında gerçekleşen görüşmede Türkiye, İtalya ve Fransa arasında uzun süredir gündem olan SAMP-T hava savunma sistemi öne çıktı. Savunma Sanayi Uzmanı Turan Oğuz, görüşmelerdeki önemli bir detaya dikkat çekti.
7.07.2022 Gündem
Türkiye'nin koyduğu kritik şarta dikkat çekti: Artık mecbur değiliz!
Türkiye'nin koyduğu kritik şarta dikkat çekti: Artık mecbur değiliz! “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İtalya Başbakanı Mario Draghi arasında gerçekleşen görüşmede Türkiye, İtalya ve Fransa arasında uzun süredir gündem olan SAMP-T hava savunma sistemi öne çıktı” diyen Savunma Sanayi Uzmanı Turan Oğuz önemli açıklamalarda bulundu.
7.07.2022 Haberler
Erdoğan-Draghi görüşmesi İtalya manşetlerinde: 'Ortak, dost, müttefik'
Erdoğan-Draghi görüşmesi İtalya manşetlerinde: 'Ortak, dost, müttefik' Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan İtalya Başbakanı Mario Draghi ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde görüştü. İkili zirve, İtalya medyasında geniş yer buldu.
6.07.2022 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Mario Draghi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.