Mark Mobius

Mark Mobius

Son dakika mark mobius haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mark mobius gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mark mobius haber sayfamızda...

Mark Mobius

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 124 mark mobius haberi bulunmuştur.
Mark Mobius'tan enflasyon uyarısı
Mark Mobius'tan enflasyon uyarısıÜnlü yatırımcı Mark Mobius enflasyon risklerinin yeteri kadar fiyatlanmadığını, tahvil getirilerinin daha da yükselebileceğini belirtti.
10.01.2022Uzmanpara
'Gelişmekte olan ülkelere fon akışı hızlandı'
'Gelişmekte olan ülkelere fon akışı hızlandı'Mobius Capital'in kurucusu Mark Mobius, Çinli regülatörlerin son dönemde artan düzenlemelerinin fonların alternatif gelişen piyasalara olan ilgisini artırdığını belirterek, "Gelişmekte olan piyasa endeksinin yüzde 30'unu Çin oluşturuyor. Şu anda ise para Çin'den başka her yere akış halinde. Bu yüzden ileride paranın Türkiye, Hindistan ve diğer gelişmekte olan ülkelere aktığını göreceğiz." dedi.
17.09.2021Uzmanpara
Devalüasyona karşı altın tavsiyesi
Devalüasyona karşı altın tavsiyesiÜnlü yatırımcı Mark Mobius kurlardaki devalüasyon riskine karşı yatırımcılara portföylerinin yüzde 10’unu altına ayırmaları tavsiyesinde bulundu.
31.08.2021Ekonomi
'Enflasyonda yükselişin nedeni devalüasyonlar'
'Enflasyonda yükselişin nedeni devalüasyonlar'Piyasaların yakından takip ettiği hedge fon yöneticisi Mark Mobius, enflasyonda son dönemde yaşanan artışın kur devalüasyonlarından kaynaklandığını söyledi.
16.07.2021Uzmanpara
‘Reformun zamanlaması mükemmel’
‘Reformun zamanlaması mükemmel’Uluslararası piyasalarda “yatırım gurusu” olarak bilinen Mobius Capital Partners Kurucusu Mark Mobius, Türkiye’nin ekonomik reformları gerçekleştirmek için doğru zamanda hareket geçtiğini ve Türkiye’de yatırım fırsatlarının radarında olduğunu söyledi.
14.03.2021Ekonomi
Mark Mobius: Türkiye'deki reformların zamanlaması çok iyi
Mark Mobius: Türkiye'deki reformların zamanlaması çok iyiUluslararası piyasalarda “yatırım gurusu” olarak bilinen Mobius Capital Partners Kurucusu Mark Mobius, Türkiye’nin ekonomik reformları gerçekleştirmek için doğru zamanda hareket geçtiğini ve Türkiye’de yatırım fırsatlarının radarında olduğunu söyledi.
13.03.2021Ekonomi
'Türkiye'deki reformların zamanlaması çok iyi'
'Türkiye'deki reformların zamanlaması çok iyi'Uluslararası piyasalarda “yatırım gurusu” olarak bilinen Mobius Capital Partners Kurucusu Mark Mobius, Türkiye’nin ekonomik reformları gerçekleştirmek için doğru zamanda hareket geçtiğini ve Türkiye’de yatırım fırsatlarının radarında olduğunu söyledi.
13.03.2021Uzmanpara
'Yatırım gurusu' olarak biliniyor! Flaş Bitcoin açıklaması
'Yatırım gurusu' olarak biliniyor! Flaş Bitcoin açıklamasıUluslararası piyasalarda "yatırım gurusu" olarak bilinen Mobius Capital'in Kurucusu, 83 yaşındaki Amerikalı yatırımcı Mark Mobius, özellikle Bitcoin'in hisse senedi piyasaları için öncü indikatör rolünü oynayabileceğini belirterek, "Çünkü insanların kripto paralara olan inancı, hisse senedi piyasalarında para kaybeden şirketlere olan inancıyla benzerlikler taşıyor." dedi.
9.03.2021Ekonomi
'Şalter indirmeyerek doğru olanı yaptınız'
'Şalter indirmeyerek doğru olanı yaptınız'Uluslararası piyasalarda “yatırım gurusu” olarak bilinen Mobius Capital Kurucusu Mark Mobius, Türkiye’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında gerekli önlemlerin alınmasının ve ekonominin şalterinin tamamen indirilmemesinin doğru adımlar olduğunu belirtti.
10.04.2020Ekonomi
Mark Mobius: Türkiye şalter indirmeyerek doğru olanı yapıyor
Mark Mobius: Türkiye şalter indirmeyerek doğru olanı yapıyorUluslararası piyasalarda “yatırım gurusu” olarak bilinen Mobius Capital Kurucusu Mark Mobius, Türkiye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında gerekli önlemlerin alınmasının ve ekonominin şalterinin tamamen indirilmemesinin doğru adımlar olduğunu belirtti.
9.04.2020Ekonomi
'Radarımda Türkiye var, TL çok cazip'
'Radarımda Türkiye var, TL çok cazip'Dünyanın en ünlü yatırım fonu yöneticilerinden Mark Mobius Türkiye’yi radarına aldı. 2020’nin Türk ekonomisi için iyi geçeceğini öngören Mobius Türk Lirası’nın da yatırım için çok cazip olduğunu vurguluyor
29.11.2019Ekonomi
Ekonominin nabzı İstanbul’da atacak
Ekonominin nabzı İstanbul’da atacakİstanbul bugün ekonomi odaklı çok önemli buluşmalara ev sahipliği yapacak.
27.11.2019Ekonomi
90 ülkeden 3 bin katılımcı Boğaziçi Zirvesi'nde buluşacak
90 ülkeden 3 bin katılımcı Boğaziçi Zirvesi'nde buluşacakCumhurbaşkanlığı himayelerinde, Uluslararası İşbirliği Platformu (UİP) tarafından düzenlenen 10. Boğaziçi Zirvesi'nin, 27-29 Kasım'da 90 ülkeden 3 bini aşkın katılımcıyı İstanbul'da bir araya getirmesi bekleniyor.
16.11.2019Ekonomi
Altın sınırlarını zorluyor!
Altın sınırlarını zorluyor!22 Haziran’da yeni bir rekorla 260 lirayı gören gram altın, sadece 2 ay sonra 275 liranın üstünü test ediyor. Yurt dışı ons fiyatı etkisiyle gram altında fiyat artışının devam etmesi bekleniyor.
22.08.2019Ekonomi
TL mevduat tırmanıyor
TL mevduat tırmanıyorTürkiye’nin Tasarruf Eğilimleri Araştırması’na göre yılın ikinci çeyreğinde TL cinsi vadeli hesapların, bankalardaki toplam tasarruflar içindeki payı yüzde 30’dan 36’ya yükseldi.
21.08.2019 Ekonomi
Oltadan elmaya ticaret savaşı
Oltadan elmaya ticaret savaşıDünyanın en büyük iki ekonomisi olan ABD ve Çin arasındaki ticaret savaşı kızışıyor.
11.07.2018Ekonomi
Ünlü yatırımcıdan flaş Türkiye açıklaması!
Ünlü yatırımcıdan flaş Türkiye açıklaması!Ünlü yatırımcı Mark Mobius, Türkiye'nin ticaret savaşından fayda sağlayabileceğini belirtti.
11.07.2018Ekonomi
Fiyatı ucuz, TL’ye yatırım yapın
Fiyatı ucuz, TL’ye yatırım yapınTL’nin çok değer kaybettiğini belirten ünlü yatırımcı Mark Mobius, “Ne yapalım diyenlere, ‘Ne güzel, ucuz bir para. Euro’nuz, dolarınız var, yatırım yapabilir, varlık alabilirsiniz’ diyorum” dedi.
26.06.2018Ekonomi
Altın fiyatları yükselişe geçti - Çeyrek altın ne kadar? 13 Ağustos 2015
Altın fiyatları yükselişe geçti - Çeyrek altın ne kadar? 13 Ağustos 2015Altın fiyatlarındaki durum son günlerin en merak edilen konusu. Elinde altını bulunan veya altın yatırımı yapmak isteyen vatandaşlar Altın Fiyatlarını merak ediyor. Altın fiyatları bugün son 3 haftanın en yüksek seviyesini gördü.
13.08.2015Gündem
'Kimse hayal edemezdi'
'Kimse hayal edemezdi'Templeton Gelişen Piyasalar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mark Mobius, petroldeki düşüşü CNBC'ye değerlendirdi...
4.08.2015Ekonomi
‘Tilki’ yatırımcıyla cüretkar büyüyecek
‘Tilki’ yatırımcıyla cüretkar büyüyecekDeFacto, global yatırım şirketi Franklin Templeton Investments ile anlaştı. İkinci on yıllık dalgasında küresel bir marka olmaya odaklanan DeFacto, yeni iş ortağı Franklin Templeton Investments ile büyümeyi sürdürecek.
8.04.2015Ekonomi
Ünlü yatırım gurusu Mobius ‘kelepir fırsatlar var’ diyor...
Ünlü yatırım gurusu Mobius ‘kelepir fırsatlar var’ diyor...Yatırım gurusu ve para sihirbazı olarak tanınan Templeton Fonu Başkanı Dr. Mark Mobius, gelişmekte olan piyasalara ilişkin, “Son düşüşlerin aşırı olduğunu ve irrasyonel yatırımcı paniğinden kaynaklandığını hissediyoruz ve son geri çekilmeyi portföylerimiz için kelepir aramada fırsat zamanı olarak görmekteyiz” dedi.
26.04.2014Ekonomi
Yatırımcılara "acele etmeyin, toparlanma olacak" uyarısı
Yatırımcılara "acele etmeyin, toparlanma olacak" uyarısıDünyanın en önemli yatırım uzmanlarından birisi olarak gösterilen Franklin Templeton'ın Gelişmekte Olan Piyasalar Grubu Başkanı Mark Mobius, gelişmekte olan piyasalardan çıkmayı düşünen uzun vadeli yatırımcılara dikkatli olması uyarısında bulunarak, "Piyasalar toparlanınca yeniden giriş zor olabilir" dedi.
13.03.2014Ekonomi
Mobius’tan uyarı geldi : HAZIRLIKLI OLUN
Mobius’tan uyarı geldi : HAZIRLIKLI OLUNÜnlü yatırımcı Mark Mobius, gelişmekte olan ülkelerin borsalarında görülen sert düşüşlerin devam edebileceğini söyledi.
7.02.2014Ekonomi
Ünlü yatırımcı: Hazırlıklı olun!
Ünlü yatırımcı: Hazırlıklı olun!Ünlü yatırımcı Mark Mobius, gelişen ülkelerin borsalarında görülen sert düşüşlerin devam edeceğini söyledi.
7.02.2014Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Mark Mobius ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.