Mehmet Erdoğan

Mehmet Erdoğan

Halkların Demokratik Partisi İstanbul-2 22 .sıra Adayı.1978 Şanlıurfa Suruç’ta doğdu. 2006 ile 2012 yılları arasında Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te Psikoloji ve Pedagoji eğitim uzmanı alarak eğitimini tamamladı. Makedonya'da hukuk bölümünde eğitimine devam etmekte. Evli bir çocuk babası. Bursa'nın Gemlik ilçesinde ikamet etmekte.

Mehmet Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 19.143 mehmet erdogan haberi bulunmuştur.
Bölgede herkes bunu konuşuyor! Dünyanın en büyük çay bardağı Guinness’e aday
Bölgede herkes bunu konuşuyor! Dünyanın en büyük çay bardağı Guinness’e aday Türkiye'de çayın yetiştirildiği Rize'de, 'Çay Çarşısı' projesi kapsamında 30 metre yüksekliğinde inşa edilen ve sona gelinen ince belli çay bardağı şeklindeki 7 katlı bina için Guinness Rekorlar Kitabı'na resmi başvuru yapıldı. Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, "Rize’den bir yapının Guinness Rekorlar Kitabı içerisine girmesi bizim içinde gurur kaynağı olacak" dedi. Rizeliler ise çay bardağı binası için ‘Biraz demli oldu', 'Paris’in Eyfel Kulesi varsa, bizim de çay bardağımız var' yorumlarında bulundu.
10.10.2021Gündem
Bölgede herkes bunu konuşuyor! Dünyanın en büyük çay bardağı Guinness’e aday
Bölgede herkes bunu konuşuyor! Dünyanın en büyük çay bardağı Guinness’e aday Türkiye'de çayın yetiştirildiği Rize'de, 'Çay Çarşısı' projesi kapsamında 30 metre yüksekliğinde inşa edilen ve sona gelinen ince belli çay bardağı şeklindeki 7 katlı bina için Guinness Rekorlar Kitabı'na resmi başvuru yapıldı. Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, "Rize’den bir yapının Guinness Rekorlar Kitabı içerisine girmesi bizim içinde gurur kaynağı olacak" dedi. Rizeliler ise çay bardağı binası için ‘Biraz demli oldu', 'Paris’in Eyfel Kulesi varsa, bizim de çay bardağımız var' yorumlarında bulundu.
10.10.2021Gündem
Çay ailece toplandı, 100 milyon dolar üreticiye kaldı
Çay ailece toplandı, 100 milyon dolar üreticiye kaldıDoğu Karadeniz'deki çay toplamaya koronavirüs nedeniyle yabancı işçiler dahil olamayınca üretici aileler, hasatlarını kendileri yaptı. Böylece her yıl yurt dışına giden yaklaşık 100 milyon dolar bölgede kalmış oldu.
17.09.2021Ekonomi
Renkli düğün
Renkli düğünŞirin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sıddık Erdoğan, geçtiğimiz gün hayatının en güzel anlarından birini yaşadı.
2.08.2021Cadde
Konyaspor'da performans testleri sürüyor
Konyaspor'da performans testleri sürüyorYeni sezon hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor, futbolcularını performans testlerinden geçirdi. Antrenmanda dar alanda pas oyunu oynayan yeşil-beyazlılar, daha sonra taktik çalıştı.
6.07.2021Konyaspor
Son dakika... Selam Tevhid soruşturması kumpası davasında karar
Son dakika... Selam Tevhid soruşturması kumpası davasında kararFETÖ'nün "Selam Tevhid" soruşturması kumpası davasında, usulsüz dinleme kararları vermekle suçlanan 55 eski hakim ve savcı hakkında karar açıklandı.
30.06.2021Gündem
Annesinin öldürüldüğü dehşet gecesini savcıya anlattı
Annesinin öldürüldüğü dehşet gecesini savcıya anlattıAnkara'da Mehmet Erdoğan'ın öldürdüğü eşi, kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan'ın ilk eşinden olan oğlu Ahmet A., savcıya verdiği ifadede dehşet anlarını anlattı. Erdoğan'ın cinayetten önce el ve ayaklarını bağlayıp, bodrum kata kilitlediği Ahmet A., "Telle ayaklarımı bağladı sonra beni sürükleyerek, bodrum kata indirdi. Bu sırada 'Çanta nerede' diye soruyordu. Çantanın içinde anneme ait önemli evrak ve para vardı. Çantanın yerini söylemedim" dedi.
29.06.2021Gündem
Gaziantep 8 projenin açılışı yapıldı
Gaziantep 8 projenin açılışı yapıldıGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, açılışı yapılan 55 milyon liralık 8 projenin değerli yatırımlar olduğunu belirterek, "4 üniversitesi olan bu şehir bir araştırma merkezi olma yolunda hızlı ilerliyor." dedi.
26.06.2021Ekonomi
Otomobilin çarptığı Mehmet, 5 gün sonra hayatını kaybetti!
Otomobilin çarptığı Mehmet, 5 gün sonra hayatını kaybetti!Samsun’da, yolun karşısına geçmeye çalışırken, otomobilin çarptığı Mehmet Erdoğan (12), 5 gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
25.06.2021Gündem
Son dakika: Bakan Elvan'dan büyüme açıklaması
Son dakika: Bakan Elvan'dan büyüme açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, büyüme, ödemeler dengesi ve kamu maliyesi tarafının olumlu sinyaller verdiğini belirterek, "Bu ülkenin ihtiyacı düşük enflasyon ve kur istikrarı. Fiyat istikrarı olmaksızın, sürdürülebilir bir büyüme ve refah artışından bahsedemeyiz." dedi.
25.06.2021Ekonomi
Doktor eşini katleden koca:  'Annesini o şekilde görmesini diye bağladım'
Doktor eşini katleden koca: 'Annesini o şekilde görmesini diye bağladım'Ankara'da 9 aylık eşi kadın doğum uzmanı Opr. Dr. 'ı bıçaklayarak öldüren Mehmet Erdoğan'ın, cinayetten 6 ay önce de eşine şiddet uyguladığı ortaya çıktı. Mehmet Erdoğan hakkında bu nedenle 'eşe karşı kasten yaralama' suçundan dava açıldığı belirlendi.
11.06.2021Gündem
Rize'de Çay Çarşısı projesine 6 milyon lira destek sağlandı
Rize'de Çay Çarşısı projesine 6 milyon lira destek sağlandıRize'de yapımı devam eden Çay Çarşısı projesine 6 milyon lira hibe desteği sağlandı.
22.05.2021Ekonomi
Üreticiler yaş çay taban fiyatını değerlendirdi
Üreticiler yaş çay taban fiyatını değerlendirdiRize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan ve Çay Üreticileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Mavi ile üreticiler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaş çay alım fiyatının kilogram başına 3,87 liraya, destekleme ile 4 liraya yükseltildiği açıklamasını değerlendirdi.
18.05.2021Ekonomi
Doktor eşini vahşice katletti
Doktor eşini vahşice katlettiAnkara’da Op. Dr. Zeynep Erdoğan, 8 ay önce evlendiği eşi Mehmet Erdoğan tarafından bıçaklanarak katledildi. Tedbir kararına rağmen cinayeti işleyen 13 suçtan sabıkalı Mehmet Erdoğan, ellerini bağladığı üvey oğluna da işkence yaptı.
11.05.2021Gündem
Son dakika... Doktor Zeynep'i öldüren 8 aylık eşi: 'Yakışıklı değilsin' dedi diye öldürdüm
Son dakika... Doktor Zeynep'i öldüren 8 aylık eşi: 'Yakışıklı değilsin' dedi diye öldürdümAnkara’da kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan (47), 8 ay önce evlendiği işsiz eşi Mehmet Erdoğan (47) tarafından oğlunun gözü önünde öldürüldü. Mehmet Erdoğan ifadesinde, "Eşim bana sürekli 'Sen yakışıklı değilsin, senden daha yakışıklı birini bulup onunla evleneceğim' diyordu. Olay günü de bu konu üzerine tartıştık ve kendisini bıçakladım" dedi.
10.05.2021Gündem
Her satırı dehşet! İşkence yaparak öldürdü
Her satırı dehşet! İşkence yaparak öldürdüAnkara'da Mehmet Erdoğan (47), 8 ay önce evlendiği kadın doğum uzmanı Op.Dr. Zeynep Erdoğan (47) ile onun 14 yaşındaki erkek çocuğu A.A.'nın ellerini bağlayıp, işkence yaptı. Olay A.A.'nın evden elleri bağlı şekilde çıktığını gören komşuların ihbarıyla ortaya çıkarken, eve gelen ekiplerin yaptığı incelemede vücudunda 5 bıçak darbesi bulunan Zeynep Erdoğan'ın yaşamını yitirdiği belirlendi. A.A.'nın ise beyin kanaması teşhisiyle hastanede tedaviye alındığı öğrenildi. Şüpheli, Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yakalandı.
10.05.2021Gündem
Çaresizliğin adı 'kedi miyavlaması sendromu'
Çaresizliğin adı 'kedi miyavlaması sendromu'Eskişehir'de Ezgi Erdoğan, doğuştan 5’inci kromozom parçasının kaybolmasıyla ortaya çıkan kedi miyavlaması sendromu (cri du chat) rahatsızlığı nedeniyle yürüyüp konuşamayan 5 yaşındaki kızı Sude Zeynep’ten, ‘anne’ kelimesini duyabilmek için mücadele veriyor. Kızına her gün konuşma egzersizlerinin yanı sıra yürüme eğitimi verdiğini ifade eden Erdoğan, “Zeynep’in bana bir kelime konuşması, özellikle ‘anne’ demesini çok istiyorum. Bu yüreğimin kanayan yarası. Geceleri uykuya yatarken bile kızımın rüyamda bana ‘anne’ dediğini ve yürüyebildiğini görebilmek için dua ediyorum” dedi.
8.05.2021Gündem
Dünyanın en büyük çay bardağı Guinness'e aday
Dünyanın en büyük çay bardağı Guinness'e adayTÜRKİYE'de çayın yetiştirildiği Rize'de, 'Çay Çarşısı' projesi kapsamında 30 metre yüksekliğinde çay bardağı anıtı inşa ediliyor. Dünyanın en büyük çay bardağı olacak anıt için Guinness Rekorlar Kitabı'na başvurulacak. Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan 'Türk çay kültürünün sembolü ince belli çay bardağını işlevsel bir duruma getirdik, daha şimdiden dikkat çekmeye başladı' dedi.
31.03.2021Yaşam
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Erdoğan Camii'si açılışını yaptı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Erdoğan Camii'si açılışını yaptıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize'de Ahmet Erdoğan Camii'nin açılışını yaptı. Erdoğan açılışta önemli açıklamalarda bulundu.
12.02.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan memleketi Rize’de
Cumhurbaşkanı Erdoğan memleketi Rize’deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 5 gün sürecek Karadeniz programı için memleketi Rize’ye gitti. Erdoğan, ziyaretinin ilk gününde adını taşıyan üniversitenin mimarlık, mühendislik ve eğitim fakültelerinin ek binalarını ile iş insanı Mehmet Erdoğan’ın babası Ahmet Erdoğan adına yaptırdığı caminin açılışını gerçekleştirecek.
12.02.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de Selçuklu ve Karadeniz mimarisine sahip camiyi ibadete açacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de Selçuklu ve Karadeniz mimarisine sahip camiyi ibadete açacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Rize’de, adını taşıyan üniversite kampüsünde Selçuklu ve Karadeniz mimarisi özelliklerini taşıyan Ahmet Erdoğan Camii'nin açılışını gerçekleştirecek.
11.02.2021Haberler
Son dakika... Ahmet Erdoğan Camii'si Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılacak
Son dakika... Ahmet Erdoğan Camii'si Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılacakGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Rize’de, adını taşıyan üniversite kampüsünde Selçuklu ve Karadeniz mimarisi özelliklerini taşıyan Ahmet Erdoğan Camii'nin açılışını gerçekleştirecek.
11.02.2021Siyaset
Gaziantep'teki elektrik kesintileriyle ilgili açıklama
Gaziantep'teki elektrik kesintileriyle ilgili açıklamaEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, Gaziantep'te son zamanlarda sık yaşanan elektrik kesintisine ilişkin "Pandeminin yoğun olarak yaşandığı mart, nisan ve mayıs aylarında vatandaşlarımız büyük oranda evlerinde zaman geçirmek zorunda kaldı. Dolayısıyla biz ülke genelinde çok acil olmadıkça bütün planlı kesintileri ikinci bir talimata kadar durdurduk. Planlı kesintiler tüm ülkede daha dar bir zaman aralığına sıkışmak zorunda kaldı." dedi.
4.02.2021Ekonomi
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan DSÖ'ye eleştiri
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan DSÖ'ye eleştiriAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Dünya Sağlık Örgütünün bu pandemi sırasında ortaya koymuş olduğu acziyet aslında dünyadaki kurum ve kuruluşların ne kadar fonksiyonsuz hale geldiğini, ne kadar içlerinin boşaldığını ortaya koyuyor." dedi.
3.02.2021Siyaset
Benim Milliyet'im
Benim Milliyet'im“19 yaşında kapısından adımımı attığım Milliyet benim için bir iş yeri değil yuva demek...
29.11.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

rizeMehmet Erdoğançay bardağıGaziantepcumhurbaşkanı

Mehmet Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.