Mike Pence

Mike Pence

Son dakika Mike Pence haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mike Pence gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mike Pence haber sayfamızda...

Mike Pence

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 684 mike pence haberi bulunmuştur.
Son dakika... ABD'nin eski Başkan Yardımcısı Mike Pence'e kalp pili takıldı
Son dakika... ABD'nin eski Başkan Yardımcısı Mike Pence'e kalp pili takıldıABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın yardımcısı Mike Pence'in düşük kalp ritmi şikayeti olduğu ve bu nedenle de dün kendisine kalp pili takıldığı bildirildi.
15.04.2021Dünya
Kongre baskınında Pentagon'u aramış! 'Burayı temizleyin'
Kongre baskınında Pentagon'u aramış! 'Burayı temizleyin'ABD'de 6 Ocak Kongre baskını esnasında dönemin Başkan Yardımcısı olan ve 3 Kasım seçim sonuçlarına ilişkin Kongre oturumuna başkanlık eden Mike Pence'in, Savunma Bakanlığını (Pentagon) arayarak "Burayı temizleyin." dediği belirtildi.
10.04.2021Dünya
Milyon dolarlık ‘anı’ anlaşması
Milyon dolarlık ‘anı’ anlaşmasıEski ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, yaptığı kitap anlaşmasıyla Trump döneminin en kazançlı kişisi oldu. İki kitaplık anlaşmadan 3 - 4 milyon dolar civarında para alacağı konuşulan Pence anılarını yazıya dökecek
9.04.2021Dünya
Trump, 2024 seçimleri için Cumhuriyetçi seçmenin hala ilk tercihi
Trump, 2024 seçimleri için Cumhuriyetçi seçmenin hala ilk tercihiABD Senatosundaki azil yargılamasında aklanan eski ABD Başkanı Donald Trump, güncel bir ankete göre, Cumhuriyetçi seçmenin 2024 başkanlık seçimleri için ilk tercihi olarak öne çıktı.
16.02.2021Dünya
Son dakika... Bugün belli oluyor! Artık saatler kaldı...
Son dakika... Bugün belli oluyor! Artık saatler kaldı...ABD'nin kaderini değiştirecek gün geldi çattı, 17 rakamı her şeyi değiştirebilir. Kongre baskını sırasında gizli servis tarafından dışarıya kaçırılan Mike Pence'in yanında 'nükleer futbol topu' çantasının olduğu ortaya çıktı.
13.02.2021Dünya
Son dakika... İhanetler ardı ardına: Trump'ın artık Cumhuriyetçi Partide yeri yok!
Son dakika... İhanetler ardı ardına: Trump'ın artık Cumhuriyetçi Partide yeri yok!ABD'nin eski Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Nikki Haley, Cumhuriyetçi Partinin geleceğinde artık eski ABD Başkanı Donald Trump'ın yerinin olmadığını düşündüğünü belirtti.
12.02.2021Dünya
Son anda kurtulmuşlar!
Son anda kurtulmuşlar!ABD eski başkanı Donald Trump’ın azil davasında Demokratlar tarafından gerçekleştirilen videolu sunum büyük etki yarattı. İlk kez paylaşılan videolar, Pence’in ve bazı senatörlerin saldırganlardan kılpayı kurtulduğunu gösteriyor.
12.02.2021Dünya
Trump'ın azil yargılamasının 2. gününe yeni açıklanan videolar damga vurdu
Trump'ın azil yargılamasının 2. gününe yeni açıklanan videolar damga vurdu6 Ocak'taki Kongre baskını nedeniyle eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Senatodaki azil yargılamasına devam edilirken, baskının ne şekilde gerçekleştiğine ilişkin ilk kez gün yüzüne çıkan videolar kamuoyunda gündem oldu.
11.02.2021Dünya
Kongre baskınının simgesi boynuzlu Şaman hapishane değiştirdi
Kongre baskınının simgesi boynuzlu Şaman hapishane değiştirdiABD Kongre Binası baskınında kafasında boynuzlarla görüntülenen Jacob Chansley, Virginia Hapishanesine taşındı.
5.02.2021Dünya
Trump ismini değiştirmek istiyorlar
Trump ismini değiştirmek istiyorlarABD'nin Florida eyaletinde West Palm Beach kentinde Trump Plaza sakinleri, rezidans kompleksinin isminin değiştirilmesi için harekete geçti.
27.01.2021Dünya
Son dakika: Joe Biden koltuğa oturur oturmaz imzaladı! Dakika 1 gol 1: Affetmedi...
Son dakika: Joe Biden koltuğa oturur oturmaz imzaladı! Dakika 1 gol 1: Affetmedi...Son dakika haberlere göre, dünya ABD'deki yemin törenine dikkat kesildi. CNN International, 'ABD'de yeni bir gün' başlığını attı. Başkan seçilen Biden'ın da ilk Twitter mesajının aynı şekilde 'ABD'de yeni bir gün' olması dikkat çekti. Trump, devir teslime saaatler kala, Beyaz Saray'dan ayrıldı. Başkan olarak son konuşmasını yapan Trump yine iddialı ifadeler kullandı ve Biden'a gizemli bir not bıraktı. Biden yemin ederek ABD'nin 46'ncı başkanı oldu. Biden 23.55 (TSİ) sularında Beyaz Saray'a geldi ve peş peşe kararnameleri imzalamaya başladı.
21.01.2021Dünya
ABD’de yeni dönem
ABD’de yeni dönemDonald Trump’ın 4 yıllık görev süresi dün resmen sona ererken, yeni Başkan Joe Biden yemin ederek görevi devraldı. Tören geniş güvenlik önlemleri altında düzenlenirken, Biden konuşmasında ‘birlik’ mesajı verdi
21.01.2021Dünya
Joe Biden, yemin ederek ABD'nin 46'ncı başkanı oldu
Joe Biden, yemin ederek ABD'nin 46'ncı başkanı olduABD'de 3 Kasım 2020'de yapılan seçimleri kazanan Joe Biden, ABD Kongresindeki törende yemin ederek ülkenin 46'ncı başkanı oldu.Biden, olağanüstü güvenlik önlemlerinin alındığı ABD Kongresinde, Yüksek Mahkeme Başyargıcı John Roberts'ın huzurunda 1893 yılından beri ailesinde olan İncil'e el basarak yemin etti.
20.01.2021Haberler
Biden'ın yemin töreni olağanüstü güvenlik önlemleri altında başladı
Biden'ın yemin töreni olağanüstü güvenlik önlemleri altında başladıABD'de seçilmiş Başkan Joe Biden ve Yardımcısı Kamala Harris için başkent Washington'da düzenlenen yemin töreni olağanüstü güvenlik önlemleri altında başladı.
20.01.2021Dünya
Son dakika: Joe Biden'ın kızı Ashley'den ilk açıklama: 'Ivanka gibi olmayacağım!'
Son dakika: Joe Biden'ın kızı Ashley'den ilk açıklama: 'Ivanka gibi olmayacağım!'Bugün tüm dünyanın gözü kulağı ABD'de. Seçilmiş başkan Joe Biden'ın yemin edeceği tören, dünyada birinci gündem maddesini oluşturuyor. Son dakika haberine göre, ABD'nin 46'ncı başkanı olacak Joe Biden'ın kızı Ashley'nin verdiği bir röportajda 'Ivanka gibi olmayacağım' sözleri ise gündem yarattı.
20.01.2021Dünya
Gözler bu törende
Gözler bu törendeABD’nin başkenti Washington D.C., seçilmiş başkan Joe Biden’ın görevi resmen devralacağı devir teslim törenine hazırlıklarını tamamladı. Biden’ın yemin töreni öncesinde Trump’ın gerçekleştireceği veda töreniyse merak uyandırıyor
20.01.2021Dünya
Biden, Kovid-19'dan ölen 400 bin Amerikalı için anma töreni düzenledi
Biden, Kovid-19'dan ölen 400 bin Amerikalı için anma töreni düzenlediABD Başkanı seçilen Joe Biden, saatler sonra yemin ederek 46. Başkan olarak göreve başlayacağı başkent Washington'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında hayatını kaybeden 400 bin Amerikalıyı andı.
19.01.2021Dünya
Son dakika... Pentagon Trump'ın üstünü çizdi!
Son dakika... Pentagon Trump'ın üstünü çizdi!ABD'de on yıllardır ilk kez yemin törenine katılmayarak önemli bir geleneği çiğneyen Başkan Donald Trump, görev süresinin son saatlerinde yeni bir şova kalkışmak istedi ancak Pentagon'dan 'hayır' yanıtı aldı.
19.01.2021Dünya
Trump dönemi siyasi krizle bitiyor
Trump dönemi siyasi krizle bitiyorABD'de utanç verici Kongre işgali, seçimlerde hile tartışmalarının sürdüğü bir atmosferde siyasetin tüm görünümünü Trump aleyhine güçlü biçimde değiştirdi. Temsilciler Meclisi'nde ikinci kez azledilerek ABD tarihine geçen Trump'ın kaderi, Senato'daki oylamada netleşecek.
18.01.2021Dünya
Kendi törenine katılacak!
Kendi törenine katılacak!ABD Başkanı Donald Trump’ın seçilmiş başkan Joe Biden’ın göreve başlayacağı 20 Ocak’ta askeri bir üsse veda töreni düzenlemeyi planladığı öne sürüldü.
17.01.2021Dünya
Son dakika... Trump son kurşununu sıkıyor! Alternatif veda...
Son dakika... Trump son kurşununu sıkıyor! Alternatif veda...ABD'yi türbülansa sürükleyen Başkan Trump, Biden'ın yemin edeceği gün bir askeri üste veda töreni düzenleyebilir. Söz konusu tören gerçekleşirse, Trump başkan olarak son kez sancak muhafızları ve 21 pare top atışıyla selamlanacak.
16.01.2021Dünya
Tören değil savaşa hazırlık!
Tören değil savaşa hazırlık!ABD’nin başkenti Washington D.C.’de, 20 Ocak’taki devir teslim töreni öncesi alınan güvenlik önlemleri “savaşa hazırlık” izlenimi veriyor. FBI’ın 20 Ocak’ta olay çıkarması muhtemel kişilere odaklandığı ve ülke genelinde bu kişileri aradığı ifade ediliyor
16.01.2021Dünya
Başsavcı, göstericilerin Kongre üyelerine karşı suikast iddiasını yalanladı
Başsavcı, göstericilerin Kongre üyelerine karşı suikast iddiasını yalanladıABD'nin Washington Bölge Mahkemesi Başsavcısı Michael Sherwin, 6 Ocak olayları sırasında Kongreye giren göstericilerin Kongre üyelerini rehin alma veya öldürmeye yönelik bir niyet taşıdıklarına dair ellerinden herhangi bir kanıt olmadığını açıkladı.
15.01.2021Dünya
Son dakika... ABD Başkan Yardımcısı Pence, halefi Harris'i arayarak tebrik etti
Son dakika... ABD Başkan Yardımcısı Pence, halefi Harris'i arayarak tebrik ettiABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in, 20 Ocak'ta koltuğunu devralacak Kamala Harris'i arayarak hem tebrik ettiği, hem de yemin töreni hazırlıkları için yardım teklifinde bulunduğu belirtildi.
15.01.2021Dünya
Son dakika... Suikast şüphesi! ABD Savcılığı'ndan Kongre baskını için şok iddia...
Son dakika... Suikast şüphesi! ABD Savcılığı'ndan Kongre baskını için şok iddia...Federal savcılar Trump yanlısı grubun "seçilmiş yetkilileri yakalayıp suikast düzenlemeyi" amaçladığını söyledi.
15.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

abdJoe BidenDonald Trumpmike pencetrump

Mike Pence ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.