Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

Son dakika müdür yardımcısı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan müdür yardımcısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan müdür yardımcısı haber sayfamızda...

Müdür Yardımcısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 17.666 müdür yardımcısı haberi bulunmuştur.
Irak'ın petrol ihracatı artacak
Irak'ın petrol ihracatı artacakIrak'ın petrol ihracatının bu ay yatay bir seyir izlemesi, şubat ayında ise hafif bir artış göstermesi bekleniyor.
24.01.2022Uzmanpara
Son dakika! İstanbul'da yolcu otobüsü şarampole yuvarlandı: 3 ölü, 9 yaralı
Son dakika! İstanbul'da yolcu otobüsü şarampole yuvarlandı: 3 ölü, 9 yaralıGelen son dakika bilgisine göre; İstanbul'da Beykoz Kuzey Marmara Otoyolu Reşadiye mevkiinde yolcu otobüsü şarampole yuvarlandı. Kazada şoför ve 2 yolcu hayatını kaybederken, 9 yolcu yaralandı. Kazada hayatını kaybeden 2 kişinin, Tekirdağ'ın Çerkezköy ve Saray ilçelerinde öğretmen olarak görev yaptıkları ortaya çıktı.
23.01.2022Gündem
3 okul sanayi bölgeleri ile eşleştirildi
3 okul sanayi bölgeleri ile eşleştirildiMilli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında 18 Kasım 2021 tarihinde imzalanan protokol kapsamında; organize sanayi bölgelerinde (OSB) "Mesleki Eğitim Merkezleri İrtibat Büroları" açıldı. Düzce’de de 3 okulun eşleştirilmesi gerçekleştirildi.
23.01.2022Ekonomi
'Turkcell'in dijitalleşme yatırımları devam edecek'
'Turkcell'in dijitalleşme yatırımları devam edecek'Bloomberg kanalının ‘Bloomberg Daybreak’ programına konuk olan Turkcell Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Osman Yılmaz, firmanın gelecek dönem planlarını anlattı. Turkcell’in Türkiye’de ve bölgesinde dijital operatör olarak sürdürdüğü çalışmalara değinen Yılmaz, dijital alanda birçok sektöre yatırım yapmayı sürdüreceklerini vurguladı.
21.01.2022Vitrin
Yüz yüze eğitime sömestir molası
Yüz yüze eğitime sömestir molası2021-2022 eğitim öğretim yılının ilk dönemi bugün sona eriyor. İki haftalık tatile çıkan öğrenciler için ders zili 7 Şubat’ta çalacak. “Karnesi kötü olan öğrenciyi cezalandırmayın” uyarısında bulunan uzmanlar, derslerden de çok uzaklaşılmamasını öneriyorlar
21.01.2022Eğitim
Deprem Dede kimdir? Ahmet Mete Işıkara neden öldü, kaç yaşındaydı?
Deprem Dede kimdir? Ahmet Mete Işıkara neden öldü, kaç yaşındaydı?Ahmet Mete Işıkara, Deprem Dede olarak anılırdı. Başarılı bilim insanı, jeoloji uzmanı ve eğitimciydi. Işıkara, 2013 yılında hayatını kaybetti. Gölcük depremi ardından yaptığı çalışmalar sonrası halk arasında Deprem Dede olarak anılmaya başlamıştır. Ahmet Mete Işıkara (Deprem Dede) hastalığı neydi, neden öldü?
20.01.2022Gündem
Sürdürülebilirlik imzası
Sürdürülebilirlik imzasıÜniversitelerle ortak Ar-Ge projeleri ve çalışanlarının lisans üstü ve doktora eğitimine verdiği destekle sektörde öncü işbirliklerine imza atan Dikkan Group, son olarak Yaşar Üniversitesi işbirliği protokoü yaptı.
19.01.2022Ege
Akbank ‘KOBİ Hareketi’ başlattı
Akbank ‘KOBİ Hareketi’ başlattıAkbank KOBİ’lere destek olmak amacıyla ‘KOBİ Hareketi’ başlattığını duyurdu. Verilen bilgiye göre, Akbank, KOBİ’lerin tüm finansal süreçlerini dijitalleştirerek işlerini aralıksız yürütmelerini sağlamayı hedefliyor. Bu çerçevede yeni müşteri olan ya da Akbank’la tekrar aktif olarak çalışmaya başlayan müşteriler ilk üç ay boyunca havale, EFT, swift, çek ve senet işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliyor. Akbank Mobil üzerinden yeni müşteri olanlar masrafsız, 50 bin TL’ye ve 36 aya varan vadeli aylık eşit taksitli ticari kredi imkânından faydalanabiliyor.
19.01.2022Ekonomi
Gündem kuraklık
Gündem kuraklıkİzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Türkiye Tarımsal Kuraklıkla Mücadele Stratejisi ve Eylem Planı çerçevesinde ‘kuraklık’ gündemli toplantı düzenledi.
18.01.2022Ege
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022
9. Sınıf Matematik Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022Eğitim öğretim hayatında öğrencilerin en çok karşısına çıkan derslerden birisi de matematiktir. İlkokul döneminde başlayan matematik dersleri üniversite dönemine kadar sürmektedir. Özellikle LGS, YKS oturumları TYT-AYT ve memur sınavları gibi KPSS'de öğrencilerin ihtiyaç duyduğu alanlardan bir tanesidir. Matematik ders konuları MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 9. sınıf matematik ders kitabında öğrencilerin kendisini geliştirmesi için çeşitli örnekler ve etkinlikler yer almaktadır. 2021-2022 yılında 9. sınıf matematik ders kitabı cevapları MEB yayınlarını öğrenmek istiyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.01.2022Eğitim
Azra Erhat'ın mezarına ikinci saldırı
Azra Erhat'ın mezarına ikinci saldırıİlyada ve Odysseia çevirileriyle ünlü filolog, arkeolog, çevirmen Azra Erhat'ın Üsküdar Bülbülderesi Mezarlığı'ndaki kabri tahrip edildi. Lahit kapağı yerinden sökülen mezarın üstündeki kuş figürü paramparça edildi. 2020 yılında da tahribat gören mezar, aynı yılın ekim ayında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Varlıkları ekipleri tarafından restore edilmişti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Varlıkları Projeler Müdürlüğü Müdür Yardımcısı İrem Bülbül, "Detayları henüz bilmiyoruz ama takibini yapmaktayız, gerekli şikayetlerde bulunduk. Kim ya da kimler tarafından yaptırıldığına dair araştırma devam ediyor. Bu konunun takipçisi olacağız" dedi.
18.01.2022Gündem
Yine aynı mezar! Saldırıldı, paramparça edildi
Yine aynı mezar! Saldırıldı, paramparça edildiİlyada ve Odysseia çevirileriyle ünlü filolog, arkeolog, çevirmen Azra Erhat'ın Üsküdar Bülbülderesi Mezarlığı'ndaki kabri tahrip edildi. Lahit kapağı yerinden sökülen mezarın üstündeki kuş figürü paramparça edildi. 2020 yılında da tahribat gören mezar, aynı yılın ekim ayında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Varlıkları ekipleri tarafından restore edilmişti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Varlıkları Projeler Müdürlüğü Müdür Yardımcısı İrem Bülbül, "Detayları henüz bilmiyoruz ama takibini yapmaktayız, gerekli şikayetlerde bulunduk. Kim ya da kimler tarafından yaptırıldığına dair araştırma devam ediyor. Bu konunun takipçisi olacağız" dedi.
18.01.2022Gündem
Ritz - Carlton'a yeni genel müdür
Ritz - Carlton'a yeni genel müdürOtelcilik sektörünün tanınan isimlerinden Ela Ergin, Ritz - Carlton İstanbul’un yeni Genel Müdürü olarak atandı. Ergin, Türkiye’de Marriott zincirinin lüks otel kategorisindeki ilk kadın Genel Müdürü oldu.
18.01.2022Ekonomi
‘Türkiye’nin en iyi işyeri’ seçildi
‘Türkiye’nin en iyi işyeri’ seçildiTurkcell, Türkiye’nin en geniş katılımlı iş yeri araştırmalarından Kincentric Best Employers 2021 programı kapsamında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Türkiye’nin En İyi İşyeri’ ödülünü aldı.
17.01.2022Ekonomi
Turkcell’den büyük enerji tasarrufu
Turkcell’den büyük enerji tasarrufuTurkcell, altyapı ve iş süreçlerinde çevre dostu çözümleri kullanarak 2021 yılında 48,6 milyon kilowatt saati aşan enerji tasarrufu sağladı.
16.01.2022Ekonomi
Nefesler tutuldu, 31 Aralık gecesi yaşanacak! Bir kolye gibi...
Nefesler tutuldu, 31 Aralık gecesi yaşanacak! Bir kolye gibi...Büyük heyecanla adım attığımız bu yıl oldukça enteresan bir gök olayına ev sahipliği yapacak. 2022'nin 31 Aralık 2022 gecesi, gökyüzünde görmeye alışık olmadığımız bir tabloyla karşılaşacağız.
16.01.2022Gündem
Havalimanında geleceğe dönüşüm
Havalimanında geleceğe dönüşümİstanbul Havalimanı’nın dış hatlar yolcu katı “0’’ Sıfır Noktası projesine ev sahipliği yapıyor. İGA ve paydaşlarının markalarını taşıyan eski üniformalardan havalimanından toplanan plastik kutulara her türlü atık 4 aylık bir çalışma sonucunda Deniz Sağdıç’ın atölyesinde portrelere dönüştü.
16.01.2022Pazar
İsveç merkezli uluslararası şirkete Türk genel müdür
İsveç merkezli uluslararası şirkete Türk genel müdürDoğrudan satış sektörünün en önemli markalarından Oriflame, Türkiye’deki 30. yılına yeni bir genel müdür ile başladı. 16 yıldır Oriflame’de farklı görevleri başarıyla yürüten Ebru Erkan Ayanoğlu, şirketin yeni genel müdürü oldu. Ayanoğlu, 2020 yılından bu yana Oriflame Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.
15.01.2022Vitrin
Son dakika: Türkiye'nin ilk cep uydusu Grizu-263A uzaya fırlatıldı
Son dakika: Türkiye'nin ilk cep uydusu Grizu-263A uzaya fırlatıldıGelen son dakika haberine göre; Grizu-263 Uzay Takımı'nın, temel haberleşme olaylarının gerçekleştirilmesi amacıyla tasarladıkları Türkiye'nin ilk cep uydusu Grizu-263A, SpaceX Falcon 9 roketiyle dünya yörüngesine fırlatıldı. Söz konusu cep uydusu, 3 Mart 1992'de Zonguldak’ta meydana gelen grizu patlamasında yaşamını yitiren madenciler adına uzaya fırlatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı paylaşımda, "Türkiye’den ilk kez bu projede yer alma başarısı gösteren gençlerimizi, hocalarımızı, destekleyen kurumlarımızı tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.
13.01.2022Ekonomi
TARSİM ekipleri Antalya'da sel bölgesinde incelemelerde bulundu
TARSİM ekipleri Antalya'da sel bölgesinde incelemelerde bulunduAntalya’nın Kumluca ilçesinde 30 Aralık 2021 Perşembe gecesi sel baskınlarında meydana gelen zararın tespiti için Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü (BATEM) ve Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) ekipleri bölgede incelemelerde bulundu.
12.01.2022Ekonomi
Göbek dansı yapan öğretmen işten çıkarıldı!
Göbek dansı yapan öğretmen işten çıkarıldı!Mısır'da bir öğretmenin göbek dansı yaptığını gösteren viral bir video, kadın hakları ve ülkenin sosyal muhafazakar değerleri arasında ulusal çapta bir tartışmaya yol açtı.
12.01.2022Dünya
Kazakistan'da mahsur kalan Türkler THY uçağı ile İstanbul'a getirildi
Kazakistan'da mahsur kalan Türkler THY uçağı ile İstanbul'a getirildiKazakistan'da çıkan olayların ardından uçuşların durdurulmasıyla ülkede mahsur kalan 167 kişi, THY'nin tahliye uçuşuyla İstanbul'a getirildi. Almatı'dan sabah saatlerinde 3'ü bebek toplam 167 yolcusuyla hareket eden Türk Hava Yolları'nın TK-6093 sefer sayılı uçağı dün 16.20 sıralarında İstanbul Havalimanı'na indi.
12.01.2022Ekonomi
ÖZEL | Galatasaray'da Burak Elmas'ın teklifine Fatih Terim'den veto! 'Hakaret sayarım'
ÖZEL | Galatasaray'da Burak Elmas'ın teklifine Fatih Terim'den veto! 'Hakaret sayarım'Galatasaray'da alınan başarısız sonuçların ardından Fatih Terim ile yollar ayrıldı. Sarı-kırmızılı kulüpte ayrılık resmen açıklanırken 15 dakikalık görüşme süresi dikkat çekti. Milliyet görüşmede konuşulanların perde arkasını araladı. İşte Terim ve Başkan Elmas arasında geçen o diyalog.
11.01.2022Galatasaray
HSBC Türkiye’den dış ticaret için uygulama
HSBC Türkiye’den dış ticaret için uygulamaHSBC Türkiye, müşterilerine sunduğu dijital hizmetlere bir yenisini daha eklediğini duyurdu.
11.01.2022Ekonomi
Son dakika haberi: Galatasaray'da Fatih Terim sonrası 7 isimle yollar ayrılıyor!
Son dakika haberi: Galatasaray'da Fatih Terim sonrası 7 isimle yollar ayrılıyor!Galatasaray'da Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından 7 ismin daha görevinden ayrılması bekleniyor.
10.01.2022Galatasaray

Benzer Haber Etiketleri

Müdür Yardımcısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.