Nazi

Nazi

Son dakika Nazi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nazi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nazi haber sayfamızda...

Nazi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.542 nazi haberi bulunmuştur.
Türk ailenin evini yakan belirlendi
Türk ailenin evini yakan belirlendi Almanya’nın Solingen kentinde Türk asıllı Bulgaristan vatandaşı 4 kişilik ailenin öldüğü binayı kundaklayan şüphelinin kimliği tespit edildi.
11.04.2024 Dünya
Akkuyu’nun yakıtı Sibirya’dan geldi! Milliyet, Rus nükleer yakıt üretim tesisinde...
Akkuyu’nun yakıtı Sibirya’dan geldi! Milliyet, Rus nükleer yakıt üretim tesisinde... Rus devlet şirketi TVEL’e bağlı Elemash, Moskova’daki nükleer yakıt üretim merkezinin kapılarını Milliyet’e açtı. Akkuyu Nükleer Güç Santrali için ilk parti nükleer yakıtlarını da TVEL’in Sibirya’daki tesisi üretti ve teslim etti.
10.04.2024 Ekonomi
Türk aile yangında yok oldu! Almanya'da korkunç olay, tavan arasında bebek cesedi bulundu
Türk aile yangında yok oldu! Almanya'da korkunç olay, tavan arasında bebek cesedi bulundu Almanya’nın Solingen kentinde Türklerin kaldığı binada yangın çıktı. Korkunç yangında aynı aileden olduğu düşünülen biri bebek dört kişi yaşamını yitirdi.
26.03.2024 Dünya
Türkiye'nin hamleleri çileden çıkarttı! ABD'li dergiden skandal analiz: Ankara batının dostu değil
Türkiye'nin hamleleri çileden çıkarttı! ABD'li dergiden skandal analiz: Ankara batının dostu değil Washington Examiner isimli haftalık dergi, Türkiye'nin dış politikada yaptığı hamleleri eleştiren bir analiz yayınladı. Söz konusu analizde skandal ifadeler yer aldı.
13.03.2024 Dünya
Türkiye ve ABD'den ortak açıklama: Gazze'deki insani krizin üstesinden derhal gelinmeli
Türkiye ve ABD'den ortak açıklama: Gazze'deki insani krizin üstesinden derhal gelinmeli Türkiye ve ABD'den ortak açıklama geldi. Açıklamada 'Taraflar (Gazze'de) çatışmanın sona erdirilmesine yönelik bir yol bulunması ve insani krizin derhal üstesinden gelinmesinin önemini vurgulamıştır" ifadeleri yer aldı.
9.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kararlıyız' mesajı: Bütün sorunları biz çözdük, şehirlerimizi geri götürdüler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kararlıyız' mesajı: Bütün sorunları biz çözdük, şehirlerimizi geri götürdüler Partisinin Şanlıurfa mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP belediyelerine tepki göstererek, 'Bir sürü vaatte bulundular, meydanlarda bir sürü söz verdiler ama sonuçta hiçbirini yapmadılar. Hatta pek çok alanda şehirlerimizi çok daha gerilere götürdüler.' dedi.
9.03.2024 Gündem
Bakan Tunç'tan casusluk yapanlara mesaj
Bakan Tunç'tan casusluk yapanlara mesaj Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Türkiye aleyhine casusluk yapan, askeri ve siyasal yararlarımız aleyhine buralarda faaliyet gösteren hiçbir sanığa, şüpheliye müsaade edilmeyeceğini belirtti.
9.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu ve gözünü kin bürümüş yönetimi, günümüzün Nazi canisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu ve gözünü kin bürümüş yönetimi, günümüzün Nazi canisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Üniversitesinin konferans salonunda düzenlenen İlim Yayma Vakfı 53. Olağan Genel Kurulu'nda konuşma yaptı.
9.03.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu ve gözünü kin bürümüş yönetimi, günümüzün Nazi canisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu ve gözünü kin bürümüş yönetimi, günümüzün Nazi canisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Üniversitesinin konferans salonunda düzenlenen İlim Yayma Vakfı 53. Olağan Genel Kurulu'nda konuşma yaptı.
9.03.2024 Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail yönetimi katil ve hırsızdır
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail yönetimi katil ve hırsızdır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜGVA Gençlik Buluşması'nda konuşma yaptı. Netanyahu'yu hedef alarak, 'İsrail'e cesaret ve destek veren Amerika ve Avrupa devletleri, tarihe kadın ve çocuk katillerinin hamisi olarak kaydolmuşlardır.' ifadelerini kullandı.
8.03.2024 Gündem
Kutsal Kase'yi gazeteye sardı! Temizlikçinin yaptığı plan tıkır tıkır işlemiş
Kutsal Kase'yi gazeteye sardı! Temizlikçinin yaptığı plan tıkır tıkır işlemiş Hz. İsa'nın son akşam yemeğinde elinde tuttuğuna inanılan 'Kutsal Kase' en kıymet verilen emanetlerden biri. Öyle ki bu kutsal emanet yeri geldi gazeteye sarıldı, yeri geldi pencere pervazına saklandı. Naziler ve İngiliz ajanlarına bile meydan okudu. Peki uğruna verilmedik savaş kalmayan kasenin kurtarıcısı nasıl bir temizlikçi olmuştu?
29.02.2024 Yaşam
Paris’te barış diplomasisi
Paris’te barış diplomasisi İsrail-Hamas savaşının sonlanması ve ateşkes sağlanabilmesi için Fransa’nın başkenti Paris’te İsrail, ABD, Mısır ve Katarlı yetkililer arasında ateşkes diplomasisi gerçekleşti. Diplomatik kaynaklar, olumlu işaretler olduğunu söylüyor.
25.02.2024 Dünya
Burhan Sönmez’den ‘Franz K. Âşıkları’
Burhan Sönmez’den ‘Franz K. Âşıkları’ Romanları 48 dile çevrilen, Uluslararası PEN Başkanı yazar Burhan Sönmez’in yeni kitabı “Franz K. Âşıkları”, iki dilde okurla buluşuyor.
21.02.2024 Kültür Sanat
Brezilya lideri Lula, İsrail'i Gazze'de soykırımla suçladı ve yaşananları Hitler'in yaptıklarına benzetti
Brezilya lideri Lula, İsrail'i Gazze'de soykırımla suçladı ve yaşananları Hitler'in yaptıklarına benzetti Brezilya Devlet Başkanı Luiz Inácio Lula da Silva, İsrail hükümetini Gazze’de soykırım yapmakla suçladı ve askeri eylemleri Holokost ile kıyasladı. İsrail ise bu açıklamaları nedeniyle Lula’yı kınadı.
19.02.2024 Dünya
İşgalin parodisi
İşgalin parodisi Nick Whitby’nin yazdığı “Yaşamak mı, Yoksa Ölmek mi”, Hüseyin Köroğlu’nun yönetmenliğinde İBB Şehir Tiyatroları’nda sahneleniyor.
16.02.2024 Kültür Sanat
Rusya'dan kaçtı, videosu yasaklandı! Fenomen şimdi yıllarca hapis yatabilir
Rusya'dan kaçtı, videosu yasaklandı! Fenomen şimdi yıllarca hapis yatabilir İkinci Dünya Savaşı heykelinin önünde çektiği video Rusya'da infial yarattı. Öyle ki, ülkeden kaçmak zorunda dahi kaldı. Moskova'ya adım attığı anda tutuklanan genç kadın, şimdi beş yıl hapis tehdidiyle yüzleşiyor.
12.02.2024 Dünya
Nazilerin hazinesi infial yarattı! Kazma ve küreğini kapan kazı çalışmasına başladı
Nazilerin hazinesi infial yarattı! Kazma ve küreğini kapan kazı çalışmasına başladı Nazi askerlerinin saldırı sonrası sakladığı gizemli hazine dünya medyasında ses getirdi. İlk kez geçtiğimiz yıl başlayan arama çalışmalarında ortaya yeni detaylar çıktı.
12.02.2024 Dünya
Plak şirketi sözleşmeyi feshetti
Plak şirketi sözleşmeyi feshetti Almanya merkezli müzik yapım şirketi BMG, Pink Floyd’un kurucularından Roger Waters’la 2016’da imzaladığı sözleşmesini, ünlü müzisyenin İsrail hakkındaki açıklamaları nedeniyle sonlandırdı. Waters, 7 Ekim’den beri devam eden İsrail-Filistin gerginliğinde Gazze’yi destekleyen yorumları nedeniyle Batı ülkelerinde antisemitizmle suçlanıyordu.
2.02.2024 Kültür Sanat
Müge Cengizkan, Ali Cengizkan: Toplumun arzuladığı, ama akademinin bazen çekindiği soruların peşinde olacağız...
Müge Cengizkan, Ali Cengizkan: Toplumun arzuladığı, ama akademinin bazen çekindiği soruların peşinde olacağız... Sergi, kitap ve araştırma projeleriyle mimarlık literatürüne katkıda bulunmanın ötesine geçerek her yaştan ve sosyal katmandan insanın yaşadığı kente dair bilinçlenmesini önemseyen; kent, mimarlık, tasarıma dair kavramların gündelik yaşamın parçası olmasına çabalayan Müge Cengizkan ve Ali Cengizkan’ın araştırmacılık, editörlük, yazarlık pratiklerini ve güncel işlerini mercek altına aldık.
28.01.2024 Mimarlık
Nazi şifrelerini çözen bilgisayar
Nazi şifrelerini çözen bilgisayar İngiltere Hükümet İletişim Merkezi (GCHQ), İkinci Dünya Savaşı’nda çok önemli bir rol oynayan şifre kırıcı bilgisayarın daha önce hiç görülmemiş fotoğraflarını yayınladı.
21.01.2024 Dünya
AfD’ye tepkiler dinmiyor
AfD’ye tepkiler dinmiyor Almanya’da aşırı sağcıların, göçmenleri sınır dışı etme planının ortaya çıkması üzerine düzenlenen gösteriler yayılarak devam ediyor. Hamburg’un yanı sıra Erfurt’da düzenlenen gösteriler nedeniyle on binlerce kişi sokağa dökülürken, hafta sonu ülke çapında planlı 100 gösteri bulunduğu belirtiliyor.
21.01.2024 Dünya
77 kişiyi öldürdü, devlete dava açtı! Lüks hücrede isyan akılalmaz detaylar
77 kişiyi öldürdü, devlete dava açtı! Lüks hücrede isyan akılalmaz detaylar Norveç'te 2011 yılında 77 kişiyi öldüren neo-Nazi Anders Breivik, cezaevindeki tecrit koşullarının "insan haklarına aykırı" olduğu iddiasıyla Norveç devletine dava açtı.
9.01.2024 Dünya
İsrail zırhlısı üzerinden geçti! IDF bunu da yaptı, dehşet veren görüntü
İsrail zırhlısı üzerinden geçti! IDF bunu da yaptı, dehşet veren görüntü İsrail ordusu Tulkerim Mülteci Kampı'na baskın düzenledi, 3 kişiyi öldürdü. Amatör kameralar ise bir İsrail zırhlısının yerde yatan Filistinlinin üzerinden geçtiğini kaydetti.
9.01.2024 Dünya
Almanya reform, Bavyera yasa diyor
Almanya reform, Bavyera yasa diyor Almanya, Naziler tarafından yağmalandığı iddia edilen sanat eserlerinin iadesini kolaylaştırmak için bir dizi reformu hayata geçirmeye hazırlanıyor.
5.01.2024 Kültür Sanat
Z ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2024: Z Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Z ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2024: Z Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Anne ve baba adaylarının en çok kafasını kurcalayan konulardan birisi de isim seçme. Yeni doğacak bebeklerinin isminin en güzel ve en anlamlı olmasını isterler. Bunun için ebeveynler derin bir araştırma içerisine girerler. Bazı aileler geleneksel isimleri vermek isterken bazıları da popüler, modern, keşfedilmemiş, nadir bulunan ve değişik isimler vermeyi tercih etmektedir. Anne ve baba adayları bunun dışında çocuklarının hayat boyu taşıyacağı isimlerin anlamlarına dikkat eder. Z harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “Z ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.01.2024 Bebek

Benzer Haber Etiketleri

Nazi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.