Nazlı Ilıcak

Nazlı Ilıcak

Son dakika nazlı ılıcak haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nazlı ılıcak gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nazlı ılıcak haber sayfamızda...

Nazlı Ilıcak

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 745 nazlı ılıcak haberi bulunmuştur.
Yargıtay, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkındaki kararı bozdu
Yargıtay, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkındaki kararı bozduYargıtay 16. Ceza Dairesi, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ilişkin "silahlı terör örgütüne yardım" suçundan hapis cezasına çarptırılan Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkındaki hükmü bozdu. Ahmet Altan cezaevindeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından salıverildi.
14.04.2021Gündem
İşte TBMM’nin ‘dokunulmazlık’ tablosu: 1980’den bu yana 44 vekillik düştü
İşte TBMM’nin ‘dokunulmazlık’ tablosu: 1980’den bu yana 44 vekillik düştüTBMM Başkanlığı, 1980 sonrası parlamentoda vekilliği düşürülenler ile 2002 sonrası dokunulmazlıkları kaldırılan milletvekillerinin istatistiklerini açıkladı. Buna göre, üçü bu dönem olmak üzere 44 milletvekilinin vekilliği düştü. 2002 yılından bugüne kadar ise bin 135 milletvekili hakkında 5 bin 203 dokunulmazlık dosyası düzenlendi. Sadece bu dönem 184 vekil hakkında bin 86 fezleke hazırlandı.
27.07.2020Siyaset
Bahçeli: Nerede ibadet edeceğimizi onlara mı soracağız?
Bahçeli: Nerede ibadet edeceğimizi onlara mı soracağız?Bahçeli, "Ayasofya’nın ibadete açılması yakın tarihimizin en önemli irade beyanı. Ayasofya egemenlik sınırlarımızın içinde. Nerede ibadet edeceğimizi, nereyi cami olarak göreceğimizi, nereyi açıp kapatacağımızı güç ve çıkar merkezlerine mi soracağız?" dedi.
21.07.2020Siyaset
FETÖ'nün ünlü isimleri de hesap verdi!
FETÖ'nün ünlü isimleri de hesap verdi!Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) yargısal darbeye teşebbüs girişimi olarak kabul edilen 17-25 Aralık süreci ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yürütülen soruşturmalarla mahkemelerde yapılan yargılamalarda birçok ünlü isim de sanık veya şüpheli olarak yer aldı.
13.07.2020Gündem
AYM’nin Demirtaş kararına sert tepki
AYM’nin Demirtaş kararına sert tepkiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anayasa Mahkemesi’nin eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş hakkında verdiği karara ilişkin, “Vicdanları sızlatmıştır” dedi.
24.06.2020Siyaset
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den AYM'nin Demirtaş kararına çok sert tepki
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den AYM'nin Demirtaş kararına çok sert tepkiGelen son dakika haberine göre, MHP Genel Başkanı Bahçeli, "En son, terörist Demirtaş ile ilgili hak ihlali kararı verilmesi, üstelik Türk devletinin 50 bin lira tazminat ödemesine hükmedilmesi haklı olarak vicdanları sızlatmıştır. Adalet suçu aklamak, suçluyu temize çıkarmak değil, hak ve hukuk neyi öngörüyorsa aynen yapmaktır" diye konuştu.
23.06.2020Siyaset
Bahçeli'den MHP'li başkanın voleybol paylaşımına sert tepki! Terbiyesizlik
Bahçeli'den MHP'li başkanın voleybol paylaşımına sert tepki! TerbiyesizlikMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisini izleyen gazetecilerle buluştuğu akşam yemeğinde dobra dobra konuştu. FETÖ’nün siyasi ayağının ortaya çıkartılması için bir kez daha çağrı yapan Bahçeli, “Yurtta Sulh konseyinin asker kanadı Sincan’da, sivil kanadı nerede? 15 Temmuz darbe girişimi başarılı olsaydı şuan Silivri’de, Sincan’da bulunan generaller hükümeti kimle kuracaklardı. Cumhurbaşkanı, başbakan, bakanlar kim olacaktı. Bunları soruyoruz. Çankaya’da mı İstanbul’da mı neredeyse onu bulun diyoruz” çıkışı yaptı. Devlet Bahçeli, MHP'li başkanın kadın voleybolcularla ilgili yaptığı paylaşımı 'terbiyesizlik' olarak nitelendirdi.
17.01.2020Siyaset
Ahmet Altan yine Silivri Cezaevi’nde
Ahmet Altan yine Silivri Cezaevi’ndeFETÖ’nün medya yapılanması davasında 10.5 yıl hapis cezasına çarptırılarak tahliye edilen ancak savcılığın itirazı üzerine önceki gün tekrar gözaltına alınan gazeteci yazar Ahmet Altan, dün tutuklanarak cezaevine gönderildi.
14.11.2019Siyaset
Son dakika... Ahmet Altan tutuklandı
Son dakika... Ahmet Altan tutuklandıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasının "darbe çağrışımı" davasında "silahlı terör örgütüne bilerek ve isteyerek yardım etme" suçundan 10 yıl 6 ay hapis cezası alan ve adli kontrolle tahliye edilen Ahmet Altan, başsavcılık itirazıyla hakkında yakalama kararı çıkarılmasının ardından tutuklandı.
13.11.2019Gündem
Ahmet Altan gözaltına alındı
Ahmet Altan gözaltına alındıFETÖ’nün medya yapılanmasının “darbe çağrışımı” davasında 10 yıl 6 ay hapis cezası alan ve adli kontrolle tahliye edilen Ahmet Altan hakkında, Başsavcılığın üst mahkemeye yaptığı itiraz üzerine yakalama kararı çıkarıldı. Altan, karar doğrultusunda dün akşam gözaltına alındı.
13.11.2019Gündem
Ahmet Altan hakkında yakalama kararı çıkarıldı
Ahmet Altan hakkında yakalama kararı çıkarıldı"FETÖ darbe çağrışımı" davasında tahliyesine karar verilen Ahmet Altan hakkında, Başsavcılığın itirazı üzerine yakalama kararı çıkarıldı
12.11.2019Haberler
Nazlı Ilıcak tahliye edildi
Nazlı Ilıcak tahliye edildiGazeteci Nazlı Ilıcak mahkemenin kararının ardından tutuklu bulunduğu Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan tahliye edildi. Ilıcak’ın ilk sözleri “İçeride kalanları Allah kurtarsın. İnfaz yasası bir an önce çıksın lütfen” oldu.
4.11.2019Haberler
Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’a tahliye
Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’a tahliyeFETÖ/PDY silahlı terör örgütünün medya yapılanmasına ilişkin gazeteci-yazarlar Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan’ın da arasında bulunduğu 6 kişi hakkında Yargıtay’ın bozma kararının ardından mahkeme yeniden karar verdi.
4.11.2019Haberler
Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’a tahliye
Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’a tahliyeFETÖ/PDY silahlı terör örgütünün medya yapılanmasına ilişkin gazeteci-yazarlar Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan’ın da arasında bulunduğu 6 kişi hakkında Yargıtay’ın bozma kararının ardından mahkeme yeniden karar verdi.
5.11.2019Gündem
Savcı Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak'a ceza, Mehmet Altan'a beraat istedi
Savcı Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak'a ceza, Mehmet Altan'a beraat istedi"Anayasal düzeni yıkmaya teşebbüs" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan gazeteciler Ahmet Altan, Nazlı Ilıcak ile akademisyen Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanık hakkındaki Yargıtay'ın bozma kararının ardından yeniden yargılandıkları davaya devam ediliyor. Duruşma savcısı, celse arasında mütalaasını verdiğini belirtti.
4.11.2019Gündem
Mahkemeden Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan kararı
Mahkemeden Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan kararıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasının "darbe çağrışımı" davasında, Ahmet ve Mehmet Altan kardeşler ile Nazlı Ilıcak'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığa, "Anayasa'yı ihlal" suçundan verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası kararının Yargıtayca bozulması hükmüne uyulması ve 5 sanığın tutukluluk halinin devamı kararlaştırıldı.
8.10.2019Gündem
Yargıtay, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak ile ilgili kararını açıkladı
Yargıtay, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak ile ilgili kararını açıkladıYargıtay 16. Ceza  Dairesi, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasının "darbe  çağrışımı" davasında, gazeteciler Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın da  aralarında bulunduğu 6 sanığa, "Anayasa'yı ihlal" suçundan verilen  ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını bozdu.
5.07.2019Gündem
Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a referandum çağrısı yaptı: Getir Anayasa’yı değiştirelim
Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a referandum çağrısı yaptı: Getir Anayasa’yı değiştirelimCumhurbaşkanı’nın tarafsız olması gerektiğini vurgulayarak referandum çağrısı yapan Kılıçdaroğlu, “Devletin en tepesinde bir partinin genel başkanı olmaz. Getir Anayasa’nın bu maddelerini değiştirelim. Tarafsız ol, başımızın üzerinde yerin var” dedi
3.07.2019Siyaset
AYM, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın başvurusunu reddetti
AYM, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın başvurusunu reddettiAnayasa Mahkemesi, gazeteci Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın yaptığı bireysel başvuruyu reddetti.
3.05.2019Gündem
Anayasa Mahkemesi gazetecilerin başvurusunu görüştü
Anayasa Mahkemesi gazetecilerin başvurusunu görüştüAnayasa Mahkemesi, gazeteciler Kadri Gürsel ile Murat  Aksoy'un yaptığı bireysel başvuruda, Gürsel ve Aksoy'un, "kişi özgürlüğü ve  güvenliği ile ifade özgürlüğü" haklarının ihlal edildiğine karar verdi.
2.05.2019Gündem
Ilıcak, 5 yıl 10 ay hapse çarptırıldı
Ilıcak, 5 yıl 10 ay hapse çarptırıldıGenelkurmay Başkanlığı’nca imha edilerek kayıtlardan çıkarılmış olan “Tahşiyeciler Grubu”na ilişkin belgeyi bulundurmak ve Tahşiyeciler’e dair yazısı nedeniyle gazeteci Nazlı Ilıcak 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
23.01.2019Gündem
Nazlı Ilıcak'a verilen ceza belli oldu
Nazlı Ilıcak'a verilen ceza belli olduGenelkurmay kayıtlarından çıkarılarak imha edildiği tespit edilen gizli belgeyi 2 Ocak 2015'te Bugün Gazetesi'nde yayımladığı gerekçesiyle "Devletin güvenliğine ilişkin gizli kalması gereken bilgileri açıklama" suçundan yargılanan Nazlı Ilıcak'a 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi.
11.09.2019Haberler
Son dakika... Nazlı Ilıcak'a verilen ceza belli oldu
Son dakika... Nazlı Ilıcak'a verilen ceza belli olduGenelkurmay kayıtlarından çıkarılarak imha edildiği tespit edilen gizli belgeyi 2 Ocak 2015'te Bugün Gazetesi'nde yayımladığı gerekçesiyle "Devletin güvenliğine ilişkin gizli kalması gereken bilgileri açıklama" suçundan yargılanan Nazlı Ilıcak'a 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi.
22.01.2019Gündem
Nazlı Ilıcak'a Cumhurbaşkanına hakaretten 1 yıl 2 ay hapis
Nazlı Ilıcak'a Cumhurbaşkanına hakaretten 1 yıl 2 ay hapisBaşka suçtan tutuklu gazeteci Nazlı Ilıcak, 23 Şubat 2016 tarihinde attığı twette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesi ile 1 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, "Sanığın suça eğilimli olumsuz kişiliğini" gerekçe göstererek Ilıcak'ın cezasında "İyi hal" indirimine gitmedi. Aynı gerekçeyle ceza ertelenmedi. Ilıcak savunmasında, iddia konusu tweette Cumhurbaşkanına katil demediğini, bu kelimeyi Öcalan için kullandığını söyledi.
26.12.2018Gündem
Nedim Şener siyasete girecek mi?
Nedim Şener siyasete girecek mi?CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu 40 programına konuk olan gazeteci Nedim Şener, "Siyasete girmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna yanıt verdi."Öyle bir düşüncem hiç olmadı. Bugüne kadar da hiç teklif gelmedi, geleceğini de zannetmiyorum" diyen Şener, şunları söyledi: "Siyaseti ne zaman istedim biliyor musunuz? Kemal Kılıçdaroğlu bir gün miting meydanında toplananlara 'Nazlı Ilıcak burada.' diyor ve slogan attırıyor. Hemen CHP Milletvekili Dursun Çiçek'e mesaj attım. Dedim ki 'Bugün milletvekili olmak isterdim.' 'Neden?' dedi. 'İstifa etmek için.' dedim. Eğer orada vicdanen o tepkiyi veremiyorsanız, siyasete girmenin bir anlamı yok. Gerçekten sırf bunu dediği için o genel başkanı cezalandırmak adına, o gün istifa etmek için milletvekili olmak isterdim. Bu duygularda olan adama hiç kimse de zaten siyaset teklif etmez. Karşılığı olan bir şey değil."
11.09.2019Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Nazlı Ilıcak ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.