Nebi Hatipoğlu

Nebi Hatipoğlu

Son dakika Nebi Hatipoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nebi Hatipoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nebi Hatipoğlu haber sayfamızda...

Nebi Hatipoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 103 nebi hatipoğlu haberi bulunmuştur.
Yerel seçim sonuçları 2024 | CHP’li 4 vekil belediye başkanlığını kazandı
Yerel seçim sonuçları 2024 | CHP’li 4 vekil belediye başkanlığını kazandı Yerel seçimde aday olan 26 milletvekilinden 4’ü belediye başkan adaylığını kazandı.
1.04.2024 Gündem
Cumhur İttifakı’nda 31 Mart tablosu! AK Parti 12 büyükşehir MHP 8 il kazandı
Cumhur İttifakı’nda 31 Mart tablosu! AK Parti 12 büyükşehir MHP 8 il kazandı Cumhur İttifakı ilk kez seçim yarışını muhalefetin gerisinde tamamladı. AK Parti 12 büyükşehir ve 12 il kazanırken 2019’da kazandığı 14’ü büyükşehir 39 il belediyesinin 18’ini kaybetti. MHP ise 8 ilde kazandı. MHP’nin 2019’da kazandığı 11 ilden 5’i CHP’ye, 2’si AK Parti’ye geçti.
1.04.2024 Gündem
Meclis aritmetiği değişti! Dört vekil başkan oldu
Meclis aritmetiği değişti! Dört vekil başkan oldu Seçimde 26 milletvekili, partileri tarafından belediye başkan adayı gösterildi. AK Parti, İstanbul’da Murat Kurum, Eskişehir’de Nebi Hatipoğlu, Aydın’da Mustafa Savaş, İzmir Konak’ta Ceyda Bölünmez Çankırı ile yarışa girdi ancak dört isim de seçilemedi.
1.04.2024 Gündem
26 milletvekili belediye başkan adayı olmuştu... Sandıktan ne çıktı?
26 milletvekili belediye başkan adayı olmuştu... Sandıktan ne çıktı? 31 Mart seçimlerinde 26 milletvekili birçok il ve beldeden belediye başkan adayı olmuştu. Sandıklardan gelen veriler doğrultusunda sonuçlar belli oldu.
31.03.2024 Gündem
Son dakika! Eskişehir seçim sonuçlarında son durum: Nebi Hatipoğlu mu Ayşe Ünlüce mi?
Son dakika! Eskişehir seçim sonuçlarında son durum: Nebi Hatipoğlu mu Ayşe Ünlüce mi? Türkiye yerel yöneticileri için seçimini yaptı. YSK Başkanı Yener yayın yasağının kalktığını duyurdu. Eskişehir'de seçimin kazananı belli oldu.
31.03.2024 Gündem
Murat Kurum, Ekrem İmamoğlu'nun 'zoom' toplantılarını hatırlattı: Genel başkanını devirmek için gizli toplantılar yaptın
Murat Kurum, Ekrem İmamoğlu'nun 'zoom' toplantılarını hatırlattı: Genel başkanını devirmek için gizli toplantılar yaptın Esenyurt'ta sahur programına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Ekrem İmamoğlu'nun 'Zoom' toplantılarını hatırlatarak, 'Sen, kendi genel başkanını devirmek için Zoom üzerinden gizli gizli toplantılar yaparken; biz İstanbul’da 365 milyar liralık yatırım yapıyorduk' dedi.
28.03.2024 Gündem
Kurum'dan İmamoğlu'na mal varlığı tepkisi: Konforları için villalar yapma derdine düştüler
Kurum'dan İmamoğlu'na mal varlığı tepkisi: Konforları için villalar yapma derdine düştüler İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Rizeliler ile iftar programında bir araya geldi.
28.03.2024 Gündem
İstanbul'da kim önde? Murat Kurum son durumu canlı yayında açıkladı
İstanbul'da kim önde? Murat Kurum son durumu canlı yayında açıkladı Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum canlı yayında son seçim anketini açıkladı. Aradaki farkı da açıklayan Kurum "Biz de anket yaptırıyoruz. Bizim ölçümlerimize göre öndeyiz. Vatandaşımız değerlendirip sandığa gittiğimizde iradesini yansıtacak" dedi.
27.03.2024 Gündem
AK Parti'li Yalçın CNN Türk'te: İBB Başkanı'nın icraatı yok, İstanbul onun için araç
AK Parti'li Yalçın CNN Türk'te: İBB Başkanı'nın icraatı yok, İstanbul onun için araç AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın CNN Türk'te önemli açıklamalarda bulundu. AK Parti'nin son 3 gün stratejisi ne? Hasan Basri Yalçın CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı...
28.03.2024 Gündem
İYİ Parti İzmir adayı Ümit Özlale CNN Türk'te projelerini anlattı! 'İzmir CHP'nin kalesi değil'
İYİ Parti İzmir adayı Ümit Özlale CNN Türk'te projelerini anlattı! 'İzmir CHP'nin kalesi değil' İYİ Parti İzmir adayı Ümit Özlale CNN Türk'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında projelerini açıkladı. Özlale, "İzmir CHP'nin kalesi değildir. İzmir demokrasinin kalesidir. Sadece CHP'nin değil hiçbir partinin kalesi olduğunu düşünmüyorum. CHP İzmir'de her girdiği seçimde kazanır diye bir şey yok. Kale benzetmesine de şiddetle karşı çıkıyorum." ifadelerini kullandı.
27.03.2024 Gündem
Cumhur İttifakı Eskişehir adayı Nebi Hatipoğlu'ndan CNN TÜRK'te önemli açıklamalar
Cumhur İttifakı Eskişehir adayı Nebi Hatipoğlu'ndan CNN TÜRK'te önemli açıklamalar Cumhur İttifakı Eskişehir Belediye Başkanı Adayı Nebi Hatipoğlu CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında projelerini açıklıyor. 'Bizim mottomuz başkan sahada.' diyen Nebi Hatipoğlu, "Anketlerde önde gözüküyoruz. Biz iyi bir konumdayız. İnşallah 1 Nisan sabahı kazanacağız." açıklamasında bulundu.
27.03.2024 Haberler
Cumhur İttifakı Eskişehir adayı Nebi Hatipoğlu: Anketlerde önde gözüküyoruz
Cumhur İttifakı Eskişehir adayı Nebi Hatipoğlu: Anketlerde önde gözüküyoruz Cumhur İttifakı Eskişehir Belediye Başkanı Adayı Nebi Hatipoğlu CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında projelerini açıkladı. 'Bizim mottomuz başkan sahada.' diyen Nebi Hatipoğlu, "Anketlerde önde gözüküyoruz. Biz iyi bir konumdayız. İnşallah 1 Nisan sabahı kazanacağız." ifadelerini kullandı.
27.03.2024 Gündem
Bakan Işıkhan: Türkiye ekonomisi yüzde 4,5 büyüdü
Bakan Işıkhan: Türkiye ekonomisi yüzde 4,5 büyüdü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, “2023 yılında Türkiye ekonomisi yüzde 4,5 büyüme ile AB ülkeleri arasında en çok büyüyen ülke oldu. Dolar bazında milli gelir, Türkiye tarihinde ilk kez 1 trilyon doları aştı. Kişi başına milli gelir de, 13 bin 110 dolarla, tarihin en yüksek düzeyini gördü" dedi.
23.03.2024 Gündem
'Bu yüzyılı, emeğin, üretimin, çalışmanın yüzyılı yapacağız'
'Bu yüzyılı, emeğin, üretimin, çalışmanın yüzyılı yapacağız' Bakan Işıkhan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu yüzyılı, emeğin, üretimin, çalışmanın yüzyılı yapacağız inşallah. Ülkemizin gücü büyük ölçüde yerel yönetimlerimizin gücünden geliyor. Kalkınma yerelden başlar hakikatine istinaden yerelde ne kadar güçlü olursak genel icraatlarımızın da o derece güçlü olacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.
23.03.2024 Ekonomi
Cami açılışında ateşkes çağrısı
Cami açılışında ateşkes çağrısı Eskişehir’de Kültür Merkezi ve 100. Yıl Cami’sinin açılışına katılan CHP lideri Özel Filistin için ateşkes çağrısında bulundu. Özel, “Ramazan mübarek günündeyiz ama Filistin’de şehadet sürüyor. Şu ana kadar 32 binden fazla insan katledilmiş durumda” dedi.
16.03.2024 Gündem
Özgür Özel'den Filistin çağrısı
Özgür Özel'den Filistin çağrısı Filistin için kalıcı ateşkes çağrısında bulunan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Ramazan mübarek gündeyiz ama Filistin de zulüm sürüyor. Şu ana kadar çoğu çocuk ve kadın olmak üzere 32 binden fazla insan katledilmiş durumda. Bir kez daha Filistin için kalıcı ateşkes ve barış çağrısında bulunuyoruz. 1969 sınırlarında başkenti Kudüs olan bağımsız bir Filistin devletini savunuyoruz” şeklinde konuştu.
15.03.2024 Gündem
Bakan Özhaseki'den kentsel dönüşüm vurgusu! 'Şehirlere gidip tek tek rica ediyorum'
Bakan Özhaseki'den kentsel dönüşüm vurgusu! 'Şehirlere gidip tek tek rica ediyorum' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e geldi. Eskişehir Valiliği bahçesinde Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Bakan Özhaseki’yi AK Parti Eskişehir milletvekilleri Fatih Dönmez, Ayşen Gürcan ve Büyükşehir Belediye başkan adayı Nebi Hatipoğlu karşıladı. Vali Aksoy’u makamında ziyaret ederek kentte yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Bakan Özhaseki, ardından AK Parti İl Başkanlığına geçti.
12.03.2024 Haberler
Bakan Özhaseki'den kentsel dönüşüm vurgusu! 'Şehirlere gidip tek tek rica ediyorum'
Bakan Özhaseki'den kentsel dönüşüm vurgusu! 'Şehirlere gidip tek tek rica ediyorum' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e geldi. Eskişehir Valiliği bahçesinde Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Bakan Özhaseki’yi AK Parti Eskişehir milletvekilleri Fatih Dönmez, Ayşen Gürcan ve Büyükşehir Belediye başkan adayı Nebi Hatipoğlu karşıladı. Vali Aksoy’u makamında ziyaret ederek kentte yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Bakan Özhaseki, ardından AK Parti İl Başkanlığına geçti.
12.03.2024 Gündem
Bakan Bayraktar, 'Oyun değiştirici etkisi olabilecek kadar ehemmiyetli' diyerek açıkladı: Dünya klasmanında ilk 5'e sokacak
Bakan Bayraktar, 'Oyun değiştirici etkisi olabilecek kadar ehemmiyetli' diyerek açıkladı: Dünya klasmanında ilk 5'e sokacak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Beylikova ilçesinde keşfedilen nadir toprak elementlerinin çok önemli olduğunu ifade ederek, "Türkiye için oyun değiştirici etkisi olabilecek kadar ehemmiyetli bir faaliyet olacak. Bütün dünyanın gözünü çevirdiği, bütün dünyada herkesin sorduğu Beylikova'da nadir toprak elementleri madeni, Türkiye’yi de açıkçası dünya klasmanında ilk 5’e sokacak faaliyetlerden, çalışmalardan bir tanesi" dedi.
6.03.2024 Ekonomi
AK Parti adayı Hatipoğlu, Eskişehir'de uygulamak istediği projeleri açıkladı
AK Parti adayı Hatipoğlu, Eskişehir'de uygulamak istediği projeleri açıkladı AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, seçilmesi halinde kente uygulamak istediği projelerini açıkladı.
5.03.2024 Gündem
Yerel seçimde 23 vekil yarışacak
Yerel seçimde 23 vekil yarışacak Meclis, yerel seçimler için sahaya 23 üyesini gönderiyor. AK Parti’den 4 milletvekili belediye başkanlığına aday gösterildi.
22.02.2024 Gündem
AK Parti Eskişehir Adayı Hatipoğlu CNN Türk'te açıkladı: 150 bin konutu hızla dönüştürmeliyiz
AK Parti Eskişehir Adayı Hatipoğlu CNN Türk'te açıkladı: 150 bin konutu hızla dönüştürmeliyiz AK Parti Eskişehir Belediye Başkanı Adayı Nebi Hatipoğlu CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında projelerini anlatıyor.
21.02.2024 Haberler
AK Parti Eskişehir Adayı Hatipoğlu CNN Türk'te projelerini anlatıyor
AK Parti Eskişehir Adayı Hatipoğlu CNN Türk'te projelerini anlatıyor AK Parti Eskişehir Belediye Başkanı Adayı Nebi Hatipoğlu CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında projelerini anlatıyor.
21.02.2024 Haberler
AK Parti Eskişehir Adayı Hatipoğlu CNN Türk'te açıkladı: 150 bin konutu hızla dönüştürmeliyiz
AK Parti Eskişehir Adayı Hatipoğlu CNN Türk'te açıkladı: 150 bin konutu hızla dönüştürmeliyiz AK Parti Eskişehir Belediye Başkanı Adayı Nebi Hatipoğlu CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında projelerini anlattı. Hatipoğlu "45 bin vatandaşımız aşırı riskli yapılarda oturuyor" diyerek "150 bin konutu hızla dönüştürmeliyiz" ifadelerini kullandı.
21.02.2024 Gündem
CHP’li Yılmaz Büyükerşen’in Osmanlı ile ilgili eleştirilerine AK Parti ve MHP'den tepki
CHP’li Yılmaz Büyükerşen’in Osmanlı ile ilgili eleştirilerine AK Parti ve MHP'den tepki Eskişehir’de 25 yıldır belediye başkanlığı görevinde bulunan ve 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde CHP tarafından yeniden aday gösterilmeyen Yılmaz Büyükerşen, partisinin seçim bürosunun açılışında Osmanlı dönemine ilişkin eleştirilerde bulundu. AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu ve MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, Büyükerşen’in sözlerine tepki gösterdi.
11.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Nebi Hatipoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.