New York Valisi

New York Valisi

Son dakika new york valisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan new york valisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan new york valisi haber sayfamızda...

New York Valisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 686 new york valisi haberi bulunmuştur.
Petrol ne kadar oldu?
Petrol ne kadar oldu?Brent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 67,44 dolardan işlem görüyor.
4.05.2021Uzmanpara
Son dakika... New York ve komşu eyaletleri kısıtlamaları kaldırıyor!
Son dakika... New York ve komşu eyaletleri kısıtlamaları kaldırıyor!ABD'de yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) geçen sene en çok etkilediği eyaletlerden New York (NY), New Jersey (NJ) ve Connecticut (CT) mayıs ortasında tamamen kısıtlamaları kaldıracağını açıkladı.
3.05.2021Dünya
New York'ta Broadway sanatçılarına özel aşı merkezi kurulacak
New York'ta Broadway sanatçılarına özel aşı merkezi kurulacakNew York Belediye Başkanı Bill de Blasio, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşılama çalışmalarında tiyatro çalışanlarına öncelik vererek Broadway sanatçılarına özel bir aşı merkezi kuracaklarını ve böylelikle sonbaharda tiyatroları seyirciyle tekrar buluşturmayı amaçladıklarını söyledi.
25.03.2021Dünya
Son dakika... New York Valisi Cuomo için skandal iddia!
Son dakika... New York Valisi Cuomo için skandal iddia!Bir süredir hakkındaki taciz iddiaları ile gündeme gelen New York Valisi Andrew Cuomo, şimdi de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının başladığı dönemlerde aile üyelerine ve yakın çevresine virüs testine özel erişim sağladığı iddiasıyla eleştiriliyor.
25.03.2021Dünya
New York'ta Kovid-19 aşılamasında yaş sınırı 50'ye indirildi
New York'ta Kovid-19 aşılamasında yaş sınırı 50'ye indirildiABD'nin New York eyaletinde, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşılamada, yaş sınırı 60'tan 50'ye çekildi.
22.03.2021Dünya
New York Valisi Cuomo, yeni bir taciz iddiasıyla karşı karşıya
New York Valisi Cuomo, yeni bir taciz iddiasıyla karşı karşıyaABD'de, New York Valisi Demokrat Andrew Cuomo, bu kez de yardımcısı Alyssa McGrath tarafından taciz iddiasıyla suçlandı.
20.03.2021Dünya
Beyaz Saray, Meksika sınırındaki göçmen kriziyle ilgili Trump yönetimini suçladı
Beyaz Saray, Meksika sınırındaki göçmen kriziyle ilgili Trump yönetimini suçladıBeyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Meksika sınırında sayıları her geçen gün artan refakatsiz yasa dışı göçmen çocuklarla ilgili eski Başkan Donald Trump yönetiminin göçmen politikalarını suçladı.
15.03.2021Dünya
New Yorkluların yüzde 50'si Vali Cuomo'nun istifasına karşı
New Yorkluların yüzde 50'si Vali Cuomo'nun istifasına karşıABD'de, New York Valisi Demokrat Andrew Cuomo hakkındaki taciz iddiaları, ülkede siyasi krize dönüşürken, istifa tartışmalarında New Yorklu seçmenler ikiye bölündü.
15.03.2021Dünya
Biden, New York Valisi Cuomo'ya taciz suçlamalarına karşı sessizliğini bozdu
Biden, New York Valisi Cuomo'ya taciz suçlamalarına karşı sessizliğini bozduABD'de New York'un Demokrat valisi Cuomo hakkındaki taciz iddiaları ülkede siyasi bir krize dönüşürken, konuya ilişkin ilk kez konuşan Başkan Joe Biden, soruşturmanın sonucunun beklenmesi gerektiğini söyledi.
15.03.2021Dünya
New York Valisi Cuomo hakkında azil soruşturması başlatıldı
New York Valisi Cuomo hakkında azil soruşturması başlatıldıNew York Eyalet Meclisinde, 6 kadının ortaya attığı cinsel taciz iddiaları nedeniyle New York Valisi Andrew Cuomo hakkında azil soruşturması açılmasına karar verildi.
12.03.2021Dünya
New York Valisi Cuomo'ya, taciz iddiaları nedeniyle istifa baskısı artıyor
New York Valisi Cuomo'ya, taciz iddiaları nedeniyle istifa baskısı artıyorABD'nin New York Eyalet Kongresinin 59 üyesi, hakkında cinsel taciz iddiaları tartışmaları süren Vali Andrew Cuomo'ya istifa çağrısında bulundu.
11.03.2021Dünya
New York'a ABD içi seyahatlerde Kovid-19'la ilgili karantina zorunluluğu kaldırılacak
New York'a ABD içi seyahatlerde Kovid-19'la ilgili karantina zorunluluğu kaldırılacakNew York eyaletine ABD içinden yapılan giriş çıkışlarla ilgili, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını kapsamında alınan karantina zorunluluğunun kaldırılacağı açıklandı.
11.03.2021Dünya
New York Valisi Cuomo hakkında dördüncü cinsel taciz iddiası
New York Valisi Cuomo hakkında dördüncü cinsel taciz iddiasıABD'de bir kadının daha New York Valisi Cuomo'ya cinsel taciz iddiasında bulunduğu, söz konusu iddianın bir yetkili tarafından da teyit edildiği bildirildi.
10.03.2021Dünya
Son dakika... Tacizle suçlanmıştı! New York Valisi Cuomo hakkında azil tasarısı!
Son dakika... Tacizle suçlanmıştı! New York Valisi Cuomo hakkında azil tasarısı!New York Eyalet Meclisi Cumhuriyetçi Parti üyeleri, hakkındaki taciz iddiaları nedeniyle New York Valisi Andrew Cuomo'nun azli için tasarı hazırladı.
8.03.2021Dünya
'Taciz' ile suçlanan Vali Cuomo'ya partisinden istifa çağrısı
'Taciz' ile suçlanan Vali Cuomo'ya partisinden istifa çağrısıNew Yorklu Demokrat siyasetçiler, hakkında taciz suçlamaları bulunan New York Valisi Demokrat Andrew Cuomo'yu istifaya davet etti.
8.03.2021Dünya
Son dakika... ABD'nin kalbinde kriz! Vali 'Dersimizi aldık' demişti ancak...
Son dakika... ABD'nin kalbinde kriz! Vali 'Dersimizi aldık' demişti ancak...ABD basını salgın verileriyle ilgili şoke edici iddialar ortaya attı. Verilerle oynandığı iddialarında eleştiri oklarının hedefi olan New York Valisi Cuomo, geçtiğimiz haftalarda yeterince şeffaf olamadıklarını kabul etmiş ve "Dersimizi aldık" demişti.
5.03.2021Dünya
Son dakika... Tacizle suçlanan New York Valisi Cuomo "çok utandığını" söyledi!
Son dakika... Tacizle suçlanan New York Valisi Cuomo "çok utandığını" söyledi!New York Valisi Cuomo, cinsel taciz suçlamalarına ilişkin "kendisini çok kötü hissettiğini ve bundan utandığını" söyledi. Cuomo, istifa çağrılarına karşı "Böyle bir şey yapmayacağım" ifadelerini kullandı.
3.03.2021Dünya
Üçüncü taciz iddiası! ABD bu haberlerle sallanıyor
Üçüncü taciz iddiası! ABD bu haberlerle sallanıyorABD'de New York Valisi Andrew Cuomo hakkında cinsel taciz iddiasında bulunan kadınların sayısı 3'e çıktı
2.03.2021Dünya
Valiye ikinci taciz suçlaması
Valiye ikinci taciz suçlamasıABD’de New York Valisi Andrew Cuomo, eski danışmanının  ardından bir başka eski danışmanı tarafından daha cinsel tacizle suçlandı. Cuomo’nun eski danışmanlarından Charlotte Bennett (25) geçen bahar aylarında Cuomo’nun kendisine cinsel içerikli sorular sorduğunu iddia etti.
1.03.2021Dünya
Son dakika haberleri... ABD çalkalanıyor! Vali hakkında ikinci taciz iddiası
Son dakika haberleri... ABD çalkalanıyor! Vali hakkında ikinci taciz iddiasıSon dakika haberine göre, ABD taciz iddiasıyla çalkalanıyor... New York Valisi Andrew Cuomo, eski danışmanının ardından bir başka eski danışmanı tarafından daha cinsel tacizle suçlandı. New York Valisi Cuomo, kısa süre içinde ikinci cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya kaldı.
28.02.2021Dünya
ABD'de 9 yaşındaki siyahi kıza biber gazı sıkan polisler açığa alındı
ABD'de 9 yaşındaki siyahi kıza biber gazı sıkan polisler açığa alındıABD'de polislerin biber gazı sıktıktan sonra gözaltına aldıkları 9 yaşındaki kız çocuğunu kelepçeli bir şekilde polis aracının arkasında oturttuğu olaya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Bu arada polislerin açığa alındığı belirtildi.
12.02.2021Haberler
New York'taki restoranların iç mekanları yüzde 25 kapasite ile cuma günü açılıyor
New York'taki restoranların iç mekanları yüzde 25 kapasite ile cuma günü açılıyorABD'nin New York kentinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle kullanımı yasaklanan restoranların iç mekanları 12 Şubat'ta tekrar açılıyor.
8.02.2021Dünya
Kar küreme aracını kullanan görevlilerin üzerine çığ düştü!
Kar küreme aracını kullanan görevlilerin üzerine çığ düştü!Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) orta batısında başlayan ve günlerdir ülkenin doğu kesimini etkisi altına alan kar fırtınası, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.
8.02.2021Haberler
Kar küreme aracını kullanan görevlilerin üzerine çığ düştü!
Kar küreme aracını kullanan görevlilerin üzerine çığ düştü!Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) orta batısında başlayan ve günlerdir ülkenin doğu kesimini etkisi altına alan kar fırtınası, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.
8.02.2021Dünya
New York'ta dini liderler, mahkumların Kovid-19 aşı programına alınmasını istedi
New York'ta dini liderler, mahkumların Kovid-19 aşı programına alınmasını istediABD'de yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşı çalışmaları istenen hızda ilerlemezken, New York'taki dini liderler, salgına karşı savunmasız olan mahkumların aşı programında öncelikli gruba dahil edilmesini talep etti.
29.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

new yorkabdandrew cuomotacizkoronavirüs

New York Valisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.