Nöbet

Nöbet

Son dakika nöbet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan nöbet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan nöbet haber sayfamızda...

Nöbet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.920 nobet haberi bulunmuştur.
Evlat nöbetindeki anne: Çocuğumu HDP ve PKK'dan istiyorum
Evlat nöbetindeki anne: Çocuğumu HDP ve PKK'dan istiyorumDiyarbakır'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen ailelerin HDP binası önündeki oturma eylemi, 589'uncu gününde 226 aile ile sürüyor. 2015 yılında, 17 yaşındayken, kaçırılan oğlu Ramazan için oturma eylemi yapan Mevlüde Üçdağ, "Ben çocuğumu HDP ve PKK'dan istiyorum" dedi.
13.04.2021Gündem
Son dakika - Cenk Tosun'u yakan ihmal! Zemin tartışma yarattı
Son dakika - Cenk Tosun'u yakan ihmal! Zemin tartışma yarattıBeşiktaş cephesi, Erzurum Kazım Karabekir Stadı’nda zemin ısıtmasının yetkililer tarafından çalıştırılmadığını ileri sürdü
13.04.2021Beşiktaş
‘Kurtulmak bizim elimizde’
‘Kurtulmak bizim elimizde’İZMİR’de koronavirüsü yenerek sağlığına kavuşan 112 sağlık personeli Olcay Demirci (43), son günlerdeki vaka artışına dikkat çekti.
12.04.2021Ege
Ön safta mücadele ettiği koronavirüsü yendi, sadece kurallara uyulmasını istedi
Ön safta mücadele ettiği koronavirüsü yendi, sadece kurallara uyulmasını istediİZMİR'de, koronavirüsü yenerek sağlığına kavuşan 112 sağlık personeli 43 yaşındaki Olcay Demirci, son günlerdeki vaka artışına dikkat çekerek, Maske, mesafe ve hijyene her zaman dikkat etmekte fayda var. Vakalar son günlerde ciddi oranda arttı. Biraz daha dikkat edersek, toplum olarak bunu yenebiliriz diye düşünüyorum dedi.
11.04.2021Haberler
Polisin yanına gelip kağıt bıraktı! Duygu dolu anlar
Polisin yanına gelip kağıt bıraktı! Duygu dolu anlarMersin'de ilkokul öğrencisi Mustafa Düzgün'ün (9) annesiyle gönderdiği mektup, yaya geçitlerinde denetim yapan polis memurlarını duygusal anlar yaşattı.
9.04.2021Haberler
Son dakika... Polisin yanına gelip kağıt bıraktı! Duygu dolu anlar
Son dakika... Polisin yanına gelip kağıt bıraktı! Duygu dolu anlarMersin'de ilkokul öğrencisi Mustafa Düzgün'ün (9) annesiyle gönderdiği mektup, yaya geçitlerinde denetim yapan polis memurlarını duygusal anlar yaşattı.
9.04.2021Gündem
Annesi terk edince donma tehlikesi geçiren oğlak "Dina" Yarar ailesinin maskotu oldu
Annesi terk edince donma tehlikesi geçiren oğlak "Dina" Yarar ailesinin maskotu olduTunceli'nin Ovacık ilçesinde, doğum sonrası annesinin terk etmesi sebebiyle donma tehlikesi geçirmesi üzerine Yarar ailesi tarafından evde özenle bakılmaya başlanan "Dina" isimli oğlak, evin neşesi oldu.
8.04.2021Yaşam
Van'daki annelerin evlat eylemine Diyarbakır'daki annelerden destek
Van'daki annelerin evlat eylemine Diyarbakır'daki annelerden destekVan'da, çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan aileler, HDP binası önündeki eylemlerini 7'nci haftada da sürdürdü. Geçen hafta 23 ailenin katıldığı eyleme bu hafta Diyarbakır'dan destek için gelen 12 aile geldi. Sık sık PKK ve HDP aleyhine slogan atan aileler, çocuklarını HDP'den isterken, HDP'liler ise yüksek sesle müzik açarak, ailelerin sesini bastırmaya çalıştı.
8.04.2021Gündem
Modern üslerle Mehmetçik'e tam koruma
Modern üslerle Mehmetçik'e tam korumaSuriye, Irak ve yurt içinde, terörle mücadele bölgelerine kurulan üs bölgelerinin bir benzeri Ankara’da, Kara Havacılık Komutanlığı yerleşkesinde kuruldu ve basına tanıtıldı.
8.04.2021Gündem
HDP önündeki eylemde 583. günde aile sayısı 224 oldu
HDP önündeki eylemde 583. günde aile sayısı 224 olduDiyarbakır'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen ailelerin HDP binası önündeki oturma eylemi, 583'üncü günde de sürüyor. 2018'de, 25 yaşında üniversite öğrencisiyken Diyarbakır'da kaçırılan kardeşi Ensari Karaşan için gelen Hayriye Akyüz ve 2017 yılında 27 yaşındayken kaçırılan oğlu İdris Yakut için Batman'dan gelerek oturma eylemine katılan Süphiye Yakut ile aile sayısı 224 oldu.
7.04.2021Gündem
Uzmanı uyardı: Dirençli epilepsi hastalığı ciddiye alınmalı!
Uzmanı uyardı: Dirençli epilepsi hastalığı ciddiye alınmalı!Dirençli epilepsinin ciddi bir hastalık olduğunu belirten Prof. Dr. Berrin Aktekin, tedavinin bu konuda uzmanlaşmış merkezlerde yapılması gerektiğinin altını çizdi. Aktekin, standart testlerle tanının doğru konulmaması durumunda hastaların zaman kaybettiğini söyleyerek doğru tanının önemine işaret etti.
İki çocuk, yedi aylık hamile ve bir erkekten oluşan aile uçaktan atıldı
İki çocuk, yedi aylık hamile ve bir erkekten oluşan aile uçaktan atıldıABD'de iki yaşındaki çocuğun maske takmamasıyla başlayan tartışmadan sonra aile uçaktan indirildi. Bunun ardından havayolu şirketiyle anlaşmaya varan aile uçağa geri döndü.
7.04.2021Dünya
HDP önündeki eylemde 582'nci günde aile sayısı 222 oldu
HDP önündeki eylemde 582'nci günde aile sayısı 222 olduDiyarbakır'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen ailelerin HDP binası önündeki oturma eylemi, 582'nci günde de sürüyor. İstanbul'un Esenyurt ilçesinden 2015'te, 17 yaşında lokantada çalışırken, kaçırılan oğlu Özkan için Muş'tan küçük oğlu Resul ile gelen Türkan Bayrak'ın eyleme katılmasıyla aile sayısı, 222 oldu.
6.04.2021Gündem
Tıpta Tarama (Scan) Nedir? Tarama Hangi Durumlarda Yapılır, Ne İşe Yarar?
Tıpta Tarama (Scan) Nedir? Tarama Hangi Durumlarda Yapılır, Ne İşe Yarar?Tarama terimi tıp alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Hamilelik durumunda bebekteki anomalilerin araştırılması için tarama yapılırken bunun yanında kanser tedavilerinde de tarama ile kanserin yayıldığı bölgeler bulunabilmektedir. Tıpta tarama (scan) nedir? Tarama hangi durumlarda yapılır, ne işe yarar? İşte, tüm detaylar.
3.04.2021Sağlık
Telsizle dövülen polis memuru: Gözlerimi hastanede açtım
Telsizle dövülen polis memuru: Gözlerimi hastanede açtımEskişehir’de gürültü yaptığı için kendisini uyaran polis memuru Ali Ü.’yü (55) elinden aldığı telsizle başına defalarca vurarak ağır yaralayan Kadir B.’nin (27) yargılanmasına başlandı. Sanık Kadir B.'nin katılmadığı duruşmada saldırıya uğrayan polis memuru Ali Ü., “Bana saldırıp vurmaya başladı, kendimden geçmişim. Gözlerimi bir gün sonra hastanede açtım” dedi.
2.04.2021Gündem
Nöbet Geçirmek Ne Demektir? Nöbet Belirtileri Nelerdir, Nöbet Esnasında Ne Yapılmalıdır?
Nöbet Geçirmek Ne Demektir? Nöbet Belirtileri Nelerdir, Nöbet Esnasında Ne Yapılmalıdır?Nöbet geçirmek ne demektir? Nöbet geçirmek nasıl olur? Nöbet geçirmenin belirtileri nelerdir? Kimlerde nöbet geçirmek daha sık görülür? Nöbet geçirmek hayati tehlike oluşturur mu? Nöbet geçiren bir kişiye nasıl müdahale edilmelidir? Nöbet geçirmek esnasında yapılması gerekenler nelerdir? Nöbet geçirmek ne demektir ve nöbet geçirme esnasında yapılması gerekenler hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.
1.04.2021Sağlık
Arteriovenöz Malformasyon (Avm) Hastalığı Nedir? Avm Hastalığının Belirtileri Nelerdir, Nasıl Tedavi Edilir?
Arteriovenöz Malformasyon (Avm) Hastalığı Nedir? Avm Hastalığının Belirtileri Nelerdir, Nasıl Tedavi Edilir?Doğuştan ve her iki cinsiyette de eşit bir şekilde dağılım gösterdiği belirtilen Arteriovenöz malformasyon kısaca AVM hastalığı çoğunlukla beyin ve omurilikte meydana geliyor. Beyinde oluşan AVM hastalığı, damar gelişim bozukluğunun bulunduğu yere göre farklı biçimlerde kendini gösteren ciddi bir hastalıktır. Bu hastalık hakkında az bilgi sahibi olunması nedeniyle Arteriovenöz malformasyon (AVM) hastalığı nedir? AVM hastalığının belirtileri nelerdir, nasıl tedavi edilir? gibi önemli soruların yanıtlarını sizler için derledik.
31.03.2021Sağlık
Yalancı Epilepsi Nedir, Belirtileri Nelerdir? Yalancı Epilepsi Krizi Nasıl Anlaşılır?
Yalancı Epilepsi Nedir, Belirtileri Nelerdir? Yalancı Epilepsi Krizi Nasıl Anlaşılır?Yalancı epilepsi belirtileri gerçek epilepsi belirtileri ile büyük oranda benzerlik gösterir. Bu nedenle gerçek epilepsi ile genellikle karıştırılır. Nöbet geçiren hastalarda vücutta ani kasılmalar ve sertleşmeler ortaya çıkar. Yalancı sara nöbeti, psikolojik sorunların fiziksel bir dışa vurumu şeklinde ortaya çıkar. Yalancı epilepsi nedir, belirtileri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
31.03.2021Sağlık
Ve Hira Anıtkabir’de
Ve Hira Anıtkabir’deHakkâri’nin Yüksekova ilçesinde yaşayan Hira’nın Anıtkabir hayali gerçek oldu. Kızı Hira’nın görmeyi çok istediği Anıtkabir’in kardan maketini yapan Mehmet Şerif Karahan ve ailesi, dün Anıtkabir’i ziyaret etti.
31.03.2021Gündem
Bakan Pakdemirli'den evlat nöbetindeki ailelere ziyaret
Bakan Pakdemirli'den evlat nöbetindeki ailelere ziyaretTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyerek, Diyarbakır'daki HDP binası önünde oturma eylemi yapan aileleri ziyaret etti. Pakdemirli, "Dünyada bu terör örgütün ne olduğunu hala anlamayan, anlamak istemeyenler var. Ailelerimiz, bunların ne olduğunu, ne yapmaya çalıştığını duyurmuş oldu" dedi.
30.03.2021Siyaset
PKK'nın Sincar'da iki Ezidi'ye uyguladığı işkence görüntüleri ortaya çıktı
PKK'nın Sincar'da iki Ezidi'ye uyguladığı işkence görüntüleri ortaya çıktıTerör örgütü PKK Irak’ın Sincar kentinde bölge halkı üzerinde tehdit ve işkenceyle baskı kurmaya devam ederken, örgütün zorla kaçırdığı iki Ezidi’ye yönelik uyguladığı işkence görüntülerine DHA ulaştı. Örgütün sivillere uyguladığı zulme tepki gösteren Ezidiler’in sözcüsü İbrahim Hüdeyda, “Bir kez daha PKK’nın Sincar’dan çıkartılmasını istiyoruz. Eğer Irak ordusu, terörist PKK’ya baş gelemezse Türkiye gelip bizleri kurtarsın” diye konuştu.
30.03.2021Haberler
PKK'nın Sincar'da iki Ezidi'ye uyguladığı işkence görüntülerine DHA ulaştı
PKK'nın Sincar'da iki Ezidi'ye uyguladığı işkence görüntülerine DHA ulaştıTerör örgütü PKK Irak’ın Sincar kentinde bölge halkı üzerinde tehdit ve işkenceyle baskı kurmaya devam ederken, örgütün zorla kaçırdığı iki Ezidi’ye yönelik uyguladığı işkence görüntülerine DHA ulaştı. Örgütün sivillere uyguladığı zulme tepki gösteren Ezidiler’in sözcüsü İbrahim Hüdeyda, “Bir kez daha PKK’nın Sincar’dan çıkartılmasını istiyoruz. Eğer Irak ordusu, terörist PKK’ya baş gelemezse Türkiye gelip bizleri kurtarsın” diye konuştu.
30.03.2021Dünya
'Mobbing yapıyorum istediğine şikâyet et'
'Mobbing yapıyorum istediğine şikâyet et'Kıdemli meslektaşlarının mobbingine uğradığını öne süren asistan hekim ve internler (ön hekim), meslek yaşamlarının başında kötü muamele ve hakarete maruz kaldıklarını söylüyor. Kimi işine ağlayarak gittiğini kimi de istifa etmek zorunda kaldığını belirtiyor.
29.03.2021Gündem
Atarsa Ne Demek? Askerlikte Şafak Atarsa Kelimesi Hangi Anlamda Kullanılır?
Atarsa Ne Demek? Askerlikte Şafak Atarsa Kelimesi Hangi Anlamda Kullanılır?Sınırlı bir bölgede belli başlı kişilerin konuştuğu dile jargon ya da argo denir. Askerlik jargonunda en çok kullanılan kelimelerden biri şafaktır. Şafak askerliğin biteceği gün demektir ve o gün hem kısa dönem hem de uzun dönem askerlik yapanlar tarafından sabırsızlıkla beklenir. Atarsa ne demek? Askerlikte şafak atarsa kelimesi hangi anlamda kullanılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
26.03.2021Eğitim
Beyin Ödemi Nedir? Beyinde Ödem Neden Olur, Tedavisi Nasıl Yapılır?
Beyin Ödemi Nedir? Beyinde Ödem Neden Olur, Tedavisi Nasıl Yapılır?Beyin ödemi, beyin içerisinde sıvı birikmesi ile hayati tehlikesi bulunan bir durumdur. Ödem, vücudun bir hasar ya da soruna karşı vücudun verdiği doğal tepkiye verilen isimdir. Beyin kafatasının içinde bulunduğu için ödem oluşması kafa içerisinde basınç artışına neden olur. Bu durum da beyine giden kan akımının azalmasına neden olur. Bu durum farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelir. İşte, merak edilen tüm detaylar.
25.03.2021Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

hdpdiyarbakırnöbetanneevlat

Nöbet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.