Öğretmen Ataması

Öğretmen Ataması

Son dakika öğretmen ataması haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan öğretmen ataması gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan öğretmen ataması haber sayfamızda...

Öğretmen Ataması

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.211 öğretmen ataması haberi bulunmuştur.
Sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları ne zaman açıklanıyor? MEB tarihi duyurdu...
Sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları ne zaman açıklanıyor? MEB tarihi duyurdu...Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri devam ediyor. 26 Ocak'a kadar devam edecek olan sözleşmeli öğretmenlik atama tercihlerinin sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı atama takvimini geçtiğimiz aylarda paylaşmıştı. İşte atama sonuçları için verilen tarih.
26.01.2022Gündem
Okullar kapanacak mı? Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması
Okullar kapanacak mı? Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Yüz yüze eğitime devam ediyoruz. Bugün itibariyle tüm sınıfları Kovid-19'dan dolayı kapalı olan hiçbir okulumuz yok. Omicron varyantından dolayı yayılımlar hızlı ama bizim avantajımız öğretmenlerimizin aşılanma oranlarının yüksek olması" dedi.
12.01.2022Haberler
Son dakika! Okullar kapanacak mı? Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması
Son dakika! Okullar kapanacak mı? Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Yüz yüze eğitime devam ediyoruz. Bugün itibariyle tüm sınıfları Kovid-19'dan dolayı kapalı olan hiçbir okulumuz yok. Omicron varyantından dolayı yayılımlar hızlı ama bizim avantajımız öğretmenlerimizin aşılanma oranlarının yüksek olması" dedi.
12.01.2022Gündem
Hedef 1 milyon gence istihdam
Hedef 1 milyon gence istihdamOrganize Sanayi Bölgelerindeki mesleki eğitim merkezlerine talebin gittikçe arttığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yıl sonuna kadar 1 milyon gencimizi mesleki eğitime dahil ederek istihdamlarını sağlamayı hedefliyoruz" dedi.
11.01.2022Siyaset
Öğretmenlik mülakat sonuçları açıklandı! Sözleşmeli Öğretmenlik sözlü mülakat sonuçları MEB
Öğretmenlik mülakat sonuçları açıklandı! Sözleşmeli Öğretmenlik sözlü mülakat sonuçları MEBSözleşmeli Öğretmenlik sözlü mülakatları 12-27 Kasım tarihleri arasında alındı. Binlerce öğretmen adayı sözlü mülakatların ardından sonuçların açıklanacağı tarihi merak ederken MEB atama takvimi aracılığı ile Sözleşmeli Öğretmenlik mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihi 27 Aralık 2021 olarak duyurmuştu. Binlerce öğretmen adayının heyecanla beklediği Sözleşmeli Öğretmenlik mülakat sonuçları erişime açıldı. Peki, sözleşmeli öğretmenlik sonuçları nasıl öğrenilir?
27.12.2021Gündem
Sözleşmeli Öğretmenlik sözlü mülakat sonuçları açıklanıyor! 15 bin sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları saat kaçta...
Sözleşmeli Öğretmenlik sözlü mülakat sonuçları açıklanıyor! 15 bin sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları saat kaçta...Sözleşmeli Öğretmenlik mülakatları bilindiği üzere 12-27 Kasım tarihleri arasında alınmıştı. Mülakat sonuçları için merak içerisinde bekleyen binlerce öğretmen adayı araştırmalarını sürdürüyor. MEB tarafından yayımlanan atama takvimine göre sözlü mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu. Sözleşmeli Öğretmenlik sözlü mülakat sonuçları bugün açıklanacak. Peki Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları açıklandı mı? 2021 Sözleşmeli öğretmenlik sonuçları sorgulama ekranına nereden ulaşılır?
27.12.2021Gündem
15 bin öğretmen ataması kontenjan ve branş dağılımı 2021 | Öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak?
15 bin öğretmen ataması kontenjan ve branş dağılımı 2021 | Öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı 15 bin öğretmen ataması için kılavuz yayımlanmıştı. Farklı branşlarda toplam 15000 öğretmen atanacak. Başvurular 27 Eylül - 8 Ekim 2021 tarihinde tamamlanmıştı. Sözlü sınavları ta son bulan öğretmen adaylarının gözü 15 bin öğretmen atama sonuçlarında! Peki, 2021 öğretmen atama sözlü sınav sonuçları ne zaman belli olur?
11.01.2022Eğitim
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Açıkladığımız program amacına ulaştı
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Açıkladığımız program amacına ulaştıYeni ekonomi programına ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Döviz kurunu sürdürülebilir bir seviyeye getirmek için dün açıkladığımız program amacına ulaşmıştır. Piyasalar da buna uygun adımları atmıştır. Serbest piyasa kurallarına aykırı iş yapmıyoruz." dedi. Erken seçim çağrılarıyla ilgili de konuşan Erdoğan, "Belirlenen tarihte erken seçim yapılacaktır. Bay Kemal noktayı koyuyorum. Bu ülkede hukukun ne olduğunu öğreneceksin." ifadelerini kullandı.
22.12.2021Siyaset
2021 görev değişimi yılı oldu
2021 görev değişimi yılı oldu2021 yılında eğitime, Kovid-19 salgını, sınavlar ve üst düzey görev değişimleri damga vurdu. Milli Eğitim Bakanı ve YÖK Başkanı değişti. Okullar bir açıldı, bir kapandı; eylülde yüz yüze eğitime geçildi. 7 yıl sonra Şûra toplandı...
22.12.2021Gündem
‘Engelsiz Vizyon Belgesi tamam’
‘Engelsiz Vizyon Belgesi tamam’'2030 Engelsiz Vizyon Belgesi'nin tamamlandığını, 8 politika alanı üzerine inşa edilen belgenin, 8 amaç, 31 hedef ve 107 eylemden oluştuğunu söyleyen Erdoğan, ‘‘Öğretmenlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.
4.12.2021Siyaset
Engelli öğretmen atama sonuçları nasıl sorgulanır? 750 Engelli öğretmen ataması başvuru sonuçları
Engelli öğretmen atama sonuçları nasıl sorgulanır? 750 Engelli öğretmen ataması başvuru sonuçlarıEngelli öğretmen atama sonuçları için açıklandı. 750 engelli öğretmen ataması için başvuru süreci Kasım ayında gerçekleşmişti. Engelli öğretmen atama sonuçları 'personel.meb.gov.tr'den erişime açıldı.
3.12.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan 2030'u hedef gösterip açıkladı: Hazırlıklarımız tamam
Cumhurbaşkanı Erdoğan 2030'u hedef gösterip açıkladı: Hazırlıklarımız tamamCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Engelli Öğretmen Ataması ve Engelsiz Vizyon 2030 Tanıtım Toplantısı'nda konuşma yaptı. Erdoğan, '2030 Engelsiz Vizyon belgesinin hazırlıklarını tamamladık. Engellilerle ilgili çalışmalarına yön verecek bir yol haritası ortaya çıktı. 3 ayrı eylem planı ile hizmete geçireceğimiz vizyon belgemizi tekamül ettik.' dedi.
3.12.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan 2030'u hedef gösterip açıkladı: Hazırlıklarımız tamam
Cumhurbaşkanı Erdoğan 2030'u hedef gösterip açıkladı: Hazırlıklarımız tamamCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Engelli Öğretmen Ataması ve Engelsiz Vizyon 2030 Tanıtım Toplantısı'nda konuşma yaptı. Erdoğan, '2030 Engelsiz Vizyon belgesinin hazırlıklarını tamamladık. Engellilerle ilgili çalışmalarına yön verecek bir yol haritası ortaya çıktı. 3 ayrı eylem planı ile hizmete geçireceğimiz vizyon belgemizi tekamül ettik.' dedi.
3.12.2021Siyaset
Engelli öğretmen ataması 2021 sonuçları açıklandı mı? 750 öğretmen ataması sonuçları ne zaman belli olacak?
Engelli öğretmen ataması 2021 sonuçları açıklandı mı? 750 öğretmen ataması sonuçları ne zaman belli olacak?Milli Eğitim Bakanlığı, 750 engelli öğretmen atamasını duyurmuş ve başvuruları da 8-12 Kasım tarihleri arasında almıştı. Atamaya dair tercih işlemleri de tamamlanmıştı. MEB 750 engelli öğretmen atama sonuçları için geri sayım...
2.12.2021Gündem
Gözler MEB'de! 750 Engelli öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak?
Gözler MEB'de! 750 Engelli öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak?Engelli öğretmen atama sonuçları için gözler MEB'den yapılacak olan açıklamaya çevrildi. 750 engelli öğretmen alımı için başvurular 8-12 Kasım tarihleri arasında alınmıştı. Başvuruların alınmasının ardından sonuçların açıklanacağı tarihi merak eden adaylar MEB'den yapılacak olan açıklamaya gözünü dikti. İşte sonuçların açıklanacağı tarih...
2.12.2021Gündem
Son dakika... MYK sonrası AK Parti Sözcüsü Çelik'ten asgari ücret açıklaması
Son dakika... MYK sonrası AK Parti Sözcüsü Çelik'ten asgari ücret açıklamasıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. 2023 seçimleriyle ilgili Çelik, 'Tabanımızın, vatandaşlarımızın görüşü budur. Hiçbir gölgeli alan yoktur. Önümüzdeki seçimlerde Cumhurbaşkanımız Cumhur İttifakı'nın kuşkusuz adayıdır. Defalarca açıklandı. Bu apaçık bir gerçek.' dedi. Asgari ücretle ilgili bir soru üzerine Çelik, 'Hakkaniyetli, makul, adil ve sorun çözücü bir çerçevede. Değerli vatandaşlarımızın hiç kuşkusu olmasın. Bize iletilen her mesajı alıyoruz' ifadelerine yer verdi.
30.11.2021Siyaset
Sözleşmeli Öğretmenlik sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? MEB Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav sonuçları için tarih verdi mi?
Sözleşmeli Öğretmenlik sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? MEB Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav sonuçları için tarih verdi mi?Sözleşmeli Öğretmenlik sözlü sınav uygulamaları devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen süreç için adaylar sabırsızlanıyor. Yarın sona erecek olan sınavlar sonrasında sonuçlar gündeme gelecek. Peki sözleşmeli öğretmenlik sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? İşte MEB'in sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav sonuçları için verdiği tarih...
26.11.2021Gündem
MEB 750 engelli öğretmen ataması ön başvuruları başladı! Tercihler ne zaman alınacak, branş ve kadro dağılımı...
MEB 750 engelli öğretmen ataması ön başvuruları başladı! Tercihler ne zaman alınacak, branş ve kadro dağılımı...MEB tarafından yayımlanan 750 engelli öğretmen ataması başvuruları ne zaman alınacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. MEB tarafından yayımlanan 750 engelli öğretmen ataması başvurularının alınacağı tarihler ve detaylarda belli oldu. Peki Engelli öğretmen ataması ön başvuruları ne zaman alınacak?
8.11.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav tarihleri ne zaman? Öğretmen ataması takvimi
Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav tarihleri ne zaman? Öğretmen ataması takvimiMilli Eğitim Bakanlığı tarafından 15 bin öğretmen ataması yapılacak. Geçtiğimiz günlerde sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri açıklandı. Ardından ise atanmayı bekleyen öğretmenler sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman sorusunu gündeme getirdi. MEB öğretmen ataması takvimini yayımladı. İşte sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav tarihleri ve atama tarihleri...
28.10.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereler? 2021 Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereden öğrenilir, ne zaman açıklanacak?
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereler? 2021 Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereden öğrenilir, ne zaman açıklanacak?Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri için heyecan dorukta. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 15 bin sözleşmeli öğretmen ataması yapılacak. Atanmak için sabırsızlanan öğretmenler ise Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereler sorusunu araştırıyor. Peki 2021 Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri nereden öğrenilir, ne zaman açıklanacak?
22.10.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 nereler, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, hangi tarihlerde uygulanacak?
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 nereler, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, hangi tarihlerde uygulanacak?15 Bin Sözleşmeli öğretmenlik ataması için süreç devam ediyor. Başvuruları tamamlanan sözleşmeli öğretmenlik için mülakat yerleri gündeme geldi. Atanmak için sabırsızlanan öğretmenler, Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 nereler, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, hangi tarihlerde uygulanacak? sorularına cevap arıyor. İşte MEB tarafından belirtilen tarihler...
14.10.2021Gündem
Engelli Öğretmen ataması tarihleri belli oldu mu? 750 Engelli Öğretmen atama başvuruları ne zaman alınacak?
Engelli Öğretmen ataması tarihleri belli oldu mu? 750 Engelli Öğretmen atama başvuruları ne zaman alınacak?Engelli öğretmen ataması ne zaman hangi tarihlerde alınacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısının ardından Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer 750 engelli öğretmen ataması yapılacağının müjdesini vermişti. Haberin ardından başvuru tarihleri merak konusu olmaya başladı. İşte Engelli Öğretmen ataması başvuru tarihleri...
14.10.2021Gündem
750 engelli öğretmen atanacak
750 engelli öğretmen atanacakMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) kapsamında 750 engelli öğretmen ataması yapılacak.
13.10.2021Eğitim
15 bin öğretmen atama takvimi MEB | Sözleşmeli öğretmen ataması mülakat yerleri açıklandı mı, sınav ne zaman?
15 bin öğretmen atama takvimi MEB | Sözleşmeli öğretmen ataması mülakat yerleri açıklandı mı, sınav ne zaman? MEB, yeni atama müjdesini duyurmuştu. Adaylar ise, '15 bin sözleşmeli öğretmen atama sınavı ne zaman, başvuru sonuçları açıklandı mı?' sorularına yanıt aramaya başladı. 27 Eylül - 8 Ekim tarihleri arasında alınan sözleşmeli öğretmen ataması başvurularının ardından gözler mülakat yerlerinin açıklanacağı tarihte. Peki, MEB 15 bin öğretmen ataması sözlü sınavı ne zaman?
12.10.2021Gündem
Engelli öğretmen ataması 2021 ne zaman yapılacak? 750 engelli öğretmen atama başvuru tarihi ve kontenjanlar açıklandı mı?
Engelli öğretmen ataması 2021 ne zaman yapılacak? 750 engelli öğretmen atama başvuru tarihi ve kontenjanlar açıklandı mı?Öğretmen atama süreçleri devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, gerçekleştirilen son Kabine toplantısının ardından değerlendirmelerde bulunarak engelli öğretmen atamasının yapılacağını belirtti ve tarih verdi. Peki, 2021 engelli öğretmen ataması başvuruları ne zaman?
12.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Öğretmen Ataması ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.