Onayladı

Onayladı

Son dakika onayladı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan onayladı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan onayladı haber sayfamızda...

Onayladı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.590 onayladi haberi bulunmuştur.
AP'den 5 milyar euroluk Brexit fonuna onay
AP'den 5 milyar euroluk Brexit fonuna onay Avrupa Parlamentosu (AP), Avrupa Birliği (AB) üyesi ülke ekonomilerine Brexit'in etkilerine karşı kullanılmak üzere 5 milyar euroluk fonun oluşturulmasına onay verdi.
15.09.2021Ekonomi
Avrupa Parlamentosu aday ülkelerin katılım öncesi fonlarını onayladı
Avrupa Parlamentosu aday ülkelerin katılım öncesi fonlarını onayladıAvrupa Parlamentosu (AP), Türkiye gibi Avrupa Birliği'ne (AB) aday ülkeler için yürütülen Katılım Öncesi Yardım Aracı'nın üçüncü dönemi için (IPA III) 14,2 milyar avroluk fon ayrılmasına onay verdi.
15.09.2021Ekonomi
CHP’li Adıgüzel’den ‘hızlı tanı kiti’ önerisi
CHP’li Adıgüzel’den ‘hızlı tanı kiti’ önerisiCHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Kovid-19’un yeni varyantlarına dikkat çekerek, “PCR testi doğruluğu, varyantlar ile birlikte yüzde 30 bile değilken PCR zorunluluğu yanlıştır” dedi.
14.09.2021Gündem
Aday ülkelerin katılım öncesi fonlarına onay
Aday ülkelerin katılım öncesi fonlarına onayAvrupa Birliği (AB) üyesi ülkeler, Türkiye gibi aday ülkeler için yürütülen Katılım Öncesi Yardım Aracı'nın üçüncü dönemi için (IPA III) 14,2 milyar euroluk bütçe ayrılmasını onayladı.
8.09.2021Uzmanpara
Son dakika: AB'den kritik onay! Aralarında Türkiye de var...
Son dakika: AB'den kritik onay! Aralarında Türkiye de var...Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkeler, Türkiye gibi aday ülkeler için yürütülen Katılım Öncesi Yardım Aracı'nın üçüncü dönemi için (IPA III) 14,2 milyar euroluk bütçe ayrılmasını onayladı.
7.09.2021Ekonomi
Son dakika - UEFA, deplasman taraftarlarına yönelik yasağın kaldırıldığını açıkladı
Son dakika - UEFA, deplasman taraftarlarına yönelik yasağın kaldırıldığını açıkladıUEFA, deplasman taraftarlarına yönelik yasağın kaldırıldığı açıkladı. UEFA’nın aldığı karara göre stadyuma izin verilen seyirci kapasitesinin %5’i deplasman taraftarına ayrılacak.
7.09.2021Futbol
ABD Temsilciler Meclisi bütçe planını onayladı
ABD Temsilciler Meclisi bütçe planını onayladıABD Temsilciler Meclisi, ABD Başkanı Joe Biden'ın ekonomi gündeminin önemli bir parçası olan 3,5 trilyon dolarlık bütçe planını onayladı.
25.08.2021Uzmanpara
Biden'ın 3,5 trilyon dolarlık bütçe planı onaylandı
Biden'ın 3,5 trilyon dolarlık bütçe planı onaylandıABD Temsilciler Meclisi, ABD Başkanı Joe Biden'ın ekonomi gündeminin önemli bir parçası olan 3,5 trilyon dolarlık bütçe planını onayladı.
24.08.2021Ekonomi
Son dakika: Beyaz Saray duyurdu! Biden'dan Afganistan için onay geldi
Son dakika: Beyaz Saray duyurdu! Biden'dan Afganistan için onay geldiBeyaz Saray'dan yapılan son dakika açıklamasına göre ABD Başkan Biden, Afganistan görevinin 31 Ağustos'ta sona ereceğini onayladı. Öte yandan Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Afganistan'dan bugüne kadar tahliye edilen Amerikan vatandaşlarının sayısını 4 binden fazla olduğunu açıkladı.
24.08.2021Dünya
Özelleştirme İdaresi bazı taşınmazların satışını onayladı
Özelleştirme İdaresi bazı taşınmazların satışını onayladıÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), özelleştirme kapsamında Ankara ve Balıkesir'deki bazı taşınmazların satışına onay verdi.
24.08.2021Ekonomi
Son dakika... Dünyada ilk! Pfizer/BioNTech aşısına tam onay
Son dakika... Dünyada ilk! Pfizer/BioNTech aşısına tam onaySon dakika haberine göre, Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi (FDA), Pfizer/BioNTech aşısına tam onay verdi. Böylelikle Pfizer/BioNTech aşısı dünyada koronavirüse karşı tam onaylanan ilk aşı oldu.
23.08.2021Dünya
İsrail'de vakalar patladı ancak okullar 1 Eylül'de açılıyor
İsrail'de vakalar patladı ancak okullar 1 Eylül'de açılıyorSalgındaki artışa rağmen İsrail'de yüz yüze eğitim 1 Eylül'de başlıyor - Öğretmenler ve personeller, aşı oldukları belgeyle ya da Kovid-19 testinin negatif olduğunu gösteren test sonucuyla okula alınacak.
23.08.2021Dünya
Küba kendi geliştirdiği iki Kovid-19 aşısının kullanımını onayladı
Küba kendi geliştirdiği iki Kovid-19 aşısının kullanımını onayladıKarayıp ülkesi Küba, kendi geliştirdiği "Soberana 02" ve "Soberana Plus" isimli yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının acil kullanımına onay verdi.
21.08.2021Dünya
Kolombiya, 4 bin Afgan'ı geçici olarak kabul edecek
Kolombiya, 4 bin Afgan'ı geçici olarak kabul edecekGüney Amerika ülkesi Kolombiya, Afganistan'da ABD için çalışan 4 bin Afgan'ın vize işlemleri tamamlanana kadar ülkede geçici olarak barınmalarına müsaade edeceğini açıkladı.
20.08.2021Dünya
Almanya 30 milyar euroluk fonu onayladı
Almanya 30 milyar euroluk fonu onayladıAlmanya kabinesi sel sonrası hayata geçirilen 30 milyar euroluk fonu onayladı.
18.08.2021Uzmanpara
AB Komisyonu yeni finansman aracını onayladı
AB Komisyonu yeni finansman aracını onayladıAvrupa Birliği (AB) Komisyonu, koronavirüsün vurduğu şirketler için yeni finansman aracına onay verdi.
16.08.2021Uzmanpara
ABD Afganistan'a bin asker daha gönderiyor
ABD Afganistan'a bin asker daha gönderiyorABD, Kabil Büyükelçiliği personelinin tahliyesine yardım etmek için ilave bin asker daha gönderecek.
15.08.2021Dünya
Son dakika: Fransa'da tartışmalı yasa onaylandı!
Son dakika: Fransa'da tartışmalı yasa onaylandı!Fransa'da Anayasa Konseyi, Müslümanları hedef aldığı için eleştirilen ve "ayrılıkçılık yasası" olarak bilinen tartışmalı "Cumhuriyet Değerlerine Saygıyı Güçlendiren Prensipler" yasasını, 2 maddesi haricinde onayladı.
13.08.2021Dünya
Google evden çalışma sistemine geçiyorken ‘maaşları düşürüyor’
Google evden çalışma sistemine geçiyorken ‘maaşları düşürüyor’Google başta olmak üzere pek çok dünya devi şirket küresel salgın sebebiyle çalışanlarına evden çalışma sistemini benimsetmek için uğraşırken, bir yandan maaşlarda bir düşüş var. Google’da üst düzey yetkililer kalıcı olarak evden çalışma sistemine izin verilmesi karşılığında maaşlarda kesinti yapılacağını duyurdu.
12.08.2021Teknoloji
1 trilyon dolarlık altyapı paketi onaylandı
1 trilyon dolarlık altyapı paketi onaylandıABD Senatosu, Başkan Joe Biden'ın ekonomi planının ilk aşamasını oluşturan 1 trilyon dolarlık altyapı paketini onayladı.
11.08.2021Uzmanpara
Brezilya lideri Bolsonaro çok ağır küfretti
Brezilya lideri Bolsonaro çok ağır küfrettiBrezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro, Facebook sayfasında paylaştığı canlı yayında ülkenin Yüksek Seçim Mahkemesi Başkanı'na küfür etti.
8.08.2021Dünya
Küba'da küçük ve orta boy özel işletmelere izin
Küba'da küçük ve orta boy özel işletmelere izinKüba yönetimi, Cuma günü küçük ve orta ölçekli işletmelerin kurulmasına izin veren bir yasayı onayladı; bu, devlete ait şirketlerin norm olduğu komünist ülkede büyük bir değişim olarak yorumlanıyor.
8.08.2021Dünya
Rekabet Kurulu bazı devralma işlemlerini onayladı
Rekabet Kurulu bazı devralma işlemlerini onayladıRekabet Kurulu, bazı devralma işlemlerine izin verilmesini kararlaştırdı.
6.08.2021Ekonomi
Sosyal medya fenomeni 'Gaga Bulut’a 6 yıl 3 ay hapis!
Sosyal medya fenomeni 'Gaga Bulut’a 6 yıl 3 ay hapis!İzmir’de 15 yaşından küçük iki erkek çocuğunu para karşılığı öpüştürüp, videoya aldığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştığı iddia edilen 'Gaga Bulut' lakaplı sosyal medya fenomeni Bulut Altuğ’un (23) yargılandığı davada 17 yıl hapis cezası aldığı karar, Yargıtay tarafından sanığın cinsel istismara azmettirme değil, sarkıntılık suçundan cezalandırılması gerektiği gerekçesiyle bozuldu. Bozma kararının ardından yeniden yargılanan Altuğ, 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
6.08.2021Gündem
Fransa'da tartışmalı koronavirüs yasası onaylandı
Fransa'da tartışmalı koronavirüs yasası onaylandıFransa'da Anayasa Konseyi, yüz binlerce kişinin katıldığı gösterilerle protesto edilen, bazı meslek gruplarına aşı zorunluluğu ve sağlık ruhsatı uygulaması getiren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele yasasını, bazı değişikliklerle onayladı.
5.08.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDabAvrupa Parlamentosufonbütçe

Onayladı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.