Önder

Önder

Son dakika önder haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan önder gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan önder haber sayfamızda...

Önder

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15.998 onder haberi bulunmuştur.
‘Daha yaşanır bir Bodrum’
‘Daha yaşanır bir Bodrum’Bodrum Belediyesi ekipleri, tam kapanma döneminde hız kazandırdığı çalışmalarını, Ramazan Bayramı’nda da sürdürdü.
16.05.2021Ege
Türk müziğinin köprüleri kuruluyor
Türk müziğinin köprüleri kuruluyorCRR Konser Salonu, ülkemizin müzik belleğine ve gelecek tınılarına uzanan bir programla keman sanatçısı Önder Baloglu liderliğinde Gedik Filarmoni Orkestrası’nı konuk ediyor.
16.05.2021Kültür Sanat
Diaspora için maliyeti düşük bir buluş oldu
Diaspora için maliyeti düşük bir buluş olduMeclis raporunda, Ermenilerin soykırım iddialarını duyurmak için 1980’li yıllarda Türk diplomatlarına yönelik kanlı eylemlerini, siyasal kampanyaya kaydırdıkları tespitine yer verildi
16.05.2021Gündem
Erken seçim çağrılı yanıt
Erken seçim çağrılı yanıtCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Kovid-19 salgınına yönelik kısıtlamalardan etkilenenlere her türlü desteği verme gayreti içinde olduklarını ifade ederken, “Buna rağmen sıkıntıya düşen insanlarımız, esnafımız, çalışanımız olduysa hepsinden helallik istiyoruz” sözlerine, muhalefetten “seçim” çağrılı yanıt geldi.
15.05.2021Siyaset
Erdinç Acar-Gizem Çetin aşkından ilk fotoğraf
Erdinç Acar-Gizem Çetin aşkından ilk fotoğrafErdinç Acar, Hande Demir’den boşandıktan sonra eylül ayında eski voleybolcu Duygu Bal ile yeni bir maceraya yelken açmıştı. Ancak bu ilişki uzun ömürlü olmamıştı.
14.05.2021Cadde
Türkiye'nin çeltik ambarı Edirne'de ekim mesaisi başladı
Türkiye'nin çeltik ambarı Edirne'de ekim mesaisi başladıTürkiye'nin "çeltik ambarı" Edirne'de üreticiler çeltik tohumlarını toprakla buluşturmaya başladı.
14.05.2021Ekonomi
Cezaevlerinde e-görüş sevinci
Cezaevlerinde e-görüş sevinciBakanlığın e-Görüş projesinin pilot olarak uygulandığı ceza infaz kurumlarında hükümlü ve tutuklular, bayramda aileleriyle görüntülü görüşme sevinci yaşayacak. Türk Kızılayı maddi durumu yeterli olmayan tutuklu ve hükümlü çocuklara telefon kartı dağıttı...
14.05.2021Siyaset
Doğu Cephesi Komutanı Kimdir Ve Kimlerle Savaşmıştır?
Doğu Cephesi Komutanı Kimdir Ve Kimlerle Savaşmıştır?Kurtuluş Savaşı'nda ülkenin birçok farklı bölgesinde cephe açılmıştı. Bu cephelerde kahraman Türk ordusunun önemli komutanları yer aldı ve çok büyük başarılar gösterdi. Peki Doğu cephesi komutanı kimdir ve kimlerle savaşmıştır? İşte bu konuda merak edilen tüm detaylar.
14.05.2021Eğitim
Gedik Filarmoni'den köprüler
Gedik Filarmoni'den köprülerCRR Konser Salonu, ülkemizin müzik belleğine ve gelecek tınılarına uzanan bir programla Keman Sanatçısı Önder Baloglu liderliğinde Gedik Filarmoni Orkestrası’nı konuk ediyor. Antik Anadolu kültüründen bu yana biriktirdiğimiz ses hazinelerinin ortaya çıkarılması üzerine yoğunlaşan Gedik Filarmoni Orkestrası, dünyaca ünlü bestecimiz Kamran İnce’ye İstanbul Filarmoni Derneği’nin 75.yılı onuruna verdiği siparişle bir eserin daha Dünya Prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Cemal Reşit Rey, Kamran İnce ve Fazıl Say’ın eserlerine yer verilen “ Köprüler “ başlıklı konserde Kamran İnce’nin Intermezzo adlı eseri aracılığıyla ilk dönem bestecilerimizden Cemal Reşit Rey ve dünyaca ünlü piyanist ve bestecimiz Fazıl Say arasında benzersiz bir köprü kuruluyor.
13.05.2021Kültür Sanat
Son dakika haberi! Mahkeme tescilli Dışişleri onaylı aşk!
Son dakika haberi! Mahkeme tescilli Dışişleri onaylı aşk!Aile sınavından geçen ancak Dışişleri’ne takılan damat adayı M.K., aşkından vazgeçmeyerek konuyu mahkemeye taşıdı... İdare Mahkemesi’nin “Evlenebilirsin” kararına Dışişleri yine “Olmaz” yanıtı vererek, bir üst mahkemeye itiraz etti. İstinaftan da olumlu karar çıkınca Dışişleri ikna oldu ve çifte “Evlenmeye engel kalmadı” müjdesi verdi....
13.05.2021Gündem
Ahşap ev atağı
Ahşap ev atağıKoronavirüs salgınında doğaya dönüşle birlikte ahşap yapılara yönelik talep patlaması yaşanıyor. İklim değişikliğini de dikkate alan Orman Genel Müdürlüğü, ahşap kullanımının yaygınlaştırılmasına yönelik proje geliştirdi.
13.05.2021Gündem
Hâkim ve savcı adaylarına Türkçe dersi veriliyor
Hâkim ve savcı adaylarına Türkçe dersi veriliyorTürkiye Adalet Akademisi’nde (TAA) eğitim gören hâkim savcı adayları için yargı kararlarının daha iyi anlaşılır olması için Türkçe dersi verilmeye başlandı.
12.05.2021Gündem
Sultandağı kirazında bu sezon 35 bin ton rekolte bekleniyor
Sultandağı kirazında bu sezon 35 bin ton rekolte bekleniyorTürkiye'nin önemli kiraz üretim merkezlerinden Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde yetiştirilen ve "Türk kirazı" olarak da bilinen Napolyon cinsi kirazda bu yıl 35 bin ton rekolte bekleniyor.
11.05.2021Ekonomi
18 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
18 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar bir konuda kişilere yön vermenin yanı sıra aynı zamanda sahip oldukları özellikleri ve kişilikleri geliştirmede de büyük oranda etkili oluyor. Bir kişinin hangi burca dahil olduğunu bildiğinizde o kişi hakkında ön bilgi almış gibi olursunuz. Bu da burçların ne kadar önemli bir konumda yer aldığını açıkça ortaya koyuyor. Bu yüzden özellikle en çok dikkat çeken tarihlerden biri olan 18 ağustos hangi burç oluyor, özellikleri ve genel yorumu hakkında detayları derledik.
11.05.2021Astroloji
12 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
12 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlara ilgi duyan kişiler pek çok burç hakkında detaylı bilgiye sahip olmaktadır. 12 Ağustos tarihine denk gelen burç ise aslan burcudur. Güçlü kişiliği uzaktan belli olan aslan burcu genellikle öncü olmayı seven burçlar arasında yer almaktadır. Aslan burcu ve yükseleni kişinin duygusal ve sosyal çevresini de net olarak göstermektedir. Aslan burcu hakkında detaylı bilgileri derledik.
11.05.2021Astroloji
9 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
9 Ağustos Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuGökyüzünde bulunan 12 takımyıldızına ait olan burçlar bulunur. Burçlar kişiliklere, kişisel özelliklere etki eder. Karakter analizleri ve gökyüzünde meydana gelecek olan değişikliklere göre öngörülen bazı durumlar için kullanılır. Birçok insan burçlara meraklıdır. 9 Ağustos hangi burç oluyor? 9 Ağustos burç özellikleri nelerdir? İşte, 9 Ağustos burç özellikleri, yükseleni ve burç yorumu.
11.05.2021Astroloji
31 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
31 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuGökyüzü çok eski çağlardan beri insanların ilgisini çekmiştir. Gökyüzünde yer alan 12 adet takımyıldızı burçları oluşturur. Burçlar insanların karakter analizlerinde ve hayat içindeki bazı öngörülerde kullanılmaktadır. 31 Temmuz hangi burç oluyor? 31 Temmuz burç özellikleri nelerdir? 31 Temmuz yükselen burcu özellikleri nedir? İşte, 31 Temmuz burç özellikleri, yükseleni ve burç yorumu hakkında detaylar.
11.05.2021Astroloji
29 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
29 Temmuz Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurçlar insanların karakterini ortaya çıkaran özelliklerdir. Burçlar gökyüzünde gezegenlerin konumları, güneşin pozisyonu ile belirlenmektedir. Her insanın bir burcu vardır. Asıl burç ile birlikte kişinin karakterine etki eder. 29 Temmuz hangi burç oluyor? 29 Temmuz burcunun özellikleri nelerdir? 29 Temmuz burcunun yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, 29 Temmuz burcunun özellikleri, yükseleni ve burç yorumu.
11.05.2021Astroloji
İzmir, kadınlarla başka bir güzel!
İzmir, kadınlarla başka bir güzel!Ulu Önder Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, anıt mezarında anıldı. Büyükşehir Başkanı Soyer, “Her bir annemizin önünde sevgi, saygı, minnetle eğiliyoruz” dedi
10.05.2021Ege
1 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
1 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurç ve astroloji konusu insanların hep merak ettikleri bir konu olmuştur. Tarihte saraylarda krallar, sultanlar mutlaka yıldızlara bakarak yorum yapan kimseleri etraflarında bulundurmuşlardır. Bugün astroloji konusu herkesin ilgisini çekmektedir. 1 Ocak hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Sizler için 1 Ocak tarihlilerin hangi burçtan oldukları, özellikleri ve benzer konular hakkında ilgiyle okuyacağınız bilgileri derledik.
10.05.2021Astroloji
TBMM Başkanı Şentop ve siyasi parti genel başkanlarının Ramazan Bayramı programı belli oldu
TBMM Başkanı Şentop ve siyasi parti genel başkanlarının Ramazan Bayramı programı belli olduTürkiye, Ramazan Bayramı'nı karşılamaya hazırlanırken TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve siyasi parti genel başkanlarının bayram programları belli oldu.
10.05.2021Gündem
Tek bir doz bile ziyan olmasın diye hastaneler arası "insan transferi"
Tek bir doz bile ziyan olmasın diye hastaneler arası "insan transferi"Biontech aşıları için saklandıkları depolardan, uygulandığı aşılama merkezlerine kadar "iğneyle kuyu kazar gibi" saatler süren planlamalar yapılıyor. Randevu alıp aşıya gelmeyenlerin dozları, sonraki randevulara aktarılıyor. Gün sonunda da elde kalan doz varsa, yakın bölgelerdeki hastaneler arasında "insan transferi" başlıyor. Bir doz aşının dahi ziyan olmaması için randevusuna gelen vatandaşlar, randevuya gelmeyenlerin olduğu diğer hastaneye naklediliyor. Böylelikle günlük aşılama işlemi, mutlaka "zayiatsız" tamamlanıyor.
10.05.2021Haberler
Ben seni görmeden sevdim şiiri - Filiz Arifoska
Ben seni görmeden sevdim şiiri - Filiz Arifoska10 Kasım 1938 Türk halkını derin yasa boğan bir gün olarak tarihe geçmiştir. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını kaybettiği tarih olan 10 Kasım her yıl Türk halkı tarafından anılmaktadır. Saat 09.05'te sirenler çalmaya başladığında tüm halk Ataya olan saygısını gösterir. 10 Kasım törenlerinde Ben seni görmeden sevdim şiiri sıklıkla okunur.
10.05.2021Şiirler
Tek bir doz bile ziyan olmasın diye hastaneler arası "insan transferi"
Tek bir doz bile ziyan olmasın diye hastaneler arası "insan transferi"Biontech aşıları için saklandıkları depolardan, uygulandığı aşılama merkezlerine kadar "iğneyle kuyu kazar gibi" saatler süren planlamalar yapılıyor. Randevu alıp aşıya gelmeyenlerin dozları, sonraki randevulara aktarılıyor. Gün sonunda da elde kalan doz varsa, yakın bölgelerdeki hastaneler arasında "insan transferi" başlıyor. Bir doz aşının dahi ziyan olmaması için randevusuna gelen vatandaşlar, randevuya gelmeyenlerin olduğu diğer hastaneye naklediliyor. Böylelikle günlük aşılama işlemi, mutlaka "zayiatsız" tamamlanıyor.
10.05.2021Gündem
Anneler Günü, Galata Kulesi'ne yansıtılan fotoğraflarla kutlandı
Anneler Günü, Galata Kulesi'ne yansıtılan fotoğraflarla kutlandıİstanbul Beyoğlu Belediyesi, Anneler Günü dolayısıyla Cumhuriyetin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan annesi Tenzile Erdoğan ve şehit annelerinin fotoğraflarını Galata Kulesi'ne yansıttı.
9.05.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Özellikleri Yükseleni Ve Burç YorumuBiontechegeizmirfazıl say

Önder ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.