Operatör

Operatör

Son dakika Operatör haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Operatör gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Operatör haber sayfamızda...

Operatör

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.802 operatör haberi bulunmuştur.
Turkcell 30. yılını kutluyor
Turkcell 30. yılını kutluyor 1994 yılında cep telefonundan ilk ‘Alo’ ile iletişim teknolojilerinde yeni bir dönem başlatan Turkcell, 30’uncu kuruluş yılında yeni hedeflerini açıkladı. Kurulduğu günden bu yana odağına ‘insanı’ koyan Turkcell, önümüzdeki dönemde telekomünikasyon operatörlüğündeki liderliğini korumayı ve ‘uçtan uca teknoloji sağlayıcısı’ pozisyonunu büyütmeyi hedefliyor.
19.04.2024 Ekonomi
Fekeli gencin tek teker ulaşım aracı herkesin dikkatini çekiyor
Fekeli gencin tek teker ulaşım aracı herkesin dikkatini çekiyor Fekeli maden işçisi Harun Karaca İstanbul'da engelli bir arkadaşından ilham alarak öğrendiği elektrikli tek teker ulaşım aracı ile Adana ve çevresini geziyor. Trafikte kendisini robot zannettiklerini söyleyen Karaca, tek teker üzerinde hem ulaşımını sağlıyor, hem de yolların keyfini çıkarıyor.
17.04.2024 Haberler
Türk Telekom ve Schneider Electric’den endüstriyel otomasyon anlaşması
Türk Telekom ve Schneider Electric’den endüstriyel otomasyon anlaşması Çevreci teknoloji yatırımları ve projeleri ile sürdürülebilir dijital dönüşümü amaçlayan Türk Telekom, Schneider Electric ile sürdürülebilirlik, verimlilik ve ayrıca 5G sayesinde endüstrilerin dijitalleşmesi odaklı otomasyon ve yazılım çözümleri ile enerji yönetimi teknolojilerini kapsayan stratejik bir iş birliğine imza attı.
9.04.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu açıkladı: Haberleşmede rekor büyüme!
Bakan Uraloğlu açıkladı: Haberleşmede rekor büyüme! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 2023 yılı son çeyreğinde elektronik haberleşme sektörü operatör gelirlerinin 70,1 milyar TL’ye ulaştığını açıklayarak, “2023 yılında bir önceki yıla göre tam tamına yüzde 72,3’lük rekor bir artış yaşanarak toplam gelir 224 milyar TL’yi aştı. Ayrıca tüm işletmecilerin yatırımları bir önceki yıla göre yaklaşık yüzde 68,6 gibi önemli oranda artarak 2023 yılında 52,4 milyar TL’ye ulaşmış durumda. Yapılan yatırımlarla birlikte mobil abone sayısı da 92,2 milyona ulaşırken bunun 84,9 milyonunu ise 4,5G aboneleri oluşturdu” dedi.
30.03.2024 Ekonomi
İstanbul'da hareketli gece! İki iş yeri peş peşe yandı
İstanbul'da hareketli gece! İki iş yeri peş peşe yandı Beyoğlu'nda lastik tamircisi olarak kullanılan iş yerinde başlayan yangın kısa sürede büyüdü.
20.03.2024 Haberler
İstanbul'da hareketli gece! İki iş yeri peş peşe yandı
İstanbul'da hareketli gece! İki iş yeri peş peşe yandı Beyoğlu'nda lastik tamircisi olarak kullanılan iş yerinde başlayan yangın kısa sürede büyüdü.
20.03.2024 Gündem
Kadıköy'de gece yarısı trafik kazası: 2 kişi yaralandı
Kadıköy'de gece yarısı trafik kazası: 2 kişi yaralandı Kadıköy'de seyir halindeyken kontrolden çıkan otomobilin park halindeki otomobile çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
20.03.2024 Gündem
TFF, Süper Lig’de 30’uncu haftanın VAR kayıtlarını açıkladı!
TFF, Süper Lig’de 30’uncu haftanın VAR kayıtlarını açıkladı! Türkiye Futbol Federasyonu, Trendyol Süper Lig’de 30’uncu hafta maçlarının tamamlanmasının ardından VAR kayıtlarını açıkladı.
19.03.2024 Süper Lig
Murat Kurum: İstanbul'u depreme dirençli hale getirmemiz lazım
Murat Kurum: İstanbul'u depreme dirençli hale getirmemiz lazım AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, "Şubat ayında Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin 21 milyar dolarla rekor kırdığını gördük. Bu da bizi gerçekten ziyadesiyle mutlu etti. Ülkenin ihracatının artması, ülkenin istihdamının artması, şehir adına da önemli” dedi.
14.03.2024 Gündem
TFF, VAR kayıtlarını yayınladı! Halil Umut Meler'in konuşması ortaya çıktı
TFF, VAR kayıtlarını yayınladı! Halil Umut Meler'in konuşması ortaya çıktı Süper Lig'de 28'inci hafta maçları sona erdi. Haftanın öne çıkan maçında Galatasaray, Beşiktaş'ı 1-0 mağlup etti. Haftanın maçlarının OFR pozisyonlarındaki VAR konuşmaları yayınlandı.
6.03.2024 Süper Lig
Türkiye’nin dijital geleceğine yatırım
Türkiye’nin dijital geleceğine yatırım Turkcell, global telekomünikasyon sektörünün en önemli buluşması Mobil Dünya Kongresi’nden (MWC24) yeni nesil teknolojiler konusunda küresel markalarla yapılan iş birliği anlaşmaları ve ödüllerle döndü.
2.03.2024 Ekonomi
“Turkcell’in her yatırımı, Türkiye’nin dijital geleceğine yatırımdır”
“Turkcell’in her yatırımı, Türkiye’nin dijital geleceğine yatırımdır” Turkcell, global telekomünikasyon sektörünün en önemli buluşması Mobil Dünya Kongresi’nden (MWC24) yeni nesil teknolojiler konusunda küresel markalarla yapılan iş birliği anlaşmaları ve ödüllerle döndü. Mobil Dünya Kongresi’nde düzenlenen iki panelde şirketin sürdürülebilirlik ve yapay zekâ alanındaki projelerini anlatan Genel Müdür Dr. Ali Taha Koç, MWC kapsamında Turkcell’in dijital gelecek vizyonunu değerlendirdi.
1.03.2024 Ekonomi
Hedef 5G’ye daha yerli geçebilmek
Hedef 5G’ye daha yerli geçebilmek Teknolojide dışa bağımlılığı azaltmanın öncelikleri olduğunu belirten Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Yerlilik oranı artsın, endüstriler ve paydaşlar hazırlıklarını tamamlasın, daha sonra 5G’ye en hazır şekilde geçiş yapalım” dedi.
28.02.2024 Ekonomi
Boğazına kemik takılan hastaya uyguladığı tedavi hayatını değiştirdi! ‘Burun Kralı’
Boğazına kemik takılan hastaya uyguladığı tedavi hayatını değiştirdi! ‘Burun Kralı’ İngiltere’nin başkenti Londra’nın en başarılı burun estetiği doktorlarından Deniz Kanlıada, Milliyet’e konuştu.
22.02.2024 Dünya
Çığda yaralanan operatör hayatını kaybetti! Yürek yakan detay ortaya çıktı
Çığda yaralanan operatör hayatını kaybetti! Yürek yakan detay ortaya çıktı Erzurum’un Aziziye ilçesinde yol açma çalışması sırasında üzerine çığ düşen iş makinesinin operatörü Muhammet Yusuf Bucuğa (39), tedavi gördüğü hastanede 5 gün sonra yaşamını yitirdi. Bucuğa'nın çığdan bir süre önce sosyal medyadan sürücüleri, "Tipi olan yollara girmeyin. Görüntüyü alamadığınız yere girmeyin" diyerek uyardığı ortaya çıktı.
12.02.2024 Haberler
Çığda yaralanan operatör hayatını kaybetti! Yürek yakan detay ortaya çıktı
Çığda yaralanan operatör hayatını kaybetti! Yürek yakan detay ortaya çıktı Erzurum’un Aziziye ilçesinde yol açma çalışması sırasında üzerine çığ düşen iş makinesinin operatörü Muhammet Yusuf Bucuğa (39), tedavi gördüğü hastanede 5 gün sonra yaşamını yitirdi. Bucuğa'nın çığdan bir süre önce sosyal medyadan sürücüleri, "Tipi olan yollara girmeyin. Görüntüyü alamadığınız yere girmeyin" diyerek uyardığı ortaya çıktı.
12.02.2024 Gündem
2024'e bakış: Türkiye'nin dijitalleşmesi için çalışmaya devam
2024'e bakış: Türkiye'nin dijitalleşmesi için çalışmaya devam "Türkiye'nin dijitalleşmesi için çalışırken, bir yandan da bu alanda gelişim fırsatlarını inceleyen, kamu politikası için önemli veriler sağlayan analizlerin üretilmesine liderlik ediyoruz."
12.02.2024 Milliyet Executive
Artvin’de çığ altında kalan operatör hayatını kaybetti
Artvin’de çığ altında kalan operatör hayatını kaybetti Artvin’in Şavşat ilçesine bağlı Karaköy köyü yolunda meydana gelen çığın altında kalan iş makinesi operatörü, yaşam mücadelesini kaybetti.
6.02.2024 Gündem
Artvin'de feci olay! Çığ altında kalan operatör hayatını kaybetti
Artvin'de feci olay! Çığ altında kalan operatör hayatını kaybetti Artvin Şavşat'ta köy yolunda çığ meydana geldi. Çığın altında kalan iş makinesi operatörü hayatını kaybetti.
6.02.2024 Gündem
Ağır hasarlı bina göçtü: Operatör enkaz altında
Ağır hasarlı bina göçtü: Operatör enkaz altında Kahramanmaraş'ta yıkım işlemleri sırasında ağır hasarlı bina, iş makinesinin üzerine devrildi; operatör enkaz altında kaldı.
24.01.2024 Gündem
8 aylık bebeğin boğazından çengelli iğne çıkartıldı
8 aylık bebeğin boğazından çengelli iğne çıkartıldı Bitlis’in Güroymak ilçesinde, soluk borusuna çengelli iğne kaçan 8 aylık bebek, yapılan operasyonla sağlığına kavuştu.
18.01.2024 Gündem
Kahreden son! Vinç zinciri koptu: 2 işçi hayatını kaybetti
Kahreden son! Vinç zinciri koptu: 2 işçi hayatını kaybetti İzmir'in Bayraklı ilçesinde reklam tabelası asmak için vinç yardımıyla bir plazanın 10'uncu katına çıktıkları öne sürülen 2 işçi, vinç zincirinin kopması sonucu aşağı düşerek ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan işçiler kurtarılamadı.
18.01.2024 Gündem
Karda kaybolan aracını 4 gün sonra buldu
Karda kaybolan aracını 4 gün sonra buldu Artvin’in Borçka ilçesi Camili bölgesinde ulaşıma kapanan köy yolunu açmak için bölgeye giden operatörün aracı karda kayboldu. Operatör yol kenarında bıraktığı aracına 4 günde ulaşabildi.
17.01.2024 Haberler
Yer: Artvin! Karda kaybolan aracını 4 gün sonra buldu
Yer: Artvin! Karda kaybolan aracını 4 gün sonra buldu Artvin’in Borçka ilçesi Camili bölgesinde ulaşıma kapanan köy yolunu açmak için bölgeye giden operatörün aracı karda kayboldu. Operatör yol kenarında bıraktığı aracına 4 günde ulaşabildi.
17.01.2024 Gündem
Türk Telekom çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2024 Türk Telekom Müdürlükleri kaça kadar açık?
Türk Telekom çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2024 Türk Telekom Müdürlükleri kaça kadar açık? Türk Telekom üzerinden mobil, evde internet, ev telefonu, cihazlar kullananlar, Türk Telekom müdürlüklerine gitmek istiyor. Çalışma saatlerine göre kendini ayarlayacak olan vatandaşlar, Türk Telekom çalışma saatlerini araştırıyor. Peki Türk Telekom Müdürlükleri kaça kadar açık?
9.01.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Operatör ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.