Paypal

Paypal

Son dakika PayPal haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan PayPal gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan PayPal haber sayfamızda...

Paypal

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 302 paypal haberi bulunmuştur.
PayPal'ın karı beklentileri aştı
PayPal'ın karı beklentileri aştı PayPal, daha fazla Amerikalının tatil sezonunda alışveriş için ödeme platformunu kullanmasıyla Wall Street'in dördüncü çeyrek kar tahminlerini aştı.
8.02.2024 Uzmanpara
‘Sığınak’ milyarderleri! Tenhada gizlice başladılar
‘Sığınak’ milyarderleri! Tenhada gizlice başladılar Üçüncü Dünya Savaşı ve küresel ısınma tehlikesi nedeniyle endişeye kapılan milyarderler, tenha yerlerde gizlice sığınaklar yaptırıyor!
23.01.2024 Dünya
2 milyarderden gizli sığınak! 'Kıyamet'ten işte böyle kaçacaklar
2 milyarderden gizli sığınak! 'Kıyamet'ten işte böyle kaçacaklar Dünyanın en zengin isimleri, art arda aldıkları ‘kıyamet kararları'yla gündemde. ABD'li ünlü milyarderler Mark Zuckerberg ve Jeff Bezos’un gizli yeraltı sığınıkları bulunan malikâneler inşa ettiği ortaya çıktı. Marangozdan elektrikçiye, boyacıdan güvenlik görevlisine inşa sürecinde yer alan herkesin konuşması ise yasak.
20.12.2023 Yaşam
‘X’, neden İngilizce'deki en güçlü harf olabilir?
‘X’, neden İngilizce'deki en güçlü harf olabilir? Oxford İngilizce Sözlüğü’nde toplamda 308 bin kelime olmasına rağmen, yalnızca 366 kelime “x” harfiyle başlıyor. Bunlardan çok azı insanların kelime dağarcığında yer alıyor. Ancak bu birbaşınalığına rağmen 'x' belki de İngilizce’nin en güçlü ve cazibeli harfi.
9.08.2023 Dünya
Simpsonlar yine bildi! 11 yıl öncesinden X tahmini
Simpsonlar yine bildi! 11 yıl öncesinden X tahmini Yayınladıkları bölümlerle dünyada yaşanacak kilit olayları yıllar öncesinden bilen Simpsonlar isimli çizgi dizide şimdi de Twitter'ın logosunda yaşanan değişikliğin sinyalinin verildiği ortaya çıktı
27.07.2023 Dünya
Twitter'ın logosu değişti! Elon Musk'ın X takıntısı
Twitter'ın logosu değişti! Elon Musk'ın X takıntısı Twitter'ın logosunu X olarak değiştiren Elon Musk'ın yıllardır sürdürdüğü 'X' sembolüne takıntısı dünya basınında ses getirdi.
24.07.2023 Dünya
Harvard'da skandal! Ölülerin beyinlerini sattılar
Harvard'da skandal! Ölülerin beyinlerini sattılar ABD'deki Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin morg müdürü ile birlikte üç kişi daha, çalıntı kadavra parçalarını alıp satmakla suçlandı.
15.06.2023 Dünya
En büyük vurgun sitesi çökertildi!
En büyük vurgun sitesi çökertildi! Çalınan kimlik bilgilerini siber suçlulara satan ve “dünyanın en büyük dolandırıcılık sitesi” olarak bilinen darknet pazarı “Genesis Market”, uluslararası bir baskınla çevrimdışı duruma getirildi.
7.04.2023 Dünya
Elon Musk’ın Apple’a karşı savaşı
Elon Musk’ın Apple’a karşı savaşı Elon Musk’a göre; Apple sahip olduğu pazar gücünü diğer şirketler ve tüketiciler aleyhine kullanan bir tiran...
21.02.2023 Milliyet Rekabet
‘Kıyamet’ sığınakları! Zenginler yaptırmaya başladı
‘Kıyamet’ sığınakları! Zenginler yaptırmaya başladı Kıyamete inanan milyarderlerin büyük tufan olduğunda sığınabilmek için Yeni Zelanda’da lüks sığınaklar yaptırdıkları ortaya çıktı.
30.12.2022 Dünya
Dünyayı ele geçiren adam!
Dünyayı ele geçiren adam! En son Twitter’ın sahibi olan Elon Musk’ın farklı sektörlerde dünyayı parmağında oynatacak güce sahip olması neler getirebilir? Kafasına estiği gibi hareket eden, savaşa tesir edecek güce sahip Musk, dünya için nasıl bir tehdit oluşturuyor? İşte asıl soru bu!
13.11.2022 Dünya
Şirketlerden kürtaj için çalışanlarına destek
Şirketlerden kürtaj için çalışanlarına destek ABD’de kürtaj hakkı sağlayan kararın yüksek mahkemece iptalinin ardından büyük şirketler, çalışanlarına kürtaj için başka yere gitmeleri konusunda destek olacak.
28.06.2022 Dünya
Rus turistler Antalya'da Mir kart kullanıyor
Rus turistler Antalya'da Mir kart kullanıyor Rusya'nın Ukrayna'ya savaş açmasıyla birlikte uygulanan yaptırımlar kapsamında batı menşeli kredi kartları hizmet dışı kalan Rus turistler, Antalya'da tatil boyunca yaptıkları ödemelerde Mir kart sistemini kullanıyor. Peki Mir kart nedir? İşte detaylar...
28.04.2022 Haberler
Rus turistler Antalya'da Mir kart kullanıyor
Rus turistler Antalya'da Mir kart kullanıyor Rusya'nın Ukrayna'ya savaş açmasıyla birlikte uygulanan yaptırımlar kapsamında batı menşeli kredi kartları hizmet dışı kalan Rus turistler, Antalya'da tatil boyunca yaptıkları ödemelerde Mir kart sistemini kullanıyor. Peki Mir kart nedir? İşte detaylar...
28.04.2022 Ekonomi
Sosyal medyada yer yerinden oynadı! Musk Twitter'ı neden bu kadar istedi?
Sosyal medyada yer yerinden oynadı! Musk Twitter'ı neden bu kadar istedi? ABD'li ünlü milyarder Elon Musk'ın Twitter'ı 44 milyar dolara satın alması sosyal medyada gündem oldu. Peki Musk Twitter'ı neden bu kadar istedi? İşte cevabı...
26.04.2022 Ekonomi
ABD'li kredi kartı şirketinden Rusya ve Belarus kararı!
ABD'li kredi kartı şirketinden Rusya ve Belarus kararı! ABD’li kredi kartı ve turizm şirketi American Express, Ukrayna'nın işgali nedeniyle Rusya ve Belarus’taki faaliyetlerini askıya aldı.
7.03.2022 Ekonomi
Yaptırımlar ağırlaşıyor! Rusya'dan patronlara yeni talimat
Yaptırımlar ağırlaşıyor! Rusya'dan patronlara yeni talimat Rusya'nın Ukrayna'ya saldırıların ardından Moskova'ya yönelik yaptırımlar ağırlaşıyor. Birbiri ardına gelen yaptırım açıklamalarından sonra, Rusya Merkez Bankası, ihracatçılardan döviz kazançlarını satmamalarını istedi. Öte yandan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından imzalanan kararnameyle, Rus şirketlerine "dost olmayan" ülkelerdeki şirketlere borçlarını ruble cinsinden ödemelerine izin verildi.
6.03.2022 Ekonomi
Son dakika canlı blog... Zelenskiy'den çağrı: Saldırıya geçin
Son dakika canlı blog... Zelenskiy'den çağrı: Saldırıya geçin Son dakika haberlere göre, Rusya'nın Ukrayna işgalinde ilk kez ateşkese varıldı ancak Azak Denizi kıyısındaki Mariupol kenti ve ilçesinden sivillerin tahliyesi başlayamadı. ABD, Rusya ile sınırı bulunan NATO ülkesine bir tank taburu gönderiyor. Ukrayna'ya komşu bir diğer NATO ülkesinde ise Fransız Rafale jetleri gökyüzünde. Rus birlikleri için cephede işler yolunda gitmiyor, Ukraynalıların eline geçen silahların videoları sosyal medyada hızla yayıldı. Öte yandan 3.tur müzakerelerinin tarihi belli oldu.
6.03.2022 Dünya
Erkek yıldızlar da estetik düşkünü!
Erkek yıldızlar da estetik düşkünü! Londra’da estetik cerrahi kuruluşu Cadogan Clinic’te danışman plastik cerrah olan Türk doktor Tunç Tiryaki, dolgu ve yüz germe gibi estetik işlemleri yaptıran erkek yıldızların çarpıcı görünüşlerini analiz etti.
6.03.2022 Dünya
'Piyasa Fed ve ECB'yi gereğinden şahin fiyatladı'
'Piyasa Fed ve ECB'yi gereğinden şahin fiyatladı' JP Morgan stratejistleri piyasaların ABD Merkez Bankası (Fed) ve Avrupa Merkez Bankası'nı (ECB) gereğinden şahin fiyatladıklarını belirterek, hisse senetlerinin hala yukarı yönlü fırsatlar sunduğunu söyledi.
7.02.2022 Uzmanpara
Sokak ortasında dehşet! Kan izlerini gösteren kamera kayıtları kan dondurdu
Sokak ortasında dehşet! Kan izlerini gösteren kamera kayıtları kan dondurdu ABD'de rapçi Tory Lanez'in Megan Stallion'a silahlı saldırısı şok etkisi yarattı. Önce kadına küfrederek hakaretler savuran Lanez, daha sonra arabadan çıkan kadını silahını doğrultarak vurdu. Mahkemede görüntülerin gösterilmesinin yanı sıra ortaya atılan rüşvet iddiaları da gündemde bomba etkisi yarattı.
15.12.2021 Dünya
Türk Telekom’dan  ABD’de çifte imza
Türk Telekom’dan ABD’de çifte imza Yeni nesil fiber optik alanında ABD’li Juniper’le iş birliğini genişleten Türk Telekom, Silikon Vadisi’nin yıldız start-up platformu Plug and Play’le de imzaları attı. CEO Önal 5G’de Türkiye’yi öncü yapmak istediklerini vurguladı
20.09.2021 Ekonomi
Devlerden yıkıcılara geleceğin şirketleri
Devlerden yıkıcılara geleceğin şirketleri TIME dergisi 2021 yılının 100 şirketini, geleceği şekillendirme kapasitelerini göz önüne alarak seçti. Devler, yıkıcılar, yenilikçiler gibi kategorilerin olduğu listede kripto paradan sağlığa hemen her alanda şirket var
17.09.2021 Ekonomi
Yeni evliler düğünlerine gelmeyen davetlilere 2 bin TL fatura gönderdi
Yeni evliler düğünlerine gelmeyen davetlilere 2 bin TL fatura gönderdi Sosyal medya bu garip olayla çalkalanıyor. Yeni evli bir çift, 'Düğüne geleceğiz' demelerine rağmen katılım göstermeyenlerin evine yaklaşık 2 bin TL'lik fatura gönderdi.
30.08.2021 Dünya
Paris'te Türkiye’yi temsil eden İlayda Eskitaşçıoğlu: Verilen sözlerin takipçisi olacağız
Paris'te Türkiye’yi temsil eden İlayda Eskitaşçıoğlu: Verilen sözlerin takipçisi olacağız Eskitaşçıoğlu, Paris formunda cinsiyet eşitliğinin sağlanması için devletler, kurumlar ve liderlerin 40 milyar dolarlık taahhütte bulunduğunu hatırlattı ve konunun takipçisi olacaklarını vurguladı...
9.07.2021 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Paypal ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.