Penis

Penis

Son dakika penis haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan penis gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan penis haber sayfamızda...

Penis

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 702 penis haberi bulunmuştur.
İskoçya’nın yeni başbakanı belli oldu
İskoçya’nın yeni başbakanı belli oldu İskoçya'da Hamza Yusuf’un istifasının ardından John Swinney, ülkenin yeni başbakanı seçildi.
7.05.2024 Dünya
Penis kanseri yayılıyor! 10 yılda 6 bin 500 ampütasyon
Penis kanseri yayılıyor! 10 yılda 6 bin 500 ampütasyon Ölüme ve sayısız soruna yol açan penis kanserinin son yıllardaki oranında artış görüldüğü bildirildi.
7.05.2024 Dünya
Dünyada aşısı olan tek kanser türü
Dünyada aşısı olan tek kanser türü Her gün yaklaşık 7 kadın rahim ağzı kanseri tanısı alırken, 3 kadın bu kanserden hayatını kaybediyor, dünyada her yıl 500 binden fazla kadının ölümüne sebep oluyor. HPV, rahim ağzı kanserine yol açan bir virüs. Ancak HPV’nin sebep olduğu rahim ağzı kanseri, dünyada aşısı olan ve önlenebilen tek kanser türü…
27.01.2024 Gündem
Kansere neden olabiliyor! HPV'den kurtulmak mümkün mü?
Kansere neden olabiliyor! HPV'den kurtulmak mümkün mü?  HPV’nin dünyanın hemen her yerinde yaygın şekilde görülen cinsel yolla bulaşan bir virüs olduğunu aktaran Op. Dr. Cem Büyüktosun, "HPV'nin 150'den fazla türü vardır ve bunların yaklaşık 15 tipi kanser yapabilen riskli tiplerdir" dedi ve merak edilenleri cevapladı.
29.10.2023 Genel Sağlık
Her 10 kadından 8’inde görülen HPV, kanser yapar mı?
Her 10 kadından 8’inde görülen HPV, kanser yapar mı? Dünyanın hemen her yerinde yaygın şekilde görülen HPV’nin cinsel yolla bulaşan bir virüs olduğunu söyleyen Op. Dr. Cem Büyüktosun, düzenli hekim kontrollerinin, erken teşhis ve tedavi için önemli bir adım olduğuna vurgu yapıyor.
27.08.2023 Genel Sağlık
21. yüzyıl tabloları boyutları değiştirdi
21. yüzyıl tabloları boyutları değiştirdi Türk üroloji uzmanları, nü tablolardan yola çıkarak penis boyutu algısını araştırdılar.
6.11.2022 Gündem
Doktorun sistemini ele geçirip, erkek hastaya 'hamile' raporu verdiler
Doktorun sistemini ele geçirip, erkek hastaya 'hamile' raporu verdiler Zonguldak'ta özel bir hastanede çalışan Genel Cerrah Opr. Dr. Turgay Tuğ, işyeri hekimliği bilgi sistemini ele geçiren kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce hiç görmediği kişilere rapor düzenlendiğini öğrenince hayatının şokunu yaşadı.
4.11.2022 Haberler
Raporu gören doktor hayatının şokunu yaşadı!  Erkek hasta 'hamile'
Raporu gören doktor hayatının şokunu yaşadı! Erkek hasta 'hamile' Zonguldak'ta özel bir hastanede çalışan Genel Cerrah Opr. Dr. Turgay Tuğ, işyeri hekimliği bilgi sistemini ele geçiren kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce hiç görmediği kişilere rapor düzenlendiğini öğrenince hayatının şokunu yaşadı.
4.11.2022 Gündem
HPV’den (Human Papılloma Vırus) korkmalı mıyız?
HPV’den (Human Papılloma Vırus) korkmalı mıyız? HPV (Human Papilloma Virus) enfeksiyonları son dönemlerde hem kadınların hem de erkeklerin korkulu rüyası.
2.09.2022 Cadde
HPV aşısıyla ilgili en çok merak edilen 10 soru ve cevabı
HPV aşısıyla ilgili en çok merak edilen 10 soru ve cevabı Türkiye'de kadınlarda erkeklerin yaklaşık 5 katı HPV ile ilişkili kanser tespit ediliyor. HPV’ye karşı savaşta en önemli silah HPV aşısı… Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Hakları (CİSÜ) Platformu, 110 ülkede 9-15 yaş çocuklar için Ulusal Aşılama Programları kapsamına alınan HPV aşısıyla ilgili en çok merak edilen 10 sorunun cevabını verdi.
21.08.2022 Kadın Sağlığı
CYBH Nedir, Açılımı Ne Demek? CYBH Belirtileri Nelerdir?
CYBH Nedir, Açılımı Ne Demek? CYBH Belirtileri Nelerdir? Cinsel Yollarla Bulaşan Hastalıklar (CYBH), hastalığı taşıyan kişilerin başka bir kişi ile cinsel ilişkiye girmesi ile bulaşır. Bu hastalıkların en büyük bulaşma nedeni korunmasız ilişkiye girmektir. Peki, CYBH nedir, belirtileri nelerdir? Tüm detayları ile derledik.
14.07.2022 Sağlık
Balanit Nedir, Neden Olur? Balanit Belirtileri Nelerdir, Tedavisi Nasıl Yapılır?
Balanit Nedir, Neden Olur? Balanit Belirtileri Nelerdir, Tedavisi Nasıl Yapılır? Özellikle cinsel organda görülen rahatsızlıklar erkeklerin yaşam kalitelerini oldukça düşürebilmektedir. Cinsel hayatın yanı sıra sosyal hayatında etkileyen bu hastalıklarından bir tanesi de balanit hastalığıdır. Balanit nedir, neden olur? Balanit belirtileri nelerdir, tedavisi nasıl yapılır? Tüm merak edilen soruları sizler için derledik.
7.07.2022 Sağlık
Minibüsün ezdiği çocuğun idrar kanalı koptu
Minibüsün ezdiği çocuğun idrar kanalı koptu İstanbul Esenyurt’ta servis minibüsü 5 yaşındaki çocuğun üzerinden geçti. Leğen kemiği kırılan, idrar kanalı kopan çocuk için zorlu bir operasyon gerçekleştirildi. Çocuk Cerrahisi Uzmanı Dr. Özgür Kuzdan, “İdrar kanalının kopması çok sık gördüğümüz bir şey değil, kopan bölümü bağladık” dedi.
6.06.2022 Haberler
Çok feci olay! Minibüsün ezdiği çocuğun idrar kanalı koptu
Çok feci olay! Minibüsün ezdiği çocuğun idrar kanalı koptu İstanbul Esenyurt’ta servis minibüsü 5 yaşındaki çocuğun üzerinden geçti. Leğen kemiği kırılan, idrar kanalı kopan çocuk için zorlu bir operasyon gerçekleştirildi. Çocuk Cerrahisi Uzmanı Dr. Özgür Kuzdan, “İdrar kanalının kopması çok sık gördüğümüz bir şey değil, kopan bölümü bağladık” dedi.
6.06.2022 Gündem
'2-6 yaş arasında lokal anesteziyle sünnet yapılması önerilmiyor'
'2-6 yaş arasında lokal anesteziyle sünnet yapılması önerilmiyor' Sünnetin idrar yolu enfeksiyonlarından koruyucu olduğunu vurgulayan Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Fatih Yanaral, "Bu cerrahi işlemin çocuk için en uygun zamanda ve koşulda yapılması gerekir. Çocukların cinsel kimliğini fark etmeye başladığı 2-6 yaş arasında uygun olmayan şartlarda gerçekleştirilen sünnetin psikolojik olumsuz etkilenmelere yol açabileceği düşünülüyor" diyerek önemli bilgiler paylaştı.
2.06.2022 Çocuk Sağlığı
'Sünnet bir ameliyattır, ciddiyet ister'
'Sünnet bir ameliyattır, ciddiyet ister' Çocuk Cerrahı Doç. Dr. Tunç Özdemir, ileri ve orta yaştaki erkeklerin sünnetle ilgili ortak anılarında “korku ve acı”nın yer aldığını söyledi. Kimilerinin berber tarafından sünnet edildiğini, kimilerinin çok ağrılı, kanamalı pansuman seanslarını anlattığını vurgulayan Doç. Dr. Özdemir, “Günümüz çocuklarına bu travmalar yaşatılmamalı. Sünnet bir ameliyattır. Tüm ameliyatlarda olduğu gibi, elverişsiz koşullarda doğru şekilde yapılmayan sünnetin de önemli olumsuz sonuçları olur, çocuk hayatı boyunca bunun izlerini taşır” dedi.
23.05.2022 Sağlık
Sünnet faciası: 4 yaşındaki çocuğun cinsel organı kesildi
Sünnet faciası: 4 yaşındaki çocuğun cinsel organı kesildi Kahramanmaraş’ta 4 yaşındayken sünnet sırasında cinsel organı kesilen çocuk tedavi için İstanbul’a nakledildi. Tedaviye ilişkin konuşan Doç. Dr. Süleyman Çelebi, “Bu bir sünnet faciası kesinlikle, sünnet basit bir işlem olarak görülmemeli. Penisinin duvarından tama yakın kesilmiş, gövdesinden zarar gördüğü içinde ağızdan bir doku alarak normal bir penis dokusu elde ettik. Cinsel hayatta en fazla etkilenen bölge, tabi ki bunun etkisi olacaktır” dedi.
23.05.2022 Haberler
Sünnet faciası: 4 yaşındaki çocuğun cinsel organı kesildi
Sünnet faciası: 4 yaşındaki çocuğun cinsel organı kesildi Kahramanmaraş’ta 4 yaşındayken uzman olmayan bir sünnetçi tarafından çocuklarını sünnet ettiren ailenin hayatı karardı.
23.05.2022 Gündem
Sevgilisini öldürüp cinsel organını kesti! Ülke cinnet getiren kadını konuşuyor
Sevgilisini öldürüp cinsel organını kesti! Ülke cinnet getiren kadını konuşuyor İddiaya göre Avustralya'da bir kadın, cinnet getirerek vahşet saçtı. Sevgilisini ve onun arkadaşını öldüren ve sokakta üstsüz halde güvenlik kameralarına yakalanan kadının geçtiği her sokakta kan izleri bıraktığı bildirildi.
9.05.2022 Dünya
Brezilya ordusunda ‘mavi hap’ skandalı
Brezilya ordusunda ‘mavi hap’ skandalı Orduya ait üç hastaneye 35 bin viagra ve 60 adet protez penis alımı yapıldığının ortaya çıkması Brezilya’yı karıştırdı.
14.04.2022 Dünya
Merve Taşkın, Amsterdam fotoğraflarıyla ilgili hakim karşısında! 'Suç işlemedim'
Merve Taşkın, Amsterdam fotoğraflarıyla ilgili hakim karşısında! 'Suç işlemedim' Türkiye’de sosyal medya fenomeni olarak tanınan ve bazı futbolcuların kendisine attığı mesajları ifşa ederek adını duyuran Merve Taşkın, “müstehcenlik” suçundan hakim karşısına çıktı. Amsterdam’ım ünlü Red Light District sokağında çektirdiği fotoğraflar sorulan Taşkın, “Müzede çekip kendi sosyal medya hesabımdan paylaştım. Suç işlemedim” dedi.
15.11.2021 Cadde
Andropoz depresyonu tetikliyor!
Andropoz depresyonu tetikliyor! Antidepresan kullanımının son yıllarda artığını söyleyen Üro-Androloji Uzmanı Prof. Dr. Halim Hattat, "Ancak andropoz orta yaşlarda depresyonla karışabiliyor. Erkeklerde yaşla birlikte düşen testosteronun yarattığı andropoz sadece cinsel fonksiyonları etkilemiyor. Moral bozukluğu, duygu durum değişimleri, agresyon, öfke, sinirlilik, konsantrasyon güçlüğü, genel motivasyon kaybı gibi etkileri de var" dedi.
6.10.2021 Genel Sağlık
'Ölçmek' için yaptı! İçinde kalan kabloyu ameliyatla çıkardılar
'Ölçmek' için yaptı! İçinde kalan kabloyu ameliyatla çıkardılar 15 yaşındaki bir çocuk, boyunu ölçmek için cinsel organına USB kablosu soktu. Londralı genç, tedavi için acilen hastaneye kaldırıldı.
18.09.2021 Dünya
Sünnet Çeşitleri (Teknikleri) Nelerdir? Sünnet İçin En İyi Yöntem Nedir?
Sünnet Çeşitleri (Teknikleri) Nelerdir? Sünnet İçin En İyi Yöntem Nedir? İslam dininde erkekler için sünnet ismi verilen bir uygulama bulunuyor. Erkeklerin sağlığına oldukça iyi gelen sünnet işlemi her Müslüman erkek çocuğa uygulanmaktadır. Sünnet yapmanın da birden fazla yolu bulunuyor. Sünnet çeşitleri (teknikleri) nelerdir? Sünnet için en iyi yöntem nedir? İşte akıllarda soru işareti oluşturan sünnet çeşitleri ile ilgili bilgiler.
10.09.2021 Sağlık
Balanit Nedir, Neden Olur? Balanit Belirtileri Nelerdir, Tedavisi Nasıl Yapılır?
Balanit Nedir, Neden Olur? Balanit Belirtileri Nelerdir, Tedavisi Nasıl Yapılır? Erkeklere has hastalıklar genel olarak cinsel bölgelerde görülmektedir. Özellikle penis bölgesinde görülen rahatsızlıklar erkeklerin yaşam kalitelerini oldukça düşürebilmektedir. Cinsel hayatın yanı sıra sosyal hayatında etkileyen bu hastalıklarından bir tanesi de balanit hastalığıdır. Balanit nedir, neden olur? Balanit belirtileri nelerdir, tedavisi nasıl yapılır? Tüm merak edilen soruları sizler için derledik.
9.09.2021 Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

Penis ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.