Pet Şişe

Pet Şişe

Son dakika pet şişe haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan pet şişe gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan pet şişe haber sayfamızda...

Pet Şişe

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.285 pet sise haberi bulunmuştur.
Sözleşmeli öğretmenlik mülakatları ne zaman başlıyor? MEB sözleşmeli öğretmenlik mülakatları için gerekli belgeler listesi!
Sözleşmeli öğretmenlik mülakatları ne zaman başlıyor? MEB sözleşmeli öğretmenlik mülakatları için gerekli belgeler listesi!Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri geçtiğimiz günlerde açıklandı. 20 Bin sözleşmeli öğretmen ataması sürecinde mülakat (sözlü sınav) tarihleri merak konusu oldu. Milli Eğitim Bakanlığı yayımladığı kılavuzda sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav (mülakat) tarihlerine de yer verdi. Atanmayı bekleyen öğretmenler ise Sözleşmeli öğretmenlik mülakatına giderken gerekli belgeler 2021 nedir? sorusunun cevabını öğrenmek istiyor. Geri sayımın başladığı sözleşmeli öğretmenlik mülakatları için heyecan dorukta..
15.05.2021Gündem
Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavı, mülakatı ne zaman? 20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları hangi tarihte olacak?
Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavı, mülakatı ne zaman? 20 bin sözleşmeli öğretmen atamaları hangi tarihte olacak?Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yapılacağı duyurulmuştu. Atanmayı bekleyen öğretmenler ise 15-26 Mart 2021 tarihleri arasında ön başvuru ve sınav merkezi tercihlerini yaptı. Kılavuzda yer alan tarih bilgisine göre dün sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri açıklandı. Ardından ise sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav tarihleri ne zaman arayışı başladı. Peki Sözleşmeli öğretmenlik atamaları hangi tarihte olacak? İşte 20 bin sözleşmeli öğretmen atama süreci takvimi...
4.05.2021Gündem
Adana'da 330 litre sahte içki ele geçti
Adana'da 330 litre sahte içki ele geçtiAdana'da, jandarmanın bir ev ve araçta yaptığı aramada 330 litre sahte içki ele geçirildi, 3 kişi hakkında adli işlem başlatıldı.
4.05.2021Gündem
Atığın İhtimalleri: Biçim ve Süreç
Atığın İhtimalleri: Biçim ve SüreçDünyanın sanat ve tasarımla daha iyi bir yer olacağına inanan ve bu vizyonla sürdürülebilir yatırımlara imza atan Kale Grubu, entelektüel derinliğe ve birikime sahip fikirleri buluşturan Kale Tasarım ve Sanat Merkezi’nde hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekledi. Disiplinler arası paylaşımlara imkân veren üretim ve buluşma platformu olma yolunda hızla ilerleyen Karaköy merkezli KTSM, atık üzerinden dünya ile kurulan ilişkide sorumluluk bilincinin nasıl potansiyeller barındırabileceğini araştıran anlamlı ve özgün bir sergi ve yayın projesine imza atıyor.
Kağıt toplayıcısı, denizde ölü bulundu
Kağıt toplayıcısı, denizde ölü bulunduİzmir Konak ilçesinde geçimini atık toplayarak sağlayan Mehmet Zeki Yalçın, denizde ölü bulundu. Dengesini kaybederek denize düştüğü tahmin edilen Yalçın’ın kesin ölüm nedeni otopsiyle belirlenecek.
2.04.2021Gündem
Ne ararsan var
Ne ararsan varMANİSA’DA geçen ay yaşanan sağanak yağışların ardından Devlet ve Su İşleri’ne ait sulama kanalının Şehzadeler’e bağlı Nurlupınar Mahallesi’nden geçen 700 metrelik kapalı kesitinde temizlik çalışması tamamlandı...
15.03.2021Ege
Bursluluk sınavı ne zaman, nasıl yapılacak? Bursluluk sınavı giriş belgesi ne zaman açıklanır?
Bursluluk sınavı ne zaman, nasıl yapılacak? Bursluluk sınavı giriş belgesi ne zaman açıklanır?Bursluluk sınavı için başvuru süreci tamamlandı. 2021 Bursluluk sınavına katılacak öğrenciler, sınav tarihini ve sınava nerede gireceklerini öğrenmek için araştırmalara başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanacak olan Bursluluk sınavı için heyecan dorukta. 08-26 Şubat 2021 tarihleri arasında alınan bursluluk sınavı başvuru işlemlerinden sonra bursluluk sınavı ne zaman sorusu artış yaşamaya başladı. Peki Bursluluk sınavı giriş belgesi ne zaman açıklanır?
8.03.2021Gündem
Sahte doktorun pet şişedeki ilacıyla dolandırıldılar! Denize düştük yılana sarıldık
Sahte doktorun pet şişedeki ilacıyla dolandırıldılar! Denize düştük yılana sarıldıkKanser, diyabet, epilepsi gibi birçok hastalığı bitkisel ilaçlarla iyileştirdiğini iddia eden Mehmet Sıddık C., tarafından dolandırıldıklarını belirten Ceran ailesi, yaşadıklaırnı anlattı. Anne Nazan Ceran, "Denize düştük yılana sarıldık. Evladım iyi olsun istedim bir şeyler yapmak istedim. Sonucu böyle olunca çok üzüldüm." dedi.
2.03.2021Gündem
Marakas Nedir, Ne İşe Yarar? Evde Marakas Müzik Aleti Nasıl Yapılır?
Marakas Nedir, Ne İşe Yarar? Evde Marakas Müzik Aleti Nasıl Yapılır?Küçük yaştaki çocukların ellerinde sıklıkla oyuncak halinde gördüğümüz fakat genel olarak pek çok kişinin aletin ismi hakkında herhangi bir fikre sahip olmadığı marakas isimli müzik aleti bulunuyor. Marakas nedir? Marakas ne işe yarar? Evde marakas müzik aleti nasıl yapılır? İşte marakas ile ilgili merak edilen bilgileri derledik.
25.02.2021Eğitim
Kumbara Yapımı: Evde En Kolay Para Kumbarası Nasıl Yapılır?
Kumbara Yapımı: Evde En Kolay Para Kumbarası Nasıl Yapılır?Kumbara, özelliklere çocuklara para biriktirmeyi sevdirmek ve bir alışkanlık haline getirmek için kullanılan oldukça popüler ve son derece dekoratif ürünlerdendir. Özellikle hiçbir yerde kullanılmayan ufak bozuk paraların biriktirilmesi için kullanılan kumbaralar uzun süreli birikim yapmanın en eğlenceli yolunu da oluştururlar. Peki evde en kolay para kumbarası nasıl yapılır? Sizler için hem güzel hem de eğlenceli farklı kumbara yapım yöntemlerini derledik.
Pet şişe içinde gönderiyor! Akılalmaz olay...
Pet şişe içinde gönderiyor! Akılalmaz olay...Kanser, diyabet, epilepsi gibi birçok ağır hastalığı bitkisel ilaçlarla iyileştirdiğini öne süren sahte doktor Mehmet Sıddık Can savcılıklara şikâyet edildi. Hazırladığı ilaçları pet şişe içinde, iyileşme umudu içinde olan kişilere kargo yoluyla gönderen Can, çok sayıda iş insanından da yüklü miktarda para toplamakla suçlanıyor.
30.01.2021Gündem
Duygu Özaslan sosyal medyanın diline düştü
Duygu Özaslan sosyal medyanın diline düştüBir suluk reklamı yaparken, 'Bittikçe doldurabiliyorsunuz, yudum yudum içebiliyorsunuz' dediği için gündem olan Duygu Özaslan, bu kez pet şişede su içmenin zararlarını uygulamalı anlattı. Özaslan'ın videosuyla ilgili olarak sosyal medyada yüzlerce paylaşım yapıldı.
26.01.2021Cadde
Rusya sokaklara çıktı
Rusya sokaklara çıktıRus muhalif lider Aleksey Navalni’nin tutuklanmasını protesto için Rusya’nın yanı sıra Polonya ve Ukrayna’da protesto gösterileri düzenlendi. Gösteriler sırasında Navalni’nin eşi de gözaltına alındı
24.01.2021Dünya
Burdur Gölü'nde sular çekildi, iskele ortada kaldı
Burdur Gölü'nde sular çekildi, iskele ortada kaldıTürkiye'nin en önemli göllerinden biri olan ve son yıllarda büyük su kaybı yaşanan Burdur Gölü'nde 6 yıl önce gerçekleştirilen 'Göle Yas' etkinliğinde bir TIR pet şişe suyun döküldüğü iskelenin bulunduğu alandaki su tamamen çekildi. Kuraklık nedeniyle iskelenin tamamen ortaya çıkması, Burdurluları üzdü.
3.01.2021Gündem
Burdur Gölü'nde sular çekildi, iskele ortada kaldı
Burdur Gölü'nde sular çekildi, iskele ortada kaldıTürkiye'nin en önemli göllerinden biri olan ve son yıllarda büyük su kaybı yaşanan Burdur Gölü'nde 6 yıl önce gerçekleştirilen 'Göle Yas' etkinliğinde bir TIR pet şişe suyun döküldüğü iskelenin bulunduğu alandaki su tamamen çekildi. Kuraklık nedeniyle iskelenin tamamen ortaya çıkması, Burdurluları üzdü.
3.01.2021Gündem
İklim sensin değişmelisin
İklim sensin değişmelisinİklim krizi her geçen gün etkisini biraz daha hissettirirken bu alanda farkındalık yaratmak için çalışmalara katılan ünlü isimler yaşam pratiklerini anlattı
2.01.2021Cumartesi
Pet şişeden penguen yapımı
Pet şişeden penguen yapımıOley, çok eğleneceğiz. Çünkü pet şişe ile çok sevimli hayvan dostumuz penguen yapımını öğreneceğiz.
16.12.2020Eğlence
Pamukkale’de geri dönüşüm imzası
Pamukkale’de geri dönüşüm imzasıPamukkale Belediyesi, ilçe genelinde ambalaj atığı toplama ile ilgili olarak protokol imzaladı. . Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ile Kolaoğlu Kâğıtçılık yetkilisi Ali Haydar Kolaoğlu arasındaki protokolle ilçe genelinde 3 yıl boyunca ambalaj atıklarının toplanması imza altına alındı.
21.11.2020Ege
EGİKAD üyelerine deprem eğitimi
EGİKAD üyelerine deprem eğitimiEge İş Kadınları Derneği (EGİKAD), düzenlediği online toplantı ile Arama Kurtarma Derneği’nden (AKUT) deprem semineri aldı...
16.11.2020Ege
Çevreye rastgele atılan maskeler tehlike saçıyor!
Çevreye rastgele atılan maskeler tehlike saçıyor!Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsten korunmak için kullanılan maskelerin rastgele çevreye atılması, kirlilik yaratıyor. Uzmanlar, plastik atıklardan sonra doğayı en fazla tehdit eden kirletici olduğuna dikkati çektikleri maskelerin, canlı yaşamına zarar vereceğini belirterek, çift poşete konulup, tıbbi atık kutularına atılması yönünde herkesi uyarıyor.
12.11.2020Genel Sağlık
EKPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır? EKPSS 2020 sınav yerleri belirlendi
EKPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır? EKPSS 2020 sınav yerleri belirlendiEKPSS sınav yerleri belirlendi. ÖSYM tarafından yayımlanan EKPSS sınav giriş belgesi için meraklı arayış başladı. Peki EKPSS sınav giriş belgesi nereden, nasıl alınır? EKPSS sınavı 2020 ne zaman, hangi tarihte uygulanacak?
3.11.2020Gündem
Sahte alkol  7 can daha aldı
Sahte alkol 7 can daha aldıYedi kişinin daha dün sahte içki nedeniyle hayatını kaybetmesiyle geçen haftadan bu yanan ölenlerin sayısı Türkiye genelinde 57’ye yükseldi.
17.10.2020Gündem
Evden çıkanlar mahalleliyi şoke etti! 'Çok gizli çalışmışlar'
Evden çıkanlar mahalleliyi şoke etti! 'Çok gizli çalışmışlar'İzmir'in Bornova ilçesinde devriye sırasında şüphe üzerine durdurulup üzerinde yapılan aramada sahte içki ele geçirilen Ömer U.’nun ifadesinden yola çıkan polis ekipleri, bir eve baskın düzenledi. Operasyonda 115 litre sahte içki, bidonlara doldurulmuş 85 litre etil alkol ele geçirildi. Gözaltına alınan 3 kişiden ev sahibi F.A.'nın, Ömer U. ile parkta tanışıp, sahte içki ikram ettiği, adresini verip, ihtiyacı olduğu zaman gelip alabileceğini söylediği belirtildi.
16.10.2020Gündem
Gizli kargoyla ölüm...
Gizli kargoyla ölüm...Sahte içkiden hayatını kaybedenlerin sayısı son bir haftada 50’yi geçerken, sosyal medya ve internet üzerinden ne olduğu belli olmayan etil alkol satışları sürüyor. İnternet üzerinden satış yapan kişiler güvenliği sıkı tutarken, kapıda ödeme seçeneği yerine EFT ve havale isteniyor. Ayrıca sipariş edilen etil alkol ise gizli kargo yöntemi ile yollanıyor
16.10.2020Gündem
Sahte içki operasyonları sürüyor! Gözaltına alındılar
Sahte içki operasyonları sürüyor! Gözaltına alındılarTürkiye genelinde sahte içki operasyonları hız kesmeden sürüyor. Bursa'da, jandarmanın düzenlediği sahte içki operasyonunda, 2 şüpheli gözaltına alındı. Aramalarda, 38 şişe kaçak içki ve 1250 litre fermante alkol ele geçirildi. Aydın'ın İncirliova ilçesinde, sahte içki ürettiği iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı.
15.10.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

sınavsahte içkine zamannasıl2021

Pet Şişe ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.