Piknik Alanı

Piknik Alanı

Son dakika piknik alanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan piknik alanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan piknik alanı haber sayfamızda...

Piknik Alanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 893 piknik alanı haberi bulunmuştur.
Çocukların istediği park alanı açıldı
Çocukların istediği park alanı açıldıDağbelen Mahallesi’ne yepyeni bir yaşam alanı kazandıran Bodrum Belediye Başkanı Aras, yakında kütüphane ve restorasyon çalışmalarına da başlayacaklarını belirtti
26.11.2021Ege
‘Yaşanabilir ve yeşil kente dönüşüyoruz’
‘Yaşanabilir ve yeşil kente dönüşüyoruz’Kuşadası Belediyesi, yeşil alanları artırmak amacıyla park yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Ömer Günel, “Daha yaşanabilir ve yeşil bir kent oluşturuyoruz” dedi
15.11.2021Ege
Saruhanlı’ya Halk Bahçesi
Saruhanlı’ya Halk BahçesiSaruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Alibeyli ile Bedeller mahalleleri arasında kalan ve mülkiyeti Belediye’ye ait olan 43 dönümlük ormanlık alanı mesire alanına dönüştüreceklerini açıkladı. Söz konusu alanda incelemelerde bulunan Bilgin, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçe halkının yıllardır hayalini kurduğu mesire alanı ve gölet projesinin yakında gerçeğe dönüşeceğini dile getirdi.
12.11.2021Ege
Aydınlatma direğine çarpan otomobildeki sürücü öldü, gelini ve 2 torunu yaralı
Aydınlatma direğine çarpan otomobildeki sürücü öldü, gelini ve 2 torunu yaralıBurdur- Fethiye yolunda, refüjdeki aydınlatma direğine çarpan otomobilin sürücüsü Hasan Doğan yaşamını yitirdi, gelini ve 2 torunu da yaralandı.
23.10.2021Gündem
Kurul Kalesi'ndeki kazılarda yeni girişe ulaşıldı
Kurul Kalesi'ndeki kazılarda yeni girişe ulaşıldıOrdu'da 6'ncı Mithridates dönemine ait olan ve daha önce 2 bin 100 yıllık Ana Tanrıça Kibele Heykeli ile yaklaşık 3 bin parça tarihi eser bulunan Kurul Kalesi'ndeki kazılarda, yeni giriş kapısı, depolama alanları ile 14 küpe ulaşıldı. Ordu Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, "Önümüzdeki yıllarda inanıyorum ki, çok önemli eserler ortaya çıkacak. Yaklaşık 3 bine yakın eser elde ettik" dedi.
21.10.2021Gündem
Ordu'da büyük keşif! 'İkinci giriş kapısına ulaşıldı'
Ordu'da büyük keşif! 'İkinci giriş kapısına ulaşıldı'Ordu'da 6'ncı Mithridates dönemine ait olan ve daha önce 2 bin 100 yıllık Ana Tanrıça Kibele Heykeli ile yaklaşık 3 bin parça tarihi eser bulunan Kurul Kalesi'ndeki kazılarda, yeni giriş kapısı, depolama alanları ile 14 küpe ulaşıldı. Ordu Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, "Önümüzdeki yıllarda inanıyorum ki, çok önemli eserler ortaya çıkacak. Yaklaşık 3 bine yakın eser elde ettik" dedi.
21.10.2021Gündem
Kuruyan Acı Göl'de kurbağa bile kalmadı
Kuruyan Acı Göl'de kurbağa bile kalmadıSivas’ın Ulaş ilçesindeki Acı Göl, kuraklık ve tarım arazilerinin düzensiz sulanması nedeniyle tamamen kurudu. Göçmen kuşlar ile aynalı sazan popülasyonunun yoğun görüldüğü göl sessizliğe bürünürken, köylülerden Kadir Kılıç, "Sular çekilince artık kurbağa bile kalmadı" dedi.
15.10.2021Gündem
Tekirdağ'da orman yangını
Tekirdağ'da orman yangınıTekirdağ'ın Malkara ilçesinde çıkan orman yangını, ekiplerin 2 saat süren müdahalesiyle kontrol altına alındı. Yangında 5 dönüm alan, zarar gördü.
25.09.2021Gündem
Piknik alanına gitti! Bacağından vuruldu
Piknik alanına gitti! Bacağından vurulduAdana’da sabah saatlerinde piknik alanına giden Ramazan Keleş (32), kimliği belirsiz bir kişi tarafından bacağından tabancayla vurularak yaralandı.
16.09.2021Haberler
Piknik alanına gitti! Bacağından vuruldu
Piknik alanına gitti! Bacağından vurulduAdana’da sabah saatlerinde piknik alanına giden Ramazan Keleş (32), kimliği belirsiz bir kişi tarafından bacağından tabancayla vurularak yaralandı.
16.09.2021Gündem
Tekirdağ'da piknik alanında kafatası ve kemikler bulundu
Tekirdağ'da piknik alanında kafatası ve kemikler bulunduTekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, piknik alanında insana ait olduğu belirtilen kafatası ve kemikler bulunurken, inceleme için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
19.08.2021Gündem
Piknikçiler geriye çöp yığınları kaldı
Piknikçiler geriye çöp yığınları kaldıİstanbul Sarıyer'de bayram tatilinin dördüncü günü ormana akın eden piknikçiler çöplerini toplamayınca geriye çöp yığınları kaldı. Çöpleri görenler ise duruma tepki gösterdi.
23.07.2021Haberler
Sarıyer'de İsyan ettiren görüntü! Piknikçiler geriye çöp yığınları kaldı
Sarıyer'de İsyan ettiren görüntü! Piknikçiler geriye çöp yığınları kaldıSarıyer'de bayram tatilinin dördüncü günü ormana akın eden piknikçiler çöplerini toplamayınca geriye çöp yığınları kaldı. Çöpleri görenler ise duruma tepki gösterdi.
23.07.2021Gündem
Adana'da mesire alanlarında tepki çeken görüntü! Çöplerle doldu
Adana'da mesire alanlarında tepki çeken görüntü! Çöplerle dolduAdana'da mesire alanları, 1 Temmuz'da kademeli normalleşmenin üçüncü etabına geçilmesiyle kalabalıklaşırken, piknik yapanların ardında bıraktığı çöpler ise dikkat çekti. Çöpleri görenler, sorumsuz davrananlara tepki gösterdi.
7.07.2021Gündem
Emine Erdoğan, Roketsan'a 'Sıfır Atık Belgesi' verdi
Emine Erdoğan, Roketsan'a 'Sıfır Atık Belgesi' verdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi ile bugüne kadar 24,2 milyon ton geri kazanılabilir atığın işlendiğini ve 39 milyar lira ekonomik kazanç sağlandığını bildirdi.
23.06.2021Gündem
Ören mesire alanı açıldı
Ören mesire alanı açıldıBurhaniye Belediyesi yaz sezonun başlamasıyla birlikte piknik alanlarını da tek tek hizmete açmaya başladı.
22.06.2021Ege
Kocaavşar Mesire Alanı yenileniyor
Kocaavşar Mesire Alanı yenileniyorKaresi Belediyesi, Kocaavşar Mesire Alanı’nda yenileme çalışmalarına başladı.
9.06.2021Ege
Muş'ta, kısıtlamada sokak hayvanları unutulmadı
Muş'ta, kısıtlamada sokak hayvanları unutulmadıMuş'ta, ramazan ayı ve koronavirüs ile mücadelede uygulanan 17 günlük kısıtlama kapsamında boş kalan piknik ve mesire alanlarında yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları unutulmadı.
12.05.2021Yaşam
Can dostlar belediye ekiplerine emanet...
Can dostlar belediye ekiplerine emanet...Salihli Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasında can dostlara yönelik besleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
8.05.2021Ege
Karadeniz İkliminin Turizm Faaliyetleri Üzerindeki Etkisi Nedir?
Karadeniz İkliminin Turizm Faaliyetleri Üzerindeki Etkisi Nedir?Coğrafi özellikleri itibariyle Türkiye son derece avantajlı bir konumda yer almaktadır. Hem Asya hem de Avrupa kıtasında toprakları bulunan ülkemizde üç farklı iklim tipi görülür. Bu da tarım ve turizm faaliyetlerinin gelişmesinde etkili olmuştur. Bu iklim tiplerinden biri olan Karadeniz iklimi, ülkemizin kuzeybatı ve kuzey kesimlerinde görülür. Karadeniz ikliminin turizm faaliyetleri üzerindeki etkisi nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
28.04.2021Eğitim
TOKİ’den Hatay’a 7 bin 842 konut
TOKİ’den Hatay’a 7 bin 842 konutTürkiye'nin dört bir yanında inşa ettiği yatay mimarili sosyal konutlar ile dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmayı ve kamunun ihtiyaç duyduğu yatırımları inşa etmeyi hedefleyen TOKİ, Hatay’da 7 bin 842 konuttan 7 bin 695’inin yapımını tamamlayarak vatandaşlara teslim ettiğini duyurdu.
26.04.2021Ekonomi
Bartın Irmağı taşma noktasında! Köprü kapatıldı
Bartın Irmağı taşma noktasında! Köprü kapatıldıBartın’da şiddetli yağış ve eriyen karların etkisiyle Bartın Irmağı, taşma noktasına geldi. Irmak kenarındaki piknik alanı yolunun bir kısmı, sular altında kalırken, 7 köye ulaşımın sağlandığı köprü ise kapatıldı.
12.04.2021Haberler
Sular yükseldi, köprü kapatıldı! Bartın'da tedirgin eden görüntü...
Sular yükseldi, köprü kapatıldı! Bartın'da tedirgin eden görüntü...Bartın’da şiddetli yağış ve eriyen karların etkisiyle Bartın Irmağı, taşma noktasına geldi. Irmak kenarındaki piknik alanı yolunun bir kısmı, sular altında kalırken, 7 köye ulaşımın sağlandığı köprü ise kapatıldı.
12.04.2021Gündem
Bartın Irmağı taşma noktasında! Köprü kapatıldı
Bartın Irmağı taşma noktasında! Köprü kapatıldıBartın’da şiddetli yağış ve eriyen karların etkisiyle Bartın Irmağı, taşma noktasına geldi. Irmak kenarındaki piknik alanı yolunun bir kısmı, sular altında kalırken, 7 köye ulaşımın sağlandığı köprü ise kapatıldı.
12.04.2021Gündem
Ortak akıl buluşması
Ortak akıl buluşmasıEdremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Dalyan’daki arazinin satılmasına karşı Edremit’teki STK temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi.
20.03.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Piknik Alanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.