Plan Ve Bütçe Komisyonu

Plan Ve Bütçe Komisyonu

Son dakika Plan ve Bütçe Komisyonu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Plan ve Bütçe Komisyonu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Plan ve Bütçe Komisyonu haber sayfamızda...

Plan Ve Bütçe Komisyonu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.709 plan ve butce komisyonu haberi bulunmuştur.
İhraç süresi 3 yıldan 1 yıla çekilecek
İhraç süresi 3 yıldan 1 yıla çekilecekAK Parti’nin bazı OHAL yetkilerini 3 yıl daha uzatan yasa teklifi, geçtiğimiz günlerde TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.
17.07.2021Siyaset
Döviz bürolarında hava parası dudak uçuklattı! 2 yıldır izin verilmiyordu...
Döviz bürolarında hava parası dudak uçuklattı! 2 yıldır izin verilmiyordu...İki yıldır yenilerine izin verilmeyen döviz bürolarında devir işlemleri sırasında uygulanan hava parası 400 bin dolara kadar çıkınca yasal düzenleme yapıldı. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edilen düzenlemeyle hava parası yerine kamuya ödeme yapılması amaçlanıyor. İşte ayrıntılar...
14.07.2021Ekonomi
Gece yarısı kabul edildi! Asgari ücret desteği geliyor
Gece yarısı kabul edildi! Asgari ücret desteği geliyorAK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan, ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.
14.07.2021Ekonomi
Son dakika: Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kritik teklif komisyonda kabul edildi
Son dakika: Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kritik teklif komisyonda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan, ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi
13.07.2021Ekonomi
TBMM kararları Resmi Gazete'de
TBMM kararları Resmi Gazete'deTürkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) tatili ve ara vermesi sırasında 7 komisyonun çalışabilmesine ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.
10.07.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında kritik toplantı!
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında kritik toplantı!Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında, yürütmenin ihtiyaç duyduğu öncelikli yasal düzenleme konularına ilişkin toplantı yapıldı.
24.06.2021Siyaset
Sayıştay Başkanlığına Yener ve Aksoy aday
Sayıştay Başkanlığına Yener ve Aksoy adayTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürü Metin Yener ile Sayıştay 6. Daire üyesi Mehmet Aksoy’u Sayıştay Başkanlığı’na aday olarak belirledi.
16.06.2021Gündem
Sayıştay Başkanı seçimi için başvurular başladı
Sayıştay Başkanı seçimi için başvurular başladıSayıştay Başkanı seçimi için TBMM Başkanlığı’na başvuru süreci başladı. TBMM Başkanlığı, Sayıştay Başkanı seçimine ilişkin resmi internet sitesinde duyuru yaptı.
31.05.2021Siyaset
İlaçta ‘son kullanma’ krizi
İlaçta ‘son kullanma’ kriziHastanelerin pandemi hastanesine dönüşmesi, aile sağlığı merkezlerinin eskisi gibi faaliyet göstermemesi ve sokağa çıkma yasağı nedeniyle, eczanelerde ilaçların son kullanım tarihinden önce tüketilmesiyle ilgili sıkıntı yaşandığı ortaya çıktı.
28.05.2021Ekonomi
Son dakika: Yapılandırma teklifi kabul edildi
Son dakika: Yapılandırma teklifi kabul edildiAK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi.
27.05.2021Ekonomi
Emniyet adına teşekkür
Emniyet adına teşekkürKonak Belediye Meclisi, uzun yıllar atıl durumda bulunan ve 2014 yılında Maliye Hazinesi’ne devredilen eski Sümerbank fabrikasına ait araziye İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası’nın yeniden yapımı için imar planı değişikliğini onayladı.
24.05.2021Ege
Binlerce tweet atıldı! #ErdoğanlaBirlikteyiz
Binlerce tweet atıldı! #ErdoğanlaBirlikteyizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için başlatılan "#ErdoğanlaBirlikteyiz" etiketli paylaşımlar, binlerce kişinin desteğiyle Twitter gündemine girdi.
23.05.2021Siyaset
Ticaret Bakanı Mehmet Muş kimdir? Nereli, kaç yaşında?
Ticaret Bakanı Mehmet Muş kimdir? Nereli, kaç yaşında?Mehmet Muş hayatı hakkında son dakika haberleri aranıyor. Muş, Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile Ticaret Bakanlığına atandı. Okuyucular ile Mehmet Muş hayatını merak ediyor. Peki, Mehmet Muş nereli, kaç yaşında? İşte, biyografisi...
21.04.2021Gündem
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildi
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildiTicaret Bakanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş atandı.
21.04.2021Uzmanpara
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildi
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildiTicaret Bakanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş atandı.
20.04.2021Siyaset
Son dakika: Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın görevine son verildi! İşte yerine atanan isim...
Son dakika: Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın görevine son verildi! İşte yerine atanan isim...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Ticaret Bakanlığına Ruhsar Pekcan yerine, Mehmet Muş atandı
20.04.2021Siyaset
AK Parti’den ‘128 milyar dolar” açıklamaları
AK Parti’den ‘128 milyar dolar” açıklamaları‘Bir varlıktan diğerine dönüşür’TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz,  TBMM Genel Kurulu’ndaki görüşmelerde muhalefetin yönelttiği “128 milyar dolar nerede?” sorusuna yanıt verdi...
16.04.2021Siyaset
Deveciler, yeniden grup başkanı seçildi
Deveciler, yeniden grup başkanı seçildiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, CHP Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanlığı’na yenidin seçildi.
14.04.2021Ege
Son dakika haberi: 282 bin kişi alacak! Bin 500 liralık destek
Son dakika haberi: 282 bin kişi alacak! Bin 500 liralık destekSon dakika haberine göre yiyecek-içecek alanında faaliyet gösteren çalışanlar için nisan-mayıs aylarında geçerli olacak 1.500 TL’lik destek, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan geçti. Yeme-içme sektöründe çalışan 537 bin kişi olduğunu belirten Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem, 282 bin çalışanın 1.500 TL’lik destekten yararlanmasını beklediklerini söyledi.
9.04.2021Ekonomi
Ekonomiye ilişkin yeni düzenlemeler içeren teklif komisyonda kabul edildi
Ekonomiye ilişkin yeni düzenlemeler içeren teklif komisyonda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Ekonomiye ilişkin yeni düzenlemeler içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi.
8.04.2021Ekonomi
MHP’nin yeni A Takımı bugün belli oluyor
MHP’nin yeni A Takımı bugün belli oluyorMHP’nin yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) bugün Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında toplanarak, Başkanlık Divanı seçimini yapacak. Partinin geçen hafta yapılan 13. Olağan Büyük Kurultayı’nda MYK listesinde yüzde 50 değişime gidilmişti. Ekonomik ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ile Parti İçi Eğitim Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu, MYK dışı kalmıştı.
26.03.2021Siyaset
AK Parti’nin 2023 kadroları seçildi
AK Parti’nin 2023 kadroları seçildiAK Parti’yi 2023 seçimlerine taşıyacak yeni yönetim kadrosu belli oldu. Üye sayısı 50’den 75’e yükseltilen yeni MKYK’da 47 yeni isim yer aldı, 28 mevcut üye yerini korudu, 22 isim ise liste dışı kaldı. Eski Meclis Başkanı Binali Yıldırım parti yönetimine girerken, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, kurulun yeni üyeleri arasında yer aldı
25.03.2021Siyaset
Hamza Dağ kimdir? Hamza Dağ aslen nereli, kaç yaşında? İşte, biyografisi
Hamza Dağ kimdir? Hamza Dağ aslen nereli, kaç yaşında? İşte, biyografisiHamza Dağ kim sorusu yoğun olarak aratılıyor. Dağ, AK Parti MYK'da Tanıtım ve Medya Başkanı olarak yer aldı. Vatandaşlar ise 'Hamza Dağ kaç yaşında, nereli?' sorularını aramaya başladı. İşte, Hamza Dağ'ın biyografisi...
24.03.2021Gündem
Selçuk şahlanıyor
Selçuk şahlanıyorSelçuk’ta yapımı devam eden yatırımları yerinde inceleyen AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, ilçenin altın çağını yaşadığını belirtti, 24 derslikli yeni bir okul müjdesi verdi.
8.03.2021Ege
Balıkçı esnafına malzeme desteği
Balıkçı esnafına malzeme desteğiKuşadası Belediyesi, pandemi nedeniyle zor günler yaşayan esnafa desteğini sürdürüyor.
12.02.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

ak partitbmmegemehmet muşekonomi

Plan Ve Bütçe Komisyonu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.