Projeler

Projeler

Son dakika projeler haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan projeler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan projeler haber sayfamızda...

Projeler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 19.599 projeler haberi bulunmuştur.
FLO yeni ERP platformu ile ileriye koşuyor
FLO yeni ERP platformu ile ileriye koşuyorTürk ayakkabı sektörünün lider markası FLO Mağazacılık, sezon öncesi planlamadan son tüketici satışına kadar uçtan uca bütün ERP süreçlerini kapsayan FLO-Run Projesi’yle perakende sektöründe fark yaratacak dijital dönüşüm projelerinden birini hayata geçiriyor. FLO-Run ile FLO Mağazacılık’ın küresel ERP altyapısı, en modern teknolojiler kullanılarak şirketin büyümesini destekleyecek şekilde genişletilecek. FLO-Run ile küresel mağaza açılışları hızlanacak, stok ve proje yönetimlerinde verim artışı sağlanacak.
22.06.2021Vitrin
1200 kırtasiyeciye 5 biner lira destek
1200 kırtasiyeciye 5 biner lira destekÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Kovid-19 salgınının ekonomik ve sosyal etkilerini azaltmak amacıyla 1200 kırtasiyeci esnafı için, kişi başı 5 bin lira olmak üzere toplam 6 milyon lira destek verileceğini açıkladı.
22.06.2021Ekonomi
Başkanlar çalıştayda buluştu
Başkanlar çalıştayda buluştuCHP tarafından Gaziantep’te düzenlenen çalıştay, 11’i büyükşehir belediye başkanı olmak üzere il, ilçe ve beldelerden toplamda 250’ye yakın CHP’li belediye başkanını bir araya getirdi.
21.06.2021Ege
İzmir’de, 380 bin dekar alanda modern sulama
İzmir’de, 380 bin dekar alanda modern sulamaDevlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü yaptığı yatırımlarla modern sulama sistemlerini yaygınlaştırmaya, tarımda su tasarrufu sağlamaya, çiftçilerin kazançlarını doğrudan ve dolaylı yollarla artırmaya ve ülke tarımına katkı sunmaya devam ediyor.
21.06.2021Ege
İstanbul'da depreme hazırlık için önemli karar! Yüzlerce bina yenilenecek
İstanbul'da depreme hazırlık için önemli karar! Yüzlerce bina yenilenecekKentsel dönüşüm alanına girmeyen bölgelerde bulunan yüzlerce riskli yapının yenilenmesi amacıyla hazırlanan Plan Notu Teklifi, Beyoğlu Belediyesi Meclisi’nin ardından İBB Meclisinde de görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.
21.06.2021Gündem
Son dakika: Bakan Bilgin açıkladı! Kırtasiyecilere 5 bin lira destek
Son dakika: Bakan Bilgin açıkladı! Kırtasiyecilere 5 bin lira destekÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin "Kırtasiyeci Esnafı Destek Programı başvuruları 21 Haziran’da başlıyor." dedi.
21.06.2021Ekonomi
Maliyeti düşürecek ev fabrikası geliyor
Maliyeti düşürecek ev fabrikası geliyorPandemi sonrasına hazırlık yapan Nef, maliyetleri ciddi oranda düşürüp ihracatı artıracak ‘ev fabrikası’nın hazırlığını yapıyor. Markalı arsa satışı ve doğayla içiçe projeler sunmaya hazırlanan Nef, Bodrum’daki lüks proje teslimlerini de son hızla sürdürüyor.
20.06.2021Ekonomi
Savunma Sanayii Başkanı Demir: Dost ve kardeş ülkelerle iş birliği süreçlerine girdik
Savunma Sanayii Başkanı Demir: Dost ve kardeş ülkelerle iş birliği süreçlerine girdikCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, dost ve kardeş ülkelerle iş birliği süreçlerine girdiklerini, başlatılmış ve üzerinde çalışılan iş birliği programları olduğunu söyledi.
19.06.2021Teknoloji
Koşullar değişiyor! Oldukça kritik bir hafta
Koşullar değişiyor! Oldukça kritik bir haftaÖzellikle yükselen burcunuzu okumalısınız
18.06.2021Astroloji
Marmara'da nerelerde yüzülebilecek? Bakan Kurum açıkladı
Marmara'da nerelerde yüzülebilecek? Bakan Kurum açıkladıÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Hem aldığımız tedbirler hem yaptığımız eylemle temizlik çalışmaları ve atacağımız adımlarla inşallah biz Marmara'mızı beklenenden daha kısa sürede eski haline getireceğiz." dedi. Marmara kıyısında hangi noktalarda yüzülebileceğine yönelik de bir çalışma yürütüldüğünü anlatan Kurum, detayları paylaştı.
18.06.2021Gündem
Yerli imkanlarla geliştirildi! Romanya'ya gönderildi
Yerli imkanlarla geliştirildi! Romanya'ya gönderildiBozankaya AŞ. tarafından Romanya'ya gönderilmek üzere yerli imkanlarla üretilen tramvay seti için uğurlama töreni gerçekleştirildi.
18.06.2021Teknoloji
Dino Merlin: Sürekli yeni şeyler deneyerek kendime sadık kalıyorum
Dino Merlin: Sürekli yeni şeyler deneyerek kendime sadık kalıyorumDino Merlin demek Bosna demek. Bunu söylediğimizde kesinlikle abartmış olmayız. Öyle ki sadece Bosna-Hersek değil tüm Eski Yugoslavya ülkeleri ve hatta Türkiye de başta üzere dünyanın dört bir yanında büyük bir hayran kitlesi bulunan Dino Merlin yeni teklisi Jedna Dan, Jedna Noć ile beğeni toplamaya devam ediyor. 1980'li yıllarda Merlin grubu ile Yugoslavya'da fırtınalar estiren sonrasında da solo kariyeri boyunca yenilikleri takip eden çizgisiyle Dino Merlin ile yeni bir albüme giden bu yolda teklisini ve yakın gelecekteki projelerini konuşma fırsatı bulduk. Yakında Türkiye'de de konser verebilmek için büyük heyecan duyduğunu ifade eden Dino Merlin ile 1980'li yıllardan bugüne uzanan bir müzikal yolculuğa çıktık. Fazla uzatmadan sözü Balkanların bilge ismine bırakalım.
18.06.2021Kültür Sanat
Galatasaray'da Mustafa Cengiz dönemi sona eriyor
Galatasaray'da Mustafa Cengiz dönemi sona eriyorGalatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yaklaşık 3,5 yıl süren görevini yarın seçilecek yönetime devredecek.
18.06.2021Galatasaray
Görme engelliler için özel menü
Görme engelliler için özel menüYemeksepeti, görme engelliler için yemek ve market siparişini kolaylaştırıyor. ‘Erişilebilirlik’ entegrasyonuyla uygulamayı sesli okuma özelliğiyle kullanmak mümkün. Geçen yıl hayata geçen bu özelliğin ziyaret sayısı yüzde 84, verilen sipariş sayısı ise yüzde 58 oranında arttı.
18.06.2021Vitrin
CHP’li belediye başkanları Gaziantep’te bugün kampa giriyor
CHP’li belediye başkanları Gaziantep’te bugün kampa giriyorCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin belediye başkanlarını Gaziantep’te kampa alıyor. Bugün başlayacak kamp üç gün sürecek.
18.06.2021Siyaset
TOKİ 2020’de toplam 131 bin konut sattı
TOKİ 2020’de toplam 131 bin konut sattıToplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, 2020 yılında 31 bini fiili, 100 bini de kura ile olmak üzere toplam 131 bin konutun satışını gerçekleştirdiklerini belirtti. TOKİ’nin 2017 ve 2018 yıllarına ilişkin bilançoları TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu toplantısında görüşüldü. Bulut, komisyonda yaptığı sunumda, 2017-2018 yıllarına ait hesap ve işlemleri ile 2020 yılında hayata geçirilen ve devam eden projeler hakkında bilgi verdi.
18.06.2021Ekonomi
‘Şartımız, doğru nokta doğru yatırımcı’
‘Şartımız, doğru nokta doğru yatırımcı’Gıda sektöründe Doyuyo!, etişleri ve Tavuk Dünyası gibi markalara hayat verdiklerini belirten Taylan Kaya, ilklerin ardındaki en büyük etkenin, doğru yerlerde iyi yatırımcılarla çalışmak olduğunu söylüyor
18.06.2021Ege
Tıkır tıkır çalışıyoruz teker teker bitiriyoruz
Tıkır tıkır çalışıyoruz teker teker bitiriyoruzSon iki yıldır ses getiren yatırımlarıyla kente damga vuran Kuşadası Belediyesi, Aydın Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde yaşama geçirilen projeleriyle de dikkat çekiyor...
18.06.2021Ege
Saruhanlı için  birliktelik sözü
Saruhanlı için birliktelik sözüSaruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, AK Parti Saruhanlı İlçe Başkanı Bayram Atilla Haspehlivanlar'ı parti binasında ziyaret etti, planlanan yatırım ve projeler için birlikte hareket etmenin önemine değindi.
18.06.2021Ege
Ceren Moray'dan eşine doğum günü hediyesi
Ceren Moray'dan eşine doğum günü hediyesiCeren Moray, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi. Ünlü oyuncu, uzun süre mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı.
17.06.2021Cadde
2014'ten bu yana 2 bin 168 eski hükümlü kendi işini kurdu
2014'ten bu yana 2 bin 168 eski hükümlü kendi işini kurduÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 2014'ten bu yana 2 bin 168 eski hükümlünün, İŞKUR'un hibe desteği ile kendi işini kurduğunu bildirdi.
17.06.2021Ekonomi
Engelli istihdamına 16,6 milyon lira destek
Engelli istihdamına 16,6 milyon lira destekÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, engelli istihdamını sağlayacak projelere 16,6 milyon lira destek sağlanacağını belirtti.
17.06.2021Ekonomi
‘Kooperatifler  en önemli araç’
‘Kooperatifler en önemli araç’İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin çevrim içi düzenlediği Küresel Isınma Kurultayı kapsamında yapılan ‘Daha İyi Bir Yaşam İçin Kooperatifçilik Zirvesi’ne katıldı.
16.06.2021Ege
Uşak MÜSİAD, Teknopark’taki çalışmaları yerinde inceledi
Uşak MÜSİAD, Teknopark’taki çalışmaları yerinde incelediMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Uşak Yönetim Kurulu, Uşak OSB Teknopark’ı ziyaret etti.
16.06.2021Ege
Tostçular çarşısı yeni yüzüyle açıldı
Tostçular çarşısı yeni yüzüyle açıldıAyvalık Tostçular Çarşısı tepeden tırnağa yenilenerek yeni yüzüyle hizmete açıldı.
16.06.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirgazetedestekflo

Projeler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.