Red Bull Uçuş Günü

Red Bull Uçuş Günü

Son dakika Red Bull Uçuş Günü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Red Bull Uçuş Günü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Red Bull Uçuş Günü haber sayfamızda...

Red Bull Uçuş Günü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 37 red bull ucus gunu haberi bulunmuştur.
Red Bull M.E.O. Dünya Finalleri’nin ev sahibi olan sanal İstanbul kapılarını açtı
Red Bull M.E.O. Dünya Finalleri’nin ev sahibi olan sanal İstanbul kapılarını açtıRed Bull M.E.O.’nun Dünya Finalleri’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanan İstanbul’un en güzel noktaları sanal dünyaya aktarılıyor.
17.03.2021E-Spor
Dünyanın en ilginç yarışmaları
Dünyanın en ilginç yarışmalarıYarışlar ve taşıdıkları yüksek dozdaki heyecan insanları bu etkinliklere büyük bir merakla bağlanmasını sağlıyor. Olimpiyatların çıkışı da bu haz duygusundan gelir. Dünyanın çeşitli noktalarında bu haz duygusunu besleyen ve aslında kültürlerin geleneklerini ve o kültüre ait insanların duygularını, özelliklerini yansıtan çok ilginç yarışmalar da asırlardır varlığını sürdürüyor. İşte onlardan birkaçı…
18.02.2021Tatil
Dario Costa: "En unutamadığım ülke Türkiye"
Dario Costa: "En unutamadığım ülke Türkiye"Dünyanın en önemli akrobasi uçuşu pilotlarından biri olan Dario Costa, Red Bull Sky Tour kapsamında gerçekleştirdiği benzersiz uçuş gösterileri ile herkesin gözlerini gökyüzüne çevirdi.
13.10.2020Diğer
Sky Tour şovu izleyenleri kanatlandırdı
Sky Tour şovu izleyenleri kanatlandırdıRed Bull Sky Tour benzersiz uçuş gösteriyle herkesin gözünün gökyüzüne çevrilmesini sağladı. Yaklaşık iki hafta içinde Marmaris, İstanbul ve Gaziantep’te gösteri uçuşları gerçekleştiren Red Bull pilotu Dario Costa, hız ve dengeyi akrobatik uçuşlarıyla birleştirdiği benzersiz şovlara imza attı.
2.10.2020Diğer
Red Bull Air Race Teknofest’te nefes kesecek
Red Bull Air Race Teknofest’te nefes kesecekTeknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde Red Bull Air Race heyecanı yaşanacak. Dünyanın en büyük havacılık festivallerinden biri olan Teknofest 17-22 Eylül 2019 tarihlerinde Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek. Red Bull Air Race’in kurucusu ve ilk şampiyonu Peter Besenyei ve Red Bull Air Race pilotu Dario Costa hız ve dengeyi akrobatik uçuşlarıyla birleştirecekleri gösteri uçuşları için Teknofest’e geliyorlar.
1.07.2020Diğer
Red Bull kanatlandırdı!
Red Bull kanatlandırdı!Dördüncü kez düzenlenen Uçuş Günü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliği ile Caddebostan Plajı’nda yaklaşık 200 bin seyirciye muhteşem bir görsel şölen sundu. Organizasyonda 35 takım sahne alırken, Coffee Lovers birinciliği kazandı
1.07.2020Diğer
Red Bull Uçuş Günü'nde renkli görüntüler
Red Bull Uçuş Günü'nde renkli görüntülerRed Bull Uçuş Günü için Caddebostan Sahili'nde toplanan on binlerce vatandaş keyifli anlar yaşadı. Deniz üzerine kurulan rampada hızlanarak 78 metrelik uçuş rekorunu kırmaya çalışan takımlar renkli görüntüler oluşturdu.
4.08.2019Futbol
Red Bull Uçuş Günü unutulmaz görsel şölen sundu
Red Bull Uçuş Günü unutulmaz görsel şölen sunduTüm dünyada büyük ilgi gören Red Bull Uçuş Günü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliği ile 4 Ağustos Pazar günü Caddebostan Plajı'nda yaklaşık 200 bin seyirciye muhteşem bir görsel şölen sundu. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı etkinlikte; yaratıcı kostümler, el yapımı uçuş araçları ve eğlenceli sahne şovları ile 35 cesur takım kanatlandı. Seyredenlere unutulmaz bir hafta sonu yaşatan Red Bull Uçuş Günü’nde Coffee Lovers takımı birinciliği kazandı.
1.07.2020Diğer
Caddebostan’da   Red Bull rüzgârı
Caddebostan’da Red Bull rüzgârıİstanbul’u kanatlar altına almaya hazırlanan Red Bull Uçuş Günü, uçuş tutkunlarını pazar günü 11.00’de Caddebostan Plajı’nda buluşturacak.
1.07.2020Diğer
Red Bull Uçuş Günü 4 Ağustos'ta
Red Bull Uçuş Günü 4 Ağustos'ta  Red Bull Uçuş Günü, uçuş tutkunlarını 4 Ağustos Pazar günü Caddebostan Plajı'nda buluşturacak. Üretici kostümleri, el yapımı uçuş araçları ve eğlenceli sahne şovları ile 35 cesur takımın görsel bir şölene çevireceği etkinliği isteyen herkes ücretsiz olarak yerinden seyredebilecek.
1.07.2020Diğer
İstanbul kanatlar altında olacak
İstanbul kanatlar altında olacakİlk Türk yolcu uçağının, İstanbul-Ankara seferini gerçekleştirmesinin 75. yılı kapsamında Caddebostan Plajı’nda düzenlenecek 4. Red Bull Uçuş Günü’nde 40 takım el yapımı uçuş araçlarıyla İstanbul’u kanatlar altına alacak
27.07.2019Cumartesi
Red Bull Uçuş Günü için geri sayım başladı
Red Bull Uçuş Günü için geri sayım başladıRed Bull Uçuş Günü’nü geri sayım başladı. Organizasyon, 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’da Caddebostan Plajı’nda yüzbinlerce izleyiciyle gerçekleştirilecek.
1.07.2020Diğer
Esmersoy’la uçuş günü
Esmersoy’la uçuş günüRed Bull Uçuş Günü, uçuş tutkunlarını 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’de Caddebostan Plajı’nda buluşturacak.
25.07.2019Cadde
Birinciyi ünlüler belirleyecek
Birinciyi ünlüler belirleyecekRed Bull Uçuş Günü, uçuş tutkunlarını 4 Ağustos pazar günü saat 11.00’de Caddebostan Plajı’nda bir araya getirecek.
11.07.2019Cadde
Red Bull Uçuş Günü Fransa ve Sırbistan’ın ardından Türkiye’de
Red Bull Uçuş Günü Fransa ve Sırbistan’ın ardından Türkiye’deTüm dünyada büyük ilgi gören Red Bull Uçuş Günü Avrupa’daki uçuş tutkunlarını bir araya getirdi. Etkinlik, Fransa ve Sırbistan’da izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Belgrad ve Lyon’da el yapımı uçuş araçları ile seyircilere görsel şölen sunan Red Bull Uçuş Günü’nde sıradaki durak Türkiye. Üretken ve cesur uçuş tutkunları, 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’da Caddebostan Plajı’nda, 6 yıl aradan sonra İstanbul’u kanatlar altına alacak.
1.07.2020Diğer
Uçuş günü için geri sayım
Uçuş günü için geri sayımRed Bull Uçuş Günü, uçuş heyecanını amatör olarak yaşamak isteyenleri aynı tutkuyla, aynı coşkuyla, 6 yıl aradan sonra yine Caddebostan Plajı’nda bir araya getirecek.
1.07.2020Diğer
Red Bull Uçuş Günü heyecanı 4 Ağustos’ta
Red Bull Uçuş Günü heyecanı 4 Ağustos’taBirincinin pilotluk eğitimi ile ödüllendirileceği Red Bull Uçuş Günü, uçuş heyecanını amatör olarak yaşamak isteyenleri aynı tutkuyla, aynı coşkuyla, 6 yıl aradan sonra yine Caddebostan Plajı’nda bir araya getirecek. Binlerce başvuru arasından seçilen 40 takım, Türkiye’nin en eğlenceli uçuş etkinliğinde 4 Ağustos’ta İstanbul’u kanatlar altına alacak.
‘Uçuş Günü’nde yarışacak 40 takım belli oldu
‘Uçuş Günü’nde yarışacak 40 takım belli olduBirincinin pilotluk eğitimi ile ödüllendirileceği Red Bull Uçuş Günü’nde yer alma hakkı kazanan 40 takım belirlendi. 10 Nisan’da sona eren başvurulara binlerce kişi kayıt olurken, aralarında uçak mühendisleri ve tasarımcıların bulunduğu özel jürinin, tasarım ve uçuş kriterlerine göre seçtiği takımlar, İstanbul’u kanatlar altına alacak.
Son gün 10 Nisan
Son gün 10 NisanBirincinin pilotluk eğitimi ile ödüllendirileceği Red Bull Uçuş Günü başvuruları 10 Nisan’da sona eriyor.
1.07.2020Diğer
Türkiye'nin en büyük uçuş gününe son çağrı
Türkiye'nin en büyük uçuş gününe son çağrıBirincinin pilotluk eğitimi ile ödüllendirileceği Red Bull Uçuş Günü başvuruları 10 Nisan Çarşamba tarihinde sona eriyor.
1.07.2020Diğer
4. Red Bull Uçuş Günü için başvuru tarihi uzatıldı
4. Red Bull Uçuş Günü için başvuru tarihi uzatıldıBirincilik ödülü pilotluk eğitimi olan Red Bull Uçuş Günü, 4. kez tüm Türkiye'den uçuş tutkunlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.
Red Bull Uçuş Günü’ne ilk ayda rekor kayıt
Red Bull Uçuş Günü’ne ilk ayda rekor kayıtBüyük ödülü pilotluk eğitimi olan Red Bull Uçuş Günü, kısa sürede büyük ilgi gördü. 6 yıl aradan sonra İstanbul’u tekrar kanatlar altına almaya hazırlanan Red Bull Uçuş Günü için 4 Şubat tarihinde açılan kayıtlara iki binden fazla takım kayıt oldu. Üretici ve cesur uçuş tutkunlarının birbirinden eğlenceli şovlarına ve kıyasıya rekabetine sahne olacak yarışma için hazırlıklar başladı. 30 Haziran Pazar günü Caddebostan sahilinde gerçekleştirilecek etkinlik için başvurular 1 Nisan tarihine kadar devam ediyor.
2.03.2019Futbol
Red Bull Uçuş Günü’ne ilk ayda iki binden fazla takım kayıt oldu
Red Bull Uçuş Günü’ne ilk ayda iki binden fazla takım kayıt olduBüyük ödülü pilotluk eğitimi olan Red Bull Uçuş Günü, kısa sürede büyük ilgi gördü. 6 yıl aradan sonra İstanbul’u tekrar kanatlar altına almaya hazırlanan Red Bull Uçuş Günü için 4 Şubat tarihinde açılan kayıtlara iki binden fazla takım kayıt oldu. Üretici ve cesur uçuş tutkunlarının birbirinden eğlenceli şovlarına ve kıyasıya rekabetine sahne olacak yarışma için hazırlıklar başladı. 30 Haziran Pazar günü Caddebostan sahilinde gerçekleştirilecek etkinlik için başvurular 1 Nisan tarihine kadar devam ediyor.
1.07.2020Diğer
Red Bull Uçuş Günü İstanbul’a geri dönüyor
Red Bull Uçuş Günü İstanbul’a geri dönüyorPilot olma hayali kuran yaratıcı ve cesur uçuş tutkunlarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olan Red Bull Uçuş Günü 6 yıl aradan sonra İstanbul’u kanatlar altına almaya geliyor. 30 Haziran Pazar günü Caddebostan’da gerçekleştirilecek 4. Red Bull Uçuş Günü’ne kendilerinin tasarlayıp ürettiği uçuş araçları ile katılacak yaratıcı pilotlar için başvurular başladı.

Benzer Haber Etiketleri

Red BullRed Bull Uçuş Günüuçuş günütürkiyeCaddebostan Plajı

Red Bull Uçuş Günü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.