Uçuş Günü

Uçuş Günü

Son dakika Uçuş Günü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Uçuş Günü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Uçuş Günü haber sayfamızda...

Uçuş Günü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.916 uçuş günü haberi bulunmuştur.
Red Bull Uçuş Günü 200 bini aşkın kişinin katılımıyla İstanbul'u uçuş moduna aldı
Red Bull Uçuş Günü 200 bini aşkın kişinin katılımıyla İstanbul'u uçuş moduna aldıUçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olan 5. Red Bull Uçuş Günü, Caddebostan'da gerçekleşti. Uçuş araçlarını hazırlayan 30 takım, birbirinden ilginç uçuş araçları ve kostümleriyle uçma hayalini gerçekleştirdi.
14.08.2022Diğer
Red Bull Uçuş Günü yoğun katılımla İstanbul'da yapıldı
Red Bull Uçuş Günü yoğun katılımla İstanbul'da yapıldıYaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olan Red Bull Uçuş Günü, İstanbul'da gerçekleştirildi.
14.08.2022Diğer
Red Bull Uçuş Günü yoğun katılımla İstanbul'da yapıldı
Red Bull Uçuş Günü yoğun katılımla İstanbul'da yapıldıYaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olan Red Bull Uçuş Günü, İstanbul'da gerçekleştirildi.
14.08.2022Haber Bülteni
İstanbul'da Red Bull Uçuş Günü şöleni
İstanbul'da Red Bull Uçuş Günü şöleniCesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü, İstanbul’u uçuş moduna almaya hazırlanıyor.
12.08.2022Diğer
Dünya şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu jüri koltuğunda
Dünya şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu jüri koltuğundaSon Dünya Superbike Şampiyonası şampiyonu Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 5. Red Bull Uçuş Günü’nde jüri koltuğunda oturacak.
4.08.2022Su Sporları
'Uçuş Günü' deneyimi
'Uçuş Günü' deneyimiAkasya, 5. Red Bull Uçuş Günü öncesinde, 1-7 Ağustos tarihleri arasında uçuş meraklılarına eğlenceli bir deneyim yaşatacak.
2.08.2022Su Sporları
Red Bull Uçuş Günü'ne 15 gün kaldı
Red Bull Uçuş Günü'ne 15 gün kaldıYaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü’ne 15 gün kaldı. Uçuş araçlarını hazırlamaya başlayan 38 takım, birbirinden ilginç ve fantastik uçuş araçları ve kostümleriyle uçma hayalini gerçekleştirecek.
29.07.2022Su Sporları
Dario Costa’dan Red Bull Uçuş Günü’nde gösteri uçuşu
Dario Costa’dan Red Bull Uçuş Günü’nde gösteri uçuşuYaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Uçuş Günü’ne dünyanın en önemli akrobasi pilotlarından biri olarak kabul edilen Red Bull sporcusu Dario Costa konuk olacak.
22.07.2022Diğer
Red Bull Uçuş Günü ABD’yi uçuş moduna aldı
Red Bull Uçuş Günü ABD’yi uçuş moduna aldıYaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olan Red Bull Uçuş Günü, ABD’nin Wisconsin eyaletinde ilk defa düzenlendi. Fantastik uçuş araçları hazırlayan 36 takım, birbirinden tarz kostümleriyle 50 bin seyircinin önünde uçtu. Yarışmanın birincisi Fight For Your Right to Party, ikincisi Farmers Incorporated, üçüncüsü ise Bear Naked Chonkers takımları oldu. Bu eğlenceyi İstanbul’da da takip etmek isteyenler için 5. Red Bull Uçuş Günü, 14 Ağustos Pazar günü Caddebostan sahilinde gerçekleşecek.
20.07.2022Haber Bülteni
Red Bull sporcuları Uçuş Günü’nde
Red Bull sporcuları Uçuş Günü’ndeYaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü’ne Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Ali Türkkan, Ayşe Begüm Onbaşı, Hazal Nehir, Bora Altıntaş, Kübra Dağlı, Berke Dikişçioğlu, İsmail Can Yerinde, Can Öncü ve Deniz Öncü konuk olacak.
27.06.2022Diğer
Red Bull sporcuları, Uçuş Günü’ne konuk olacak
Red Bull sporcuları, Uçuş Günü’ne konuk olacakYaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Uçuş Günü’ne Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Ali Türkkan, Ayşe Begüm Onbaşı, Hazal Nehir, Bora Altıntaş, Kübra Dağlı, Berke Dikişçioğlu, İsmail 'Isopowerr' Can Yerinde, Can Öncü ve Deniz Öncü konuk olacak. 2019 yılında Bostancı Sahili’nde 200 bin kişiyi ağırlayan etkinlikte bu sene de ilginç ve fantastik uçuş araçlarını hazırlayan takımlar, birbirinden tarz kostümleriyle Red Bull sporcuları ve yüzbinlerce seyircinin önünde uçma hayalini gerçekleştirecek.
27.06.2022Su Sporları
Uçuş Günü 5'inci kez düzenlenecek
Uçuş Günü 5'inci kez düzenlenecekYaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü’ne katılacak 40 takım, birbirinden ilginç ve fantastik uçuş araçları ve kostümleriyle uçma hayalini gerçekleştirecek. Üç yıl aradan sonra, İstanbul’u beşinci kez uçuş moduna alacak olan Red Bull Uçuş Günü, 14 Ağustos Pazar günü Caddebostan Sahili'nde gerçekleşecek.
20.05.2022Su Sporları
Uçuş Günü’nde uçacak 40 takım belli oldu
Uçuş Günü’nde uçacak 40 takım belli olduYaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü’ne katılacak 40 takım belli oldu. 17 Ocak’ta başlayan 5. Red Bull Uçuş Günü kayıtlarına rekor başvuru olurken, jürinin oylarının ardından 40 takım yarışma hakkını elde etti.
28.04.2022Diğer
5. Red Bull Uçuş Günü kayıtları rekor başvuruyla kapandı
5. Red Bull Uçuş Günü kayıtları rekor başvuruyla kapandıCesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak 5. Red Bull Uçuş Günü’nün kayıtları rekor katılımla sona erdi. 17 Ocak’ta başlayan 5. Red Bull Uçuş Günü kayıtlarına 2 bin 715 takım başvurdu.
15.04.2022Diğer
Uçuş Günü için uçuş aracı tasarlama atölyesi kuruluyor
Uçuş Günü için uçuş aracı tasarlama atölyesi kuruluyorYaratıcı ve cesur uçuş meraklılarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak Red Bull Uçuş Günü öncesinde uçuş aracı yapacaklar için atölye düzenlenecek. Onaranlar Kulübü’yle yapılan iş birliği kapsamında gerçekleştirilecek workshop, 10 Nisan Pazar günü Impact Hub İstanbul’da hayata geçirilecek.
6.04.2022Su Sporları
Red Bull Uçuş Günü'nde kayıtlar uzatıldı
Red Bull Uçuş Günü'nde kayıtlar uzatıldı3 yıl aradan sonra İstanbul'a geri dönecek olan Red Bull Uçuş Günü'nde başvurular, 15 Nisan'a kadar uzatıldı.
10.03.2022Diğer
Türkiye’de bu sene yapılacak en ilginç spor organizasyonları
Türkiye’de bu sene yapılacak en ilginç spor organizasyonlarıSpor denildiğinde herkesin aklına ilk olarak futbol, basketbol, voleybol ve motor sporları geliyor. Ancak Türkiye’de her sene düzenlenen öyle ilginç spor etkinlikleri var ki izleyenler adrenaline ve heyecana doyuyor. İşte bu sene de izleyenleri büyüleyecek spor organizasyonları…Red Bull Uçuş günüİlk olarak 1992 yılında Avusturya'nın başkenti Viyana'da düzenlenen Red Bull Uçuş Günü, gördüğü büyük ilginden sonra tüm dünyaya yayıldı. Türkiye'ye ilk kez 2008'de 'Flugtag' adıyla gelen Red Bull Uçuş Günü’nde Türkiye rekoru 30.9 metrelik atlayışıyla Angara Börds takımının elinde bulunuyor. İstanbul'da en son 2019 yılında Caddebostan'da gerçekleştirilen etkinliği 200 bini aşkın kişi takip etmiş ve Coffee Lovers takımı Türkiye birincisi olmuştu. 5 Haziran Pazar günü Caddebostan’da gerçekleştirilecek Kayak severler Uludağ’da heyecana doyacakTürkiye’nin en heyecan verici kış sporu etkinliği Homerun, 5 Mart 2022 Cumartesi günü Bursa’yı ele geçirecek. Türkiye’de ilk kez 2020 yılında gerçekleştirilen Red Bull Homerun, Kartalkaya, Uludağ, Erciyes ve Palandöken’de kayak severleri bir araya getirmişti. Bu sene Kuşaklıkaya Pisti’nde düzenlenecek etkinlikte yüzlerce ekstrem spor ve adrenalin tutkunu, Uludağ’da bir araya gelecek. Ardeşen’de tahta arabaların nefes kesen yarışıGeçmişi çok eski yıllara dayanan, son 12 yıldır Red Bull Formulaz adı altında düzenlenen yarışlarda tahta arabalar milyon dolarlık Formula 1 araçlarına adeta taş çıkarıyor. Her yıl Rize’nin Ardeşen ilçesine bağlı Tunca beldesinde düzenlenen yarışa bu sene de büyük ilgi görmesi bekleniyor.Kabotaj Bayramlarının vazgeçilmeziTürkiye’nin en geleneksel ve eğlenceli yarışlarından biri olan Yağlı Direk tüm heyecanı ve neşesiyle bu sene de yeni yarışmacılarını bekliyor. Kabotaj Bayramlarının klasikleşmiş etkinliği olan ve Red Bull Yağlı Direk olarak gerçekleştirilen mücadele, bu sene bir kez daha adrenalin ve tutkuyu bir araya getirecek. Türkiye’nin en geleneksel ve eğlenceli yarışlarından biri olan Red Bull Yağlı Direk tüm heyecanı ve neşesiyle bu sene de yeni yarışmacılarını bekliyor. Kabotaj Bayramlarının klasikleşmiş etkinliği olan ve Red Bull Yağlı Direk olarak gerçekleştirilen mücadele, bu sene bir kez daha adrenalin ve tutkuyu bir araya getirecek. Katılımcıların 40 derecelik bir açıyla yerleştirilmiş ve yağa bulanmış kütüğün ucundaki Türk Bayrağı’nı almaya çalıştıkları etkinlik yine 1 Temmuz’da gerçekleştirilecek.
25.02.2022Diğer Sporlar
Red Bull Uçuş Günü’ne kayıtlar devam ediyor
Red Bull Uçuş Günü’ne kayıtlar devam ediyorYaratıcı ve cesur uçuş tutkunlarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak Red Bull Uçuş Günü için hazırlıklar sürüyor. Üç yıl aradan sonra İstanbul’u uçuş moduna alacak olan 5. Red Bull Uçuş Günü’ne başvurular 13 Mart tarihine kadar devam ediyor.
17.02.2022Diğer
Red Bull Uçuş Günü İstanbul’u uçuş moduna almaya geliyor!
Red Bull Uçuş Günü İstanbul’u uçuş moduna almaya geliyor!Yaratıcı ve cesur uçuş tutkunlarının birbirinden eğlenceli şovlarına sahne olacak Red Bull Uçuş Günü 3 yıllık aranın ardından geri dönüyor. 5 Haziran Pazar günü Caddebostan’da gerçekleştirilecek 5. Red Bull Uçuş Günü’ne kendilerinin tasarlayıp ürettiği uçuş araçları ile katılacak yaratıcı pilotlar için başvurular başladı. 5. Red Bull Uçuş Günü ile ilgili detaylı bilgi redbullucusgunu.com adresinde.
17.01.2022Diğer
Red Bull M.E.O. Dünya Finalleri’nin ev sahibi olan sanal İstanbul kapılarını açtı
Red Bull M.E.O. Dünya Finalleri’nin ev sahibi olan sanal İstanbul kapılarını açtıRed Bull M.E.O.’nun Dünya Finalleri’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanan İstanbul’un en güzel noktaları sanal dünyaya aktarılıyor.
17.03.2021E-Spor
Dünyanın en ilginç yarışmaları
Dünyanın en ilginç yarışmalarıYarışlar ve taşıdıkları yüksek dozdaki heyecan insanları bu etkinliklere büyük bir merakla bağlanmasını sağlıyor. Olimpiyatların çıkışı da bu haz duygusundan gelir. Dünyanın çeşitli noktalarında bu haz duygusunu besleyen ve aslında kültürlerin geleneklerini ve o kültüre ait insanların duygularını, özelliklerini yansıtan çok ilginç yarışmalar da asırlardır varlığını sürdürüyor. İşte onlardan birkaçı…
18.02.2021Tatil
Dario Costa: "En unutamadığım ülke Türkiye"
Dario Costa: "En unutamadığım ülke Türkiye"Dünyanın en önemli akrobasi uçuşu pilotlarından biri olan Dario Costa, Red Bull Sky Tour kapsamında gerçekleştirdiği benzersiz uçuş gösterileri ile herkesin gözlerini gökyüzüne çevirdi.
13.10.2020Diğer
Sky Tour şovu izleyenleri kanatlandırdı
Sky Tour şovu izleyenleri kanatlandırdıRed Bull Sky Tour benzersiz uçuş gösteriyle herkesin gözünün gökyüzüne çevrilmesini sağladı. Yaklaşık iki hafta içinde Marmaris, İstanbul ve Gaziantep’te gösteri uçuşları gerçekleştiren Red Bull pilotu Dario Costa, hız ve dengeyi akrobatik uçuşlarıyla birleştirdiği benzersiz şovlara imza attı.
2.10.2020Diğer
THY, Kanada'dan 4. tahliye uçuşunu 8 Haziran'da gerçekleştirecek
THY, Kanada'dan 4. tahliye uçuşunu 8 Haziran'da gerçekleştirecekTürk Hava Yolları'nın (THY) Kanada’daki Türk vatandaşlarının tahliyesi için 8 Haziran'da özel sefer düzenleyeceği bildirildi.
6.06.2020Ekonomi
THY 10 Haziran'da Los Angeles'a özel sefer düzenleyecek
THY 10 Haziran'da Los Angeles'a özel sefer düzenleyecekTürk Hava Yolları (THY), yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını dolayısıyla ABD’de kalan Türk vatandaşlarının yurda dönmesi için Los Angeles'tan 10 Haziran'da özel sefer düzenleyecek.
6.06.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Uçuş Günü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.