Refah Partisi

Refah Partisi

Son dakika refah partisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan refah partisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan refah partisi haber sayfamızda...

Refah Partisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.743 refah partisi haberi bulunmuştur.
"101 yıllık Cumhuriyet tarihinde ilk defa milli gelirimiz 1 trilyon doları aştı"
"101 yıllık Cumhuriyet tarihinde ilk defa milli gelirimiz 1 trilyon doları aştı" Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, "101 yıllık Cumhuriyet tarihinde ilk defa milli gelirimiz 1 trilyon doları aştı. 1 trilyon 100 milyar dolara yükseldi. Kişi başına düşen milli gelirde ise 13 bin 110 dolara yükseldi. Bu Türkiye'yi üst ülkeler ligine doğru taşıyacak" dedi.
29.02.2024 Ekonomi
Çelik: Vereceğimiz en büyük mesaj belediyelerin hepsine imza atmamızdır
Çelik: Vereceğimiz en büyük mesaj belediyelerin hepsine imza atmamızdır AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yeniden Refah Partisi’nden istifa edip AK Parti’ye geçen Yüreğir İlçe Örgütü üyelerinin katılım törenine katıldı.
29.02.2024 Gündem
CHP Genel Başkanı Özel: Bunların gücünü dengelemenin tek yolu Türkiye İttifakı'dır
CHP Genel Başkanı Özel: Bunların gücünü dengelemenin tek yolu Türkiye İttifakı'dır CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Bir korku ve suç ittifakıdır Cumhur İttifakı. Bunların gücünü dengelemenin tek yolu 31 Mart'ta Türkiye İttifakı'dır. Biz Türkiye İttifakı'ndayız" dedi.
27.02.2024 Gündem
Fatih Erbakan: Seçimlere son derece iddialı bir şekilde giriyoruz
Fatih Erbakan: Seçimlere son derece iddialı bir şekilde giriyoruz Partisinin Kağıthane'deki seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Bursa, Samsun, Elazığ, Yozgat, Şanlıurfa, Malatya ve İstanbul'da seçimlere son derece iddialı bir şekilde giriyoruz." dedi.
24.02.2024 Gündem
2.Abdülhamid ve V.Murad'ın torunundan Atatürk’e hakarete tepki
2.Abdülhamid ve V.Murad'ın torunundan Atatürk’e hakarete tepki 2.Abdülhamid’in beşinci kuşak torunu Berna Sultan Osmanoğlu’nun 17 Şubat’ta İstanbul’da yapılan düğününde, nikah şahitlerinden eski Refah Partisi Milletvekili Şevki Yılmaz’ın Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret etmesiyle ilgili tartışmalar sürüyor.
24.02.2024 Gündem
‘Erbakan bizi hayal kırıklığına uğrattı’
‘Erbakan bizi hayal kırıklığına uğrattı’ BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin genel merkez binasında düzenlediği basın toplantısında konuştu.
22.02.2024 Gündem
SONAR'ın son İstanbul anketi! Hakan Bayrakçı Kurum ile İmamoğlu'nun oy oranlarını açıkladı
SONAR'ın son İstanbul anketi! Hakan Bayrakçı Kurum ile İmamoğlu'nun oy oranlarını açıkladı Yerel seçimlere sayılı günler kala SONAR Araştırma Şirketi kurucusu, kamuoyu araştırmacısı Hakan Bayrakçı, Murat Kurum ve Ekrem İmamoğlu'nun oy oranlarına ilişkin anket sonuçlarını açıkladı.
21.02.2024 Gündem
YRP’de Suat Pamukçu istifa etti
YRP’de Suat Pamukçu istifa etti Yeniden Refah Partisi Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Suat Pamukçu kurucuları arasında yer aldığı partiden istifa ettiğini duyurdu.
21.02.2024 Gündem
MHP ile 59 il ve 117 ilçede işbirliği: Cumhur’da  bu kez parçalı ittifak
MHP ile 59 il ve 117 ilçede işbirliği: Cumhur’da bu kez parçalı ittifak Siyasi partiler, yerel seçimlere ilişkin aday listelerini dün YSK’ya teslim etti.
21.02.2024 Gündem
Fatih Erbakan: Maden kazasının sonuna kadar araştırılması gerekir
Fatih Erbakan: Maden kazasının sonuna kadar araştırılması gerekir Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Erzincan'ın İliç ilçesinde toprak kayması sonucu yaşanan maden kazasına ilişkin, "İhmal iddialarının mutlaka sonuna kadar araştırılması ve varsa sorumluların ortaya çıkarılması gerekir" dedi.
15.02.2024 Gündem
150 yıldır tek ailenin yönettiği ilçe: İlk belediye başkanı benim babamın dedesiydi
150 yıldır tek ailenin yönettiği ilçe: İlk belediye başkanı benim babamın dedesiydi 1874 yılında kurulan ilçe belediyesinin ilk başkanı olan Sarıalizade Ömer Lütfü Bey bu görevi 52 yıl sürdürmesiyle başlayan gelenek 150 yıldır devam ediyor. 44 bin 527 nüfuslu ilçede belediye başkanı isimleri değişse de belediye başkanlarının soyadları hep aynı kaldı.
15.02.2024 Gündem
Siyaset vatandaşı duyma sanatıdır
Siyaset vatandaşı duyma sanatıdır Hatay’da adayın değişip değişmeyeceğinin sorulması üzerine Özel, “Lütfü Bey’e yönelik sitem cümlelerini duyduk. Milletin sesini duymak için sandıktan önceki en önemli gösterge anketlerdir. Anketlerde bir şey görürsek müdahale ederiz” dedi.
12.02.2024 Gündem
Yeniden Refah adaylarını açıkladı
Yeniden Refah adaylarını açıkladı Yeniden Refah Partisi, adaylarını kamuoyuna duyurdu. Genel Başkan Fatih Erbakan, İstanbul’u, Necmettin Erbakan’ın damadı Mehmet Altınöz’e emanet etti.
11.02.2024 Gündem
Yeniden Refah İstanbul, Ankara ve İzmir adaylarını açıkladı
Yeniden Refah İstanbul, Ankara ve İzmir adaylarını açıkladı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, aralarında İstanbul, Ankara ve İzmir'in de bulunduğu 25'i büyükşehir, 70 ilin belediye başkan adayını açıkladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne Cemal Arıkan başkan adayı oldu.
10.02.2024 Gündem
Ankara'da bazı yollar trafiğe kapatılacak
Ankara'da bazı yollar trafiğe kapatılacak Ankara Emniyet Müdürlüğü, şehirde düzenlenecek bazı organizasyonlar nedeniyle trafiğe kapatılacak yolları açıkladı.
9.02.2024 Gündem
AK Parti, Yeniden Refah ile neden anlaşamadı? Masada konuşulan iller ortaya çıktı
AK Parti, Yeniden Refah ile neden anlaşamadı? Masada konuşulan iller ortaya çıktı Seçim gündemine ilişkin konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Yeniden Refah Partisi ile yapılan görüşmelere ilişkin son bilgileri aktardı.
9.02.2024 Haberler
AK Parti, Yeniden Refah ile neden anlaşamadı? Masada konuşulan iller ortaya çıktı
AK Parti, Yeniden Refah ile neden anlaşamadı? Masada konuşulan iller ortaya çıktı Seçim gündemine ilişkin konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Yeniden Refah Partisi ile yapılan görüşmelere ilişkin son bilgileri aktardı.
9.02.2024 Gündem
YRP seçime tek başına giriyor
YRP seçime tek başına giriyor Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, AK Parti ile yürütülen seçim işbirliği müzakerelerin ardından dün açıklama yaptı.
4.02.2024 Gündem
Yeniden Refah Partisi'nden yerel seçim kararı
Yeniden Refah Partisi'nden yerel seçim kararı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "31 Mart seçimlerinde herhangi ittifak yapmamak; Ankara, İstanbul ve İzmir’de kendi adaylarımızı gösterme yönünde karar almış bulunuyoruz" dedi.
3.02.2024 Gündem
AK Parti’den YRP’ye sürpriz ziyaret
AK Parti’den YRP’ye sürpriz ziyaret 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi partiler il ve ilçe adaylarını açıklamaya devam ederken AK Parti ile Yeniden Refah Partisi (YRP) hattı yeniden hareketlendi.
2.02.2024 Gündem
Yeniden Refah Partisi'nden ittifak açıklaması
Yeniden Refah Partisi'nden ittifak açıklaması Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, Genel Başkan Fatih Erbakan başkanlığında gerçekleştirilen Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu
30.01.2024 Gündem
YEREL SEÇİM OY PUSULASI 2024 🗳 Partilerin oy pusulasındaki yerleri | Hangi parti pusulada kaçıncı sırada? 31 Mart Yerel Seçimleri oy pusulası sıralaması
YEREL SEÇİM OY PUSULASI 2024 🗳 Partilerin oy pusulasındaki yerleri | Hangi parti pusulada kaçıncı sırada? 31 Mart Yerel Seçimleri oy pusulası sıralaması Belediye Seçimleri için partilerin oy pusulasındaki yerleri kura çekimi ile belirlendi. 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri'ne ise 35 parti katılacak. YSK Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin oy pusulasındaki konumları netleşti. İşte, 31 Mart Yerel Seçimleri partilerin oy pusulasındaki sıralaması...
29.01.2024 Bilgi Rehberi
YSK'da kura çekimi: Hangi parti kaçıncı sırada?
YSK'da kura çekimi: Hangi parti kaçıncı sırada? 31 Mart Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne katılacak siyasi partilerin oy pusulasındaki yerlerini belirlemek için kura çekimi yapıldı.
27.01.2024 Haberler
YSK'da kura çekimi: Hangi parti kaçıncı sırada?
YSK'da kura çekimi: Hangi parti kaçıncı sırada? 31 Mart Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne katılacak siyasi partilerin oy pusulasındaki yerlerini belirlemek için kura çekimi yapıldı.
27.01.2024 Gündem
‘Değerlendirmeler sürüyor’
‘Değerlendirmeler sürüyor’ Yeniden Refah Partisi’nden (YRP) yerel seçimde İstanbul’da aday çıkarmayacakları ve Cumhur İttifakı adayı Murat Kurum’u destekleyecekleri iddiasına ilişkin açıklama yapıldı.
25.01.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Refah Partisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.