Revize

Revize

Son dakika Revize haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Revize gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Revize haber sayfamızda...

Revize

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.684 revize haberi bulunmuştur.
İşte MHK’nin yol haritası! Ferhat Gündoğdu açıkladı
İşte MHK’nin yol haritası! Ferhat Gündoğdu açıkladıMHK Başkanı Ferhat Gündoğdu’dan temel bazı beklentiler var. En önemlisi erozyona uğrayan adalet ve güven duygusunun kazanılması. Atamalarda özen gösterilmesi, baskılar karşısında dik durması. Hakemlere farklı yöntemlerle uygulanan haksız linç kampanyalarının sonlandırması. Açık ve şeffaf davranması, işlerine karışılmasına izin vermemesi.
23.01.2022Süper Lig
Derin düşünceler içinden geçiyoruz
Derin düşünceler içinden geçiyoruzÖzellikle yükselen burcunuzu okumalısınız
21.01.2022Astroloji
BoJ enflasyon beklentilerini yükseltti
BoJ enflasyon beklentilerini yükselttiJaponya Merkez Bankası (BoJ) bugün gerçekleştirdiği para politikası toplantısında 2022 ve 2023 mali yılları için enflasyon tahminlerini yukarı yönlü revize etti.
18.01.2022Uzmanpara
Son depremler Kandilli: 15 Ocak Van'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde deprem oldu?
Son depremler Kandilli: 15 Ocak Van'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde deprem oldu?Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü haberlerini yakından takip ediyor. Bulunduğunuz bölgede deprem olup olmadığını sorgulamak için deprem listesini kontrol edebiliyorsunuz. İşte 15 Ocak son depremler listesi.
15.01.2022Gündem
Konut satışlarında 2021 rekor yılı oldu
Konut satışlarında 2021 rekor yılı oldu2021 yılı konut satışlarında tüm zamanların ikinci zirvesini getirdi. Yabancılara yapılan konut satışlarında ise yıllık rekor geldi.
15.01.2022Ekonomi
'Avrupa'da gaz fiyatları yükselebilir'
'Avrupa'da gaz fiyatları yükselebilir'Danışmanlık firması Wood Mackenzie perşembe günü yaptığı açıklamada Avrupa'da doğal gaz fiyatlarının hava koşulları, arz ve Kuzey Akım 2 gelişmelerine bağlı olarak bu kış 'önemli ölçüde' artma potansiyelinin hala devam ettiğini söyledi.
14.01.2022Uzmanpara
Son Depremler 12 Ocak: Kandilli deprem mi oldu? Deprem listesi sorgula AFAD
Son Depremler 12 Ocak: Kandilli deprem mi oldu? Deprem listesi sorgula AFADSon dakika depremler listesi. AFAD, saat 00:34 sıralarında Elazığ'da 4.0 büyüklüğünde deprem olduğunu bildirdi. Deprem Palu içesi merkez üssü olarak belirlendi. İşte bugün meydana gelen son depremler. 12 Ocak deprem listesi.
11.01.2022Gündem
'İşin başında yüzde 50'yi cebe koyun!' Evde hayatta kalma dersleri
'İşin başında yüzde 50'yi cebe koyun!' Evde hayatta kalma dersleriFreelance çalışma sistemi hem dünyada hem de Türkiye’de gittikçe büyüyor. Kişinin kendi işine yapmasına olanak sağlayan freelance pazarı, her gün sayısız birçok insanı kendine çekiyor. Ancak freelance çalışanlar için işin rengi pek de toz pembe değil.
11.01.2022Gündem
ABD'de tarım dışı istihdam beklentilerin altında kaldı
ABD'de tarım dışı istihdam beklentilerin altında kaldıABD Çalışma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre geçen ay tarım dışı istihdam 199 bin oldu. Ekonomistlerin beklentisi istihdamın 422 bin artacağı yönündeydi.
7.01.2022Uzmanpara
Etiyopya Hakkında Bilgiler; Etiyopya Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Etiyopya Hakkında Bilgiler; Etiyopya Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıHristiyanlık dinine mensup olma yönünden dünyanın ilk milletlerinden birisi olan Etiyopya, en eski medeniyetlerden birisidir. Güzel manzaralardan, antik kentlere kadar birçok yapıya ev sahipliği yapan Etiyopya, bu yönden önemli seviyelerde turist ağırlıyor. Etiyopya ülkesi nerede bulunuyor, sahip olduğu nüfus ne kadardır, kullandığı para birimi hangisi, resmi dili nedir sorularının yanıtlarını derledik.
6.01.2022Tatil
Cennet koy için sevindiren karar
Cennet koy için sevindiren kararGökçeada’da yapılaşma tehdidi altında olan Yıldızkoy için güzel bir karar çıktı. Gökçeada Belediye Meclisi'nden geçen imar planı, Çanakkale Kültür Varlıkları Koruma Kurulu tarafından iade edildi. Karar sevinçle karşılandı.
6.01.2022Gündem
ABD'de özel sektör istihdamı arttı
ABD'de özel sektör istihdamı arttıABD'nin bordrolar üzerinden hesaplanan ve istihdam verileri için öncü gösterge olarak kabul edilen özel sektör istihdamı piyasa tahminlerinin üzerinde artış gösterdi.
5.01.2022Uzmanpara
Yakın tehlike global enflasyon
Yakın tehlike global enflasyonDünya ekonomilerinde Kovid-19 salgın hastalığı ile birlikte piyasalara enjekte edilen nakit, ekonomileri rahatlatırken enflasyona yol açtı. Global ölçekte son 30 yılın zirvesine tırmanan enflasyonun geçici değil, yapışkan olma tehlikesi korunma önlemlerini zorunlu kılıyor.
Son depremler listesi! Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu?
Son depremler listesi! Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu?Ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından depreme ilişkin veriler vatandaşlar ile paylaşılmaya devam ediyor. Son olarak Akdeniz Alanya açıklarında sabah saatlerinde meydana gelen 5.3 şiddetindeki deprem korku ve paniğe neden oldu. İşte son depremler listesi..
5.01.2022Gündem
BoJ enflasyon tahminini revize edebilir
BoJ enflasyon tahminini revize edebilirJaponya Merkez Bankası (BoJ), 2022 mali yılı için enflasyon tahminini yukarı yönlü revize edebilir.
5.01.2022Uzmanpara
S&P 500 için yıl sonu tahminini yükseltti
S&P 500 için yıl sonu tahminini yükselttiCitigroup Stratejisti Scott Chronert, S&P 500 endeksi için 2022 yıl sonu tahminini yılın ilk 2 günündeki hareketlerin ardından yukarı yönlü revize etti.
5.01.2022Uzmanpara
'Yasaklı ırk' dramı! Ömür boyu 5-10 metrekarelik kafeste yaşıyorlar
'Yasaklı ırk' dramı! Ömür boyu 5-10 metrekarelik kafeste yaşıyorlarEdirne’nin Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki yasaklı ırktan 10 köpek, ömür boyu burada yaşam sürecek. Veteriner hekim Hasan Nural, "Bu hayvanları kafeslerine tek başlarına koyuyoruz. Yanına bir hayvan koyamıyoruz çünkü kavga ediyorlar. Ömür boyu 5-10 metrekarelik kafeste yaşamak zorunda kalıyorlar. Hayvan için bu iyi bir şey değil ama mevzuat böyle olduğu için yapabileceğimiz bir şey yok" dedi.
5.01.2022Gündem
Harita kıpkırmızı ancak Danimarkalı uzmanın çıkışı ses getirdi! Salgının bitiş tarihini verdi
Harita kıpkırmızı ancak Danimarkalı uzmanın çıkışı ses getirdi! Salgının bitiş tarihini verdiKoronavirüsün omicron varyantı dünyada hızla yayılmaya devam ediyor. Artan vaka sayılarıyla ülkeler zor günlerden geçiyor. Uzmanlar, omicronun salgını 'ehlileştirerek' yeni dalgalarına son verecek varyant olacağını söylüyor. İşte haberin ayrıntıları...
4.01.2022Gündem
226 bin dosya uzlaşıyla kapandı
226 bin dosya uzlaşıyla kapandıCeza hukukunda alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemi olan uzlaştırma yoluyla 2021 yılında 226 bin 319 dosya mahkemeye gitmeden anlaşma ile sonuçlandı.
4.01.2022Gündem
İhracatta rekor yılı
İhracatta rekor yılıTürkiye'nin 2021 ihracatı 225.3 milyar doları aşarak rekor kırdı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 2022 yılı ihracat hedefini 250 milyar dolara yükselttiklerini söyledi.
4.01.2022Ekonomi
2021 yılı ihracatında rekor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması
2021 yılı ihracatında rekor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021 yılı dış ticaret rakamlarını açıkladı. 2021 yılı ihracatında rekor kırıldığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Büyük bir gurur ve memnuniyetle ifade etmek isterim ki 2021 yılı toplam ihracatımız geçen yıla göre yüzde 32,9 artışla 225 milyar 368 milyon dolar olarak gerçekleşmiştir' dedi.
3.01.2022Haberler
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.01.2022Oyun
2021 yılı ihracatında rekor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması
2021 yılı ihracatında rekor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021 yılı dış ticaret rakamlarını açıkladı. 2021 yılı ihracatında rekor kırıldığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Büyük bir gurur ve memnuniyetle ifade etmek isterim ki 2021 yılı toplam ihracatımız geçen yıla göre yüzde 32,9 artışla 225 milyar 368 milyon dolar olarak gerçekleşmiştir' dedi.
3.01.2022Ekonomi
‘Maliyetlerin düşmesi sektörü canlandırır’
‘Maliyetlerin düşmesi sektörü canlandırır’Müteahhitler Federasyonu (MÜFED) Başkanı ve İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Kahraman, inşaatın önemli girdilerinden biri olan plastik doğrama sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın bayilerine yolladığı son 3 listesini geri çekerek, yaklaşık yüzde 30 indirime gittiğini söyledi.
3.01.2022Ege
Sürdürülebilirlik için Turkcell’e yeni kaynak
Sürdürülebilirlik için Turkcell’e yeni kaynakTurkcell, BNP Paribas ile imzaladığı anlaşma sayesinde 2019’da tahsis ettiği sürdürülebilir endeksli kredinin tutarını artırdı ve vadesini uzattı.
26.12.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Revize ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.