Rezerv

Rezerv

Son dakika Rezerv haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Rezerv gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Rezerv haber sayfamızda...

Rezerv

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.210 rezerv haberi bulunmuştur.
Fitch, Çin'in kredi notu görünümünü düşürdü
Fitch, Çin'in kredi notu görünümünü düşürdü Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Çin'in kredi notunu teyit ederken, görünümünü aşağı yönlü revize etti.
10.04.2024 Uzmanpara
Piyasalar için erken bayram
Piyasalar için erken bayram BIST 100 Endeksi günü 9.618 puandan tamamlayarak yeni rekora imza attı. Günlük kazanç yüzde 5.5’e yaklaştı. Borsada işlemler bayram öncesi pazartesi ve salı da sürecek.
6.04.2024 Ekonomi
Şimşek dış ticaret rakamlarını değerlendirdi
Şimşek dış ticaret rakamlarını değerlendirdi Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek sosyal medya hesabından dış ticaret rakamlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
5.04.2024 Uzmanpara
Bakan Şimşek:  Artan dış kaynak girişi makro finansal istikrarımızı güçlendiriyor
Bakan Şimşek: Artan dış kaynak girişi makro finansal istikrarımızı güçlendiriyor Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek sosyal medya hesabından dış ticaret rakamlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
5.04.2024 Ekonomi
Merkez Bankası'nın rezervleri belli oldu
Merkez Bankası'nın rezervleri belli oldu Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) toplam rezervleri üst üste 11'inci haftasında da geriledi ve geçen haftayı 718 milyon dolar düşüşle tamamladı.
4.04.2024 Uzmanpara
Merkez Bankası rezervlerini açıkladı
Merkez Bankası rezervlerini açıkladı Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın döviz rezervleri düşüşünü sürdürdü.
4.04.2024 Ekonomi
Güney Kore'nin döviz rezervleri arttı
Güney Kore'nin döviz rezervleri arttı Güney Kore'nin döviz rezervleri yılın ilk iki ayında görülen gerilemeyi mart ayında sonlandırdı.
3.04.2024 Uzmanpara
BIST'ten altın ithalatı kotasıyla ilgili karar
BIST'ten altın ithalatı kotasıyla ilgili karar Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası Direktörlüğü, işlenmemiş altın ithalat kota dağılımında değişiklik yaptı.
29.03.2024 Uzmanpara
Son dakika: Bakan Bayraktar duyurdu! Karadeniz'de yeni keşif kuyusu
Son dakika: Bakan Bayraktar duyurdu! Karadeniz'de yeni keşif kuyusu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Bayraktar yaptığı açıklamada "Nisan ayında elektrik ve doğalgaz fiyatlarında değişiklik olmayacak" ifadelerini kullandı. Bakan Bayraktar, Fatih Sondaj Gemisi'nin Karadeniz’de yeni bir keşif kuyusu kazmaya başladığını açıkladı.
28.03.2024 Ekonomi
Merkez Bankası'nın rezervleri azaldı
Merkez Bankası'nın rezervleri azaldı Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) toplam rezervleri 22 Mart ile biten haftada 4 milyar 53 milyon dolar azaldı.
28.03.2024 Uzmanpara
Merkez Bankası'nın rezervleri belli oldu
Merkez Bankası'nın rezervleri belli oldu Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın rezervleri 4 milyar 53 milyon dolar düşüş gösterdi.
28.03.2024 Ekonomi
S&P, ABD'nin notunu teyit etti
S&P, ABD'nin notunu teyit etti Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu S&P Global, ABD'nin kredi notunu teyit etti.
28.03.2024 Uzmanpara
'KOBİ OSB’ler Bursa’yı çok daha rekabetçi bir yapıya kavuşturacak'
'KOBİ OSB’ler Bursa’yı çok daha rekabetçi bir yapıya kavuşturacak' Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Kuş, imalatçı firmaların uzun yıllardan bu yana dile getirdikleri KOBİ OSB projesinin BTSO ve Bursa Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde kentin geleceği için dönüm noktası olacak stratejik bir hamleye dönüştüğünü söyledi.
27.03.2024 Ekonomi
Bakan Özhaseki: Arı gibi çalışıyoruz
Bakan Özhaseki: Arı gibi çalışıyoruz Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, deprem bölgesinde bin şantiyede 110 bin kişilik ekiple çalıştıklarını söyledi.
25.03.2024 Haberler
Bakan Özhaseki: Arı gibi çalışıyoruz
Bakan Özhaseki: Arı gibi çalışıyoruz Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, deprem bölgesinde bin şantiyede 110 bin kişilik ekiple çalıştıklarını söyledi.
25.03.2024 Gündem
Murat Kurum: Vaadini hatırlamayan adam Avcılar’a, Firuzköy’e nasıl hizmet eder?
Murat Kurum: Vaadini hatırlamayan adam Avcılar’a, Firuzköy’e nasıl hizmet eder? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Firuzköy Trakya ve Rumeli Kültürünü Yaşatma Vakfı’nı ziyaret etti. Beş yıllık süreçte İstanbul’da vatandaşların problemlerinin, sorunlarının çözümü adına iradenin ortaya konulmadığını söyleyerek konuşmasına başlayan Kurum, ‘’Biz bir şey söylüyorsak onu çözmek adına, o iradeyi ortaya koyar, bir söz verdiysek o sözü gerçekleştirmek için de ne pahasina olursa olsun çalışır, çabalar ve onu yaparız. Şimdi imar hakkı siyasi bir malzeme olamaz. Bakın olamaz ama maalesef gelinen süreçte Firuzköy’ün imar hakkına ilişkin bir adım atılmamış, çözülmemiş.’’ dedi.
23.03.2024 Gündem
İmamoğlu: 'Kağıthane de Kasımpaşa da çürük'
İmamoğlu: 'Kağıthane de Kasımpaşa da çürük' İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Kağıthane’deki Cendere Deresi kıyısına yapılan 'Cendere Yaşam Vadisi' nde incelemelerde bulundu. İmamoğlu gazetecilere açıklamalarda da bulundu.
22.03.2024 Gündem
Merkez Bankası’nın rezervleri belli oldu
Merkez Bankası’nın rezervleri belli oldu Merkez Bankası toplam rezervleri 15 Mart ile biten haftada 2 milyar 636 milyon dolar azaldı.
21.03.2024 Uzmanpara
Merkez Bankası'nın rezervleri belli oldu
Merkez Bankası'nın rezervleri belli oldu Merkez Bankası toplam rezervleri 15 Mart ile biten haftada 2 milyar 636 milyon dolar azaldı.
21.03.2024 Ekonomi
'Bilanço küçültme yakında başlayacak'
'Bilanço küçültme yakında başlayacak' ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell, FOMC toplantısında finansal koşulları sıkılaştırmak için kullandıkları daha az bilinen bir politika aracı olan Fed'in bilançosunun küçülmesinin nasıl yavaşlatılacağına dair bir stratejiyi tartıştıklarını söyledi.
21.03.2024 Uzmanpara
Altını olanlar dikkat: Piyasa ile kuyumcu arasında tarihi fark!
Altını olanlar dikkat: Piyasa ile kuyumcu arasında tarihi fark! Birkaç hafta içerisinde gram altının serbest piyasa fiyatı ile Kapalıçarşı’da, kuyumcularda satılan fiyatı arasında makas 250 lirayı aştı. Peki altın fiyatları kuyumcularda neden daha da yükseldi? Konuyla ilgili merak edilenler haberin detayında...
21.03.2024 Ekonomi
'Hatay'da 224 milyarlık yatırımımız var'
'Hatay'da 224 milyarlık yatırımımız var' Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, 6 Şubat depremlerinin en çok etkilediği il olan Hatay’a 224 milyar liralık yatırımları olduğunu ve çalışmaların devam ettiğini kaydetti. Özhaseki, Yaralar sarılıncaya kadar. Bütün hak sahibi kardeşlerimiz; 'Evet hakkımızı aldık, sizden Allah razı olsun' deyinceye kadar buralardayız. Sonuna kadar da hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.
19.03.2024 Ekonomi
'Yatırımcılar Euro Bölgesi hisselerine yöneldi'
'Yatırımcılar Euro Bölgesi hisselerine yöneldi' Bank of America'nın (BofA) fon yöneticisi anketine göre, yatırımcılar Mart ayında Nisan 2017'den bu yana en hızlı şekilde gelişmekte olan piyasa hisse senetlerine ve Haziran 2020'den bu yana en hızlı şekilde Euro Bölgesi hisse senetlerine yöneldi.
19.03.2024 Uzmanpara
Net UYP açık verdi
Net UYP açık verdi Net Uluslararası Yatırım Pozisyonu (UYP), 2023 yıl sonunda eksi 284,7 milyar dolar iken 2024 Ocak sonunda eksi 300 milyar dolar seviyesinde gerçekleşti.
19.03.2024 Uzmanpara
250 milyon ton demir cevheri için geri sayım
250 milyon ton demir cevheri için geri sayım OYAK, maden metalürji şirketlerinden Ermaden’in Bingöl - Avnik mevkiinde bulunan demir madeni sahasında yaklaşık 550 milyon dolarlık yatırımla kurulacak peletleme yatırımında inşaat faaliyetine başlıyor.
15.03.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Rezerv ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.