Rezerv

Rezerv

Son dakika Rezerv haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Rezerv gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Rezerv haber sayfamızda...

Rezerv

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.038 rezerv haberi bulunmuştur.
Altın güvenli liman imajını koruyacak
Altın güvenli liman imajını koruyacakAltın fiyatlarında yaşanan gerilemenin kısa vadede kâr satışları ve küresel piyasalarda yaşanan gelişmelerden kaynaklandığını belirten Yasin Hacıoğlu, “2022 yılı altın yılı olacak. Altın güvenli liman algısını sağlamlaştıracak” dedi.
6.12.2021Vitrin
Swap Nedir?
Swap Nedir?Swap, sözlük anlamı olarak ‘takas’ı ifade ederken; finansal anlamda ele aldığımızda piyasalarda yapılan değiş-tokuş işlemine verilen isimdir. Başka bir tanımla Swap, ülke para biriminin, yabancı bir ülke para birimi ile karşılıklı olarak değişiminin yapılmasıdır. Bu değişime konu olan finansal enstrüman sadece para üzerinden olmayıp, borç, varlık veya faiz oranı üzerinden de yapılabilir.Sponsorlu İçerik
2.12.2021Milliyet Tv
TCMB'nin resmi rezerv varlıkları azaldı
TCMB'nin resmi rezerv varlıkları azaldıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) resmi rezerv varlıkları 2 milyar 123 milyon dolar azaldı.
2.12.2021Uzmanpara
Son dakika haberleri: Erdoğan yeni ekonomi modelini tek tek anlattı: Düşük faizle, üretimi ve ihracatı destekleyeceğiz
Son dakika haberleri: Erdoğan yeni ekonomi modelini tek tek anlattı: Düşük faizle, üretimi ve ihracatı destekleyeceğizGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan ekonomiye ilişkin yaptığı açıklamada, "Büyümeyi istikrarsız hale getirmelerine müsaade etmeyeceğiz ve biz bu sarmaldan çıkacağız." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yeni ekonomi modeliyle, yüksek faiz verecek sıcak para çekme politikasını elimizin tersiyle itiyoruz. Düşük faizle, üretimi ve ihracatı destekleyeceğiz.' dedi. Erdoğan yıl sonu büyüme rakamlarına dair, "Beklentimiz, 10'u bulacağız. Bizim tahminimiz asgari 10 ama üzerine de çıkabilir." bilgisini paylaştı.
1.12.2021Siyaset
‘Bugüne dek ne söz verdiysek yaptık’
‘Bugüne dek ne söz verdiysek yaptık’İzmir’de 30 Ekim 2020’de meydana gelen 6.6’lık depremin ardından yıkılan binaların yerine inşa edilen 7 proje alanında tamamlanan 596 konut ve 145 iş yerinin tapuları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı törenle depremzedelere teslim edildi.
27.11.2021Siyaset
Uzman isimden çarpıcı açıklama: Altıncı kitlesel yok oluş!
Uzman isimden çarpıcı açıklama: Altıncı kitlesel yok oluş!Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Botaniği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necmi Aksoy, “Günümüzde yeryüzünde yaşayan canlıların yaklaşık yarısı gelecek yüzyılı çıkaramayacak” dedi
26.11.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz açıklaması: Yüksek faize halkımızı ezdirmeyeceğiz
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz açıklaması: Yüksek faize halkımızı ezdirmeyeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir’de “Alsancak Stadı ile 96 Tesisin Toplu Açılış Töreni”nde konuştu. Erdoğan, Bu faizler düşecek. Biz, yüksek faize halkımızı da çiftçimizi de ezdirmeyeceğiz. Yüksek faizmiş, düşük kurmuş, IMF reçeteleriymiş; bunların hiçbiri bizim insanımızın işinden, aşından, geleceğinden daha önemli değildir. Halkıma inanıyorum, Türkiye büyüyecek, zenginleşecek, bu nedenle 2023 çok önemli, halkımızın tercihini mandacılardan yana kullanmayacağına inanıyorum.' dedi.
26.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşük
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşükİzmir'de deprem konutlarının teslimi töreninde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kira bedelinden bile düşük ödemelerle vatandaşlarımız yeni, konforlu, güvenli evlerine kavuşacak" ifadelerine yer verdi. Alsancak'ta inşaası tamamlanan yeni stadın ismini açıklayan Erdoğan, 'Adını "Alsancak Mustafa Denizli Stadı" olarak belirlediğimiz bu stadımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum' dedi.
26.11.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşük
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşükİzmir'de deprem konutlarının teslimi töreninde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kira bedelinden bile düşük ödemelerle vatandaşlarımız yeni, konforlu, güvenli evlerine kavuşacak" ifadelerine yer verdi. Alsancak'ta inşaası tamamlanan yeni stadın ismini açıklayan Erdoğan, 'Adını "Alsancak Mustafa Denizli Stadı" olarak belirlediğimiz bu stadımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum' dedi.
26.11.2021Siyaset
Merkez'den enflasyon açıklaması
Merkez'den enflasyon açıklamasıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, "TCMB, fiyat istikrarı temel amacı doğrultusunda enflasyonda kalıcı düşüşe işaret eden güçlü göstergeler oluşana ve orta vadeli yüzde 5 hedefine ulaşıncaya kadar elindeki tüm araçları kararlılıkla kullanmaya devam edecektir" dedi.
26.11.2021Uzmanpara
İzmir'de tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan konutları bugün teslim edecek
İzmir'de tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan konutları bugün teslim edecekİzmir’de yapılan deprem konutlarını yerinde inceleyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, bugün kente gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 596 konut ve 145 iş yerini İzmirli depremzedelere teslim edeceğini belirtti.
26.11.2021Ekonomi
Bakan Kurum açıkladı! Evlerin teslimatı yarın başlıyor
Bakan Kurum açıkladı! Evlerin teslimatı yarın başlıyorÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, geçen yıl İzmir'de gerçekleşen depremin ardından yapımı tamamlanan 596 konut ile 145 dükkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla yarın hak sahiplerine teslim edeceklerini bildirdi ve tüm İzmirlileri anahtar teslim törenine davet etti.
25.11.2021Ekonomi
Merkez Bankası rezervleri arttı
Merkez Bankası rezervleri arttıMerkez Bankası (TCMB) resmi rezerv varlıkları 806 milyon dolar arttı.
25.11.2021Ekonomi
Merkez Bankası rezervleri yükseldi
Merkez Bankası rezervleri yükseldiMerkez Bankası (TCMB) resmi rezerv varlıkları 806 milyon dolar arttı.
25.11.2021Uzmanpara
Bakan Kurum: İzmir'de 596 konut ile 145 dükkanın teslimini yapacağız
Bakan Kurum: İzmir'de 596 konut ile 145 dükkanın teslimini yapacağızÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Cumhurbaşkanı'mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle inşaatlarını tamamladığımız 596 konut ile 145 dükkanın anahtarlarını İzmirli kardeşlerimize teslim edeceğiz" dedi.
25.11.2021Emlak
Petrol fiyatları OPEC+ toplantısını bekliyor
Petrol fiyatları OPEC+ toplantısını bekliyorUluslararası piyasalarda petrol fiyatları bugün yatay bir seyir izlerken, gözler gelecek hafta yapılacak OPEC+ toplantısına çevrildi.
25.11.2021Uzmanpara
OPEC'ten petrol uyarısı
OPEC'ten petrol uyarısıOPEC tarafından yapılan açıklamada, "Tüketici ülkelerin rezerv satışı küresel piyasalarda arz fazlasını büyütür" denildi.
25.11.2021Uzmanpara
Petrol piyasasında son durum ne?
Petrol piyasasında son durum ne?Petrol piyasası ABD, Hindistan ve Japonya'dan gelen stratejik ulusal rezervlerden petrol satışı yapılacağı haberlerinin fiyatlara olası etkisini değerlendirmeye çalışıyor.
24.11.2021Uzmanpara
Japonya rezervlerinden petrol satacak
Japonya rezervlerinden petrol satacakJaponya, rezervlerinden 4,2 milyon varil petrol satacak.
24.11.2021Uzmanpara
İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği Başkanı: Fiyatlandırma ve taksit imkanı olumlu
İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği Başkanı: Fiyatlandırma ve taksit imkanı olumluİzmir'de, 6.6'lık depremin ardından yerinde ve rezerv alanda inşası tamamlanan konutlar, 26 Kasım'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen törende teslim edilecek. İlk 24 ayı ödemesiz, 216 ayı ödemeli olmak üzere 20 yıl vade ile teslim edilecek konutlar için İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği (İZDEDA) Başkanı Haydar Özkan "Fiyatlandırma ve taksit imkanlarını olumlu değerlendiriyoruz" dedi.
23.11.2021Emlak
Son dakika: Erdoğan 'kur ve faiz oyununu görüyoruz' dedi ve çok net konuştu: Ekonomik kurtuluş savaşından zaferle çıkacağız
Son dakika: Erdoğan 'kur ve faiz oyununu görüyoruz' dedi ve çok net konuştu: Ekonomik kurtuluş savaşından zaferle çıkacağızSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. 'Kur ve faiz oyununu görüyoruz' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkemizi bunca tuzaktan, badireden nasıl çıkardıysak Allah'ın yardımı ve milletimizin desteğiyle bu ekonomik kurtuluş savaşından da zaferle çıkartacağız" açıklamasında bulundu.
22.11.2021Siyaset
İzmir deprem konutlarında son durum nedir, ne zaman teslim edilecek? İzmir'deki deprem konut fiyatları ne kadar?
İzmir deprem konutlarında son durum nedir, ne zaman teslim edilecek? İzmir'deki deprem konut fiyatları ne kadar? 2020 İzmir depremi ile binlerce ev hasar gördü ve sayısız konut da kullanılamaz hale geldi. Depremin ardından TOKİ bölgede İzmir deprem konutlarının inşasına başlamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 22 Kasım Kabine toplantısı ardından deprem konutlarının teslim tarihini ve fiyatlarını açıkladı. Peki, İzmir deprem konutları ne kadar, aylık kira bedeli kaç TL?
22.11.2021Gündem
Son dakika: Erdoğan'dan İzmirlilere müjdeli haber: 26 Kasım Cuma günü teslim edeceğiz
Son dakika: Erdoğan'dan İzmirlilere müjdeli haber: 26 Kasım Cuma günü teslim edeceğizSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir depreminin ardından yapımına başlanan konut ve dükkanlardan 741'ini 26 Kasım Cuma günü hak sahiplerine teslim edeceklerini bildirdi.
22.11.2021Gündem
'Kripto paralar ülkeleri istikrarsız kılabilir'
'Kripto paralar ülkeleri istikrarsız kılabilir'Eski Demokrat Parti başkan adayı Hillary Clinton kripto paralara, bunların nihayetinde tüm ülkeleri zayıflatma gücüne sahip olduğunu söyleyerek sert bir eleştiride bulundu.
19.11.2021Uzmanpara
Merkez Bankası rezervleri 127,7 milyar dolar oldu
Merkez Bankası rezervleri 127,7 milyar dolar olduTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) toplam rezervleri 12 Kasım haftasında 2 milyar 247 milyon dolar artarak 127 milyar 691 milyon dolara yükseldi.
18.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Rezerv ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.