Romeo Ve Juliet

Romeo Ve Juliet

Son dakika Romeo ve Juliet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Romeo ve Juliet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Romeo ve Juliet haber sayfamızda...

Romeo Ve Juliet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 349 romeo ve juliet haberi bulunmuştur.
Siyah Juliet ırkçı saldırıya uğradı
Siyah Juliet ırkçı saldırıya uğradı “Örümcek Adam”ın yıldızı Tom Holland’ın da rol alacağı “Romeo ve Juliet”in yeni prodüksiyonu heyecanla beklenirken eserde Juliet’i siyah oyuncu Francesca Amewudah-Rivers’ın canlandırması ırkçı saldırılara neden oldu.
9.04.2024 Kültür Sanat
Sahnede aşk var
Sahnede aşk var Belki “Romeo ve Juliet”e ya da “Leyla ile Mecnun”na inananlarımız her geçen gün azalıyor ama aşk söz konusu olduğunda her daim dikkat kesiliyoruz. Sahneler de merkezine aşkı alan pek çok oyunla bu kadim arayışı seyircilerle buluşturuyor. 14 Şubat’ın arifesinde sahnelerdeki aşklara baktık.
10.02.2024 Pazar
Örümcek Adam Romeo olacak
Örümcek Adam Romeo olacak Yeni nesil Örümcek Adam Tom Holland, Shakespeare’in romantik trajedisi “Romeo ve Juliet”te Romeo’yu canlandırarak tiyatro sahnesine çıkmaya hazırlanıyor.
8.02.2024 Kültür Sanat
Yunanistan ile ortak ‘Romeo ve Juliet’
Yunanistan ile ortak ‘Romeo ve Juliet’ Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, Türk Ocağı Salonu’nda “Devlet Tiyatroları Her Yerde” adlı lansmanda yeni sezon projelerini anlattı.
11.01.2024 Kültür Sanat
Kazıdan çıkan Shakespeare Müzesi
Kazıdan çıkan Shakespeare Müzesi Shakespeare Müzesi, Londra’nın en eski tiyatrolarından biri olan Perdeli Tiyatro’nun kalıntıları içinde 2024 baharında kapılarını açacak.
28.04.2023 Kültür Sanat
Zamansız bir aşk hikayesi: Titanik
Zamansız bir aşk hikayesi: Titanik Yıllarca en çok hasılat elde eden film rekoruna sahip Titanik göze hitap eden kusursuz görsel efektler ve dramatik hikaye anlatım tarzıyla sizi 1912 yılında “batması imkansız gemi”ye bindiriyor ve hikayeyi bugüne kadar getiriyor.
5.02.2023 Pazar
Romeo ve Juliet’in istismar davası
Romeo ve Juliet’in istismar davası Yönetmen Franco Zeffirelli’nin 1968’de çektiği “Romeo ve Juliet” filminin yıldızları Olivia Hussey ile Leonard Whiting, yapım şirketi Paramount Pictures’a 55 yıl sonra “cinsel istismar” davası açtı.
5.01.2023 Dünya
‘Notadan başka bir şey duymuyorum’
‘Notadan başka bir şey duymuyorum’ Dünyanın sayılı şeflerinden Gürer Aykal, 80. yaşını özel bir konserle, sahnede kutluyor. Aykal, “Müziği ses değil nota olarak duyarım hep. Başka da bir şey duymadım hayatımda” diyor.
2.11.2022 Kültür Sanat
İstanbul alkışlara ev sahipliğine hazır
İstanbul alkışlara ev sahipliğine hazır “Bu dönemde bir festival ne anlatmalı?” sorusunun peşinden kurgulanan 26. İstanbul Tiyatro Festivali bir ay boyunca tiyatroseverleri şehrin farklı noktalarında 24 tiyatro, performans ve dans gösterisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.
23.10.2022 Kültür Sanat
Görkemli düğün
Görkemli düğün Almanya’da geçtiğimiz ay nikâh yapan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, dostlarını önceki gün İtalya’daki düğünlerinde ağırladı.
15.08.2022 Cadde
Üzdün ve hayran bıraktın bizi Elvis
Üzdün ve hayran bıraktın bizi Elvis Baz Luhrmann imzalı “Elvis” gösterişli estetiği ile hayran bırakırken Austin Butler da sesinden fiziğine muhteşem bir “kral” performansı çıkarıyor.
26.06.2022 Kültür Sanat
Yeni Romeo ve Juliet
Yeni Romeo ve Juliet ‘Balkan Ninnisi’ dizisinin tanıtımında dikkat çeken Merih Öztürk ve Emre Bey, imkansız bir aşk hikayesini ekrana taşıyacak.
4.06.2022 Cadde
Borçka’da her yer ‘sahne’
Borçka’da her yer ‘sahne’ Artvin’in Borçka Belediyesi tarafından organize edilen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Borçka Uluslararası Gençlik Tiyatro Buluşması başladı.
15.05.2022 Kültür Sanat
Dans rüzgarları esecek
Dans rüzgarları esecek imPerfect Dancers Company, mart sonunda İstanbullu hayranlarıyla bir kez daha buluşacak.
16.03.2022 Cadde
İzmirlileri büyüledi!
İzmirlileri büyüledi! Yaşar Üniversitesi Senfoni Orkestrası, üniversitenin kuruluş yıldönümü etkinliğinde sanatseverlerle buluştu.
4.03.2022 Ege
Tiyatronun acı kaybı
Tiyatronun acı kaybı Devlet Tiyatroları'nın emektar oyuncularından Cemil Özbayer hayatını kaybetti. 67 yaşındaki Özbayer, dün hayata gözlerini yumdu.
14.02.2022 Kültür Sanat
Cemil Özbayer kimdir, neden öldü? Cemil Özbayer kaç yaşındaydı, nereli?
Cemil Özbayer kimdir, neden öldü? Cemil Özbayer kaç yaşındaydı, nereli? Cemil Özbayer yaşamını yitirdi. Devlet Tiyatroları emekli sanatçısı Cemil Özbayer'in acı haberi sonrasında ise yaşamı ile ilgili bilgiler merak ediliyor. Peki Cemil Özbayer kimdir, neden öldü?
13.02.2022 Cadde
Son dakika: Ünlü sanatçı Cemil Özbayer hayatını kaybetti
Son dakika: Ünlü sanatçı Cemil Özbayer hayatını kaybetti Devlet Tiyatroları emekli sanatçısı Cemil Özbayer, 67 yaşında hayatını kaybetti. Pek çok tiyatro oyununda yönetmenlik yapan Özbayer, televizyon dizilerinin yanı sıra "Hacı Bayram Veli" ve "Berlin Kaplanı" sinema filmlerinde de rol aldı.
13.02.2022 Cadde
Bizimkisi ‘sosyal’ bir aşk hikâyesi
Bizimkisi ‘sosyal’ bir aşk hikâyesi Steven Spielberg, modası geçmeyen müzikal ve aşk öyküsü “West Side Story/Batı Yakası’nın Hikâyesi”ni kendi tarzıyla ve sosyal sorunlarla güncelleyip 60 yıl sonra günümüz seyircisiyle buluşturuyor. Bazı sahneler orijinalinden daha iyi
10.12.2021 Kültür Sanat
İmkânsız bir aşktı onlarınki
İmkânsız bir aşktı onlarınki Shakespeare’in ölümsüz eseri “Romeo ve Juliet”, DasDas’ta.
5.12.2021 Kültür Sanat
‘Tarla Kuşuydu Juliet’ Trump Sahne’de
‘Tarla Kuşuydu Juliet’ Trump Sahne’de Müzikli komedi oyunu ‘Tarla Kuşuydu Juliet’, pazar saat 18.00’de Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.
27.11.2021 Cadde
25. İstanbul Tiyatro Festivali başlıyor
25. İstanbul Tiyatro Festivali başlıyor 25. İstanbul Tiyatro Festivali, 22 Ekim’de perdelerini açıyor. 20 Kasım’a kadar sürecek festivalin ilk haftasında, fiziki ve çevrimiçi oyunların yanı sıra ücretsiz etkinlikler de gerçekleştirilecek.
20.10.2021 Kültür Sanat
Evlilik aşkı öldürür mü?
Evlilik aşkı öldürür mü? “Evlilikten Sahneler”, 21 Ekim’de prömiyer yapmaya hazırlanırken biz de hikâyesini evliliğin getirdiği sorgulamalar üzerine kuran son dönemin dikkat çeken oyunlarının perdesini araladık
17.10.2021 Kültür Sanat
Yazar daha mı iyi yazar?
Yazar daha mı iyi yazar? Sayfalardan kanatlanıp TV ekranında hayat bulan hikâyeler dizilere hep güç kattı bazı dizilerse gücünü senaryo ekibindeki önemli yazarlardan aldı. Bu yazarlar arasında dünden bugüne pek çok isim var. Kimler mi? İşte o isimler!
10.10.2021 Kültür Sanat
‘Romeo ve Juliet’ ilklerle geliyor
‘Romeo ve Juliet’ ilklerle geliyor Pandemi arasından sonra perdelerini açan sahneler yeni oyunlar ve klasikleşmiş metinlere getirdikleri yeni yorumlarla tiyatroseverleri heyecanlandırıyor.
10.10.2021 Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Romeo Ve Juliet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.