Rudy Giuliani

Rudy Giuliani

Son dakika Rudy Giuliani haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Rudy Giuliani gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Rudy Giuliani haber sayfamızda...

Rudy Giuliani

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 97 rudy giuliani haberi bulunmuştur.
Trump'ın avukatı Giuliani'nin lisansı askıya alındı
Trump'ın avukatı Giuliani'nin lisansı askıya alındıABD eski başkanı Donald Trump'ın şahsi avukatı Rudy Giuliani'nin avukatlık lisansının, 3 Kasım seçimleriyle ilgili yanlış beyanlar nedeniyle New York’ta askıya alındığı belirtildi.
24.06.2021Dünya
Trump'ın avukatının evinde Ukrayna soruşturması kapsamında arama!
Trump'ın avukatının evinde Ukrayna soruşturması kapsamında arama!ABD eski başkanı Donald Trump'ın şahsi avukatı Rudy Giuliani'nin New York'ta bulunan evinin federal ajanlar tarafından arandığı belirtildi.
28.04.2021Dünya
Son dakika... ABD lideri Biden: Putin bir katil!
Son dakika... ABD lideri Biden: Putin bir katil!ABD'nin yeni başkanı Biden, 20 Ocak'tan bu yana ilk kez Rusya'yı doğrudan hedef aldı ve Moskova'nın bedel ödeyeceğini söyledi. Biden, Rusya lideri Putin'in bir katil olduğunu düşündüğünü söyledi.
17.03.2021Dünya
Son dakika: Herkes onu konuşuyor, her şey tehlikede! Ivanka'nın skandalları...
Son dakika: Herkes onu konuşuyor, her şey tehlikede! Ivanka'nın skandalları...Donald Trump'ın biricik kızı Ivanka Trump'ın yakın gelecekte ABD Başkanlığına aday olmayı planladığı söylentileri her geçen gün daha da artıyor. Ancak son dakika haberine göre, bir dizi "şüpheli" ilişki Ivanka'nın başını ağrıtabilir.
16.03.2021Dünya
Trump'a 6 Ocak Kongre baskını dolayısıyla yeni dava
Trump'a 6 Ocak Kongre baskını dolayısıyla yeni davaDemokrat Temsilciler Meclisi üyesi Eric Swalwell, 6 Ocak'taki Kongre baskını nedeniyle "halkı isyana teşvik ettiği" suçlamasıyla eski ABD Başkanı Donald Trump'a karşı dava açtı.
5.03.2021Dünya
ABD'li Demokrat vekil, Kongre baskını nedeniyle Trump'a ilk davayı açtı
ABD'li Demokrat vekil, Kongre baskını nedeniyle Trump'a ilk davayı açtıABD'de Demokrat Vekil Bennie Thompson'ın eski Başkan Donald Trump'a karşı açtığı "Kongre baskınında halkı isyana teşvik" davası, başkanlık görevi sona erdikten sonra Trump'a karşı açılan ilk hukuk davası oldu.
16.02.2021Dünya
Son dakika! İhanet... Trump'a son darbe, en yakınından geldi!
Son dakika! İhanet... Trump'a son darbe, en yakınından geldi!Son dakika habere göre seçimleri kazanan Joe Biden'ın 20 Ocak'ta görevi devralmadan hemen önce Trump, ailesinden de darbe aldı. Daily Mail gazetesinin Beyaz Saray kaynaklarına dayandırdığı özel haberine göre Ivanka Trump, babası Donald Trump'ın tüm ısrarlarına karşı çıkarak onu kızdıracak bir hamleye hazırlanıyor. 30 yaşındaki Ivanka siyasi kariyerini düşünerek yapacağı söylenen hamle ile babası Trump'ın tepkisine neden oldu.
13.01.2021Dünya
Trump'ın avukatı Giuliani'nin barodan atılıyor
Trump'ın avukatı Giuliani'nin barodan atılıyorABD'de New York Eyalet Barosu (NYSBA), Kongre baskını öncesi göstericilere hitaben yaptığı konuşma nedeniyle Başkan Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani'nin üyeliğinin iptali için soruşturma açtı.
12.01.2021Dünya
Son dakika... ABD Adalet Bakanı'ndan Hunter Biden ve seçim açıklaması
Son dakika... ABD Adalet Bakanı'ndan Hunter Biden ve seçim açıklamasıABD Adalet Bakanı William Barr, ABD’nin seçilmiş başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden hakkında vergiler nedeniyle açılan soruşturma için özel savcı atamaya gerek olmadığını söyledi.
21.12.2020Dünya
Trump vazgeçmiyor! Pennsylvania için bir kez daha Yüksek Mahkeme'ye başvurdu
Trump vazgeçmiyor! Pennsylvania için bir kez daha Yüksek Mahkeme'ye başvurduABD Başkanı Donald Trump'ın kampanyası, Pennsylvania'daki 3 Kasım başkanlık seçim sonuçlarıyla ilgili ABD Yüksek Mahkemesine yeni başvuruda bulundu.
21.12.2020Dünya
Son Dakika | 'Yıldız tanık' striptizci çıktı... Dünyaya rezil oldular!
Son Dakika | 'Yıldız tanık' striptizci çıktı... Dünyaya rezil oldular!Kendini "Akdenizli" olaran tanımladı, yaşını küçülttü, en büyük tutkusunun modellik olduğunu söyledi. Onlarca bikinili fotoğrafının olduğu internet sitesinde, ring kızı olarak çalıştığı fotoğraflar da yer aldı. Kimsenin tanımadığı bir kadınken bir anda kendini gazetelerinin manşetinde buldu. İşte son dakika haberinin detayları...
11.12.2020Dünya
Trump'tan 'üçüncü dünya ülkesi gibiyiz' yorumu
Trump'tan 'üçüncü dünya ülkesi gibiyiz' yorumuABD Başkanı Donald Trump, ülkedeki başkanlık seçimlerinin hileli olduğunu savunarak, "Bu durum, ülkemiz için bir utanç, sanki üçüncü dünya ülkesi gibiyiz." ifadesini kullandı.
7.12.2020Dünya
Son Dakika | Uygunsuz videolar gönderdi, tutuklandı! O kadın bakın kim çıktı...
Son Dakika | Uygunsuz videolar gönderdi, tutuklandı! O kadın bakın kim çıktı...Son dakika haberlere göre, Temmuz ayında otel odasında bir gazeteciyle çekilmiş skandal görüntülerin ortaya çıkmasıyla dünyaya rezil olmuştu. Ardından televizyonların canlı yayınladığı basın toplantısı sırasında kan ter içinde kaldı ve saç boyası şakaklarından süzüldü. Bu kez de 76 yaşındaki avukatın, Trump'ın seçim yolsuzluğu 'seçmen dolandırıcılığı' davasının yıldız tanığı olarak çağırdığı kadının kimliği heyrete düşürdü. İşte sonra dakika haberinin detayları...
7.12.2020Dünya
Son dakika: Trump açıkladı! Avukatından kötü haber...
Son dakika: Trump açıkladı! Avukatından kötü haber...Gelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Trump, avukatı Giuliani'nin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.
6.12.2020Dünya
Son dakika: Bu görüntülerle rezil olmuştu! Kızı ilk kez konuştu...
Son dakika: Bu görüntülerle rezil olmuştu! Kızı ilk kez konuştu...Temmuz ayında bir otel odasında bir gazeteciyle çekilmiş skandal görüntülerin ortaya çıkmasıyla dünyaya rezil olmuştu. Ardından televizyonların canlı yayınladığı basın toplantısı sırasında kan ter içinde kaldı ve saç boyası şakaklarından süzüldü. Utanç verici görüntülerin ardından kızı ilk kez açıklama yaparak dünyayı şoke eden bir makale kaleme aldı. İşte sonra dakika haberinin detayları...
30.11.2020Dünya
Trump bir seçim davasını daha kaybetti
Trump bir seçim davasını daha kaybettiPensilvanya Yüksek Mahkemesi Cumhuriyetçiler tarafından açılan bir davayı reddetti. Dava posta yoluyla kullanılan oyların geçersiz sayılması için açılmıştı.
29.11.2020Dünya
Temyiz mahkemesi Trump'ın seçim başvurusunu reddetti
Temyiz mahkemesi Trump'ın seçim başvurusunu reddettiABD Başkanı Donald Trump'ın seçim ekibinin Pennsylvania eyaletindeki seçim sonuçlarına ilişkin itirazı, eyaletteki federal temyiz mahkemesi tarafından reddedildi.
27.11.2020Dünya
İhtimaller tükendi
İhtimaller tükendiDonald Trump’ın Beyaz Saray’da kalma ihtimali, yapılan itirazların reddedilmesi ve Joe Biden yeniden sayılan oylarla Georgia’da kazandığının kesinleşmesiyle oldukça azaldı
21.11.2020Dünya
Trump'ın avukatı bombayı patlattı! ABD seçimleri iptal mi olacak?
Trump'ın avukatı bombayı patlattı! ABD seçimleri iptal mi olacak?ABD Başkanı Donald Trump'ın Avukatı Rudy Giuliani, ellerinde seçimlerde büyük oranda usulsüzlük ve sonuçları Trump'ın lehine çevirecek kadar çok delil olduğunu iddia etti.
19.11.2020Dünya
ABD’de yeni dönem
ABD’de yeni dönemABD’de seçimin sonuçları sonunda belli oldu ve Demokrat aday Joe Biden’ın ABD’nin ‘Seçilmiş Başkan’ı olduğu duyuruldu. Donald Trump cephesi ise açıklamaya öfkeli. Trump’ın ekibi, Pazartesi gününden itibaren hukuki mücadeleye başlayacaklarını belirtti
8.11.2020Dünya
ABD seçimini kim kazandı? Son dakika Amerika yeni başkan kim oldu, Trump mı, Biden mi? ABD seçim sonuçları canlı takip sayfası...
ABD seçimini kim kazandı? Son dakika Amerika yeni başkan kim oldu, Trump mı, Biden mi? ABD seçim sonuçları canlı takip sayfası...ABD seçim sonuçları merak konusu. Delege sayılarında son durum 264-214 şeklinde devam ediyor. ABD'de seçim yarışı dünyanın gündeminde yer alıyor. Donald Trump ve Joe Biden başkanlık için yarışıyor. 270 delegeyi toplayan aday ABD'nin yeni başkanı olacak.. Peki ABD başkanlık seçimini kim kazandı? İşte 2020 canlı ABD seçim sonuçları...
6.11.2020Dünya
Son dakika: Dünya ABD seçim sonuçlarına kilitlendi! Oy sayımı devam ediyor...
Son dakika: Dünya ABD seçim sonuçlarına kilitlendi! Oy sayımı devam ediyor...Son dakika haberlerine göre, dünya ABD'deki Başkanlık Seçimi'nin sonucuna kilitlendi. Kritik eyaletlerde milyonlarca oyun sayımına devam edilirken, Philadelphia'da oy sayımı Cuma gününe kadar durduruldu. Georgia ve Michigan'da mahkemeler Cumhuriyetçiler'in yaptığı oy sayımına ilişkin başvuruları reddetti. Trump, "Elimizde hile olduğuna dair çok fazla delil var. Seçimi çaldırmayacağız" diye konuştu.
6.11.2020Dünya
Avantaj Biden’da
Avantaj Biden’daABD’de başkanlık seçimlerinde kritik eyaletlerde oy sayımı sürüyor. Önemli eyaletlerde daha fazla oy alan Biden yarışta öne çıkarken, Trump cephesi kaybedilen tüm kritik eyaletlerde yargı yoluna gidiyor
6.11.2020Dünya
2020 ABD seçim sonuçları açıklandı mı?. ABD başkanı kim oldu, kim kazandı?
2020 ABD seçim sonuçları açıklandı mı?. ABD başkanı kim oldu, kim kazandı?Tüm dünyanın gözü Amerika Birleşik Devletleri'ndeki (ABD) başkanlık seçimlerinde... Joe Biden ile Donald Trump Amerika'nın başkanı olmak için yarışıyor. Türkiye'deki vatandaşlar da ABD başkanlık seçimine büyük ilgi gösteriyor. Hangi liderin önde olduğu merak konusu olmuş durumda... Sık sık sorulan sorular ise ABD (Amerika) başkanlık seçim sonuçları açıklandı mı, kim kazandı? şeklinde... İşte detaylar...
5.11.2020Dünya
Son dakika: ABD seçiminde son durum! Ülke karıştı, sular durulmuyor
Son dakika: ABD seçiminde son durum! Ülke karıştı, sular durulmuyorCumhuriyetçi mevcut Başkan Trump ve Demokrat aday Biden favori oldukları eyaletlerde kazandı. Seçim altı eyalette kilitlendi. Başkan Trump Twitter'dan oy pusulalarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunurken, ABD Posta İdaresi Başkanı'nın ifadesinin alınacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. ABD Başkanı kıl payı geride olduğu Wisconsin'de oyların yeniden sayılması için başvuruda bulunacak. Ayrıca Trump ekibi Michigan’da oy sayımının durdurulması için dava açarken, Pensilvanya'da da zafer ilan etti. Biden ise basın toplantısında "Zafer kazanacağımdan eminim. Bu hem demokrasi, hem de Amerika için bir zafer olacak." dedi.
5.11.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

abddonald trumpJoe BidenRudy Giulianitrump

Rudy Giuliani ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.