Sabiha Mutlu

Sabiha Mutlu

Son dakika Sabiha Mutlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sabiha Mutlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sabiha Mutlu haber sayfamızda...

Sabiha Mutlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 296 sabiha mutlu haberi bulunmuştur.
Boşanma aşamasındaki eşini silahla vurduğu ve sakat bıraktığı iddiasıyla yargılanan sanığa 25 yıl hapis istemi
Boşanma aşamasındaki eşini silahla vurduğu ve sakat bıraktığı iddiasıyla yargılanan sanığa 25 yıl hapis istemiŞişli'de boşanma aşamasındaki eşini silahla vurduğu ve sakat bıraktığı iddiasıyla tutuklu yargılanan sanık Samet Mutlu'nun, "eşe karşı kasten öldürmeye teşebbüs" ve "silahla tehdit" suçlarından 15 yıldan 25 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.
30.09.2021Haberler
Eşine kurşun yağdırmıştı! 'O söze takıntılıyım'
Eşine kurşun yağdırmıştı! 'O söze takıntılıyım'İstanbul’da 5 yaşındaki kızının önünde boşanma aşamasında olduğu eşine kurşun yağdıran tekerlekli sandalyeye mahkum bırakan Samet Mutlu’nun yargılandığı davada savcı esasa ilişkin mütalaasını açıkladı. Savcı, Mutlu’nun “kasten öldürme” ve “silahla tehdit” suçundan 25 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılmasını talep etti. Sanık ise mahkemede yaptığı savunmada, “Bana kuru sıkı Samet dedi. Bu söze takıntılıyım. Silahımı alıp havaya ateş ettim” dedi.
30.09.2021Gündem
Adliyeye sedye ile gelen Sabiha: Akşam 9'dan sabah 9'a kadar beni dövdü
Adliyeye sedye ile gelen Sabiha: Akşam 9'dan sabah 9'a kadar beni dövdüİstanbul Adalet Sarayı'ndaki duruşmaya sedye ile giden Sabiha Mutlu,  "Sürünerek de olsa gelecektim, ben bu davanın peşindeyim. Onun en ağır ceza alması için uğraşacağım" dedi.
9.07.2021Gündem
‘Evliliğim boyunca beni öldürmeye teşebbüs etti’
‘Evliliğim boyunca beni öldürmeye teşebbüs etti’Boşanma aşamasında olduğu Samet Mutlu tarafından küçük kızının gözleri önünde beş kurşunla vurulan 27 yaşındaki Sabiha Mutlu yatağa mahkum kalmıştı. Samet Mutlu hakkında “kasten öldürmeye teşebbüs” ve “tehdit” suçlarından 15 yıldan 25 yıla kadar hapis istemiyle açılan davanın ilk duruşması görüldü.
9.07.2021Gündem
Eşi kurşun yağdırmıştı!  Duruşmaya sedye ile getirildi
Eşi kurşun yağdırmıştı! Duruşmaya sedye ile getirildiİstanbul’da 5 yaşındaki kızının önünde boşanma aşamasında olduğu eşine kurşun yağdıran Samet Mutlu’nun yargılanmasına başlandı. Tutuklu sanık covid-19 olduğu gerekçesiyle duruşmaya katılmazken, kurşun yağdırdığı eşi Sabiha Mutlu ise sağlık ekipleri tarafından sedye ile duruşmaya getirildi. Duruşma sonrası açıklama yapan Sabiha Mutlu, “Televizyonda gördüğünde ‘işte bak 3 sene yatmış çıkmış. Ben de seni vururum’ diyordu. Ben ayaklarımı geri istiyorum” dedi.
8.07.2021Haberler
Eşi kurşun yağdırmıştı!  Duruşmaya sedye ile getirildi
Eşi kurşun yağdırmıştı!  Duruşmaya sedye ile getirildiİstanbul’da 5 yaşındaki kızının önünde boşanma aşamasında olduğu eşine kurşun yağdıran Samet Mutlu’nun yargılanmasına başlandı. Tutuklu sanık covid-19 olduğu gerekçesiyle duruşmaya katılmazken, kurşun yağdırdığı eşi Sabiha Mutlu ise sağlık ekipleri tarafından sedye ile duruşmaya getirildi. Duruşma sonrası açıklama yapan Sabiha Mutlu, “Televizyonda gördüğünde ‘işte bak 3 sene yatmış çıkmış. Ben de seni vururum’ diyordu. Ben ayaklarımı geri istiyorum” dedi.
8.07.2021Gündem
Genç kadın kabusu anlattı: Bıçakla başımda bekledi, hiç acıması yoktu
Genç kadın kabusu anlattı: Bıçakla başımda bekledi, hiç acıması yoktuİstanbul Şişli'de boşanma aşamasındaki eşi Samet Mutlu'nun silahlı saldırısında ağır yaralanan bir çocuk annesi Sabiha Mutlu, 4 defa ameliyat oldu ama iyileşemedi. Mağdur kadın, yaşadığı dehşeti anlattı. İşte haberin ayrıntıları...
6.06.2021Gündem
Yaşadığı dehşeti bu sözlerle anlattı: Bıraksın diye yukarıdan saksı attılar
Yaşadığı dehşeti bu sözlerle anlattı: Bıraksın diye yukarıdan saksı attılarİstanbul Şişli'de geçtiğimiz pazar günü boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından 5 kurşunla vurulan Sabiha Mutlu olay gününü anlatarak,  "Ben yere düşünce üstüme kurşun yağdırdı. Yukarıdan insanlar saksı, attı beni bıraksın diye. Saksıyı atınca bu seferde havaya ateş etmeye başladı. 'Benim adım Samet, 2 sene yatar çıkarım, bana bir şey olmaz sen öl' dedi" diye konuştu. Samet Mutlu'nun cezaevinden çıkarsa kendisini öldüreceğini belirten Mutlu, yaşamak istediğini söyledi.
26.05.2021Haberler
Yaşadığı dehşeti bu sözlerle anlattı: Bıraksın diye yukarıdan saksı attılar
Yaşadığı dehşeti bu sözlerle anlattı: Bıraksın diye yukarıdan saksı attılarŞişli'de geçtiğimiz pazar günü boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından 5 kurşunla vurulan Sabiha Mutlu olay gününü anlatarak,  "Ben yere düşünce üstüme kurşun yağdırdı. Yukarıdan insanlar saksı, attı beni bıraksın diye. Saksıyı atınca bu seferde havaya ateş etmeye başladı. 'Benim adım Samet, 2 sene yatar çıkarım, bana bir şey olmaz sen öl' dedi" diye konuştu. Samet Mutlu'nun cezaevinden çıkarsa kendisini öldüreceğini belirten Mutlu, yaşamak istediğini söyledi.
26.05.2021Gündem
Son dakika! Eşine sokak ortasında kurşun yağdıran koca: İki sene yatar, çıkarım!
Son dakika! Eşine sokak ortasında kurşun yağdıran koca: İki sene yatar, çıkarım!Gelen bir son dakika haberine göre; Boşanma aşamasında olduğu Samet Mutlu tarafından küçük kızının gözleri önünde 5 kurşunla vurulan Sabiha Mutlu yaşadığı dehşeti anlattı: “İlk ateş ettiğinde vuruldum, yere düştüm. Daha sonra ateş etmeye devam etti. ‘Seni öldürsem iki sene yatar çıkarım. Herkes çıkıyor’ dedi.
26.05.2021Gündem
S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: S Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: S Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba olmaya hazırlanan çiftler için en eğlenceli süreçlerden birisi de bebeklerine verecekleri isim oluyor. Bu dönemde derin bir araştırma sürecine giren anne ve baba adayları kız isimleri ve anlamları konusunda bilgi topluyor. Karar vermesi zor olan isimler konusunda ebeveynler keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan, popüler ve modern çağa uygun isimler seçmek istiyor. Ancak aileler isimlerin yanı sıra anlamları hakkında özen gösteriyor. S harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “S ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
16.10.2021Bebek
Ziyaretine gelen yeğenini bilezik ve parasını çalmakla suçlayıp şikayetçi oldu
Ziyaretine gelen yeğenini bilezik ve parasını çalmakla suçlayıp şikayetçi olduAntalya’da ayağındaki rahatsızlık nedeniyle ameliyat olmaya hazırlanan Sabiha Dağ (56), 2 bileziği ve 7 bin 300 lirasını çaldıkları, eşinin telefonundan cep bankacılığıyla çektikleri 21 bin 500 lira krediyi, hesaplarına aktardıkları iddiasıyla yeğeni E.D. (38) ve eşi C.D.'den (37) şikayetçi oldu. Dağ, yerine sahte bilezik koyulduğunu iddia etti.
15.10.2021Gündem
Ayvalık’tan doğaya destek var!
Ayvalık’tan doğaya destek var!Ayvalık Ayazması’nda, Milliyet Sanat’ın düzenlediği Ali Kabaş’ın “Yabani” adlı sergisi açıldı. Büyük ilgi gören sergi tabiatın rahat bırakıldığı zaman oluşturduğu doğal güzelliğe dikkat çekiyor
12.08.2021Kültür Sanat
Darbe girişiminin kilit noktası İstanbul'da yaşananlar
Darbe girişiminin kilit noktası İstanbul'da yaşananlarFetullahçı Terör Örgütü üyesi askerlerin 15 Temmuz 2016'da düzenlediği ve ülke genelinde 251 vatandaşın şehit olduğu darbe girişimi sırasında İstanbul, olayların kilit noktası oldu.
15.07.2021Gündem
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, '10 milyon 800 bin lira' deyip açıkladı: Tasarruf sağlayacak
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, '10 milyon 800 bin lira' deyip açıkladı: Tasarruf sağlayacakSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bartın – Kurucaşile Yolu Açılış Töreni'ne canlı bağlantıyla katıldı. Törende konuşma yapan Erdoğan, 'Toplamda 10 milyon 800 bin lira tasarruf sağlayacak. 2023 hedeflerimizde 2053 ve 2073 vizyonlarımızda ulaşıma büyük önem veriyoruz.' dedi. Kanal İstanbul projesiyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Müjdesini 11 yıl önce milletimizle paylaştığımız, ciddi hazırlık yaptığımız bu vizyon projesini boğmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ama biz bunlara aldırmıyor, doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye devam ediyoruz' ifadelerine yer verdi.
14.07.2021Siyaset
Son dakika! Kanal İstanbul için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 13 kat daha güvenli
Son dakika! Kanal İstanbul için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 13 kat daha güvenliGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2011'de açıklanan ve kamuoyunda "çılgın proje" olarak bilinen Kanal İstanbul, bugün ilk köprünün temelinin atılmasıyla fiilen hayata geçirilmeye başlandı. Törende Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bugün Türkiye'nin kalkınma tarihinde yeni bir sayfa açıyoruz. Bugün ülkemizin gelişmesi milletimizin güçlenmesi yolunda attığımız adımlara bir yenisini ekliyoruz.' dedi. 'Kanal İstanbul'u yaklaşık 15 milyar dolarlık maliyetle 6 yıl içinde tamamlamayı hedefliyoruz' diyen Erdoğan, Kanal İstanbul'un seyir güvenliği açısından Boğaz'dan 13 kat daha güvenli olacağını söyledi.
26.06.2021Siyaset
Kuzey Marmara Otoyolu'nun son kesimi hizmete açıldı
Kuzey Marmara Otoyolu'nun son kesimi hizmete açıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Kuzey Marmara Otoyolumuzun 7. kesimini halkımızın hizmetine sunmanın gururunu yaşamaktayız. Kuzey Marmara Otoyolumuz, 400 kilometrelik bir hat halinde, sanayi ve ticaretin kalbi Marmara bölgemizin kuzeyinden geçen yeni bir lojistik koridor oluşturmaktadır." dedi.
21.05.2021Ekonomi
'Aşı olduğunu biliyoruz' deyip 90 bin lirasını kaptırdı! 3 şüpheli yakalandı
'Aşı olduğunu biliyoruz' deyip 90 bin lirasını kaptırdı! 3 şüpheli yakalandıSivas’ta, Neriman Tan'ı (66), telefonla arayıp, kendilerini polis olarak tanıtan ve buna inandırmak için aşı olduğunu bildiklerini söyleyip, adının FETÖ soruşturmasına karıştığını belirterek 90 bin TL değerindeki altınlarını alan 3 şüpheli, polisin çabasıyla kısa sürede yakalandı. Müjdeli haberi alan Tan, "Polisler o kadar özveriyle çalıştılar ki gece 02.00'ye kadar ayaktaydılar. Allah hepsinden razı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.
17.03.2021Gündem
Cebinde 9 lirayla İstanbul’a geldi! Açtığı dükkanla 100 olağanüstü kadın arasına girdi
Cebinde 9 lirayla İstanbul’a geldi! Açtığı dükkanla 100 olağanüstü kadın arasına girdiTürkiye'deki 100 olağanüstü kadının hayatı kitap haline geldi. O kadınlardan biri de Fatih'te küçük bir dükkanda mücadele veren Gürsel Altınöz. CNN TÜRK muhabiri Sema Akbulut ve kameraman Ahmet Akpolat, Gürsel Altınöz'ü dükkanında ziyaret etti. Mersin'den İstanbul'a uzanan o hayatı görüntüledi.
13.03.2021Haberler
Cebinde 9 lirayla İstanbul’a geldi! Açtığı dükkanla 100 olağanüstü kadın arasına girdi
Cebinde 9 lirayla İstanbul’a geldi! Açtığı dükkanla 100 olağanüstü kadın arasına girdiTürkiye'deki 100 olağanüstü kadının hayatı kitap haline geldi. O kadınlardan biri de Fatih'te küçük bir dükkanda mücadele veren Gürsel Altınöz. CNN TÜRK muhabiri Sema Akbulut ve kameraman Ahmet Akpolat, Gürsel Altınöz'ü dükkanında ziyaret etti. Mersin'den İstanbul'a uzanan o hayatı görüntüledi.
13.03.2021Gündem
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul projesinin yalnızca İstanbul değil bir Türkiye projesi olduğunu belirterek, "İstanbul Havalimanı, kara yolu, demir yolu bağlantısı, lojistik merkezleri ve buradan geçecek bir su yolu olacak Kanal İstanbul'la birlikte dünyanın en önemli intermodel lojistik merkezi olacaktır." dedi. Karaismailoğlu, "İstanbul için bir şeyler yapmak isteyenler, belediyenin raflarındaki dosyaları aşağı indirmeleri yeterlidir." ifadelerini kullandı.
19.11.2020Siyaset
Osmaniyeli YKS şampiyonu, Bahçeli'yi ziyaret edecek
Osmaniyeli YKS şampiyonu, Bahçeli'yi ziyaret edecekYükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) eşit ağırlık puan türünde Türkiye 1’incisi olan Osmaniyeli Ümit Can Evleksiz, kendisini arayıp tebrik eden MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret edecek. Evleksiz ziyaretinde, Devlet Bahçeli’ye, Osmaniye’ye özgü bir hediye götürmeyi düşündüğünü söyledi.
1.08.2020Gündem
YKS birincisi Ümit Can Evleksiz'in masraflarını Devlet Bahçeli karşılayacak
YKS birincisi Ümit Can Evleksiz'in masraflarını Devlet Bahçeli karşılayacakYükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) eşit ağırlık puan türünde Türkiye birincisi olan Osmaniye TOBB Fen Lisesi öğrencisi Ümit Can Evleksiz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisini arayarak, tebrik ettiğini ve eğitim masraflarını karşılayacağını kendisine ilettiğini belirtti.
29.07.2020Haberler
YKS birincisi Ümit Can Evleksiz'in masraflarını Devlet Bahçeli karşılayacak
YKS birincisi Ümit Can Evleksiz'in masraflarını Devlet Bahçeli karşılayacakYükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) eşit ağırlık puan türünde Türkiye birincisi olan Osmaniye TOBB Fen Lisesi öğrencisi Ümit Can Evleksiz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisini arayarak, tebrik ettiğini ve eğitim masraflarını karşılayacağını kendisine ilettiğini belirtti.
29.07.2020Gündem
Son dakika! Erzurum'da yakalandılar... 140 yıla kadar hapis cezası!
Son dakika! Erzurum'da yakalandılar... 140 yıla kadar hapis cezası!Türkiye'de tek seferde ele geçirilen en yüksek miktarda olan 100 milyon lira değerindeki 1 ton 535 kilogram eroin davasında karar çıktı.  Baron Mehmet Zeki Fidan ile 6 sanığa toplam 730 yıl 8 ay 14 gün hapis cezası verildi. Yasa gereği toplam ceza, 225 yıl 2 ay 14 güne düşürüldü.
22.06.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İstanbulSabiha MutluŞişlisamet mutlusilahlı saldırı

Sabiha Mutlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.