Sacit Aslan

Sacit Aslan

Son dakika Sacit Aslan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sacit Aslan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sacit Aslan haber sayfamızda...

Sacit Aslan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 100 sacit aslan haberi bulunmuştur.
Sahneye çıkması için gazinoya para verildiğini öğrenen Pınar Eliçe, gözyaşlarına boğuldu
Sahneye çıkması için gazinoya para verildiğini öğrenen Pınar Eliçe, gözyaşlarına boğuldu'Al Sana Haber' programının yorumcularından şarkıcı Pınar Eliçe, Türkiye'den taşınan Petek Dinçöz hakkında konuşurken "Hayatı boyunca bir erkeğin gücüne ihtiyaç duydu" dedi. Eliçe'nin bu sözünün ardından konuşan Seyhan Soylu ise "Yıllar önce Vedat Bey de senin için 30 trilyon para vererek çıktığın gazinoyu kiraladı" iddiasında bulundu. Canlı yayına bağlanan Sacit Aslan'ın iddiayı doğrulamasıyla gözyaşlarına boğulan Eliçe, yayını terk etti.
15.04.2022Cadde
Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın mirası paylaşılamıyor! 'Kardeşim beni dolandırdı'
Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın mirası paylaşılamıyor! 'Kardeşim beni dolandırdı'Fahrettin Aslan'a imzalattırılan ve 3 çocuğunun mirastan feragat ettiği sözleşmede, kardeşi Mehmet Aslan'ın usulsüzlük yaptığını iddia eden Sacit Aslan, savcılığa başvurdu. Aslan, kendisine ait olan payı, kardeşinin hile ile himayesine geçirdiğini ileri sürdü.
8.09.2020Cadde
Seren Serengil’e hakaret eden Yasemin Kutsi Aslan’a bin 740 lira para cezası
Seren Serengil’e hakaret eden Yasemin Kutsi Aslan’a bin 740 lira para cezasıGazeteci Sacit Aslan’ın eşi Yasemin Kutsi Aslan, sunucu Seren Serengil’e sosyal medyadan hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada bin 740 lira adli para cezasına çarptırıldı. Mahkeme, hükmün açıklanmasının 5 yıl geri bırakılmasına karar verdi.
31.01.2020Cadde
Seren Serengil ile Sacit Aslan davalık oldu
Seren Serengil ile Sacit Aslan davalık olduSunucu Seren Serengil, gazeteci Sacit Aslan’a kendisine hakaret ettiği iddiasıyla dava açtı.
22.11.2019Cadde
Sacit Aslan: Bülent Ersoy'la hesaplaşalım!
Sacit Aslan: Bülent Ersoy'la hesaplaşalım!Ünlü gazinocu Fahrettin Aslan'ın oğlu Sacit Aslan, '2. Sayfa' programına konuk oldu ve kendisine 'bitik' diyen Bülent Ersoy'a cevap verdi.
6.12.2018Cadde
Seren Serengil'den ‘sidikli’ sözüne 100 bin liralık dava!
Seren Serengil'den ‘sidikli’ sözüne 100 bin liralık dava!Sunucu Seren Serengil, YouTube kanalında magazin yorumları yapan Sacit Aslan hakkında 100 bin liralık tazminat davası açtı.
15.01.2018Cadde
Cinayetten 1 yıl sonra flaş gelişme!
Cinayetten 1 yıl sonra flaş gelişme!Mezdeke Aynur cinayetinde yeni gelişmeler ortaya çıktı. Katil zanlısının, Aynur Kanbur’un kızının çevresinden bir kişi olduğu belirlendi
25.03.2017Gündem
'Tek programlık mucize'
'Tek programlık mucize'Erol Köse ve Sacit Aslan'ın TEM'de sunduğu 'Her Şeyi Konuşalım' adlı program, reyting oranları ile TV tarihinde bir ilke imza atıyor.
11.05.2016Cadde
Mezdeke Aynur soruşturmasında ünlü isimler ifade verdi
Mezdeke Aynur soruşturmasında ünlü isimler ifade verdi"Kanbur tehdit alıyor muydu? Düşmanı var mıydı?" gibi sorulara cevap arayan polis, Kanbur'un en yakın arkadaşlarından Asena'yı gece yarısı emniyete götürdü.
15.04.2016Gündem
‘Mezdeke’ soruşturmasında ünlü isimler ifade verdi
‘Mezdeke’ soruşturmasında ünlü isimler ifade verdi“Kanbur tehdit alıyor muydu? Düşmanı var mıydı?” gibi sorulara cevap arayan polis, oryantal Leyla Adalı, Sacit Aslan ve Asena'nın bilgilerine başvurdu
15.04.2016Gündem
Önce utandı sonra kahkahayı bastı!
Önce utandı sonra kahkahayı bastı!CNN Türk'te yayınlanan Mesut Yar'la Burada Laf Çok programının dün gece Sacit Aslan, Engin Hepileri, Oylum Talu, Mehmet Coşkundeniz ve Volkan Arslan konuk oldu...İzdivaç programlarını eleştiren Sacit Aslan'ın, canlı yayında yaptığı bu açıklamalar stüdyoyu kahkahalara boğdu. Aslan'ın eleştirisi sırasında yaptığı espriler karşısında Oylum Talu önce utandı sonra kahkahayı bastı...
11.09.2019Televizyon
Tanrıyar ve Dinçöz gerilimi devam!
Tanrıyar ve Dinçöz gerilimi devam!12 yıllık ilişkilerini geçen sene bitiren Can Tanrıyar ve Petek Dinçöz ikilisinde sular durulmuyor.
2.10.2013Cadde
Twitter 6.1 şiddetinde sallandı!
Twitter 6.1 şiddetinde sallandı!Galatasaray kendi evinde 6-1 yenilerek Şampiyonlar Ligi'ne kötü bir başlangıç yaptı
30.06.2020Galatasaray
Ayrılmadık, evleniyoruz
Ayrılmadık, evleniyoruzSeren Serengil, önceki gün adı Deniz Akkaya’yla aşk dedikodularına karışan işadamı Yaşar Sönmez ve Sacit Aslan’la İstinye Park’ta görüntülendi.
20.08.2013Cadde
Erol Köse'nin "zenci bebek" bombası
Erol Köse'nin "zenci bebek" bombası"Aramızda Kalsın" programında sosyeteyi sarsan siyahi bebek skandalını gündemine alan Erol Köse, yaptığı konuşmalarla kahkahaya boğarken, sosyetedeki isimleri bildiğini ve açıklamak istediğini söyleyerek Sacit Aslan'ı küplere bindirdi. Programın sonunda isimleri açıklamaya kalkışan Köse, Sacit Aslan'ın müdehalesiyle karşılaştı.
11.09.2019Televizyon
Erol Köse siyahi bebeği canlı yayına çıkardı
Erol Köse siyahi bebeği canlı yayına çıkardıErol Köse siyahi bebeği canlı yayına çıkardı
11.09.2019Televizyon
"Ümmet-i Muhammed'de sizi seyretsin"
"Ümmet-i Muhammed'de sizi seyretsin"Ertuğrul Özkök'ün "Her gece karımın soyunmasını izliyorum" sözlerini ağır bir şekilde eleştiren ve "Zaman zaman fantezileri de seven bir adamım ben" diyen Sacit Aslan, bu tür olayların alenen anlatılmasına karşı çıktığı belirtti.
11.09.2019Televizyon
Sacit Aslan'dan Sibel Can'a ağır eleştiri!
Sacit Aslan'dan Sibel Can'a ağır eleştiri!Sacit Aslan, katıldığı programda Sibel Can'ı öyle bir eleştirdi ki....
11.09.2019Televizyon
Bülent Ersoy stüdyoyu bastı!
Bülent Ersoy stüdyoyu bastı!TV8'de yayınlanan 'Aramızda Kalsın' programının bugünkü konuğu Muazzez Abacı'ydı. Programın ilerleyen saatlerinde Muazzez Abacı'ya sürpriz yaparak stüdyoyu basan Bülent Ersoy, Sacit Arslan'a soğuk terler döktürdü.
29.04.2013Cadde
"Hamile kalmam gerekiyor"
"Hamile kalmam gerekiyor"'Aramızda Kalsın' programına konuk olan Demet Akalın ilginç açıklamalarda bulundu.
23.04.2013Cadde
VE EVLERi AYIRDILAR
VE EVLERi AYIRDILARMaddi sıkıntılar yüzünden evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Özlem Yıldız-Sinan Serter çifti, evlerini ayırdı. Serter, bir süredir Nişantaşı’nda tuttuğu yeni dairesinde kalıyor
20.04.2013Cadde
Canlı yayında küfürü bastı
Canlı yayında küfürü bastıFerhat Göçer'in "Memleketim" şarksını bir reklam filmi için seslendirişini hayli ağır eleştiren Sacit Aslan, kendisini eleştirenleri açtı ağzını yumdu gözünü.
11.09.2019Televizyon
'Striptiz yapmış adamım'
'Striptiz yapmış adamım'Ünlü oyuncu Yunus Günçe, canlı yayında yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı.
29.03.2013Cadde
Emel Sayın hangi rezilliklerin yaşandığını iyi bilir!
Emel Sayın hangi rezilliklerin yaşandığını iyi bilir!İzzet Çapa'ya çarpıcı açıklamalar yapan Emel Sayın'ın, eski eşi Selçuk Aslan hakkındaki iddiası, Sacit Aslan'ı çok kızdırdı
11.09.2019Televizyon
Erol Köse: İntizar çift cinsiyetli
Erol Köse: İntizar çift cinsiyetliPelin Çini ve Sacit Aslan'ın beraber sundukları "Aramızda Kalsın" programının bugünkü konuğu Erol Köse idi. Köse İntizar hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.
11.09.2019Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Sacit Aslan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.