Sadir Durmaz

Sadir Durmaz

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat 1 .sıra Adayı.Sadir Durmaz, 15 Temmuz 1963'te Kırşehir Çiçekdağı ilçesinde doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitiren Durmaz, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğünde müfettiş yardımcısı olarak göreve başladı.Müfettiş, daire başkanı, genel müdür yardımcılığı ve genel müdürlük görevlerini de yürüten Durmaz'ın birçok gazete ve dergide makaleleri yayımlandı.Durmaz, 24. dönem Yozgat Milletvekili seçilen Durmaz, aynı zamanda partisinin genel başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir.Orta düzeyde İngilizce bilen Durmaz, evli ve 2 çocuk babası

Sadir Durmaz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 215 sadir durmaz haberi bulunmuştur.
Son dakika... Fuat Oktay: Akdeniz’de rotasını şaşıran cevabını alır
Son dakika... Fuat Oktay: Akdeniz’de rotasını şaşıran cevabını alırCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Yunanistan ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi, Malta bayraklı ve İtalyan sahipli bir gemiyi kullanarak, kıta sahanlığımıza araştırma gemisi göndermeye çabalıyor. Bir kez daha altını çizerek vurguluyorum; Akdeniz'de rotasını şaşıran cevabını alır." dedi.
16.10.2021Siyaset
‘Paris Anlaşması’na Meclis’ten jet onay
‘Paris Anlaşması’na Meclis’ten jet onayTBMM Genel Kurulu’nda, Paris İklim Anlaşmasının Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Teklifi oybirliği ile kabul edildi. Bundan sonraki süreçte, kabul kararı BM sekreteryasına iletilecek. Böylece Türkiye anlaşmaya taraf ülkeler arasına girecek
7.10.2021Siyaset
Trafik kazasında ölen Bartın Belediye Başkan Yardımcısı için tören düzenlendi
Trafik kazasında ölen Bartın Belediye Başkan Yardımcısı için tören düzenlendiBartın'da midibüsün devrilmesi sonucu yaşamını yitiren Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç'in cenazesi, gerçekleştirilen törenin ardından toprağa verildi. Ayakta durmakta güçlük çeken Kömeç'in eşi Zehra Kömeç'i, yakınları teselli etmeye çalıştı.
4.10.2021Gündem
“Afganistan’a yüz çevirmek coğrafyanın gerçeğiyle ters”
“Afganistan’a yüz çevirmek coğrafyanın gerçeğiyle ters”MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,  “Türkiye’nin Afganistan’daki varlığı meşrudur. Bu nedenle askeri unsurlarımızın Afganistan’ı terki düşünülemeyecektir” dedi.
17.08.2021Siyaset
Zorlu etapları geçmesini bildik
Zorlu etapları geçmesini bildikMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, felaketlerin birlik ve beraberlik direnciyle göğüsleneceğini belirterek “Türk milleti nice badireleri aşmış, pek çok belayı yenmiş, sayısız zorlu etapları geçmesini bilmiştir. Yeter ki felaketlere umut bağlayanlara karşı uyanık olalım, yeter ki devletimizi güçsüz gösterenlere azami dikkat edelim” uyarısını yaptı.
9.08.2021Siyaset
MHP'nin, yangından etkilenenlere yönelik yardım kampanyasında ilk dağıtım Manavgat'tan başlıyor
MHP'nin, yangından etkilenenlere yönelik yardım kampanyasında ilk dağıtım Manavgat'tan başlıyorMHP'nin orman yangınlarından etkilenen köylülere yönelik başlattığı yardım kampanyasının ilk etabındaki dağıtımlar 9 Ağustos Pazartesi günü Antalya'nın Manavgat ilçesinde başlayacak.
8.08.2021Siyaset
Son dakika... Haluk Levent'i isyan ettiren görüntü! 'Yazıktır, lütfen göndermeyin'
Son dakika... Haluk Levent'i isyan ettiren görüntü! 'Yazıktır, lütfen göndermeyin'7 gündür devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları sürüyor. Yangının ilk anından itibaren devletin tüm kurumları seferber edilirken, bakanlar bölgede incelemelerde bulunuyor. İtfaiye erleri, orman işçileri, vatandaşlar alevlere karşı gece gündüz demeden omuz omuza mücadele veriyor. Öte yandan, AHBAP Derneği'nin de başkanı olan şarkıcı Haluk Levent, Manavgat'ta yangın bölgesine yardım gönderenlere çağrıda bulundu. Sosyal medya hesabından video paylaşan Levent, 'AFAD yetkilileriyle, belediye yetkilileriyle, kaymakamlıkla ya da gönüllü kuruluşlarla gerçek bir yazışma/görüşme olmadan lütfen ama lütfen buraya kamyonlarla mal göndermeyin.' dedi.
3.08.2021Gündem
MHP’li belediyelerden yardım seferberliği
MHP’li belediyelerden yardım seferberliğiMHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Türkiye’de meydana gelen orman yangınları için MHP’li belediyelerin başlattığı yardım kampanyasına ilişkin yazılı açıklama yaptı.
3.08.2021Siyaset
MHP'li Durmaz: Belediyelerimizin yardım kampanyası genişletildi
MHP'li Durmaz: Belediyelerimizin yardım kampanyası genişletildiMHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "Afet bölgelerine yakın belediyelerimizin yangınların ortaya çıktığı anda başlattığı yardım kampanyası, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin talimatıyla tüm belediyelerimizi kapsayacak şekilde genişletilmiş, afetzedelerin yaralarının sarılması için adeta seferberlik ilan edilmiştir" dedi.
2.08.2021Siyaset
MHP’li Durmaz’dan ‘gri pasaport’ açıklaması
MHP’li Durmaz’dan ‘gri pasaport’ açıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın Adana’nın Karataş İlçe Belediyesi’ne yönelik “gri pasaport”  iddialarına ilişkin olarak yazılı açıklama yaptı.
5.06.2021Siyaset
Başkent’e çıkarma
Başkent’e çıkarmaManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Belediye Başkanları Geleneksel İstişare ve Değerlendirme toplantısına katılmak üzere gittiği Ankara’da MHP Genel Merkezi’ni ziyaret etti Manisa heyeti ilk olarak Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile bir araya geldi.
29.05.2021Ege
Son dakika! MHP'den açıklama! Hatay Dörtyol Belediye Başkanı istifa etti
Son dakika! MHP'den açıklama! Hatay Dörtyol Belediye Başkanı istifa ettiMHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "İstanbul BŞB’den aldığı atlar nedeniyle, Adli ve İdari Soruşturmaya muhatap olan, Hatay/Dörtyol Belediye Başkanımız Fadıl Keskin’in, partimizden istifası işleme konulmuş olup, belediye başkanları listemizden de düşürülmüştür" dedi.
20.04.2021Siyaset
Bahçeli’nin yeni A takımı belli oldu
Bahçeli’nin yeni A takımı belli olduMHP MYK’da yapılan seçim sonucunda MHP’nin yeni Başkanlık Divanı belirlendi.
27.03.2021Siyaset
MHP'nin A Takımı belli oldu! 5 yeni isim
MHP'nin A Takımı belli oldu! 5 yeni isimMHP'de en yetkili kurul olan ve 15 kişiden oluşan Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girerken, 8 genel başkan yardımcısı yerini korudu, 2 ismin de yeri değişti.
26.03.2021Siyaset
Son dakika... Bahçeli'den İstanbul Sözleşmesi açıklaması
Son dakika... Bahçeli'den İstanbul Sözleşmesi açıklamasıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmesi hem iç hukukumuza hem de uluslararası hukuka uygundur" dedi. Öte yandan MHP'nin 15 kişilik Başkanlık Divanı da belli oldu.
26.03.2021Siyaset
MHP’nin yeni A Takımı bugün belli oluyor
MHP’nin yeni A Takımı bugün belli oluyorMHP’nin yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) bugün Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında toplanarak, Başkanlık Divanı seçimini yapacak. Partinin geçen hafta yapılan 13. Olağan Büyük Kurultayı’nda MYK listesinde yüzde 50 değişime gidilmişti. Ekonomik ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ile Parti İçi Eğitim Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu, MYK dışı kalmıştı.
26.03.2021Siyaset
AK Parti’nin 2023 kadroları seçildi
AK Parti’nin 2023 kadroları seçildiAK Parti’yi 2023 seçimlerine taşıyacak yeni yönetim kadrosu belli oldu. Üye sayısı 50’den 75’e yükseltilen yeni MKYK’da 47 yeni isim yer aldı, 28 mevcut üye yerini korudu, 22 isim ise liste dışı kaldı. Eski Meclis Başkanı Binali Yıldırım parti yönetimine girerken, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, kurulun yeni üyeleri arasında yer aldı
25.03.2021Siyaset
Son dakika haberleri: Gözler Ankara'da! Kabine ve A Takımı değişiyor
Son dakika haberleri: Gözler Ankara'da! Kabine ve A Takımı değişiyor14 Ağustos 2001’de kurulan ve 19 yıldır iktidarda olan AK Parti bugün 7’inci olağan kongresini gerçekleştiriyor. Kongrede AK Parti’yi 2023 seçimlerine taşıyacak yönetim belirlenecek. Erdoğan’ın kongre konuşması 2023 manifestosu niteliğinde olacak.
24.03.2021Siyaset
MHP, AK Parti kongresine 5 kişilik heyetle katılacak
MHP, AK Parti kongresine 5 kişilik heyetle katılacakMHP, AK Parti 7'nci Olağan Büyük Kongresi'ne aralarında TBMM Başkanvekili, İstanbul Milletvekili Celal Adan'ın da bulunduğu 5 kişilik heyetle katılacak.
19.03.2021Siyaset
MHP’nin stratejik 5 hedefi
MHP’nin stratejik 5 hedefiMHP kurultayında genel başkanlık için tek aday olarak yarışan ve bin 277 delegenin oyu ile liderliğini tazeleyen Bahçeli konuşmasında partisinin 2023 hedeflerini açıkladı... Bahçeli hedefleri “Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ne sahip çıkmak, yeni anayasa, milli ekonomik sistem inşası, terörle mücadele, küresel ve bölgesel diyalog” olarak sıraladı...
19.03.2021Siyaset
‘Manisa için önemli adımlar’
‘Manisa için önemli adımlar’Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara’da, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’la birlikte, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. Manisa’nın çevreci projeleri ve yatırımlarının görüşüldüğü ziyarette, kent için olumlu adımlar atıldı.
14.03.2021Ege
Bütçe görüşmelerinde aşı mesajı: Aşı kampanyasına örnek olmalıyız
Bütçe görüşmelerinde aşı mesajı: Aşı kampanyasına örnek olmalıyızMHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede aşıyla ilgili polemik yapmanın kamu sağlığı açısından zararlı olduğunu belirterek, "Siyasi liderlere düşen görev aşı kampanyasına destek vermek, liderlik göstererek motive etmek, örnek olmaktır." dedi.
12.12.2020Siyaset
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, Karabük il kongresinde konuştu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, Karabük il kongresinde konuştuMHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "Cumhuriyet diyeceksiniz ama belediyelerinizde çocuk parklarına PKK'nın paçavrasını resmedeceksiniz. Demokrasi diyeceksiniz ama 793 şehidimizin azmettiricisi PKK'lı Selahattin Demirtaş'a, Soros'çu Osman Kavala'ya özgürlük isteyeceksiniz. Sizin Atatürk sevginiz de cumhuriyet hassasiyetiniz de demokrasi anlayışınız da külliyen yalan." dedi.
22.11.2020Siyaset
‘Manisa’ya hizmet şereftir’
‘Manisa’ya hizmet şereftir’MHP Manisa İl Başkanlığı Olağan Genel Kurulu; MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP MYK Üyesi Gülay Özcan ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün katılımıyla gerçekleşti...
12.10.2020Ege
Son dakika... Bakan açıkladı: Yeni müjdeler alacağımız günler yakın!
Son dakika... Bakan açıkladı: Yeni müjdeler alacağımız günler yakın!Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez: sondaj çalışmaları ile ilgili "Karadeniz'den ve Doğu Akdeniz'den yeni müjdeler alacağımız günler yakındır." dedi.
12.09.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

mhpegedevlet bahçeliizmirmeclis

Sadir Durmaz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.