Sahte Parfüm

Sahte Parfüm

Son dakika sahte parfüm haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sahte parfüm gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sahte parfüm haber sayfamızda...

Sahte Parfüm

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 121 sahte parfüm haberi bulunmuştur.
Dünyaca ünlü parfüm markalarının sahtesine operasyon! 50 bin şişe ele geçirildi
Dünyaca ünlü parfüm markalarının sahtesine operasyon! 50 bin şişe ele geçirildiDünyaca ünlü parfüm markalarının sahtesini üretip internet üzerinden sattığı tespit edilen 1 şüpheli jandarma operasyonuyla yakalandı. Operasyonda, 50 bin adet sahte parfüm, boş şişe ve kapak ele geçirildi.
10.07.2022Gündem
Bağcılar'da sahte parfüm ve güneş kremi operasyonu
Bağcılar'da sahte parfüm ve güneş kremi operasyonuİstanbul Bağcılar'da sahte parfüm imalatı yapıldığı ihbarı alan polis, bir iş yerine baskın düzenledi. Baskında çok sayıda parfüm şişesi ile sahte güneş kremleri ele geçirildi.
16.05.2022Haberler
Bağcılar'da sahte parfüm ve güneş kremi operasyonu
Bağcılar'da sahte parfüm ve güneş kremi operasyonuİstanbul Bağcılar'da sahte parfüm imalatı yapıldığı ihbarı alan polis, bir iş yerine baskın düzenledi. Baskında çok sayıda parfüm şişesi ile sahte güneş kremleri ele geçirildi.
16.05.2022Gündem
İstanbul'da 70 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi
İstanbul'da 70 bin şişe sahte parfüm ele geçirildiİstanbul'da sahte parfüm imalatı yapılan 4 adrese düzenlenen operasyonda 70 bin şişe sahte parfüm ele geçirilirken 4 şüpheli gözaltına alındı. Dünyaca ünlü markalar taklit edilerek üretilen parfümlerin sosyal medya üzerinden satıldığı ortaya çıktı.
30.12.2021Gündem
İstanbul'da 2 milyon liralık sahte parfüm ele geçirildi
İstanbul'da 2 milyon liralık sahte parfüm ele geçirildiİstanbul'da sahte parfüm yapan şüphelilere yönelik operasyon düzenledi. Operasyonda 4 kişi gözaltına alınırken piyasa değeri 2 milyon 175 bin lira olan sahte parfüm ele geçirildi.
29.12.2021Gündem
Fatih'te 51 milyon liralık sahte parfüm ele geçirildi
Fatih'te 51 milyon liralık sahte parfüm ele geçirildiFatih'te, sahte parfüm üretip, satan kişilere yönelik düzenlenen operasyonda piyasa değeri 51 milyon 611 bin lira olduğu belirtilen 41 bin 289 sahte parfüm ele geçirildi. 3 adrese düzenlenen operasyonda, 1 şüpheli gözaltına alındı.
17.11.2021Gündem
Sahte parfüm satarken yakalandılar, gazetecilere saldırdılar
Sahte parfüm satarken yakalandılar, gazetecilere saldırdılarFatih Sultanahmet ve Beyazıt Meydanı'nda, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Turizm Polisi hanutçuluk yapan ve turistlere kaçak parfüm satanlara yönelik denetim yaptı.  Denetimleri görüntülemek isteyen basın mensuplarına seyyar parfüm satıcıları ile akrabaları saldırdı. Gazetecilere saldıran dört kişi gözaltına alındı.
16.10.2021Gündem
Parfümlerini geri almak isteyen seyyar satıcı döner bıçağıyla direndi
Parfümlerini geri almak isteyen seyyar satıcı döner bıçağıyla direndiİstanbul Taksim’de zabıta ekiplerinin seyyar satıcıların sahte parfümlerine el koymasının ardından kavga çıktı. Bir parfüm satıcısı boğazına döner bıçağı dayayarak parfümleri geri istedi. Elinden döner bıçağı alınan satıcı gözaltına alındı.
23.05.2021Gündem
Başakşehir ve Küçükçekmece'de operasyon! Binlercesi ele geçirildi
Başakşehir ve Küçükçekmece'de operasyon! Binlercesi ele geçirildiBaşakşehir ve Küçükçekmece'de sahte parfüm imalatı yapılan 8 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda 5 bin adet dolu şişe, 2 ton alkol, parfüm üretiminde kullanılan esans ve renkli sıvı ele geçirildi.
28.04.2021Gündem
İnternetten bile satıyorlar! İçinde zehir var
İnternetten bile satıyorlar! İçinde zehir varİstanbul’da dünyaca ünlü parfüm markalarının sahtesini yaparak internet üzerinden satıp, yurt dışına gönderen şebekeye yönelik düzenlenen operasyonda 18 milyon TL değerinde binlerce sahte parfüm ele geçirildi.
15.04.2021Gündem
Fatih'te 20 milyon liralık 20 bin şişe sahte parfüm yakalandı
Fatih'te 20 milyon liralık 20 bin şişe sahte parfüm yakalandıİstanbul Fatih'te düzenlenen operasyonda piyasa değeri 20 milyon lira olan 20 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi. Gözaltına alınan 2 şüphelinin sorgulamalarının devam ettiği öğrenilirken operasyon anları kameraya yansıdı.
3.04.2021Gündem
Parfüm alırken bu bilgilere dikkat edin!
Parfüm alırken bu bilgilere dikkat edin!İstanbul'da, sahte parfüm üretimi yaptığı tespit edilen imalathaneler ve depolara düzenlenen operasyonlarda, çok sayıda sahte parfüm ele geçirildi. Prof. Dr. Oğuz Özyaral, parfüm alınırken dikkat edilmesi gerekenleri anlattı. Özyaral, Sahte parfüm cilt kanseri yapar, solunum yollarında sorunlar yaratır. TÜBİTAK'ın cep telefonlarına ücretsiz olarak indirilen ÜTS uygulamasıyla ürünlerin orijinalliğini mutlaka kontrol edin dedi.
22.02.2021Haberler
Son dakika! İstanbul'da 20 milyon liralık operasyon! Kutular açılınca ortaya çıktı
Son dakika! İstanbul'da 20 milyon liralık operasyon! Kutular açılınca ortaya çıktıGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul'un Fatih ilçesinde polis ve jandarmanın ortak operasyonunda piyasa değeri 20 milyon lira olan 24 bin şişe sahte parfüm ele geçirildi. Gözaltına alınan 2 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, operasyon anları da kameraya yansıdı.
19.02.2021Gündem
Başakşehir-Avrupa sahte parfüm hattı
Başakşehir-Avrupa sahte parfüm hattıİstanbul’da dünyaca ünlü parfüm markalarının sahtesini yaparak Avrupa’ya gönderen bir sahtecilik şebekesine yönelik düzenlenen operasyonda, piyasa değeri 372 milyon 962 bin lira değerinde sahte parfüm ele geçirildi. Operasyon İstanbul Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi. Sahte parfüm üreten bir şebekeyi belirleyen ekipler, 20 günlük çalışmayla depo ve imalathane olarak kullanılan adresleri tespit etti. Başakşehir ve Küçükçekmece’deki 9 ayrı adrese geçen hafta operasyon düzenledi.
22.01.2021Gündem
İstanbul'da sahte parfüm imalathanesine baskın
İstanbul'da sahte parfüm imalathanesine baskınİstanbul Beylikdüzü'nde, polis ekiplerinin yaptığı baskında, asansörcü olarak çalıştırılan bir dükkanın kaçak parfüm imalathanesi olduğu ortaya çıktı.
30.12.2020Haberler
İstanbul'da sahte parfüm operasyonu
İstanbul'da sahte parfüm operasyonuİstanbul'da düzenlenen sahte parfüm operasyonunda piyasa değeri 70 milyon lira olan 1 ton saf alkol, 2 ton 320 litre doluma hazır parfüm ve binlerce şişe satışa hazır sahte parfüm ele geçirildi.
23.12.2020Gündem
'Sahte parfüm kıyafetlere bile zarar veriyor!'
'Sahte parfüm kıyafetlere bile zarar veriyor!'Dermotoloji Uzmanı Prof. Dr. Neslihan Şendur, piyasa değeri binlerce lirayı bulan ünlü markaların yerine tercih edilen taklit parfümlere karşı vatandaşları uyardı. Pek çok açıdan tehdit oluşturan bu parfümlerin deri üzerinde kahverengi lekeler oluşturabileceğini söyleyen Şendur, "Normalde parfümler kıyafete uygulanmalı deriz ama sahte olanları kıyafetlere bile zarar veriyor. Hiç parfüm kullanmamak bunları kullanmaktan çok daha iyidir" dedi.
20.10.2020Gündem
Dilenciye, hanutçuya, parfümcüye, çalgıcıya karşı çare WhatsApp!
Dilenciye, hanutçuya, parfümcüye, çalgıcıya karşı çare WhatsApp!İstanbul genelinde son dönemde turistleri rahatsız eden dilenci, sahte parfümcü, çalgıcı, hanutçuların artmasından rahatsız olan otel sahiplerine çözüm Fatih Emniyeti’nden geldi.
17.10.2020Gündem
İstanbul'da sahte parfüm operasyonu
İstanbul'da sahte parfüm operasyonuİstanbul'da sahte parfüm üretimi yapılan 5 adrese düzenlenen operasyonlarda binlerce şişe parfüm ele geçirildi. Operasyonda 4 şüpheli gözaltına alınırken yaklaşık 2 milyon 250 bin liralık sahte ürün ele geçirildi.
27.08.2020Haberler
5 adrese operasyon yapıldı! 2 milyon lira değerinde...
5 adrese operasyon yapıldı! 2 milyon lira değerinde...İstanbul'dasahte parfüm üretimi yapılan 5 adrese düzenlenen operasyonlarda binlerce şişe parfüm ele geçirildi. Operasyonda 4 şüpheli gözaltına alınırken yaklaşık 2 milyon 250 bin liralık sahte ürün ele geçirildi.
27.08.2020Gündem
Esenyurt'ta operasyon! 48 koli sahte parfüm ele geçirildi
Esenyurt'ta operasyon! 48 koli sahte parfüm ele geçirildiİstanbul Esenyurt'ta sahte parfüm üretilen iş yerine düzenlenen operasyonda 48 koli parfüm, çok miktarda parfüm kapağı, boş şişesi ele geçirildi. Olayla ilgili 1 şüpheli gözaltına alındı.
19.08.2020Gündem
Sancaktepe'de sahte parfüm operasyonu
Sancaktepe'de sahte parfüm operasyonuSancaktepe'de çok sayıda parfüm ve parfüm üretiminde kullanılan malzeme ele geçirildi.
11.07.2020Gündem
Arnavutköy'de sahte parfüm operasyonu
Arnavutköy'de sahte parfüm operasyonuİstanbul Arnavutköy'de sahte parfüm üretimi yapılan 10 adrese Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından operasyon yapıldı. Operasyonda 3 şüpheli yakalanarak gözaltına alınırken, 768 bin 857 dolu ve boş sahte parfüm şişesi ele geçirildi. Operasyon polis kamerasına yansıdı.
17.12.2019Haberler
Arnavutköy'de sahte parfüm operasyonu
Arnavutköy'de sahte parfüm operasyonuİstanbul Arnavutköy'de sahte parfüm üretimi yapılan 10 adrese Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından operasyon yapıldı. Operasyonda 3 şüpheli yakalanarak gözaltına alınırken, 768 bin 857 dolu ve boş sahte parfüm şişesi ele geçirildi. Operasyon polis kamerasına yansıdı.
17.12.2019Gündem
Operasyon düzenlendi, yüzlercesi ele geçirildi
Operasyon düzenlendi, yüzlercesi ele geçirildiMalatya'da, bir iş yerinde parfüm yapımında kullanılan 156 litre kimyasal madde, 86 gümrük kaçağı parfüm ve deodorant ele geçirildi, bir kişi gözaltına alındı.
26.11.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Sahte Parfüm ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.