Samet Erkuş

Samet Erkuş

Son dakika Samet Erkuş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Samet Erkuş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Samet Erkuş haber sayfamızda...

Samet Erkuş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12 samet erkus haberi bulunmuştur.
41 gündür yoğun bakımdaki jokey Samet Erkuş'tan haber var
41 gündür yoğun bakımdaki jokey Samet Erkuş'tan haber varAdana'da yarış sırasında attan düşüp ağır yaralandıktan sonra kaldırıldığı hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan jokey Samet Erkuş (31), 41 gün sonra gözlerini açtı. Yaşam savaşını kazanan Erkuş, hayati tehlikeyi atlattı
4.06.2021Gündem
Samet Erkuş'un yaşam mücadelesi 21 gündür sürüyor
Samet Erkuş'un yaşam mücadelesi 21 gündür sürüyorAdana'da yarış sırasında attan düşüp yaralanan ve kafatasında kırıklar oluşan 31 yaşındaki jokey Samet Erkuş'un tedavisi 21 gündür devam ediyor. Yeğeninin durumunun ağır olduğunu ve kritik günler yaşadıklarını belirten amca Şeyhmus Erkuş, "Herkesten dua bekliyoruz" dedi.
9.05.2021Diğer
Jokey Samet Erkuş'un yaşam mücadelesi sürüyor
Jokey Samet Erkuş'un yaşam mücadelesi sürüyorAdana'daki at yarışları esnasından attan düşen ve kafasında kırıklar meydana gelen jokey Samet Erkuş’un yaşam mücadelesi 10 gündür sürüyor.
28.04.2021Diğer
Hastane kapısında bir an ayrılmıyor! 'İyi olacak inanıyorum'
Hastane kapısında bir an ayrılmıyor! 'İyi olacak inanıyorum'Adana'da at yarışları sırasında, attan düşüp yaralanan, kafatasında kırıklar oluşan Jokey Samet Erkuş'un tedavisi 10 gündür devam ediyor. Erkuş'un ailesi ve 1 aylık nişanlısı Saibe Öztürk (26) ise hastane önündeki umutlu bekleyişini sürdürüyor. Erkuş'u her gün dua ederek beklediğini belirten Öztürk, "Samet'in sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Allah, büyüktür. O, bizi bırakmayacak. Sevenleri, umutlarını yitirmesin" dedi.
28.04.2021Haberler
Son dakika haberi: Hastane kapısında bir an ayrılmıyor! 'İyi olacak inanıyorum'
Son dakika haberi: Hastane kapısında bir an ayrılmıyor! 'İyi olacak inanıyorum'Adana'da at yarışları sırasında, attan düşüp yaralanan, kafatasında kırıklar oluşan Jokey Samet Erkuş'un tedavisi 10 gündür devam ediyor. Erkuş'un ailesi ve 1 aylık nişanlısı Saibe Öztürk (26) ise hastane önündeki umutlu bekleyişini sürdürüyor. Erkuş'u her gün dua ederek beklediğini belirten Öztürk, "Samet'in sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Allah, büyüktür. O, bizi bırakmayacak. Sevenleri, umutlarını yitirmesin" dedi.
28.04.2021Gündem
Son dakika - At yarışında bir kaza daha: 4 jokey düştü, 3'ü hastaneye kaldırıldı
Son dakika - At yarışında bir kaza daha: 4 jokey düştü, 3'ü hastaneye kaldırıldıAdana Yeşiloba Hipodromu'nda saat 18.00'de yapılan 'Maiden' yarışında son 600 metreye yaklaşılırken 4 jokey attan düşerek yaralandı. Jokeylerden biri  hipodromda tedavi edildi, 3 jokey ise hastaneye kaldırıldı.
20.04.2021Diğer
Son Dakika...Attan düşen jokey Samet Erkuş'un durumu! Parmaklarını oynatmış
Son Dakika...Attan düşen jokey Samet Erkuş'un durumu! Parmaklarını oynatmışAdana’da önceki gün yapılan at yarışları sırasında attan düşüp yaralanan Samet Erkuş'un tedavisi, yoğun bakımda devam ediyor. Kafatasında kırıklar oluşan Samet Erkuş'un ailesi ve nişanlısı Saibe Öztürk (26), hastane önünde umutlu bekleyişlerini sürerken amcası Melik Erkuş, “Bugün azıcık da olsa parmaklarını oynatmış” dedi.
20.04.2021Gündem
Attan düşen jokey için ailesinin ve nişanlısının umutlu bekleyişi sürüyor
Attan düşen jokey için ailesinin ve nişanlısının umutlu bekleyişi sürüyorAdana'da iki gün önce Yeşiloba Hipodromu’nda yapılan 5’inci koşu sırasında 4 numaralı 'Luminary' isimli attan düşmesi sonucunda kafatasında kırıklar oluşan jokey Samet Erkuş'un tedavisi yoğun bakım servisinde devam ediyor.
20.04.2021Diğer
Son dakika - Attan düşen jokeyin durumu ciddiyetini koruyor
Son dakika - Attan düşen jokeyin durumu ciddiyetini koruyorAdanada dün Yeşiloba Hipodromunda yapılan 5'inci koşu sırasında talihsiz bir olay yaşandı. jokey Samet Erkuş, yarışın başlamasından kısa bir süre sonra hızla ilerlerken attan düştü. Düşmenin etkisiyle kafatasında kırık oluşan Erkuş'un iki ameliyat sonrası yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.
19.04.2021Diğer
Jokeylerden açıklama: At binmeme kararı aldık
Jokeylerden açıklama: At binmeme kararı aldıkTürkiye Jokey Kulübü'ne bağlı at binen jokeyler, yeni yönetmeliğin ardından basın açıklamasında bulundular. Yapılan açıklamada, "Fikir birliği ile 1 Ocak 2019 Salı gününden itibaren kendi hür irademizi kullanarak at binmeme kararı almış durumdayız." ifadeleri kullanıldı.
1.07.2020Diğer
Son dakika! Yargıtay 92 darbe sanığının cezasını onadı
Son dakika! Yargıtay 92 darbe sanığının cezasını onadıSon dakika haberine göre; Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Harp Akademileri Komutanlığındaki olaylara ilişkin davada 89 sanığa "anayasayı ihlal" suçundan verilen ağırlaştırılmış müebbet ve müebbet ile 3 sanığa silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan verilen hapis cezaları onandı.
9.07.2021Gündem
Mezrada katliam: 6 ölü, 7 yaralı!
Mezrada katliam: 6 ölü, 7 yaralı!Elazığ’da akli dengesi bozuk olduğu öne sürülen Haşim Yüksel (50), 2 oğluyla birlikte yıllardır küs olduğu kardeşinin evine kurşun yağdırdı
21.07.2009Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

adanasamet erkuşat yarışıjokeyGanyan

Samet Erkuş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.