Şanghay

Şanghay

Son dakika Şanghay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şanghay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şanghay haber sayfamızda...

Şanghay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.422 sanghay haberi bulunmuştur.
Piyasalar güvercin Fed'e karşın satıcılı seyretti
Piyasalar güvercin Fed'e karşın satıcılı seyretti ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz kararı ve Başkan Jerome Powell'ın güvercin açıklamalarına karşın bu hafta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınındaki delta varyantı ve ABD ile Çin arasında artan tansiyonla küresel piyasalarda satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, gelecek hafta gözler başta ABD'de iş gücü piyasasına yönelik veriler olmak üzere yoğun veri gündemine ve İngiltere Merkez Bankası'nın (BoE) faiz kararına çevrildi.
31.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları geriledi
Asya borsaları gerilediAsya borsalarında haftanın son işlem gününde satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, Hindistan'da Sensex endeksi pozitif ayrıştı.
30.07.2021Uzmanpara
Piyasalar karışık bir seyir izliyor
Piyasalar karışık bir seyir izliyorKüresel piyasalar ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantısının ardından karışık bir seyir izlerken, bugün yoğun veri gündemi yatırımcıların odağında bulunuyor.
30.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları yükseldi
Asya borsaları yükseldiAsya borsalarında, alış ağırlıklı bir seyir izlendi.
29.07.2021Uzmanpara
Piyasalar Enflasyon Raporu'na odaklandı
Piyasalar Enflasyon Raporu'na odaklandıKüresel piyasalarda ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantısının ardından karışık bir seyir izlenirken, yurt içinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) bugün açıklayacağı Enflasyon Raporu takip edilecek.
29.07.2021Uzmanpara
Rusya'dan 'Şanghay İşbirliği' açıklaması: Gerilim noktaları oluşuyor
Rusya'dan 'Şanghay İşbirliği' açıklaması: Gerilim noktaları oluşuyorRusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Şanghay İşbirliği Örgütü (ŞİÖ) üye ülkelerinin etrafında uzun vadeli gerilim noktalarının oluşturulduğunu söyledi.
28.07.2021Dünya
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında, dünkü sert düşüşlerin ardından bugün karışık bir seyir izlendi.
28.07.2021Uzmanpara
Piyasalar Fed'e odaklandı
Piyasalar Fed'e odaklandıKüresel piyasalar negatif bir seyir izlerken, gözler bu akşam açıklanacak ABD Merkez Bankası'nın (Fed) kararları ve Fed Başkanı Jerome Powell'ın basın toplantısına çevrildi.
28.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında haftanın ikinci işlem gününde karışık bir seyir izlendi.
27.07.2021Uzmanpara
Piyasalar Fed'i bekliyor
Piyasalar Fed'i bekliyorKüresel piyasalarda karışık bir seyir izlenirken, yatırımcılar bugün başlayacak ve iki gün sürecek ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Açık Piyasa Komitesi toplantısına odaklandı.
27.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları Japonya hariç geriledi
Asya borsaları Japonya hariç gerilediAsya borsalarında haftanın ilk işlem gününde satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, Japonya'da Nikkei 225 endeksi pozitif ayrıştı.
26.07.2021Uzmanpara
Piyasalarda temmuzun son haftası dolu geçecek
Piyasalarda temmuzun son haftası dolu geçecekYurt içi piyasaların Kurban Bayramı tatili dolayısıyla sadece yarım gün işlem gördüğü geçen hafta küresel piyasalarda pozitif bir seyir izlenirken, bu hafta ABD ve Euro Bölgesi'nde büyüme başta olmak üzere yoğun veri gündeminin yanı sıra ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz kararı ile Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) Enflasyon Raporu takip edilecek.
26.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında, haftanın son işlem gününde karışık bir seyir izlendi.
23.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları yükseldi
Asya borsaları yükseldiAsya borsalarında, dün gözlenen karışık seyir bugün yerini yükselişe bıraktı.
22.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında, dün yaşanan düşüşlerin ardından bugün karışık bir seyir izlendi.
21.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları geriledi
Asya borsaları gerilediAsya borsalarında, haftanın ikinci işlem gününde satış ağırlıklı bir seyir izlendi.
20.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları satıcılı seyretti
Asya borsaları satıcılı seyrettiAsya borsalarında, haftanın ilk işlem gününde satış ağırlıklı bir seyir izlendi.
19.07.2021Uzmanpara
Piyasalar azalan risk iştahı ile negatif seyrediyor
Piyasalar azalan risk iştahı ile negatif seyrediyorKüresel piyasalar artan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları, enflasyon endişeleri ve para politikalarına ilişkin belirsizliklerle negatif bir seyir izlerken, bu hafta perşembe günü Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) toplantısı gündemin odağında bulunuyor.
19.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında, karışık bir seyir izlendi.
16.07.2021Uzmanpara
Piyasalar yön arayışında
Piyasalar yön arayışındaKüresel piyasalar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin endişeler ve para politikalarına yönelik belirsizliklerle karışık bir seyir izlerken, açıklanacak makroekonomik veriler ve merkez bankalarının adımları yatırımcıların odağında bulunuyor.
16.07.2021Uzmanpara
Rusya Dışişleri Bakanı, Çinli mevkidaşı ile Afganistan'ı görüştü
Rusya Dışişleri Bakanı, Çinli mevkidaşı ile Afganistan'ı görüştüRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Çin Dışişleri Bakanı Vang Yi ile Afganistan'daki durumu görüştü. Görüşmede, iki bakan, Rusya ve Çin'in uluslararası platformlarda koordinasyonu devam ettirmeleri konusunda mutabık kaldı.
15.07.2021Dünya
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında, karışık bir seyir izlendi.
15.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında, karışık bir seyir izlendi.
14.07.2021Uzmanpara
Piyasalar TCMB faiz kararına odaklandı
Piyasalar TCMB faiz kararına odaklandıKüresel piyasalarda gözler ABD'de enflasyon verisinin beklentileri aşmasının ardından ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'ın yapacağı açıklamalara çevrilirken, yurt içinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) faiz kararı bekleniyor.
14.07.2021Uzmanpara
Asya borsaları yükseldi
Asya borsaları yükseldiAsya borsalarında, Avustralya hariç alış ağırlıklı bir seyir izlendi.
13.07.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

borsaasyapiyasaküreselveri

Şanghay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.