Şanghay

Şanghay

Son dakika Şanghay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şanghay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şanghay haber sayfamızda...

Şanghay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.504 sanghay haberi bulunmuştur.
Asya borsaları geriledi
Asya borsaları gerilediAsya borsalarında satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, Hindistan'da Sensex endeksi pozitif ayrıştı.
16.09.2021Uzmanpara
Piyasalar Lagarde'a odaklandı
Piyasalar Lagarde'a odaklandıKüresel piyasalar, Çin'deki regülasyon adımları, dünya genelinde artan enflasyonist baskılar ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin olumsuz haber akışıyla yeni güne satıcılı başlarken, gözler Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde'ın bugün yapacağı konuşmaya çevrildi.
16.09.2021Uzmanpara
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında karışık bir seyir izlendi.
15.09.2021Uzmanpara
Piyasalar karışık seyrediyor
Piyasalar karışık seyrediyorKüresel piyasalar, dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının ekonomik toparlanmayı olumsuz etkilemeye devam edeceğine ilişkin endişelerle karışık bir seyir izliyor.
15.09.2021Uzmanpara
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında karışık bir seyir izlendi.
14.09.2021Uzmanpara
Piyasalar ABD'nin enflasyon verilerine odaklandı
Piyasalar ABD'nin enflasyon verilerine odaklandıKüresel piyasalar, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) varlık alımlarına ilişkin yol haritasını etkileyebileceği gerekçesiyle ABD'de bugün açıklanacak enflasyon verilerine odaklandı.
14.09.2021Uzmanpara
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında karışık bir seyir izlendi.
13.09.2021Uzmanpara
Piyasalar verilere odaklandı
Piyasalar verilere odaklandıEkonomik toparlanmaya ilişkin endişeler ve şahinleşen para politikası vurgusuyla geçen hafta küresel piyasalarda etkili olan karışık seyir yeni haftaya da taşınırken, yurt içinde bugün ödemeler dengesi ve sanayi üretimi verileri takip edilecek.
13.09.2021Uzmanpara
Piyasalarda belirsizlikler artıyor
Piyasalarda belirsizlikler artıyorKüresel pay piyasaları ekonomik toparlanmaya ilişkin artan endişeler ve para politikasının şahinleşen vurgusuyla karışık bir seyir izlerken, gelecek hafta gözler, başta ABD'de enflasyon olmak üzere yoğun veri gündemine çevrildi.
11.09.2021Uzmanpara
Dünyanın en iyi kentlerini seçti! Listede Türkiye'den de bir şehir var...
Dünyanın en iyi kentlerini seçti! Listede Türkiye'den de bir şehir var...Ünlü seyahat, eğlence, yeme-içme ve sanat dergisi Time Out, dünyanın dört bir yanından editörler ve yaklaşık 27 bin kent sakinin katılımıyla bir anket oluşturdu. Her şehrin kültürel özelliklerini göz önünde bulunduran Time Out'un listesinde şehirler yeme-içme, kültür, gece hayatı açısından derecelendirildi. En iyi 37 şehir arasında Türkiye'den de bir şehir var. İşte okurken sırt çantanızı hazırlayıp dünyayı gezmek isteyeceğiniz o liste...
14.09.2021Dünya
Asya borsaları yükseldi
Asya borsaları yükseldiAsya borsalarında haftanın son işlem gününde alış ağırlıklı bir seyir izlendi.
10.09.2021Uzmanpara
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı
Piyasalar yoğun veri gündemine odaklandıKüresel piyasalarda dün karışık bir seyir izlenmesinin ardından bugün yurt içinde işsizlik oranı, yurt dışında ise ABD'de Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) başta olmak üzere yoğun veri gündemi takip edilecek.
10.09.2021Uzmanpara
Asya borsaları geriledi
Asya borsaları gerilediAsya borsalarında satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, Çin'de Şanghay bileşik endeksi pozitif ayrıştı.
9.09.2021Uzmanpara
Piyasalar ECB kararlarına odaklandı
Piyasalar ECB kararlarına odaklandıKüresel piyasalarda, ekonomik toparlanmaya ilişkin endişeler ve para politikalarına yönelik belirsizliklerle dün satış ağırlıklı bir seyir izlenmesinin ardından, bugün gözler Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) toplantısından çıkacak kararlara çevrildi.
9.09.2021Uzmanpara
Asya borsaları geriledi
Asya borsaları gerilediAsya borsalarında satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, Japonya'da Nikkei 225 endeksi pozitif ayrıştı.
8.09.2021Uzmanpara
Piyasalarda yön arayışı sürüyor
Piyasalarda yön arayışı sürüyorKüresel piyasalarda, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) varyantlarının ekonomiye etkilerine dair endişelerle dün karışık bir seyir izlenmesinin ardından, zayıf veri akışının bulunduğu bugün de Asya borsaları açılışı ile ABD ve Avrupa endeks vadeli işlem sözleşmelerinde dalgalı seyrin devam ettiği görülüyor.
8.09.2021Uzmanpara
Asya borsaları yükseldi
Asya borsaları yükseldiAsya borsalarında haftanın ikinci işlem gününde alış ağırlıklı bir seyir izlenirken, Güney Kore'de Kospi endeksi negatif ayrıştı.
7.09.2021Uzmanpara
Piyasalar Euro Bölgesi büyümeye odaklandı
Piyasalar Euro Bölgesi büyümeye odaklandıKüresel piyasalarda artan risk iştahının etkisiyle dün alış ağırlıklı bir seyir izlenmesinin ardından, bugün Euro Bölgesi'nde ikinci çeyreğe ilişkin büyüme başta olmak üzere yoğun veri gündemi takip edilecek.
7.09.2021Uzmanpara
Asya borsaları alıcılı seyretti
Asya borsaları alıcılı seyrettiAsya borsalarında alış ağırlıklı bir seyir izlendi.
6.09.2021Uzmanpara
Piyasalarda bu hafta gözler ECB kararlarında
Piyasalarda bu hafta gözler ECB kararlarındaKüresel piyasalarda geçen hafta para politikalarına ilişkin belirsizliklerin sürmesi ile karışık bir seyir izlenmesinin ardından, yeni haftada ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Bej Kitap Raporu ile Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) faiz kararı yakından takip edilecek.
6.09.2021Uzmanpara
Yazmanın tek formülü yetenek
Yazmanın tek formülü yetenek“Edebiyat atölyeleri yazmayı öğretiyor mu? Yazmak öğrenilen bir şey mi?” sorusunu Ayşe Kulin, Jale Sancak, Gündüz Vassaf, İsmail Güzelsoy, Metin Celal, Oylum Yılmaz ve Mahir Ünsal Eriş ile değerlendirdik
Piyasalarda başrole ECB geçti
Piyasalarda başrole ECB geçtiKüresel pay piyasaları dünya genelinde artan enflasyon endişeleri ve makro ekonomik verilerin toparlanmaya ilişkin olumsuz sinyaller vermesi sonrası karışık seyir izlerken, gelecek hafta gözler ABD ve Avrupa merkez bankalarına çevrildi.
4.09.2021Uzmanpara
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında karışık bir seyir izlendi.
3.09.2021Uzmanpara
Piyasalar ABD'nin istihdam verilerine odaklandı
Piyasalar ABD'nin istihdam verilerine odaklandıKüresel piyasalar ABD'de bugün yayımlanacak istihdam raporundaki verilere odaklanırken, yurt içinde ise ağustos ayına ilişkin enflasyon verileri takip edilecek.
3.09.2021Uzmanpara
Çin üçüncü menkul kıymetler borsasını kuracak
Çin üçüncü menkul kıymetler borsasını kuracakÇin, Şanghay ve Şıncın borsalarından sonra başkent Pekin'de yeni bir menkul kıymetler borsasını hizmete açmayı planlıyor.
3.09.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

piyasaküreselborsaAsyaveri

Şanghay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.