Serkan Çayoğlu

Serkan Çayoğlu

Son dakika Serkan Çayoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Serkan Çayoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Serkan Çayoğlu haber sayfamızda...

Serkan Çayoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 394 serkan çayoğlu haberi bulunmuştur.
Özge Gürel-Serkan Çayoğlu tatilde! Hız teknesiyle Bodrum turu
Özge Gürel-Serkan Çayoğlu tatilde! Hız teknesiyle Bodrum turuGeçtiğimiz hafta nişanlanan ve şimdilerde evlilik hazırlığı yapan Özge Gürel (35) ve Serkan Çayoğlu (35), Bodrum Yalıkavak'ta objektiflere yansıdı. Oyuncu çift, rüzgarlı hava nedeniyle denize girmek yerine hız teknesiyle dolaştı.
27.06.2022Cadde
Aile arasında nişanlandılar
Aile arasında nişanlandılarSerkan Çayoğlu ve Özge Gürel, aile arasında nişanlandı.
20.06.2022Cadde
Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel nişanlandı: Kahve terletti
Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel nişanlandı: Kahve terlettiUzun süredir aşk yaşayan ve sosyal medyada yaptıkları romantik paylaşımlarla konuşulan oyuncu çift Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, aile arasında düzenlenen törenle evlilik yolunda ilk adımı attı. Serkan Çayoğlu'nun kız isteme sırasındaki halleri sosyal medyada gündem oldu. Serkan Çayoğlu pozlarına "Kahve terletti" notunu düştü.
20.06.2022Cadde
'İtalya'nın özel bir anısı var'
'İtalya'nın özel bir anısı var'Yolları 2015 yılında romantik komedi türündeki 'Kiraz Mevsimi' dizisinde kesişen Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çifti, bu yaz İtalya'da nikâh masasına oturacak. Akmerkez'de yazlık alışverişlerini tamamlayan ünlü oyuncular, düğün detayları hakkında yöneltilen sorulara bakın nasıl karşılık verdi.
8.06.2022Cadde
Özge Gürel'den Serkan Çayoğlu'na: Çok aşığım sevgilim, iyi ki doğdun!
Özge Gürel'den Serkan Çayoğlu'na: Çok aşığım sevgilim, iyi ki doğdun!Son olarak Can Yaman ile 'Bay Yanlış' adlı dizide rol alan ve uzun süredir ekranlardan uzak olan Özge Gürel'in kendisi gibi oyuncu sevgilisi Serkan Çayoğlu, 35 yaşına bastı. Güzel oyuncu, evlilik hazırlığı yaptığı Çayoğlu'nun yeni yaşını romantik bir paylaşımla kutladı.
1.06.2022Cadde
‘Tatlı telaşın içindeyiz’
‘Tatlı telaşın içindeyiz’Eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, Vadistanbul’daydı.
31.05.2022Cadde
Serkan Çayoğlu-Özge Gürel: Tatlı bir telaşın içindeyiz
Serkan Çayoğlu-Özge Gürel: Tatlı bir telaşın içindeyizUzun süredir aşk yaşayan ve sosyal medyada yaptıkları romantik paylaşımlarla konuşulan oyuncu çift Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikili, yer aldıkları projeler ve düğün tarihleriyle ilgili konuştu.
30.05.2022Cadde
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in İtalya'da evlilik iddiaları asılsız çıktı
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in İtalya'da evlilik iddiaları asılsız çıktıUzun süredir aşk yaşayan ve sosyal medyada yaptıkları romantik paylaşımlarla konuşulan oyuncu çift Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, hastane çıkışı görüntülendi. Yaz aylarında İtalya'da evlenecekleri iddia edilen çift, konuyla ilgili son noktayı koydu.
29.04.2022Cadde
Düğün İtalya’da olmayacak
Düğün İtalya’da olmayacakSerkan Çayoğlu, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Özge Gürel hastalanınca, onu Ulus’taki Liv Hospital’a götürdü.
29.04.2022Cadde
Serkan Çayoğlu imaj tazeledi
Serkan Çayoğlu imaj tazelediSerkan Çayoğlu, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Özge Gürel ile Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı. Son projesi için saç ve sakalını uzatan Çayoğlu, dizi bittikten kısa sakalını kesti.
15.04.2022Cadde
‘Senaryo önemli’
‘Senaryo önemli’Serkan Çayoğlu, önceki akşam Etiler’de objektiflere takıldı.
15.04.2022Cadde
‘Yaz sonuna yetiştiririz’
‘Yaz sonuna yetiştiririz’Evlilik hazırlığı yapan oyuncu çift Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, Nişantaşı’nda bir mekan çıkışı görüntülendi.
12.04.2022Cadde
Özge Gürel'den nikâh tarihi açıklaması
Özge Gürel'den nikâh tarihi açıklamasıUzun süredir aşk yaşayan ve sosyal medyada yaptıkları romantik paylaşımlarla konuşulan oyuncu çift Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, önceki gün Nişantaşı’nda bir mekan çıkışı görüntülendi.
11.04.2022Cadde
Gülper Özdemir ile Mehmet Aykaç aşklarını ilan etti
Gülper Özdemir ile Mehmet Aykaç aşklarını ilan ettiOyuncu Gülper Özdemir ile Mehmet Aykaç'ın 'Bir Zamanlar Kıbrıs' dizisindeki arkadaşlığı aşka dönüştü. Karadeniz turunun ardından Batum'a tatile giden ikili, aşklarını ilan etti.
5.04.2022Cadde
Serkan Çayoğlu: Düğünle ilgili ayrıntı vermeyeceğim!
Serkan Çayoğlu: Düğünle ilgili ayrıntı vermeyeceğim!2022 yazında kendisi gibi oyuncu Özge Gürel ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Serkan Çayoğlu, geçtiğimiz akşam arkadaşı Bedri Güntay ile Etiler'de görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan yakışıklı oyuncu, düğün sebebiyle projelerini iptal ettiği iddialarına yanıt verdi.
22.03.2022Cadde
‘Sürpriz var’
‘Sürpriz var’Serkan Çayoğlu ve Bedri Güntay, Etiler Akmerkez’deydi.
22.03.2022Cadde
'Kuruluş Osman' dizisinde Murat Serezli sürprizi
'Kuruluş Osman' dizisinde Murat Serezli sürpriziATV'de çarşamba akşamları ekrana gelen Kuruluş Osman dizisine ünlü sürpriz bir oyuncu konuk oluyor. Ünlü oyuncu Murat Serezli, Kuruluş Osman'da sürpriz bir karaktere hayat verecek.
14.03.2022Cadde
Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çifti: Her şey yolunda
Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çifti: Her şey yolunda2022 yazında nikah masasına oturacağı haberlerini "Yazın ama tarihi net olarak belli değil" sözleriyle doğrulayan Özge Gürel, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Serkan Çayoğlu ile önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi.
5.03.2022Cadde
Serkan Çayoğlu-Özge Gürel: Ayrı kaldığımız süreç zor geçti
Serkan Çayoğlu-Özge Gürel: Ayrı kaldığımız süreç zor geçtiSerkan Çayoğlu, kendisi gibi oyuncu sevgilisi Özge Gürel ile 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' adlı dizisinin özel gösterimine katıldı. 'Kıbrıs Zafere Doğru' dizisi için uzun süre Kıbrıs’ta kalan yakışıklı oyuncu, bu nedenle Gürel'le ayrı kaldıklarını ve bu sürecin zor geçtiğini söyledi.
4.03.2022Cadde
Nazım Hikmet’ten  alıntı
Nazım Hikmet’ten alıntıÖzge Gürel, ‘Hayaller ve Hayatlar’ dizisinin setinde doğum gününü kutladı.
7.02.2022Cadde
Serkan Çayoğlu'ndan Özge Gürel'e romantik kutlama!
Serkan Çayoğlu'ndan Özge Gürel'e romantik kutlama!Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Kıbrıs Zafere Doğru' rol alan Serkan Çayoğlu'nun kendisi gibi oyuncu sevgilisi Özge Gürel, 35 yaşına bastı. Yakışıklı oyuncu, evlilik hazırlığı yaptığı Gürel'in yeni yaşını romantik bir paylaşımla kutladı.
6.02.2022Cadde
Yaza düğün var! 'Evet, evleniyoruz'
Yaza düğün var! 'Evet, evleniyoruz'Özge Gürel, dijital platformda yayınlanacak 'Hayaller ve Hayatlar' dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan 34 yaşındaki güzel, kendisi gibi oyuncu olan ve şimdilerde 'Bir Zamanlar Kıbrıs' dizisinde rol alan Serkan Çayoğlu ile 2022 yazında evlenecekleri yönünde basına yansıyan haberleri doğruladı.
26.01.2022Cadde
Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları kim, nerede çekiliyor? Kıbrıs: Zafere Doğru dizi konusu nedir?
Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları kim, nerede çekiliyor? Kıbrıs: Zafere Doğru dizi konusu nedir? Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin devamı niteliğindeki Kıbrıs: Zafere Doğru, kadrosuna dahil ettiği yeni isimlerle yayın macerasına devam ediyor. İkinci sezon kaldığı yerden ekrana gelen Kıbrıs: Zafere Doğru oyuncu kadrosu ve konusu izleyenin dikkatini çekiyor. Peki, Kıbrıs: Zafere Doğru nerede çekiliyor?
1.11.2021Cadde
Kıbrıs: Zafere Doğru dizisi nerede çekiliyor? Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları ve konusu
Kıbrıs: Zafere Doğru dizisi nerede çekiliyor? Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları ve konusuBir Zamanlar Kıbrıs'ın devamı niteliğindeki Kıbrıs: Zafere Doğru dizisi izleyici karşısına başarılı oyuncu kadrosuyla çıkmaya başladı. Kıbrıs: Zafere Doğru, Kıbrus Sorunu'na değiniyor. Peki, Kıbrıs Zafere Doğru hangi gün?
18.10.2021Cadde
Bir Zamanlar Kıbrıs bitti mi? Kıbrıs Zafere Doğru ne zaman başlayacak?
Bir Zamanlar Kıbrıs bitti mi? Kıbrıs Zafere Doğru ne zaman başlayacak?Geçen sezon dikkat çeken yapımlardan biri olan Bir Zamanlar Kıbrıs hala yeni sezona başlamazken flaş bir karar alındı ve dizi Kıbrıs Zafere Doğru formatıyla devam edecek. Bu gelişme sonrası "Bir Zamanlar Kıbrıs bitti mi? Kıbrıs Zafere Doğru ne zaman başlayacak?" soruları da art arda gelmeye başladı.
7.10.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Serkan Çayoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.