Simülatör

Simülatör

Son dakika Simülatör haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Simülatör gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Simülatör haber sayfamızda...

Simülatör

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 361 simulator haberi bulunmuştur.
Oyunda rekor yolda saldırgana dikkat!
Oyunda rekor yolda saldırgana dikkat!Tam kapanmada dijital oyunların yeniden rekor kırması bekleniyor. Pandeminin başında oyunlara ilgide yüzde 40’lık artış var. Diğer yandan evlerde internet kullanırken güvenlik önlemlerini almak gerekiyor
3.05.2021Ekonomi
Tasarım yarışmasında Türkiye ilk beş finalist arasında!
Tasarım yarışmasında Türkiye ilk beş finalist arasında!Renault Trucks’ın yeni araç lansmanı kapsamında dünya genelinde düzenlediği tasarım yarışmasında Türkiye’den Enes Bolat, ilk beş finalist arasında yer almayı başardı. Açık oylama ile belirlenecek En İyi Tasarım, gerçek bir çekici üzerinde sergilenecek.
1.05.2021Vitrin
Türk Silahlı Kuvvetleri eğitimleri başladı!
Türk Silahlı Kuvvetleri eğitimleri başladı!Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) kullanımına sunulmaya başlanan Hisar hava savunma sistemleri için personele eğitimler veriliyor.
28.04.2021Teknoloji
Okulda hayatı öğreniyorlar
Okulda hayatı öğreniyorlarYunusemre Belediyesi’nin destekleriyle bir ilkokulda uygulanan ‘Finlandiya Modeli’ ile minikler meslekler, tarım ve hayvan bakımı gibi eğitimler alıyor
21.04.2021Ege
HAVELSAN imzalı 'Keskin Nişancı Simülatörü' hizmete giriyor
HAVELSAN imzalı 'Keskin Nişancı Simülatörü' hizmete giriyorHAVELSAN tarafından geliştirilen, güvenlik güçlerinin görüş ve önerileriyle etkinliği artırılan Keskin Nişancı Simülatörü ilk olarak Isparta Dağ Komando Okulunda hizmete girecek.
18.04.2021Teknoloji
Yerli oyunlar daha çok beğenildi
Yerli oyunlar daha çok beğenildiTürkiye'de sadece gençler değil, yetişkinler de mobil oyun oynuyor. İşte Türkiye Oyun Sektörü 2020 Raporu'nun öne çıkan istatistikleri…
2.04.2021Teknoloji
Varank, HAVELSAN'ın keskin nişancı simülatörünü denedi
Varank, HAVELSAN'ın keskin nişancı simülatörünü denediSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VarankSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, HAVELSAN'a gerçekleştirdiği ziyarette, şirketin tamamlanan ve devam eden projelerine ilişkin bilgi alırken, keskin nişancı simülatörüyle de atış gerçekleştirdi.
21.03.2021Teknoloji
İnternet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri - Gb Olarak Boyutu Ve Özellikleri
İnternet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri - Gb Olarak Boyutu Ve Özellikleriİnternete bağlı kalmadan, tek başınıza eğlenceli zaman geçirmek adına en ideal oyunlardan birisi de İnternet Cafe Simülatör oyunudur. Piyasaya ilk olarak 2019 yılının ortalarında çıkmış olan İnternet Cafe Simülatör oyunu, pek çok tanınan yayıncı tarafından oynanmış ve beğenilmiştir. İnternet Cafe Simülatör oyunun sistem gereksinimleri hakkında tüm detayları derledik.
4.01.2021Oyun
Son dakika haberi: 750 bin lira harcandı! Bir ayda yerleştirdiler...
Son dakika haberi: 750 bin lira harcandı! Bir ayda yerleştirdiler...Antalya'da okul bahçesinde park haldeki yolcu uçağının kokpitine 750 bin liralık simülatör yerleştirildi. Simülatörde bahçeden havalanan uçak, dünyanın 52 bin noktasındaki herhangi bir havalimanına iniş yapabiliyor. Simülatör, tarihi mekanları ve turizm destinasyonlarını havadan görme imkanı da sunuyor.
26.12.2020Gündem
MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında? MasterChef Güzide biyografisi
MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında? MasterChef Güzide biyografisiMasterChef Güzide kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan MasterChef'te haftanın ikinci takım oyununda eski yarışmacılardan olan Güzide Mertcan yarışmaya gözleri bantlı halde tadım yapmak için gelecek. Peki MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?
19.11.2020Cadde
Dünyaya örnek proje
Dünyaya örnek projeKuşadası Belediyesi’nin Aydın Büyükşehir’le yaşama geçireceği Mars Colony Projesi, Space-X CEO’su Elon Musk’a sunulacak. Başkan Ömer Günel, “Dünyada ilk olarak literatüre geçeceğiz” dedi
10.11.2020Ege
Kuşadası’na Colony geliyor!
Kuşadası’na Colony geliyor!Kuşadası Belediye Başkanı Günel, içinde bilim tema parkı ve konaklama tesislerinin de yer alacağı Mars Colony projesini Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a sundu
7.11.2020Ege
Uçak motorunda stratejik iş birliği
Uçak motorunda stratejik iş birliğiHAVELSAN, yerli uçak motoru geliştirilmesine de destek verecek. Şirket, tasarım ve test doğrulama altyapısını geliştirerek TR Motor’un ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacak
9.10.2020Ekonomi
Milli savaş uçağının motoru için iş birliği anlaşması
Milli savaş uçağının motoru için iş birliği anlaşmasıHAVELSAN’ın sahip olduğu simülasyon yazılımı teknolojisi, Milli Muharip Uçak Projesi'nden sonra uçak için yürütülen motor projesinde de kullanılacak.
8.10.2020Teknoloji
Türkiye hazır! Çelik kanatlar...
Türkiye hazır! Çelik kanatlar...Onlar Türkiye'nin gökyüzündeki gözü kulağı! Sadece terörle mücadelede değil ülkemizin kara-hava ve deniz sınırlarının korunmasında da çok kritik görevler üstlenen kahraman Türk pilotları, yetenekleri ve sahip oldukları imkânlarla dünyanın en iyileri arasında kabul ediliyor. Peki, ama böylesine zorlu bir görevde bu denli başarılara ulaşan pilotlar nasıl yetişiyor? İşte Türkiye’nin ilk jet üssü olan Balıkesir 9. Ana Jet Üs Komutanlığında ve Eskişehir 1. Ana Jet Üs Komutanlığındaki eğitim süreçleri ve faaliyetleri...
5.10.2020Haberler
Son dakika... Türkiye hazır! Çelik kanatlar...
Son dakika... Türkiye hazır! Çelik kanatlar...Onlar Türkiye'nin gökyüzündeki gözü kulağı! Sadece terörle mücadelede değil ülkemizin kara-hava ve deniz sınırlarının korunmasında da çok kritik görevler üstlenen kahraman Türk pilotları, yetenekleri ve sahip oldukları imkânlarla dünyanın en iyileri arasında kabul ediliyor. Peki, ama böylesine zorlu bir görevde bu denli başarılara ulaşan pilotlar nasıl yetişiyor? İşte Türkiye’nin ilk jet üssü olan Balıkesir 9. Ana Jet Üs Komutanlığında ve Eskişehir 1. Ana Jet Üs Komutanlığındaki eğitim süreçleri ve faaliyetleri...
5.10.2020Siyaset
HÜRJET simülatörü ilk kez Teknofest’te yerini alacak
HÜRJET simülatörü ilk kez Teknofest’te yerini alacakTürk Havacılık ve Uzay Sanayii, 24-27 Eylül 2020 tarihlerinde Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde yerini alacak. Türkiye’nin en önemli projelerinden olan Milli Muharip Uçak’ın simülatörünü geçtiğimiz yıl ilk kez TEKNOFEST’te katılımcıların deneyimine sunan TUSAŞ, bu yıl da ilkleri gerçekleştirmeye devam edecek.
23.09.2020Teknoloji
Elazığ'da ürettiği yerli "solar simülatör"ü yurt dışına ihraç ediyor
Elazığ'da ürettiği yerli "solar simülatör"ü yurt dışına ihraç ediyorElazığ Fırat Üniversitesi (FÜ) Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fahrettin Yakuphanoğlu'nun teknoloji firmaları ile üniversitelerin güneş pili araştırmalarında ihtiyaç duyduğu yüksek maliyetli ithal cihazlara alternatif ürettiği "solar simülatör" cihazı, yurt dışında da ilgi görüyor.
20.09.2020Haberler
Elazığ'da üretti! Dünya onun peşine düştü
Elazığ'da üretti! Dünya onun peşine düştüElazığ Fırat Üniversitesi (FÜ) Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fahrettin Yakuphanoğlu'nun teknoloji firmaları ile üniversitelerin güneş pili araştırmalarında ihtiyaç duyduğu yüksek maliyetli ithal cihazlara alternatif ürettiği "solar simülatör" cihazı, yurt dışında da ilgi görüyor.
20.09.2020Teknoloji
Hava savunma eğitiminde teknolojik ihracat
Hava savunma eğitiminde teknolojik ihracatUzak Doğu ülkelerinden biriyle hava savunma silah sistemi simülatörü geliştirilmesi konusunda anlaşma sağlayan Simsoft, ihracat faaliyetlerini 2021'in ilk çeyreğinde tamamlamayı hedefliyor.
8.09.2020Ekonomi
Geleceğin sporcuları Cunda’da
Geleceğin sporcuları Cunda’daAyvalık Belediyesi’nin girişimleriyle Cunda Arka Deniz Koyu’nda yaşama geçirilen, 7’den 77’ye hemen her yaş grubuna açık olan Windsurf okulu hizmet vermeye başladı...
6.08.2020Ege
GeForce NOW’a 15 yeni oyun daha eklendi!
GeForce NOW’a 15 yeni oyun daha eklendi!NVIDIA, her hafta yayınladığı “GeForce NOW’da Bu Hafta” güncellemesinin yanında Apex Legends için NVIDIA Highlights desteğini de duyurdu. Bu haftanın GeForce NOW Oyuna Hazır sürümüne ek olarak bulut sunuculardaki akıllı görüntü tanıma özelliği sayesinde Apex Legends’a NVIDIA Highlights desteği de ekleniyor.
10.07.2020Oyun
Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri neler?
Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri neler?Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri neler? İşte Euro Truck Simulator 2'nin minimum ve önerilen sistem gereksinimleri...
7.07.2020Oyun
GeForce Now’a 3 oyun daha geri dönerken 16 yeni oyun eklendi!
GeForce Now’a 3 oyun daha geri dönerken 16 yeni oyun eklendi!NVIDIA GeForce NOW üyelerine verdiği sisteme her hafta daha fazla oyun ekleme sözünü tutmaya devam ediyor. Ekran kartı firması, her perşembe düzenli olarak paylaştığı “GeForce NOW’da Oyuna Hazır” güncellemesini yayınladı.
26.06.2020Teknoloji
NVIDIA, Microsoft DirectX 12 Ultimate desteğine kavuştu!
NVIDIA, Microsoft DirectX 12 Ultimate desteğine kavuştu!NVIDIA, Microsoft DirectX 12 Ultimate özellik seti ve donanım hızlandırmalı GPU zamanlamaya özel donanım ve yazılım desteği sunan ilk ve tek üretici oldu.
25.06.2020Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

oyunegesimülatörteknolojitsk

Simülatör ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.