Sinaloa

Sinaloa

Son dakika Sinaloa haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sinaloa gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sinaloa haber sayfamızda...

Sinaloa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 130 sinaloa haberi bulunmuştur.
Baron kocasını mahkemede sattı
Baron kocasını mahkemede sattıÜnlü uyuşturucu baronu El Chapo’nun eşi Coronel Aispuro, ABD’de görülen davada, kocasına Sinaloa kartelini yönetmesine ve hapishaneden kaçmasına yardım ettiğini itiraf etti. Eski güzellik kraliçesi, müebbet hapisle karşı karşıya
12.06.2021Dünya
Son dakika haberi: Böyle basıldı! Lüks yatta partiler, emlak imparatorluğu ve...
Son dakika haberi: Böyle basıldı! Lüks yatta partiler, emlak imparatorluğu ve...Evine baskın yapıldığında şifreli telefonu kırıp tuvalete atmaya çalışırdu. Kasadan yüklü miktarda para ve evden dev bir uyuşturucu yığını çıktı. Bikinili kadınlarla partilere, lüks tatillere, Banksy ve Andy Warhol'un sanat eserlerine ve hatta estetik operasyonlara milyonlar harcayan uyuşturucu baronu dünyanın konuştuğu operasyonla yakalandı. Mahkemedeki detaylar ise şoke etti...
11.06.2021Dünya
ABD basını yazdı! 'Cüce'nin eşi suçlamaları kabul edecek
ABD basını yazdı! 'Cüce'nin eşi suçlamaları kabul edecekMeksikalı uyuşturucu baronu "El Chapo" lakaplı Joaquin Guzman'ın uyuşturucu kaçakçılığından tutuklanan eşi Emma Coronel Aispuro'nun savcılıkla hakkındaki suçlamaları kabul etmek için anlaştığı belirtildi.
9.06.2021Dünya
Meksika'da kanlı seçim: Parçalanmış cesetler, suikastlar, kopan kafalar
Meksika'da kanlı seçim: Parçalanmış cesetler, suikastlar, kopan kafalarMeksika dün tarihinin en kapsamlı seçimleri için sandık başına giderken, seçimlere şiddetin ve suikastların gölgesi düştü. Bazı seçim merkezlerinde içinde insan kalıntıları olan çantalar bulunması yetkilileri alarma geçirdi.
7.06.2021Dünya
Son dakika haber: Büyük baskın! Üç yılın sonunda böyle yakalandı..
Son dakika haber: Büyük baskın! Üç yılın sonunda böyle yakalandı..Son dakika haberine göre, Jalisco ve Sinaloa kartelleri üstünlük için savaşırken ortaya çıkan görüntüler dünyayı şoka uğrattı. Gittikçe şiddetlenen kartel savaşları nedeniyle korkudan tir tir titreyen halk, evlerinden kaçmak zorunda kaldı. Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü ise tam anlamıyla infial yarattı.
28.05.2021Dünya
Emniyet müdürü silahlı saldırıda öldürüldü! Kurşunladılar...
Emniyet müdürü silahlı saldırıda öldürüldü! Kurşunladılar...Meksika'nın Sinaloa eyaleti Emniyet Müdürü Joel Ernesto Soto, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.
25.05.2021Dünya
Son dakika haberleri! Görüntüler rahatsız edici olabilir! İnfial yarattı...
Son dakika haberleri! Görüntüler rahatsız edici olabilir! İnfial yarattı...Son dakika haberine göre, Jalisco ve Sinaloa kartelleri üstünlük için savaşırken ortaya çıkan görüntüler dünyayı şoka uğrattı. Gittikçe şiddetlenen kartel savaşları nedeniyle korkudan tir tir titreyen halk, evlerinden kaçmak zorunda kaldı. Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü ise tam anlamıyla infial yarattı.
9.05.2021Dünya
İki kartelin üstünlük savaşında çok görüntüler!
İki kartelin üstünlük savaşında çok görüntüler! Jalisco ve Sinaloa kartelleri üstünlük için savaşırken ortaya çıkan görüntüler dünyayı şoka uğrattı. Gittikçe şiddetlenen kartel savaşları nedeniyle korkudan tir tir titreyen halk, evlerinden kaçmak zorunda kaldı. Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü ise tam anlamıyla infial yarattı.
9.05.2021Haberler
El Chapo'nun uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınan eşi cezaevinde kalacak
El Chapo'nun uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınan eşi cezaevinde kalacakABD'de federal mahkeme, Meksikalı uyuşturucu baronu "El Chapo" lakaplı Joaquin Guzman'ın uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınan eşinin cezaevinde kalmasına hükmetti.
23.02.2021Dünya
'Bücür' harekete geçti! Temyiz başvurusu...
'Bücür' harekete geçti! Temyiz başvurusu...Meksika'da Ocak 2016'da yakalanmasının ardından ABD'ye iade edilen "El Chapo" lakaplı ünlü uyuşturucu baronu Joaquin Guzman, yeniden ülkesinde yargılanmak için temyiz başvurusuna hazırlanıyor.
9.01.2021Dünya
Meksika eski bakan Luna'nın ABD'de değil kendi ülkesinde yargılanmasını istiyor
Meksika eski bakan Luna'nın ABD'de değil kendi ülkesinde yargılanmasını istiyorMeksika, 'ABD’nin bir uyuşturucu çetesini koruduğu' gerekçesiyle yargıladığı Eski Kamu Güvenliği Bakanı Garcia Luna’yı kendi ülkesinde yargılamak istediğini bildirdi.
30.11.2020Dünya
'Bücür'ün oğullarından şeytani plan! Para karşılığı örgüte katıyor
'Bücür'ün oğullarından şeytani plan! Para karşılığı örgüte katıyorMeksika'nın ünlü uyuşturucu baronu “El Chapo” (Bücür) lakaplı Joaquin Guzman’ın oğlullarının, ülkenin kuzey sınırlarındaki uyuşturucu rehabilitasyon merkezindeki gençleri parayla örgüte kattığı ortaya çıktı.
10.11.2020Dünya
Son dakika haberleri... Dünya bu görüntüleri konuştu! Tam bir yıl sonra...
Son dakika haberleri... Dünya bu görüntüleri konuştu! Tam bir yıl sonra...Yeryüzünün en ünlü suçlusu 'El Chapo-Bücür' lakaplı Joaquin Guzman'ın hapishaneden ikinci kez firar ettikten sonra memleketi Sinaloa'da yakalanmıştı. Son dakika haberine göre, ömür boyu hapis cezasını çekmekte olan azılı uyuşturucu baronu, yeni adımıyla yine dünyayı sarsmaya hazırlanıyor.
23.07.2020Dünya
Meksika'da küçük uçak düştü
Meksika'da küçük uçak düştüDoğudaki Camargo'dan batıdaki Sinaloa'ya gitmek için havalanan küçük uçaktaki altı kişiden kurtulan yok.
24.06.2020Dünya
Son dakika... Çete lideri tam 50 kez vuruldu: Konseri basıp katliam yaptılar!
Son dakika... Çete lideri tam 50 kez vuruldu: Konseri basıp katliam yaptılar!Gelen son dakika haberine göre, Meksika'daki uyuşturucu savaşları kızışıyor... Geçen hafta Sinaloa Karteli'nin rakibi olduğu öğrenilen bir çetenin, Meksikalı uyuşturucu baronu El Chapo'nun oğulları Ivan Archivaldo, Jesus Alfredo ve Ovidio Guzman'ı öldürmeleri için suikastçılara görev verdiği ortaya çıkmıştı. Bu kez de Meksika'nın en güçlü suç çetelerinin liderlerinden biri, silahlı grubun Facebook Live'da canlı olarak yayınlanan konseri basıp ateş açmasıyla öldürüldü. Onunla birlikte beş kişi daha yaşamını yitirdi. İşte tüm detaylar...
6.06.2020Dünya
Son dakika... Ölüm emri verildi: Sokaklar kan gölüne dönecek!
Son dakika... Ölüm emri verildi: Sokaklar kan gölüne dönecek!Gelen son dakika haberine göre, Meksika'daki uyuşturucu savaşları kızışıyor... Sinaloa Karteli'nin rakibi olduğu öğrenilen bir çetenin, Meksikalı uyuşturucu baronu El Chapo'nun oğulları Ivan Archivaldo, Jesus Alfredo ve Ovidio Guzman'ı öldürmeleri için suikastçılara görev verdiği ortaya çıktı.
1.06.2020Dünya
Son dakika... 'Bücür'ün sağ koluydu! Çete lideri tetikçi lüks aracında böyle bulundu...
Son dakika... 'Bücür'ün sağ koluydu! Çete lideri tetikçi lüks aracında böyle bulundu...Gelen son dakika haberine göre, yeryüzünün en ünlü suçlusu 'El Chapo-Bücür' lakaplı Joaquin Guzman'ın sağ kolu olduğu bilinen, sayısız suça karışan ve acımasızlığıyla bilinen tetikçi Jose Rodrigo Arechiga Gamboa ve kız kardeşinin cesetleri, ABD'de denetimli serbestlikten kaçtıktan sonra geçen hafta Sinaloa eyaletinde bulundu.
24.05.2020Dünya
Son dakika... Meksika'da deprem!
Son dakika... Meksika'da deprem!Meksika açıklarında meydana gelen 6.1 büyüklüğündeki sarsıntının merkez üssü, Mazatlan'a 150 kilometre mesaede. Yerel saatle 02.46'da gerçekleşen deprem, geniş bir alanı salladı.
22.05.2020Dünya
Son dakika haberler: Tüyler ürperten kayıt! Şok görüntüler...
Son dakika haberler: Tüyler ürperten kayıt! Şok görüntüler...Son dakika haberlere göre, akşam saatlerinde sokaklarda gezen araçların içlerinde kimlerin olduğu sosyal medyada paylaşılan videoyla ortaya çıktı. Kan donduran kayıtta yapılan anonsun ise tek kelimeyle izahı yok.
7.05.2020Dünya
El Chapo’nun kızı halka ‘yardım’ yaptı
El Chapo’nun kızı halka ‘yardım’ yaptıMeksikalı ünlü uyuşturucu baronu Joaquin “El Chapo” Guzman’ın kızı Alejandrina Gisselle Guzman, koronavirüs salgını nedeniyle halka yardım yapmaya başladı.
18.04.2020Dünya
'Korona' Güney Amerika'da! İlk vakalar kayda girdi
'Korona' Güney Amerika'da! İlk vakalar kayda girdiGüney Amerika ülkesi Brezilya'da iki gün önce ilk yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakasının görülmesinin ardından Meksika'da da ilk vakalar kayıtlara girdi.
28.02.2020Dünya
Yerin 21 metre altında, uzunluğu tam 1313 metre!
Yerin 21 metre altında, uzunluğu tam 1313 metre!ABD ile Meksika sınırında, bugüne kadarki en uzun kaçakçılık tüneli bulundu. BBC'de yer alan habere göre yetkililer, Tijuana'daki bir sanayi bölgesi ile San Diego'yu birbirine bağlayan tünelin uzunluğunun 1313 metre olduğunu belirtti
30.01.2020Haberler
Sevgilisinin yatağında çırılçıplak!
Sevgilisinin yatağında çırılçıplak!Sevgilisinin yatağında uyurken ölen 'İmparatoriçe' lakaplı kadın mafya lideri, eşi benzeri görülmemiş bir törenle toprağa verildi.
29.12.2019Dünya
Meksikalı eski bakana ABD'de gözaltı
Meksikalı eski bakana ABD'de gözaltıEski Kamu Güvenliği Bakanı Luna'nın uyuşturucu karteli Sinaloa'dan en az 6 milyon dolar rüşvet aldığı belirtiliyor. Luna'nın kartele güvenli sevkiyat rotaları konusunda verdiği gizli bilgiler dosyada.
11.12.2019Dünya
Kartel hayatını anlatacak!
Kartel hayatını anlatacak!‘Bücür’ lakaplı uyuşturucu baronu Joaquin Guzman’ın eşi Emma Aispura, televizyon dünyasına adım adıyor. ‘Kartel Elemanları’ adlı reality şovun bu ay ekrana gelecek ilk bölümünde ekrana çıkacak Aispuro’nun karteli ve aile ilişkilerini anlatması bekleniyor
13.11.2019Dünya

Benzer Haber Etiketleri

MeksikakartelabduyuşturucuEl Chapo Guzman

Sinaloa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.