Siyam İkizleri

Siyam İkizleri

Son dakika Siyam ikizleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Siyam ikizleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Siyam ikizleri haber sayfamızda...

Siyam İkizleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 144 siyam ikizleri haberi bulunmuştur.
Ameliyatla ayrılan siyam ikizleri 3 yaşında
Ameliyatla ayrılan siyam ikizleri 3 yaşında Üç yıl önce kafaları yapışık dünyaya gelen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde Londra'da yapılan operasyonla ayrılan siyam ikizleri, 3'üncü yaş günlerini kutladı.
21.06.2021Haberler
Siyam Ne Demek? Siyam Tdk Sözlük Anlamı Nedir, Nasıl Kullanılır?
Siyam Ne Demek? Siyam Tdk Sözlük Anlamı Nedir, Nasıl Kullanılır?En çok merak edilen kelimeler arasında siyam sözcüğü geliyor. Belli bir anlama sahip olan bu sözcük özellikle siyam ikizleri kapsamında yaygın kullanılır. Peki, siyam ne demek? Siyam TDK sözlük anlamı nedir, nasıl kullanılır? İşte bu konuda merak edilenler.
17.03.2021Eğitim
8 gün sonra Cerrahpaşa'dan gelen müthiş haber! Siyam ikizleri ayrıldı
8 gün sonra Cerrahpaşa'dan gelen müthiş haber! Siyam ikizleri ayrıldıİstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 21 yıl aradan sonra ikinci kez siyam ikizi bebeklerin ayrılması operasyonu başarıyla gerçekleştirildi. Dünyaya geldikten 8 gün sonra operasyonla ayrılan Elif ve Nil bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
19.11.2020Haberler
8 gün sonra Cerrahpaşa'dan gelen müthiş haber! Siyam ikizleri ayrıldı
8 gün sonra Cerrahpaşa'dan gelen müthiş haber! Siyam ikizleri ayrıldıİstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 21 yıl aradan sonra ikinci kez siyam ikizi bebeklerin ayrılması operasyonu başarıyla gerçekleştirildi. Dünyaya geldikten 8 gün sonra operasyonla ayrılan Elif ve Nil bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
19.11.2020Gündem
Yiğit ve Derman’dan yeni yaşama ilk adım
Yiğit ve Derman’dan yeni yaşama ilk adımCumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan himayesinde gerçekleştirilen operasyonla ayrı bir hayata merhaba diyen Türk Siyam ikizleri yeni bir hayata başladı
18.11.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyam ikizleri Derman ve Yiğit'i kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyam ikizleri Derman ve Yiğit'i kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Antalya'da iki yıl önce kafaları yapışık halde dünyaya gelen ve İngiltere'de yapılan operasyonla birbirinden ayrılan siyam ikizleri Derman ve Yiğit ile pediyatrik beyin cerrahı Keşmirli Müslüman Dr. Owase Jeelani'yi kabul etti.
17.11.2020Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Londra'da operasyonla ayrılan siyam ikizlerini konuk etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Londra'da operasyonla ayrılan siyam ikizlerini konuk ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'nin başkenti Londra'da ameliyatla birbirlerinden ayrılan Siyam ikizleri Derman ve Yiğit Evrensel ile anne ve babasını kabul etti.
17.11.2020Haberler
Son dakika... Türkiye'nin konuştuğu siyam ikizlerinden haber var
Son dakika... Türkiye'nin konuştuğu siyam ikizlerinden haber varCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'nin başkenti Londra'da ameliyatla birbirlerinden ayrılan Siyam ikizleri Derman ve Yiğit Evrensel ile anne ve babasını kabul etti.
17.11.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyam ikizlerini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyam ikizlerini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Türkiye'nin konuştuğu siyam ikizlerini kabul etti.
17.11.2020Siyaset
Suriye'de doğan siyam ikizleri Türkiye'ye getirildi
Suriye'de doğan siyam ikizleri Türkiye'ye getirildiSuriye'nin Afrin kentinde 14 gün önce dünyaya gelen yapışık ikizler, Hatay'dan Sağlık Bakanlığına ait ambulans uçakla Ankara'ya getirildi.
11.11.2020Haberler
Suriye'de doğan yapışık ikizler Türkiye'ye getirildi
Suriye'de doğan yapışık ikizler Türkiye'ye getirildiSuriye'nin Afrin kentinde 14 gün önce dünyaya gelen yapışık ikizler, Hatay'dan Sağlık Bakanlığına ait ambulans uçakla Ankara'ya getirildi.
11.11.2020Gündem
Zalimler, hainler bizden nefret eder
Zalimler, hainler bizden nefret ederAK Parti Kahramanmaraş 7. Olağan İl Kongresi’ne katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, iktidarı boyunca hiç bir zaman kendilerine dayatılan düzene teslim olmadıklarını belirterek, “Bizden zalimler, hainler nefret eder. Mücadeleyi yürüteceğiz, bedelini de ödeyeceğiz” dedi
8.11.2020Siyaset
Cumhurbaşkan'ı Erdoğan Kahramanmaraş'ta
Cumhurbaşkan'ı Erdoğan Kahramanmaraş'taCumhurbaşkan'ı Recep Tayyip Erdoğan partisinin il kongresi ve Kahramanmaraş ile Göksun arasında yapılan yeni yolun açılışını gerçekleştirmek üzere Kahramanmaraş'a geldi.
7.11.2020Siyaset
Afrikalı siyam ikizleri 18 saatlik operasyonla ayrıldı
Afrikalı siyam ikizleri 18 saatlik operasyonla ayrıldıAfrika’da yapışık olarak doğan iki yaşındaki siyam ikizleri 18 saatlik operasyonla ayrıldı.
9.07.2020Dünya
Siyam ikizlerinin ilk ayrı yaş günü
Siyam ikizlerinin ilk ayrı yaş günüAntalya’da iki yıl önce kafaları yapışık doğan ve İngiltere’de ameliyatla ayrılarak Ankara’ya getirilen siyam ikizleri Derman ve Yiğit birbirlerinden ‘ayrı’ ilk doğum günlerini kutladı.
22.06.2020Gündem
Birbirlerinden ayrılan siyam ikizlerinden haber var
Birbirlerinden ayrılan siyam ikizlerinden haber varSon dakika haberi... İngiltere'nin başkenti Londra'da ameliyatla birbirlerinden ayrılan siyam ikizleri Derman ve Yiğit Evrensel, 2'nci yaşlarına rehabilitasyon amaçlı tedavi gördükleri Ankara'daki hastanede girdi. Evrensel kardeşler, hastane yönetimi tarafından düzenlenen etkinlikle doğum günlerini kutladı.
21.06.2020Gündem
‘Zorunlu’ ve ‘zorlu’ bir ayrılık hikâyesi
‘Zorunlu’ ve ‘zorlu’ bir ayrılık hikâyesiYiğit ve Derman Evrensel, 22 Haziran 2018’de Antalya’nın Alanya ilçesinde 200 bin doğumda bir görülen şekilde, yapışık halde dünyaya geldi. Yiğit ile Derman’ı diğer siyam ikizlerinden farklı kılan, bu tip vakalarda bile yüzde 5 görülen şekilde kafalarından birbirine yapışık olmalarıydı.
14.06.2020Gündem
Birbirlerinden ayrılan siyam ikizlerin doktoru: Çocuklarımızı yürüterek göndermeyi amaçlıyoruz
Birbirlerinden ayrılan siyam ikizlerin doktoru: Çocuklarımızı yürüterek göndermeyi amaçlıyoruzLondra'da bir dizi ameliyat sonucu birbirlerinden ayrılan siyam ikizleri Derman ve Yiğit Evrensel'in rehabilitasyon amaçlı tedavisi, Ankara'daki hastanede devam ediyor. Başhekim Prof. Dr. Evren Yaşar, "İnşallah çocuklarımızı buradan yürüterek göndermeyi amaçlıyoruz" dedi.
11.06.2020Gündem
Siyam ikizleri, yeni bir hayata yelken açtı! Bir tesadüfle tüm yaşamları değişti
Siyam ikizleri, yeni bir hayata yelken açtı! Bir tesadüfle tüm yaşamları değiştiTürkiye’nin konuştuğu Siyam ikizleri Derman ve Yiğit, İngiltere’deki başarılı ayrılma operasyonunun ardından yurda döndü. Milliyet’e konuşan baba Ömer Evrensel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’la karşılaşmalarının hayatlarını tamamen değiştirdiğini söyledi
11.06.2020Gündem
İngiltere'deki operasyonla ayrılan siyam ikizleri yurda döndü
İngiltere'deki operasyonla ayrılan siyam ikizleri yurda döndüAntalya'da kafaları yapışık halde dünyaya geldikten sonra İngiltere'nin başkenti Londra'da operasyonla birbirinden ayrılan Derman ve Yiğit adlı ikizler ile ebeveynleri Ömer ve Fatma Evrensel, Sağlık Bakanlığına ait ambulans uçakla Londra’nın Luton havalimanından Ankara Esenboğa Havalimanına geldi.
10.06.2020Gündem
Son dakika... Siyam ikizleri Yiğit ve Derman İngiltere'den döndü
Son dakika... Siyam ikizleri Yiğit ve Derman İngiltere'den döndüSon dakika haberi... Antalya'da kafaları yapışık halde dünyaya geldikten sonra İngiltere'nin başkenti Londra'da operasyonla birbirinden ayrılan Derman ve Yiğit adlı ikizler ile ebeveynleri Ömer ve Fatma Evrensel, Sağlık Bakanlığına ait ambulans uçakla Londra’nın Luton havalimanından Ankara Esenboğa Havalimanına geldi.
10.06.2020Gündem
Son Dakika - Antalyalı siyam ikizleri geçirdikleri operasyonla ayrıldı
Son Dakika - Antalyalı siyam ikizleri geçirdikleri operasyonla ayrıldıSon dakika haberleri... Yiğit ve Derman Evrensel adlı siyam ikizleri 2018 yılında Antalya'da dünyaya geldi. İkizler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde gönderildikleri İngiltere’nin başkenti Londra’da, bir dizi ameliyat ile birbirlerinden ayrıldı. Londra’da bulunan Derman ve Yiğit'in çarşamba günü Türkiye'ye getirilmesi bekleniyor.
9.06.2020Haberler
Son dakika: İşte Antalyalı siyam ikizlerinin son hali...
Son dakika: İşte Antalyalı siyam ikizlerinin son hali...Son dakika haberi... Antalya'da 2018 yılında sezaryenle dünyaya gelen siyam ikizleri Derman ve Yiğit Evrensel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde gönderildikleri İngiltere’nin başkenti Londra’da, bir dizi ameliyat ile birbirlerinden ayrıldı. Anneleriyle birlikte aralık ayından bu yana Londra’da bulunan Derman ve Yiğit, çarşamba günü yurda getirilecek.
9.06.2020Gündem
‘Libya için ABD ile yeni dönem’
‘Libya için ABD ile yeni dönem’Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya’da Serrac’ın kontrol ettiği kritik alanların arttığını belirterek, “Hafter çılgına döndü” dedi. Trump ile Libya konusunu görüştüğünü ifade eden Erdoğan, “Amerika ile Türkiye arasında süreçle ilgili yeni bir dönem başlayabilir. Görüşmede bazı mutabakatlarımız oldu” dedi
9.06.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'ta
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'ta"Kahramanmaraş'ın Kurtuluşunun 100.Yıl Dönümü Kutlamaları"na katılmak üzere kente gelen Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyam ikizleri Sema ve Ayşe Tanrıkulu ile bir araya geldi. İkizler Erdoğan'a terlik hediye etti.
12.02.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

siyam ikizlericumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğanikizlerlondra

Siyam İkizleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.