Solotürk

Solotürk

Son dakika solotürk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan solotürk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan solotürk haber sayfamızda...

Solotürk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 237 solotürk haberi bulunmuştur.
TEKNOFEST'te projeler yarıştırılıyor
TEKNOFEST'te projeler yarıştırılıyorTEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nin Trabzon'daki etabına katılan 427 finalist takım ve 2 bin 33 finalist yarışmacı, derece için 7 kategoride projeleriyle yarıştı.
6.08.2022Haberler
Gökyüzünün yıldızları Rize semalarında uçtu
Gökyüzünün yıldızları Rize semalarında uçtuTürk Hava Kuvvetleri akrobasi timi SOLOTÜRK, Rize semalarında yaptığı gösteri uçuşu yoğun ilgi gördü.
4.08.2022Haberler
Ordu'da SOLOTÜRK'ten nefes kesen gösteri
Ordu'da SOLOTÜRK'ten nefes kesen gösteriTEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Karadeniz’de esmeye devam ediyor. Karadeniz topraklarını karış karış gezen TEKNOFEST’in son durağı Ordu oldu. Altınordu ilçesinde düzenlenen festival, açılışın ardından yoğun bir ilgi ile karşılaştı.
29.07.2022Haberler
Giresun'da SOLOTÜRK'den gösteri uçuşu
Giresun'da SOLOTÜRK'den gösteri uçuşuTürk Hava Kuvvetleri'nin gösteri ekibi SOLOTÜRK, TEKNOFEST etkinlikleri kapsamında Giresun'da gösteri uçuşu yaptı.
22.07.2022Ekonomi
'Uluslararası Anadolu Kartalı Eğitimi', tatbikatına Bayraktar Akıncı TİHA ilk kez katıldı
'Uluslararası Anadolu Kartalı Eğitimi', tatbikatına Bayraktar Akıncı TİHA ilk kez katıldıTürk Hava Kuvvetleri Komutanlığınca düzenlenen 'Uluslararası Anadolu Kartalı Eğitimi', tatbikatına Bayraktar Akıncı TİHA ilk kez katıldı.
29.06.2022Haberler
'Anadolu Kartalı Tatbikatı'nda bir ilk! Bayraktar Akıncı TİHA'dan yeni rekor
'Anadolu Kartalı Tatbikatı'nda bir ilk! Bayraktar Akıncı TİHA'dan yeni rekorTürk Hava Kuvvetleri Komutanlığınca düzenlenen 'Uluslararası Anadolu Kartalı Eğitimi', tatbikatına Bayraktar Akıncı TİHA ilk kez katıldı.
29.06.2022Gündem
Nefes kesen gösteri! Vatandaşlar büyük ilgi gösterdi
Nefes kesen gösteri! Vatandaşlar büyük ilgi gösterdiTürk Hava Kuvvetlerinin akrobasi ekibi SOLOTÜRK, Yalova semalarında düzenlediği gösteri uçuşu ile Yalovalılara unutamayacakları dakikalar yaşattı.
26.06.2022Gündem
SoloTürk'ten İzmit'te nefes kesen gösteri!
SoloTürk'ten İzmit'te nefes kesen gösteri! İzmit'in Kurtuluşu'nun 101'inci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında SoloTürk, kentte gösteri uçuşu yaptı. Binlerce kişinin izlediği gösteri nefes kesti.
25.06.2022Haberler
SoloTürk'ten İzmit'te nefes kesen gösteri!
SoloTürk'ten İzmit'te nefes kesen gösteri!İzmit'in Kurtuluşu'nun 101'inci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında SoloTürk, kentte gösteri uçuşu yaptı. Binlerce kişinin izlediği gösteri nefes kesti.
25.06.2022Gündem
SOLOTÜRK’ün nefes kesen provası
SOLOTÜRK’ün nefes kesen provasıTürk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi ekibi SOLOTÜRK, Yalova semalarında düzenleyeceği gösteri öncesi gerçekleştirdiği uçuş provası büyük beğeni topladı.
23.06.2022Haberler
Türkiye'de yarım asırlık efsane! İşte 'Baba'nın 2 kritik görevi...
Türkiye'de yarım asırlık efsane! İşte 'Baba'nın 2 kritik görevi...Türk Hava Kuvvetleri tarihi boyunca çok farklı tiplerde uçağa sahip oldu. Onlarca farklı uçak modeli içinde bazı modeller sıyrılarak efsane haline geldi. Bunlardan biri de "Baba" lakaplı F-4 Phantom II. Efsane uçağın Türk Hava Kuvvetleri kariyeri, havacılık fotoğrafçısı Cem Doğut tarafından kitaplaştırıldı.
9.06.2022Gündem
Gösteri öncesi muhteşem prova! 'Saygı uçuşu' da yapıldı
Gösteri öncesi muhteşem prova! 'Saygı uçuşu' da yapıldıTürk Hava Kuvvetlerinin akrobasi ekibi SOLOTÜRK, Kiraz Festivali'nde yapacağı gösteri öncesinde yaptığı prova uçuşları ile izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı.
7.06.2022Gündem
SOLOTÜRK'ten muhteşem prova
SOLOTÜRK'ten muhteşem provaTürk Hava Kuvvetlerinin Akrobasi ekibi SOLOTÜRK, Kiraz Festivalinde yapacağı gösteri öncesinde yaptığı prova uçuşları ile izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı.
7.06.2022Haberler
Atatürk Havalimanı’nda büyük heyecan! İlk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan dikti
Atatürk Havalimanı’nda büyük heyecan! İlk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan diktiAtatürk Havalimanı'na yapılacak olan Türkiye'nin en büyük Millet Bahçesi İstanbul’un fethinin yıl dönümünde fidanlarla buluşuyor. İlk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan dikerken alanda büyük bir coşku yaşandı.
29.05.2022Haberler
Atatürk Havalimanı'nda SOLOTÜRK gösterisi
Atatürk Havalimanı'nda SOLOTÜRK gösterisiAtatürk Havalimanı'na yapılacak olan Türkiye'nin en büyük Millet Bahçesi İstanbul’un fethinin yıl dönümünde fidanlarla buluşuyor. İlk fidan dikim töreni için vatandaşlar Atatürk Havalimanı'na gelirken, alanda da SOLOTÜRK'ün gösteri uçuşu gerçekleştirildi.
29.05.2022Haberler
Atatürk Havalimanı’nda büyük heyecan! İlk fidanı Erdoğan dikti
Atatürk Havalimanı’nda büyük heyecan! İlk fidanı Erdoğan diktiAtatürk Havalimanı'na yapılacak olan Türkiye'nin en büyük Millet Bahçesi İstanbul’un fethinin yıl dönümünde fidanlarla buluştu. İlk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan dikerken alanda büyük bir coşku yaşandı.
29.05.2022Gündem
Son dakika! Erdoğan'dan Azerbaycan dönüşü flaş açıklamalar
Son dakika! Erdoğan'dan Azerbaycan dönüşü flaş açıklamalarAzerbaycan ziyareti dönüşünde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliğiyle ilgili net mesajlar verdi. Suriye'ye yeni operasyon sinyali de veren Erdoğan, "Bir gece ansızın onların da tepelerine ineriz, inmeye de mecburuz." ifadelerini kullandı. Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in Abdülhamid sözlerine de yanıt verdi.
29.05.2022Siyaset
Bayraktar, MİG-29’da AKINCI ile birlikte uçtu
Bayraktar, MİG-29’da AKINCI ile birlikte uçtuTEKNOFEST Azerbaycan’a katılmak için Bakü’ye giden T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, Azerbaycan Hava Kuvvetleri’ne ait Rus yapımı savaş uçağı MiG-29 ile uçtu. Bayraktar’ın uçtuğu MiG-29, Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA ile kol uçuşu gerçekleştirdi.
26.05.2022Gündem
Selçuk Bayraktar kumanda etti! AKINCI ile MiG-29'dan kol uçuşu
Selçuk Bayraktar kumanda etti! AKINCI ile MiG-29'dan kol uçuşuTEKNOFEST Azerbaycan’a katılmak için Bakü’ye gelen T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, Azerbaycan Hava Kuvvetleri’ne ait Rus yapımı savaş uçağı MiG-29 ile uçtu.
25.05.2022Haberler
AKINCI ile MiG-29'dan kol uçuşu! Azerbaycan'da TEKNOFEST heyecanı
AKINCI ile MiG-29'dan kol uçuşu! Azerbaycan'da TEKNOFEST heyecanıTEKNOFEST Azerbaycan’a katılmak için Bakü’ye gelen T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, Azerbaycan Hava Kuvvetleri’ne ait Rus yapımı savaş uçağı MiG-29 ile uçtu.
25.05.2022Ekonomi
Solotürk'ten Genç Kartallar Haftası gösterisi
Solotürk'ten Genç Kartallar Haftası gösterisiMillî Savunma Bakanlığı, Genç Kartallar Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikte Solotürk'ün hafta sonu yaptığı görüntüleri paylaştı
23.05.2022Haberler
SOLOTÜRK, İstanbul'da gösteri yaptı
SOLOTÜRK, İstanbul'da gösteri yaptıSOLOTÜRK, Genç Kartallar Haftası çerçevesinde gösteri uçuşu gerçekleştirdi.
21.05.2022Gündem
Türk Yıldızları Erzincan semalarında nefes kesti
Türk Yıldızları Erzincan semalarında nefes kestiTürk Hava Kuvvetleri'ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları, Erzincan’da yaptığı gösteri uçuşu ile izleyenlere büyük heyecan yaşattı.
21.05.2022Gündem
Solo Türk ve Türk Yıldızları gösterileri nefes kesti
Solo Türk ve Türk Yıldızları gösterileri nefes kestiSamsun’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde yapılan Solo Türk ve Türk Yıldızları gösterileri nefes kesti.
19.05.2022Haberler
Rize-Artvin Havalimanı açılışında Solotürk'ün gösterisi nefes kesti
Rize-Artvin Havalimanı açılışında Solotürk'ün gösterisi nefes kestiMilli Savunma Bakanlığı, Rize-Artvin havaalanının açılış töreni’nde Solotürk ekibinin nefes kesen kokpit görüntülerini paylaştı.
17.05.2022Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Solotürk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.