Spil Dağı

Spil Dağı

Son dakika spil dağı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan spil dağı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan spil dağı haber sayfamızda...

Spil Dağı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 246 spil dagi haberi bulunmuştur.
Spil’e kaçtılar
Spil’e kaçtılarManisa’da, 1517 metre yüksekliğindeki Spil Dağı, sıcak havadan bunalanlar ve bayram tatilini değerlendirmek isteyenlerin adresi oldu.
26.07.2021Ege
Yaban hayatı fotokapanlarla görüntülendi
Yaban hayatı fotokapanlarla görüntülendiSpil Dağı Milli Parkı'ndaki ormanlık alanda yaşayan kurt, domuz, tilki, yılkı atı ve tavşan birçok hayvan, kurulan fotokapanlar tarafından görüntülendi.
25.06.2021Haberler
Sağlığını bisiklete borçlu
Sağlığını bisiklete borçluManisa Yunusemre’de yakalandığı koronavirüsün ardından doktorun ‘Artık merdiven dahi çıkamazsın’ dediği Yaşar Doğru (58), salgının akciğerlerinde bıraktığı hasarı, bisiklet sevgisiyle yendi.
31.05.2021Ege
Durmadılar kazandılar!
Durmadılar kazandılar!Bayramiç’de emekli memur, boş oturmaktan sıkıldı tavuk çiftliği kurdu. Manisa’da din görevlisi ve beden eğitimi öğretmeni arıcılıkta 20 kovana ulaştı
8.05.2021Ege
'Manisa lalesi' çiçek açtı
'Manisa lalesi' çiçek açtıManisa'ya özgü endemik bir tür olan, Spil Dağı Milli Parkı'nda yetişen 'Manisa lalesi' (tulipa orphanidea), havaların ısınmasıyla birlikte çiçek açtı. Yılda sadece bir kez açan koruma altındaki Manisa lalesini koparanlara, 80 bin 460 lira idari para cezası uygulanacağı bildirildi.
3.05.2021Haberler
Yılda sadece bir kez görülüyor! Dokunan yandı
Yılda sadece bir kez görülüyor! Dokunan yandıManisa'ya özgü endemik bir tür olan, Spil Dağı Milli Parkı'nda yetişen 'Manisa lalesi' (tulipa orphanidea), havaların ısınmasıyla birlikte çiçek açtı. Yılda sadece bir kez açan koruma altındaki Manisa lalesini koparanlara, 80 bin 460 lira idari para cezası uygulanacağı bildirildi.
3.05.2021Gündem
Ekipler alarmda
Ekipler alarmdaDenizli, Manisa ve Ödemiş’in yüksek rakımlı bölgelerinde kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiliyor.
19.03.2021Ege
Hizmetin gitmediği tek bir nokta yok
Hizmetin gitmediği tek bir nokta yokManisa Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
9.03.2021Ege
Nurkadın ve Paşaini ziyarete açılacak
Nurkadın ve Paşaini ziyarete açılacakManisa Spil Dağı Milli Parkı içindeki Nukadın ve Paşaini mağaralarının turizme kazandırılması için çalışma başlatıldı.
27.02.2021Ege
Kar sürprizi!
Kar sürprizi!Çocukların kar hayalleri, Karşıyaka Belediyesi’nin sürpriziyle gerçeğe dönüştü.
20.02.2021Ege
Soğuk bastı...
Soğuk bastı...Kar yağışı Ege’de etkisini gösterdi. Pamukkale’de turistler, 36 derecelik antik termel havuza girdi
15.02.2021Ege
Candan seferberlik
Candan seferberlikKış günlerinde yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları unutulmadı, Muğla, Manisa ve Kuşadası’nda doğaya yem bırakıldı
31.01.2021Ege
Biri besledi diğeri katletti!
Biri besledi diğeri katletti!Bir yandan Manisa’da işletmeci Ahmet Çiftçi, 10 yıldır yılkı atlarını besliyor. Diğer bir tarafta da Konak’ta 80 hayvanın kaçak olarak kesildiği tespit edildi
23.01.2021Ege
Virüsle tüketim yüzde 30 arttı!
Virüsle tüketim yüzde 30 arttı!Öğrencilere yönelik tasarruf projesi başlatan Prof.  Dr. Ayaz “Pandemide hijyen ihtiyacıyla su kullanımı da arttı” dedi.
18.01.2021Ege
Spil’e ilk kar düştü
Spil’e ilk kar düştüMANİSA’nın 1517 metre yüksekliğindeki Spil Dağı Milli Parkı’na mevsimin ilk karı düştü.
15.01.2021Ege
Yılkı atları şehirde
Yılkı atları şehirdeSpil Dağı Milli Parkı’nda yaşayan ve Manisa’nın simgesi haline gelen yılkı atları, yiyecek bulamayınca kent merkezine indi.
9.01.2021Ege
Manisa’nın altyapısına 265 milyon
Manisa’nın altyapısına 265 milyonManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MASKİ’nin alt ve üstyapı müjdelerini paylaştı.
28.11.2020Ege
Spil’in hurdaları
Spil’in hurdalarıManisa’nın 1517 rakımlı Spil Dağı’nda kaza yapan ve oldukları yerden çıkarılamayan araçlar, Türkiye’nin tek solo alpinisti dağcı Erdek Cennet tarafından görüntülendi.
20.11.2020Ege
Spil’de kaderine terk edilen araçlar görüntülendi
Spil’de kaderine terk edilen araçlar görüntülendiManisa’nın 1517 rakımlı Spil Dağında kaza yapan ve oldukları yerden çıkarılamayan araçlar Türkiye’nin tek solo alpinisti olan dağcı Erdek Cennet tarafından görüntülendi. Araçların bulunduğu ortamlarda araç yolunun olmaması ise araçların o bölgelere nasıl geldiği hakkında kafalarda soru işareti oluşturdu.
18.11.2020Haberler
Bu araba buraya nasıl çıktı?
Bu araba buraya nasıl çıktı? Manisa’nın 1517 rakımlı Spil Dağında kaza yapan ve oldukları yerden çıkarılamayan araçlar Türkiye’nin tek solo alpinisti olan dağcı Erdek Cennet tarafından görüntülendi. Araçların bulunduğu ortamlarda araç yolunun olmaması ise araçların o bölgelere nasıl geldiği hakkında kafalarda soru işareti oluşturdu.
18.11.2020Gündem
Spil’de kaderine terk edilen araçlar görüntülendi
Spil’de kaderine terk edilen araçlar görüntülendiManisa’nın 1517 rakımlı Spil Dağında kaza yapan ve oldukları yerden çıkarılamayan araçlar Türkiye’nin tek solo alpinisti olan dağcı Erdek Cennet tarafından görüntülendi. Araçların bulunduğu ortamlarda araç yolunun olmaması ise araçların o bölgelere nasıl geldiği hakkında kafalarda soru işareti oluşturdu.
18.11.2020Gündem
400 efsane! ‘Elle beslemeyin’
400 efsane! ‘Elle beslemeyin’TARIM ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 4...
27.09.2020Ege
Spil Dağı Milli Parkı Manisa İlinde Nerededir, Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Ve Özellikleri
Spil Dağı Milli Parkı Manisa İlinde Nerededir, Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Ve ÖzellikleriSpil Dağı Milli Parkı Manisa ilinde nerededir? Spil Dağı Milli Parkına nasıl gidilir? Spil Dağı Milli Parkı Giriş ücreti ve özellikleri nelerdir? Spil Dağı Milli Parkının faaliyet durumu nedir? Milli parkın yüzölçümü kaç hektardır? Spil Dağı Milli Parkının Açılış tarihi nedir ve Milli park hangi orman müdürlüğüne bağlıdır? Spil Dağı Milli Parkında kamp yapmak yasak mıdır, gibi daha birçok soruya yanıt veren bilgileri detaylı bir şekilde sizler için derledik.
26.09.2020Tatil
Spil Dağı Manisa İlinde Nerededir, Nasıl Oluşmuştur? Yüksekliği Ve Diğer Özellikleri
Spil Dağı Manisa İlinde Nerededir, Nasıl Oluşmuştur? Yüksekliği Ve Diğer ÖzellikleriSpil Dağı ülkemizde bulunan ünlü dağlardan bir tanesidir. Spil Dağı Ege bölgesinde bulunur ve bu dağ ile ilgili efsaneler de bulunmaktadır. İnsanlar tarafından bu kadar merak edilen Spil Dağı nerede, nasıl gidilir, yüksekliği ve diğer özellikleri gibi bilgileri sizler için derledik.
26.09.2020Tatil
Yürüyemez denildi köye muhtar oldu
Yürüyemez denildi köye muhtar olduManisa’da yaşayan Berrin Akduman (56), geçirdiği bel fıtığı ameliyatı sonrası yatalak kaldı.
22.09.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirgazetemanisaSpil Dağı

Spil Dağı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.