T3 Vakfı

T3 Vakfı

Son dakika t3 vakfı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan t3 vakfı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan t3 vakfı haber sayfamızda...

T3 Vakfı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 495 t3 vakfı haberi bulunmuştur.
Tarım Teknolojileri Yarışması’nda son başvuru tarihi 20 Şubat
Tarım Teknolojileri Yarışması’nda son başvuru tarihi 20 ŞubatTEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında T3 Vakfı yürütücülüğünde gerçekleştirilen Tarım Teknolojileri Yarışması katılımcıların teknolojiyi kullanarak tarım ve hayvancılıktaki problemlere yönelik yenilikçi çözümler oluşturmasını amaçlıyor.
14.02.2024Teknoloji
Tıp öğrencisi üretti! 'Global anlamda böylesi yok'
Tıp öğrencisi üretti! 'Global anlamda böylesi yok'BUÜ Tıp Fakültesi 5’inci sınıf öğrencisi İsmail Emir Yassı, 2021 yılında Charité – Universitätsmedizin Berlin, Klinik Nöroteknoloji Laboratuvarı’nda staj yaptığı dönemde, kısmi felç hastalarının kullandığı mobil el dış iskeletlerinin hem ulaşılamaz fiyatlarla satıldığını hem de bu cihazların tam anlamıyla mobil olmadığını fark ederek bir proje tasarladı.
12.02.2024Gündem
Selçuk Bayraktar: Hatay’daki konutlar ağustos ayında teslim edilecek
Selçuk Bayraktar: Hatay’daki konutlar ağustos ayında teslim edilecekTürkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Kahramanmaraş'taki temaslarının ardından Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan Katar-3 Konteyner Kenti, T3 Vakfı Bilim Çadırını ve Gülderen Mahallesi’nde yapımı devam eden Baykar konutları inşaat alanını ziyaret etti.
7.02.2024Gündem
Bayraktar: Böyle büyük bir felaketin yaraları kolay sarılmıyor
Bayraktar: Böyle büyük bir felaketin yaraları kolay sarılmıyorBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, ''İlk günden itibaren gönüllülerimiz sahada. Elbette böyle büyük bir felaketin yaraları kolay sarılmıyor'' dedi.
7.02.2024Ekonomi
TEKNOFEST 2024 teknoloji yarışmalarına başvurular başladı
TEKNOFEST 2024 teknoloji yarışmalarına başvurular başladıTEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen dünyanın en büyük teknoloji yarışmaları için başvurular başladı.
18.12.2023Teknoloji
Girişim dünyası Take Off İstanbul’da buluştu
Girişim dünyası Take Off İstanbul’da buluştuDünyanın dört bir yanından girişimleri ve yatırımcıları bir araya getiren Take Off İstanbul Girişim Zirvesi sona erdi. Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenen, ülkemizin yüksek teknoloji firmalarından değerli girişimlerine, uluslararası girişim merkezlerinden teknoparklara varan geniş bir partner ağına sahip olan zirve, girişim ekosisteminin büyük oyuncularını bir araya getirerek girişimciler için bir iş birliği zemini oluşturdu. İki gün süren ve 43 ülkeden 1252 girişimin başvuru yaptığı zirvede toplam 200 yerli ve yabancı girişim yer aldı. Azerbaycan ve Katar’ın ülke pavilyonlarının yer aldığı, 100'den fazla yatırımcının katıldığı zirve ziyaretçilerine de girişimci, paydaş ve sponsorların stantlarında farklı ürünleri deneyimleme, ilham veren konuşmacıları dinleme ve birçok önemli isimle tanışma şansı sundu.
7.12.2023Teknoloji
Trabzon Özdemir Bayraktar Bilim Merkezi açıldı
Trabzon Özdemir Bayraktar Bilim Merkezi açıldıÖzdemir Bayraktar Bilim Merkezi’nin 21 Kasım Salı günü gerçekleşen açılış törenine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Trabzon Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar ile çocuklar ve çok sayıda davetliler katıldı.
22.11.2023Teknoloji
7 kente daha bilim merkezi kurulacak
7 kente daha bilim merkezi kurulacakTrabzon’da, büyükşehir belediyesince yapımı tamamlanan Özdemir Bayraktar Bilim Merkezi’nin açılışında konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Kacır, 7 kente daha bilim merkezi kurulacağını duyurdu.
22.11.2023Ekonomi
Selçuk Bayraktar açıkladı! TB3 ve KIZILELMA dünya muharebe tarihinde devrim yapacak
Selçuk Bayraktar açıkladı! TB3 ve KIZILELMA dünya muharebe tarihinde devrim yapacakTürkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (KTÜ) gerçekleştirilen söyleşide öğrencilere yönelik, "Bebeklerin hesapsız şekilde katledildiği dünyanın, ahlak, iyilik ve adalet sesinin daha gür şekilde çıkabilmesi için bu uçaklara ve sizlerin çalışmalarına ihtiyacı var. Bayraktar TB3 ve KIZILELMA, görev almayı başardığında, dünya muharebe tarihinde devrim yapacaklar" dedi.
21.11.2023Haberler
Selçuk Bayraktar açıkladı!  TB3 ve KIZILELMA dünya muharebe tarihinde devrim yapacak
Selçuk Bayraktar açıkladı! TB3 ve KIZILELMA dünya muharebe tarihinde devrim yapacakTürkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (KTÜ) gerçekleştirilen söyleşide öğrencilere yönelik, "Bebeklerin hesapsız şekilde katledildiği dünyanın, ahlak, iyilik ve adalet sesinin daha gür şekilde çıkabilmesi için bu uçaklara ve sizlerin çalışmalarına ihtiyacı var. Bayraktar TB3 ve KIZILELMA, görev almayı başardığında, dünya muharebe tarihinde devrim yapacaklar" dedi.
21.11.2023Ekonomi
Bakan Kacır: Küllerimizden yeniden doğduk
Bakan Kacır: Küllerimizden yeniden doğdukSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Bir zihniyet devrimi oluşturmamız gerektiğinin farkındaydık. 'Milli Teknoloji Hamlesi' hedeflerimiz doğrultusunda adeta küllerimizden yeniden doğduk. Vecihi Hürkuş'un, Nuri Demirağ'ın, Şakir Zümre'nin, Nuri Killigil'in yaşadığı hayal kırıklığını gençlerimiz yaşamasın diye onların yanında yer aldık" dedi.
21.11.2023Ekonomi
Bilim Lefkoşa hizmete açıldı
Bilim Lefkoşa hizmete açıldıTürkiye Teknoloji Takımı Vakfı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Bilim Lefkoşa’yı hizmete açtı. Matematik, teknoloji, astronomi ve havacılık, tasarım, tarım, doğa bilimleri, girişimcilik atölyesi ve Deneyap Teknoloji Atölyelerini bünyesinde barındıran Bilim Lefkoşa 6-14 yaş aralığındaki çocukları bilim ve teknolojiyle buluşturacak.
8.11.2023Teknoloji
İstanbul'da Filistin’e destek yürüyüşü! Ayasofya'da dua edildi
İstanbul'da Filistin’e destek yürüyüşü! Ayasofya'da dua edildiMilli İrade Platformu öncülüğünde toplanan grup, Beyazıt Meydanı'ndan Ayasofya Camii'ne kadar Filistin'e destek yürüyüşü gerçekleştirdi.
14.10.2023Gündem
5 bin öğrenciye T3 Vakfı’ndan burs
5 bin öğrenciye T3 Vakfı’ndan bursTürkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı tarafından verilen Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Burs Programı için başvurular başladı.
10.10.2023Eğitim
T3 Vakfı’ndan öğrenciler için burs fırsatı
T3 Vakfı’ndan öğrenciler için burs fırsatıTürkiye Teknoloji Takımı Vakfı, “Özdemir Bayraktar Millî Teknoloji Burs Programı” ile toplam 5 bin öğrenciye burs desteği verecek.
6.10.2023Teknoloji
Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın da katıldığı Uluslararası Uzay Kongresinin açılışı Bakü’de gerçekleşti
Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın da katıldığı Uluslararası Uzay Kongresinin açılışı Bakü’de gerçekleştiT3 Vakfı’nın global arenada yer aldığı Uluslararası Uzay Federasyonunun (IAF) organize ettiği, Türkiye Uzay Ajansının (TUA) platin sponsoru olduğu Uluslararası Uzay Kongresinin açılışı bugün Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in katılımıyla Bakü’de yapıldı. Cumhurbaşkanı Aliyev, etkinlikte yaptığı konuşmasında, böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptıkları için onur duyduklarını belirtti. Kongrenin açılış seremonisinde Mark Eliyahu’da sahne aldı.
3.10.2023Teknoloji
Azerbaycan’dan Bayraktar’a madalya
Azerbaycan’dan Bayraktar’a madalyaTürkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar’a, Azerbaycan Vatandaşlara Hizmet ve Sosyal İnovasyonlar Devlet Ajansı (ASAN Hizmet) madalyası verildi.
3.10.2023Gündem
Aliyev karar aldı! Selçuk Bayraktar’a Azerbaycan’da madalya
Aliyev karar aldı! Selçuk Bayraktar’a Azerbaycan’da madalyaAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından 2021’de Karabağ Nişanı’na layık görülen Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı Vatandaşlara Hizmet ve Sosyal İnovasyonlar Devlet Ajansı (ASAN Hizmet) Verimli İş Birliği Madalyası ile ödüllendirildi.
2.10.2023Gündem
‘Milli teknoloji’ hamlesi sürecek
‘Milli teknoloji’ hamlesi sürecekTEKNOFEST İzmir’in dün gerçekleşen kapanış programında konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, “Tarih önünde Türk milletinin huzurunda söz veriyoruz ki, milli teknoloji hamlesi yolculuğunda Türk gençliğiyle birlikte yürümekten asla vazgeçmeyecek, bu yoldan asla dönmeyeceğiz” dedi. TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar da, bugüne kadar gerçekleşen 9 TEKNOFEST’e 2 milyon gencin katıldığını söyledi.
2.10.2023Ekonomi
TEKNOFEST’te son gün coşkusu! Her birimiz milli teknoloji hamlesi neferiyiz
TEKNOFEST’te son gün coşkusu! Her birimiz milli teknoloji hamlesi neferiyizTEKNOFEST, İzmir'de son gününde büyük heyecanla sürüyor. TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve Sanayi ve Teknoljoi Bakanı Mehmet Fatih Kacır, TEKNOFEST'in kapanış ve ödül töreni kapsamında önemli açıklamalar yaptı.
1.10.2023Ekonomi
TEKNOFEST’te görkemli açılış
TEKNOFEST’te görkemli açılışDünyanın en büyük, Türkiye’nin ilk ve tek Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, İzmir Çiğli Havalimanı’nda başladı.
28.09.2023Gündem
İzmir'de TEKNOFEST rüzgarı! Selçuk Bayraktar: Dünyanın en büyük etkinliği
İzmir'de TEKNOFEST rüzgarı! Selçuk Bayraktar: Dünyanın en büyük etkinliğiBAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, İzmir'deki TEKNOFEST alanından katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Bayraktar "Burası dünyanın en büyük etkinliği. 1 milyon öğrencinin başvurması ve bu kadar geniş yarışma alanlarının olması anlamında dünyanın en büyük etkinliği. TEKNOFEST, kendi rekorlarını kırıyor." ifadelerini kullandı.
27.09.2023Ekonomi
İzmir'de TEKNOFEST heyecanı başladı! 'Türkiye Yüzyılı'na sizler ve eserleriniz damga vuracak."
İzmir'de TEKNOFEST heyecanı başladı! 'Türkiye Yüzyılı'na sizler ve eserleriniz damga vuracak."BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı, T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, İzmir'de TEKNOFEST 'te önemli açıklamalarda bulundu.
27.09.2023Haberler
İzmir'de TEKNOFEST heyecanı başladı! 'Türkiye Yüzyılı'na sizler ve eserleriniz damga vuracak."
İzmir'de TEKNOFEST heyecanı başladı! 'Türkiye Yüzyılı'na sizler ve eserleriniz damga vuracak."BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı, T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, İzmir'de TEKNOFEST 'te önemli açıklamalarda bulundu.
27.09.2023Ekonomi
Selçuk Bayraktar’a 'Fahri Doktora' verildi
Selçuk Bayraktar’a 'Fahri Doktora' verildiEge Üniversitesi BAYKAR ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar'a 'Fahri Doktora' ünvanı verdi.
26.09.2023Haberler

Benzer Haber Etiketleri

T3 Vakfı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.